ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-04-07, 08:26   #1
KaYzEr
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה בקשר לכל הנושא הזה של פיתוח גוף

זהירות! חפירה לפניך!

אני יודע שכבר פתחו על זה טופיק מתישהו אבל עדיין מעניין אותי לדעת למה יש פה אנשים שכ"כ משקיעים בזה אם הם לא נמצאים ברמה תחרותית?

מישהו פה פעם אמר שיש 2 סוגים של אנשים:
כאלו שמגדירים את החיים שלהם כבודיבילדינג, וכאלו שמעשירים את החיים שלהם בבודיבילדינג.
ולא כדאי להיות כאלו מהסוג הראשון כי זה לא בריא גם מבחינה נפשית וגם פיזית.

עכשיו אני מתאמן כבר שנה וחצי..וצברתי לעצמי מאסה מאוד מכובדת, התחלתי חיטוב לפני חודש בערך והיום אני עומד על משהו כמו 10-11 אחוז שומן. משמע - החיטוב עוד לא נגמר, אני עדיין צריך להגיע למטרה הסופית שהיא משהו כמו 7-8 אחוז שומן.

אבל כשאני נמצא בתקופת החיטוב אני רואה את חברים שלי..כל אחד מהם אוכל מה שבא לו מתי שבא לו, רק אני סובל כשאני מקפיד על התפריט הזה של החיטוב..
ואני אישית עושה את זה כדי להיראות חטוב בקיץ..אבל לפעמים עולות בי המחשבות שלהיות במשטר תזונה כזה קשה, פשוט לא שווה את זה...חיים רק פעם אחת, וצריך להינות מהחיים, ולחיות כל יום על תפריט כזה פשוט לא שווה את זה.

גם שאלתי כל מיני ידידות שלי והן אמרו שהן מעדיפות שיהיה להן חבר עם כרס (ולהרבה חברים שלי עם כרס יש חברות) מאשר חבר "יפה" שמתאמן קשה בחדר כושר ומקפיד על התזונה שלו.

מה דעתכם בנושא?

(מצטער על החפירה )
KaYzEr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 09:07   #2
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KaYzEr
זהירות! חפירה לפניך!

אני יודע שכבר פתחו על זה טופיק מתישהו אבל עדיין מעניין אותי לדעת למה יש פה אנשים שכ"כ משקיעים בזה אם הם לא נמצאים ברמה תחרותית?

כאלו שמגדירים את החיים שלהם כבודיבילדינג, וכאלו שמעשירים את החיים שלהם בבודיבילדינג.

עכשיו אני מתאמן כבר שנה וחצי..וצברתי לעצמי מאסה מאוד מכובדת, התחלתי חיטוב לפני חודש בערך והיום אני עומד על משהו כמו 10-11 אחוז שומן. משמע - החיטוב עוד לא נגמר, אני עדיין צריך להגיע למטרה הסופית שהיא משהו כמו 7-8 אחוז שומן.

אבל כשאני נמצא בתקופת החיטוב אני רואה את חברים שלי..כל אחד מהם אוכל מה שבא לו מתי שבא לו, רק אני סובל כשאני מקפיד על התפריט הזה של החיטוב..
ואני אישית עושה את זה כדי להיראות חטוב בקיץ..אבל לפעמים עולות בי המחשבות שלהיות במשטר תזונה כזה קשה, פשוט לא שווה את זה...חיים רק פעם אחת, וצריך להינות מהחיים, ולחיות כל יום על תפריט כזה פשוט לא שווה את זה.

גם שאלתי כל מיני ידידות שלי והן אמרו שהן מעדיפות שיהיה להן חבר עם כרס (ולהרבה חברים שלי עם כרס יש חברות) מאשר חבר "יפה" שמתאמן קשה בחדר כושר ומקפיד על התזונה שלו.

מה דעתכם בנושא?
(מצטער על החפירה )
תראה כמו שאתה בחרת בספורט הזה גם אנחנו בחרנו בו
ומי שבחר בו צריך להיות מודע לאן שהוא הולך להיכנס וזה חלק מהספורט הזה ומי שנכנס לספורט הזה צריך לדעת שזה מה שיהיה עליו לעשות
ואני מאמין שאתה ידעת לאן אתה הולך להיכנס
ואני מכיר את ההרגשה לראות שכולם אוכלים מה שבא להם תאמין לי שאני מכיר
אבל אין מה לעשות אנחנו בחרנו בזה ונצתרך להתמודד עם זה אבל
כשכל החברים שלך ילכו לים או לבריכה תחשוב איך אתה תיראה אחרי כל ההשקעה
ושבנות יגידו לך איזה גוף ויגידו לך תעשה לי בייספס אתה תבין שכל טיפת זעה ומאמץ היו שווים את זה
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 09:08   #3
SuzukiR
חבר פעיל

אני יגיד לך תאמת שאני התחלתי להיתאמן

אחת הסיבות הייתה בגלל הבנות היה לי ביטחון עצמי נמוך וחשבתי אם יהיה לי גוף יפה זה אולי יעזור
היו לי עוד כמה סיבות משמועתיות אבל זאת אחת מהן

ואחר כך אחי שכבר התחלתי ליקרוא ממאמרים ולהיתעניין בנושא גילתי אהבה לזה
והמשכתי להיתאמן לא בגלל בנות הוא כדי להיות סוס ברור שזה עדיין מניע אותך אבל הסיבה העיקרית בשביל עצמי

כמו שיש כאלו שחולים על כדורגל כדורסל החלקה על הקרח אני אוהב באדי בילדיניג אני אוהב תמכון ואת הברזלים מקווה שעניתי לך לפחות קצת לגבי מה בנות אומרות ורוצות אחי

תאמין לי אני מזמן כבר לא מנסה להבין תבנות פשוט ליזרום איתן
ואם אני ימצא אחת שתואהב אותי היאתואהב אותי אם הבאדי בילדינג מבין אחי ?

כמו שיש כדורגלים הנשים שלהן לא אוהבות אותם רק בגלל שהםמפוסרסמים וזה ברור שיש כמה שרוצות רק כסף אבל הרוב מיתחנים מאהבה ולא מי מה הבן אדם עוסק ומה עושה לא טוב

נב :
מנסיון אי אפשר להבין בנות כמה שתנסה יותר תיתבלבל חחחח

ועוד דבר אחי
שאלה אתה מעדיףך להיות כמו החברים שלך אם הכרס ? או להיות זה אם צהשרירים ?
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 09:16   #4
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ז*ן על החברת ועל מה שהם חושבות ! ועל כול הבנות שחושבות ככה

אנכנו עושים את מה שאנכנו אוהבים,אם קשה לך עם כול העסק הזה אז פרוש,אני לא מתכוון !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 09:39   #5
roni0102
חבר פעיל

הסמל האישי שלroni0102

שלח הודעה דרך MSN אל roni0102

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sahar2005
תראה כמו שאתה בחרת בספורט הזה גם אנחנו בחרנו בו
ומי שבחר בו צריך להיות מודע לאן שהוא הולך להיכנס וזה חלק מהספורט הזה ומי שנכנס לספורט הזה צריך לדעת שזה מה שיהיה עליו לעשות
ואני מאמין שאתה ידעת לאן אתה הולך להיכנס
ואני מכיר את ההרגשה לראות שכולם אוכלים מה שבא להם תאמין לי שאני מכיר
אבל אין מה לעשות אנחנו בחרנו בזה ונצתרך להתמודד עם זה אבל
כשכל החברים שלך ילכו לים או לבריכה תחשוב איך אתה תיראה אחרי כל ההשקעה
ושבנות יגידו לך איזה גוף ויגידו לך תעשה לי בייספס אתה תבין שכל טיפת זעה ומאמץ היו שווים את זה
זה בשבילך בודיבלדינג?? להראות לבחורות בים ריבועים ובייספס!!!
אם זה ככה עדיף שתפרוש בשיא.
ישן 27-04-07, 11:25   #6
Deja Vu
חבר פעיל

תשמע אחי לפעמים גם אני טועה למה אני צריך את זה באיחוד בתקופת החיטוב שבא בעצם תלא יכול לעשות כלום לא ללככת למסעדה, לא למפגשים משפחתיים, לא לעל האש, לא לברים, קיצר כל דבר שתעושה בחיים מתקשר לאוכל ושתלא אוכל אן לך חשק ללכת, פעם היו אומרים לי על האש הייתי מאושר, היו מזמינים אותי למסעדה כבר הייתי מתכנן תארוחה, בחיטוב אסור כלום וזה מגביל אותך אבל בסופו של דבר זאת החלטה שלך אף אחד לא מכריח אותך אבל אני בהחלט מבין אותך זה מאוד קשה בעיקר בחיטוב כי במסה תיכול להרשות לעצמך לחרוג מהתפריט בניגוד לחיטוב עצה שלי בשביל באמת לשרוד על תיקח א זה לצד הקצוני כמו לא לאכול בארועים משפחתיים או לא לצאת מהבית בגלל הארוחה כי לטווח הארוך סביר להניח שתתפרוש כי לא תאכל לעמוד בזה יותר. תתאמן רציני תאכל טוב אבל עד גבול מסוים יש עוד הרבה דברים בחיים
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 11:26   #7
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי roni0102
זה בשבילך בודיבלדינג?? להראות לבחורות בים ריבועים ובייספס!!!
אם זה ככה עדיף שתפרוש בשיא.
לא קשור אבל זה נותן לך חשק לגדול יותר זה נותן לך מוטיבציה
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 14:05   #8
Antonator1
הושעה

אז כנראה שזה לא ספורט בשבילך... אם יש בחורות (או מישהו אחר) שיש לו בעיה עם מה שאני עושה - הם יכולים להיחנק מצדי. חוץ מזה, שיש אנשים שאוכל זה הנאה בסיסית בשבילם (מעין נחמה כזאת) - אני לא אחד מהאנשים האלה, ולכן לראות תוצאות, לראות את עצמי גדל ומתחזק זה יותר מהנה בשבילי מלדחוף עוגה לתוך הפה. אני מתאמן לא בשביל להיות ביץ' - בוי, להסתובב בחוף ולהתלהב, אלא כדי לראות תוצאות בעצמי, להיות בטוח בעצמי, ואחרים כבר יראו תוצאות בלי שאני אטרח להשוויץ בהן.

חוץ מזה, מה אתה מציע, אם לחברים שלך יש כרס וחברות - גם אתה רוצה לגדל כרס בשביל זה?! מה זה החרא הזה?!?! נראה לך שדווקא כרס תעזור לך עם בנות?! אתה דגנרט או משהו?

ודי כבר להגיד שחיים רק פעם אחת! נו, חיים רק פעם אחת, אז בפעם הזאת תעשו עם עצמכם משהו, תתאמצו, תשיגו מטרות! ולא רק הנאה, אוכל ומנוחה!

בקיצור, אני יכול לכתוב פה עוד כמה עמודים טובים. אני לא אעשה את זה. אבל ממה שאני הבנתי, הגישה שלך לא מתאימה לא רק לפיתוח גוף, אלא לשום ספורט! אם כל ספורטאי היה אומר שחיים רק פעם אחת ובגלל זה היה שותה וודקה, מעשן ג'וינטים כל החיים וטוחן עוגות - תחשוב איך העולם היה נראה! אנשים עם כח רצון שמתאמצים להשיג מטרה כלשהי, כמו ספורטאים רוכשים הערכה וכבוד, וזה הרבה יותר חשוב לי מאיזה שוט של ויסקי או מה שזה לא יהיה.

בטח כולכם מבינים על מה אני מדבר - כשהשגת משהו לאחר ויתורים כואבים ועשית משהו עם עצמך - אתה פשוט מרגיש טוב (וחיים רק פעם אחת, כן?), אבל כשאתה סתם מסכן שבוחר לבלות כל החיים והתוצאות בהתאם - ההרגשה חרא נראה לי, לא. אם כי אני מכיר המון בליינים עלובים שאפילו לא מודעים למצב שהם הגיעו אליו.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 14:47   #9
KaYzEr
חבר פעיל

הגזמת מאוד בתגובה שלך..
אני לא אומר שכל מה שצריך לעשות זה לשתות אלכוהול, לטחון דברים מתוקים ולעשן ג'וינטים..אני אומר שאימוני כושר זה דבר טוב ובריא, וזה גם טוב לאכול אוכל בריא..אבל 2-3 פעמים בשבוע מותר לאכול גם דברים מתוקים (בלי הגזמה כמובן), ולאוכל הבריא שאתה אוכל אין הגבלה..(משהו שלא אפשרי בחיטוב).

יכול להיות שלדעתך להיות בליין שכל היום שותה זה מצב עלוב, ואני מסכים איתך.
אבל גם להיות באדיבילדר שמקפיד בצורה מטורפת על שעות שינה/תזונה/אימונים זה דבר עלוב.
KaYzEr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 17:52   #10
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KaYzEr
זהירות! חפירה לפניך!

מה דעתכם בנושא?

(מצטער על החפירה )
דעתי שלא צריך לחפור ולבצע משגל מיני באיבר החשיבה , אבל אם כבר,
אני עושה את הספורט כי אני אוהב אותו, אני אוהב את ההרגשה שאתה באימון
איך שאתה נכנס למכון, מתחיל להרים, מתחיל לדחוק, הדם זורם, אתה משתגע!
בנוסף זה תמיד נחמד לקבל תגובות מאנשים "וואי איזה בהמה" "יא חיה!"
וכל מיני, אבל תכלס תכלס, זה בשביל ההרגשה של השליטה, יש לי שליטה על משהו בחיים שלי
על הגובה אני לא יכול לשלוט, אז לפחות על הרוחב / עומק, אני רוצה לגדול?
אני אתאמן אוכל אשן ואני אגדל, אני רוצה לחטב? אני יאכל קצת פחות אתאמן קצת יותר
ואשן ואתחטב, זה מניב תוצאות, ואני שולט בזה, אני חושב שזה בין הדברים היחידים
שאנחנו עוד יכולים לשלוט עליהם בחיים שלנו בלי שאף אחד יתערב לנו בזה, הגוף שלנו.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 17:54   #11
narokiki
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Homie
דעתי שלא צריך לחפור ולבצע משגל מיני באיבר החשיבה , אבל אם כבר,
אני עושה את הספורט כי אני אוהב אותו, אני אוהב את ההרגשה שאתה באימון
איך שאתה נכנס למכון, מתחיל להרים, מתחיל לדחוק, הדם זורם, אתה משתגע!
בנוסף זה תמיד נחמד לקבל תגובות מאנשים "וואי איזה בהמה" "יא חיה!"
וכל מיני, אבל תכלס תכלס, זה בשביל ההרגשה של השליטה, יש לי שליטה על משהו בחיים שלי
על הגובה אני לא יכול לשלוט, אז לפחות על הרוחב / עומק, אני רוצה לגדול?
אני אתאמן אוכל אשן ואני אגדל, אני רוצה לחטב? אני יאכל קצת פחות אתאמן קצת יותר
ואשן ואתחטב, זה מניב תוצאות, ואני שולט בזה, אני חושב שזה בין הדברים היחידים
שאנחנו עוד יכולים לשלוט עליהם בחיים שלנו בלי שאף אחד יתערב לנו בזה, הגוף שלנו.
אתה, יש לך הברקות פילוסופיות, אתה
narokiki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 17:56   #12
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

תראה אם כבר חיים פעם אחת כמו שאתה אומר את זה אז עדיף להנות נכון - אז תחטב ואתה תהנה כפול !
ובקשר לבנות ! אתה בטוח ששאלת בנות ולא בנים ?? מוזר למה גם אני שאלתי וזה ההפך !
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 23:31   #13
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

אחחח איך אני גאה!

ציטוט:
זה שלי! אני כתבתי את זה לפני כמה חודשים חח..
ודרך אגב זה נכון לגבי רוב התחומים בחיים.. זה דומה לכל דבר רע שהוא בהגזמה.

ולשאלה שלך:
אמרתי לך, אל תגדיר את החיים שלך לבודיבילדינג. תעשיר אותם בבודיבלדינג כי
ברגע שאתה מקדיש תחיים שלך לזה אתה מפסיד המון דברים אחרים
ואתה מאבד כיוון וכמובן, סובל הרבה כי כל הנאה באה עם מחיר.
תעשה לעצמך הנחות בדברים שאפשר, אבל בחיטוב אם מציבים מטרה אני בעד לא לוותר.

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-07, 00:25   #14
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

לא יודע אחי... בכל אופן... עעזוב את הבנות וכל הדברים האלה בצד.. אתה מסכים איתי שאתה אוכל נכון ובריא וחברים שלך לא? זה כבר הרווחת אחי.. אתתה אפילו לא יודע עד כמה ... תעשה לי טובה אחי.. זה שווה את זהי... גם מהבחינה הבריאותית וגם מהבחינה של המראה החיצוני...
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-07, 09:42   #15
Nadav19
חבר פעיל

עוסק ב:: גויאבות, מישמיש... ירקות, פירות.

חיים פעם אחת .. אז אין כ"כ הרבה זמן לגדול, מה זה 120 שנה (במקרה הטוב) ?

אז אל תבזבז זמן בכתיבת הודעות .. לך תתאמן.
ישן 28-04-07, 09:48   #16
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אז כנראה שזה לא ספורט בשבילך... אם יש בחורות (או מישהו אחר) שיש לו בעיה עם מה שאני עושה - הם יכולים להיחנק מצדי. חוץ מזה, שיש אנשים שאוכל זה הנאה בסיסית בשבילם (מעין נחמה כזאת) - אני לא אחד מהאנשים האלה, ולכן לראות תוצאות, לראות את עצמי גדל ומתחזק זה יותר מהנה בשבילי מלדחוף עוגה לתוך הפה. אני מתאמן לא בשביל להיות ביץ' - בוי, להסתובב בחוף ולהתלהב, אלא כדי לראות תוצאות בעצמי, להיות בטוח בעצמי, ואחרים כבר יראו תוצאות בלי שאני אטרח להשוויץ בהן.

חוץ מזה, מה אתה מציע, אם לחברים שלך יש כרס וחברות - גם אתה רוצה לגדל כרס בשביל זה?! מה זה החרא הזה?!?! נראה לך שדווקא כרס תעזור לך עם בנות?! אתה דגנרט או משהו?

ודי כבר להגיד שחיים רק פעם אחת! נו, חיים רק פעם אחת, אז בפעם הזאת תעשו עם עצמכם משהו, תתאמצו, תשיגו מטרות! ולא רק הנאה, אוכל ומנוחה!

בקיצור, אני יכול לכתוב פה עוד כמה עמודים טובים. אני לא אעשה את זה. אבל ממה שאני הבנתי, הגישה שלך לא מתאימה לא רק לפיתוח גוף, אלא לשום ספורט! אם כל ספורטאי היה אומר שחיים רק פעם אחת ובגלל זה היה שותה וודקה, מעשן ג'וינטים כל החיים וטוחן עוגות - תחשוב איך העולם היה נראה! אנשים עם כח רצון שמתאמצים להשיג מטרה כלשהי, כמו ספורטאים רוכשים הערכה וכבוד, וזה הרבה יותר חשוב לי מאיזה שוט של ויסקי או מה שזה לא יהיה.

בטח כולכם מבינים על מה אני מדבר - כשהשגת משהו לאחר ויתורים כואבים ועשית משהו עם עצמך - אתה פשוט מרגיש טוב (וחיים רק פעם אחת, כן?), אבל כשאתה סתם מסכן שבוחר לבלות כל החיים והתוצאות בהתאם - ההרגשה חרא נראה לי, לא. אם כי אני מכיר המון בליינים עלובים שאפילו לא מודעים למצב שהם הגיעו אליו.

תשמע, אני מעריך את מה שכתבת אבל אתה צריך להבין שלכל אחד יש את ההשקפות שלו על החיים. בשבילי פיתוח גוף זה דרך חיים אבל לא דרך חיים של "לגדול, לגדול, לגדול" אלא דרך חיים של תזונה נכונה, אורח חיים בריא, אימונים טובים ואתה יודע מה, גם "להשוויץ" בתוצאות. אני אישית אם ראית או לא ראית את הפוסט של השינוי שלי לא ממש היה לי במה להשוויץ עד כיתה יא', ותכלאס כן זה קשה להיות אחד חסר ביטחון. כל העסק של הפיתוח גוף הביא לי ביטחון עצמי בצורה שאני לא יכול לתאר אותה אפילו. אז בשבילי פיתוח גוף זה עיניין של העלאת הביטחון עצמי ע"י "השווצה" בגוף שלי.
כל אחד וההשקפות שלו.
אני לא הולך לפתח קריירה בזה ואני גם סביר להניח שבאיזשהו שלב אשנה פאזה, בינתיים כיף לי ואני נהנה להתאמן, לאכול וגם לגדול.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-07, 10:12   #17
SmaMMiT
חבר פעיל

פוסט יפה יש לכם פה , כמה ממכם כתבתם אחלה של תגובות!!
ולפותח הפוסט שמע כמו שאמרתה חיים פעם אחת! רד לים המלח\אילת שב יום שלם ליד ברכה באיזה מלון טוב לבד אפילו ותחשוב מה אתה רוצה בחיים תחשוב בגדול ותבצע בגדול ובעזרת השם אתה גם תצליח! אני עשיתי את זה כבר כמה פעמים ותאמין לי זה יותר טוב מכל זריקת מוטיבציה שיש שיהיה בהצלחה דוד
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה