ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-11-07, 12:51   #1
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .
ברירת מחדל משיהו ניסה את ה VAssive ce+no stack ?

http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=147&Page=2

אם מישהו ניסה את שני המוצרים ביחד
או מוצר אחד מבין השניים
רוצה חוות דעת על המוצרים האלה
בבקשה אם מישהו ניסה או שמע שמישהו השתמש בזה חחח
תרשמו איך :
1) טעם
2) איך מתערבב
3) פאמפ
4)התואששות
5)עלייה ב LMB
6) עלייה בוח ובמשקלי עבודה
7) איך המוצר בכללי

תודה לעונים
ישן 17-11-07, 14:39   #2
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

הממ האמת קראתי עליו בbb.com בפורום מכל מיני כאלה שניסו אותו (לוג תוספים) ואמרו שהno יש לו טעם על הפעם ותמערבב בסדר, הce טעם מעולה וגם מתערבב טוב מאוד, אמרו שזה הביא פאמפ וכו' וכו' ובקיצור אם אני לא טועה חלק נתנו לו ציון 8, חלק 7, 5, וכו' (מתוך 10), כל אחד ואיך שעובד עליו

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-11-07, 14:46   #3
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

תודה גבר
ישן 17-11-07, 15:23   #4
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

חכה לתשובה של דיזל

maradona מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-11-07, 15:28   #5
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maradona
חכה לתשובה של דיזל
דיזל מושעה לא יודע למה
ישן 17-11-07, 15:56   #6
Lucas
מושעה

שלום רב 3li ! מי זה דיזל? ולא צריך לחכות לו, יש לך אותי !

- תראה, מהיבט האופן האישי, אני לא השתמשתי במוצרים, אך אני ממליץ עליהם בחום רב, מבחינה תיאורתית, אך לא מבחינה מעשית, כאמור, משום שלא השתמשתי בהם. אך שקלתי לקנות אותם בעבר, כלומר לפני כמה שבועות ! בסוף קניתי את המוצר המתחרה והמקביל שלהם, מחברה אחרת כמובן.

- זה סוג קריאטין, שפועל מגז, מחומצה חנקנית(ממליץ לך לקרוא את אחת מתגובתי האחרונות, באשכול שפתחתי, שמופנת לאדם שלוקח NOZ), יותר טכנולוגי ומודרני מקריאטין רגיל ! ומדוע? משום שהוא מגיע בתשלובת ! מה זאת אומרת? השילוב נקרא MASS STACK, כלומר, זה שילוב אופטימלי של שלושה מוצרים, ששלושתם הם קריאטין אחד שלם, בתוספת יעילויות חדשות, כמו פאמפ, וכדומה. . .
- המוצר הראשון - VASSIVE NO הוא מוצר שנקרא NO, כלומר NITRIC OXIDE, והוא מוצר ל"לפני אימון" - PRE-WORKOUT, הוא למעשה קריאטין את'יל אסטר מאלאט, שנותן לך כוח לאימון, משפר התאוששות וכו'. . .
המוצר השני - VASSIVE CE, הוא מוצר שנקרא CE, והוא מוצר ל"אחרי אימון" - POST-WORKOUT, הוא למעשה מציף את השרירים בקריאטין, לאחר האימון, מכין אותך לאימון הבא. . . בקיצור, וכו'. . .
המוצר השלישי, שמשום מה לא הזכרת אותו, אולי בגלל שלא ידעת על קיומו - הוא מוצר בשם NITRIC, שהוא נותן חוויות פאמפ, וכו'. . . ולמעשה מעצים את האפקטיביות של שלושת המוצרים יחדיו. . . וזה יוצר שילוב אופטימלי, שיכול להוביל אותך לתוצאות מקסימליות !
חשוב לציין, שעל-מנת שכל התשלובת תהיה מקסימלית, חשוב לשלב את המוצרים מאותה החברה ! שלמעשה ה-MASS STACK, יהיה של אותו היצרן, וזה לא אני אמרתי, אלה הם הוראות היצרן על גבי האריזה - הרבה אנשים אומרים שזה פטנט שיוווקי, אך אני חושב שאם כבר אתה הולך הקריאטין הזה, תשלב אותו מאותה החברה, וזאת דעתי !
במקרה שלנו OPTIMUM, שזו חברה מעולה ומצוינת, ואחת הטובות והמובילות בתחום תוספי המוזון !
ישנם אנשים שמשלבים מכמה חברות - אני לא טוען שזה לא טוב, אך מעולם לא ניסיתי זאת שאוכל להגיד לך ספציפית. וגם מבחינה הגיונית ולוגית, תחשוב על זה, זה שלושה מוצרים בתוך קטגוריה אחת - קריאטין, שנועדו לצרוך אותם יחדיו מאותו היצרן ! ושתדע לך, ששילובים יש רק בארץ, שאני כתבתי בכל מיני פורומים, על שילובים למיניהם, אנשים קיבלו חום !
בכל אופן, גם לשלב יכול להביא אותך לתוצאה מקסימלית ! אני מכיר מישהו - חבר קרוב, באופן אישי, שצורך, גם Vasaive NO, וגם NOZ. אך הוא דפוק, כי הוא לא צורך מוצר שלישי, אך מי אני שיחייב אותו?

- עליך להבין שאם אתה מחפש תוצאות מקסימליות, ומוצרים שלא מתפשרים על איכות - הגעת למקום הנכון ! אלה הם מוצרים מצוינים, בעלי מוניטין עולמי עצום. בעלי יכולות מוכחות בתחום הקריאטין, שפועל מחנקן, בפרט, ובתחום תוספי המזון, בכלל ! זה הוא אחד השילובים הטובים בעולם, שעונה במצויונות לקטגוריה שבה הוא נמצא !

- עוד שמהו, אחרון וחביב, ברשותך - אם כבר את קונה את המוצרים, קנה כל אחד בנפרד, כלומר בקופסא נפרדת. משום שהאריזה, שלה הבאת קישור, היא אריזה קטנה, חסכונית, שנגמרת מהר ! בכל אופן, אין הבדל ביניהם, ההבדל היחידי היא הכמות, למרות שכאן כבר נכנס הצד הכלכלי, ששלושת המוצרים יחדיו בנפרד עולים כמות כסף נכבדת, לדעת הרבה אנשים ! ואם אתה מוגבל כלכית, קנה רק את שני המוצרים הראשונים שהזכרתי, ועזוב את ה-NITRIC, בצד. תשתמש בו בעתיד ! 2 התוספים הראשונים הכי חיוניים, והכרחיים, למרות שה-NITRIC, נותן לך חוויה שמעולם לא הרגשת, אלא אם כן קנית בעבר מוצר מתחרה/מקביל. זה הוא מוצר אינטנסיבי ביותר, שיוביל אותך לתוצאות שנראו לך, עד כה, בלתי אפשריות, בפרק זמן כה קצר !

בהצלחה בהמשך, ואל תהסס לפנות אלי לעזרה ! שמחתי לתרום לך !

שבוע טוב !
Lucas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-11-07, 16:22   #7
YONI
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

טוב ואחרי שהיית כמעט כמו נציג חברת אופטימום פה בהודעה הזאת, אני רוצה להביע את דעתי לגבי המאסס סטאק של חברת נוטרבוליקס עם הדקה סטאק+הנוז שאני חושב שהיא יותר אפקטיבית מהמוצרים הללו השאלה אם לזה התכוונת שקנית מחברה מתחרה?
אני בקרוב נכנס לתקופה של מאזן נייטרלי בתפריט לקראת עלייה במאסה ואני חושב אם לשלב את המוצרים של נוטראבוליקס לפני ואחרי אימון השאלה שלי היא אם זה יהיה אפקטיבי בשלב כזה של לפני מאסה..
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-11-07, 16:44   #8
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

ואללה תודה רבה גבר
אבל לא ענית לי כמה שה יכול לשפא כוח ועלייה במסת שריר רזה ??
שוב תודה
ישן 17-11-07, 16:47   #9
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 3li
דיזל מושעה לא יודע למה
כי הוא בפורום שרירים והוא "מרגל"

ישן 18-11-07, 17:57   #10
Lucas
מושעה

שלום רב !

YONI,
- אם הינך רוצה להוציא ממני את תשובת השאלה - באיזה תוספים אני משתמש? צר לי לאכזבך, אך מטרה זו היא כמעט בלתי אפשרית. בכל אופן, אנסה לכוונך !

- ראשית, טוב לבחון מוצר עפ"י חברתו, אך, זכור, שזה הוא לא המדד העיקרי לבדיקה וסינון. אם אנו רוצים להשוות בין OPTIMUM ל-NUTRABOLICS, הייתי אומר שלכל אחד יש דעה שונה, אך דעתי היא ש-OPTIMUM, וגם NUTRABOLICS - שניהם חברות מצוינות עם מצורים נפלאים, ששייכים לקטגורית המוצרים הטובים בעולם. אך מעבר, למוצרים, חשוב לזכור, שיש עוד פרמטרים לבדיקת חברה כלשהי ! לדעתי OPTIMUM חברה יורת מוכרת, בעלת יותר מוניטין, כמות מוצרים יותר גבוהה, ועוד הרבה פרמטרים ואזכורים, אשר נוטים לצד חברה זו, מה גם ש-OPTIMUM, זוכים בשנים האחרונות בהרבה פרסים, עקב הסטנדרטים הגבוהים של מוצריהם. לעומת זאת, חברת NUTRABOLICSA, חברה מאוד חדשה, בעלת מוצרים חדשים מאוד. החברה מצוינת, ולאט, לאט, מתחילה ליצור לעצמה תדמית של חברה מובילה, ואחת החברות הטובות, אך בגלל שהיא חברה חדשה ביחס ל-OPTIMUMU, קשה לי להשוות ביניהן. כך שכבודה של כל חברה מונח במקומה !

- לגבי המוצרים עצמם, יכול להיות שה-MASS STACK, של NUTRABOLICS, יותר אפקטיבי, אך הייתי שמח יותר לנתח כל מוצר עפ"י תכונותיו, ולא עפ"י שמועות, של מה יותר אפקטיבי, כל מוצר עומד בפני עצמו, למרות, שהמוצרים נועדו לשילובים. . .
ה-DECA STACK, וה-NOZ, גם לדעתי יותר מרשימים, מבחינת מכלול מרכיביהם, והם בעלי תגובות יותר מחמיאות. גם הכמות במוצרים אלה גוברת על ה-VASSIVE. אך אני עדין חושב שה-MASS STACK, של NUTRABOLICS, יותר אטרקטיבי, בגלל ה-NOZ, משום שה-NOZ, בפני עצמו, מוצר קטלני ואכזרי, בעל תוצאות מרשימות, למרות שלא ניסיתי אותו, אך אני מתאר לעצמי מה הוא שווה ! ה-NOZ, מוצר יותר טוב מה-VASSIVE CE, אך ה-DECA STACK, לא בהכרח יותר טוב מה-VASSIVE NO.
שוב, המוצרים נועדו לשילובים, וקשה לראות שילוב בין ה-NOZ ל-VASSIVE NO, למרות שזה אפשרי מבחינה תיאורתית, אך הוראות היצרן אומרות אחרת. . .
אם אתה כבר מחייב אותי להכריע בין שני השילובים - אז הייתי הולך כאמור על השילוב של NUTRABOLICS(למרות שלא בהם אני משתמש), אך גם השילוב של OPTIMUM, לא נופל ממנו, ושני שילובים אלו, הן באותו ה-LEVEL, ואותה הרמה. . . הם נחשבים לטובים ביותר בעולם, יחדיו עם עוד כמה שילובים, של חברות אחרות, כך שההבדל ביניהם הוא מינורי, לדעתי !

ולגבי מטרתך, מדוע אינך מתחיל ישרות בעליית מסת שריר?
- רק תשדע שהמוצרים תמיד אפקטיבים, גם בתקופת חיטוב הם אפקטיבים. מנקודת מבט אישית, אני אף לא הבנתי את המיתוס שאומר - שבתקופת חיטוב, לא צריך לקחת קריאטין. המוצרים תמיד אפקטיבים - לפני שאתה פותח אותם, אתה לא אומר להם, תראו, מוצרים יקרים שלי, אני עולה במסה, עכשיו, נכון? הרי החלום של כל מתאמן זה להשאיר את מסת השריר שלו, בתקופת החיטוב, ורק להוריד אחוזי שומן, אתה לא מסכים איתי? בכל אופן, המוצרים תמיד מומליצים, ויש להם תפקיד מוגדר, גם אם לא תאכל בכלל, הם ישפיעו עליך ! בהצלחה בהמשך הדרך !

3li, מבחינת שיפור כוח, זה ה-מוצר, אני מבטיח לך שלא חווית חוויה כזו מימיך, אלא אם לקחת מוצר בסגנון בעבר. התפקיד העיקרי, במוצרים אלו הם שיפור בכוח ! הרי מה קריאטין? המילה הנרדפת של קריאטין = כוח !
בנוסף, מוצרים אלה מעודדים עלייה במסת שריר, ואלה מוצרים אנאבולים. . . אך יחד עם זאת, אם אתה אדם רזה, ואתה רוצה להשמין, וביחד עם זאת לעלות במסת שריר, לא יזיק לך, להוסיף לקריאטין, עוד מוצר - גיינר(אבקה לעליה במסה). ואם כבר אתה נעול על חברת OPTIMUM, אז ה-PRO COMPLEX גיינר, יכול להתאים לך ! מהי מטרתך בסה"כ? בהצלחה בהמשך הדרך !

המשך יום נעים, ושבוע טוב !
Lucas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 18:17   #11
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

^
אחי אני לא רזה ואני לא חדש בתחום
אני מתאמן ותיק ויש לי ידע רב בתחום הבאדיבילדינג והתזונה ומה שקשור ...
רק רציתי חוות דעת על המוצרים שציינתי ורוצה לדעת כמה שה יכול לעלות את ה Lmb אולי 5-10% לא יודע
והמטרה שלי זו עלייה ב Lmb ובכוח .
תודה
ישן 18-11-07, 18:51   #12
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

מתי תמונות עלי?

ישן 18-11-07, 18:59   #13
AX_MASS
חבר מתחיל

הסמל האישי שלAX_MASS

שילוב מעולה, זה נהיה מאוד פופולרי לשלב קריאטין עם No. הם עושים נפלאות יחדיו.
AX_MASS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 19:31   #14
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
מתי תמונות עלי?
אחי אני חזרתי להתאמן לפני חודש בערך
הפסקתי בגלל פציעה...
בחודש הצום איבדתי הרבה מסה 6 קילו
עכשיו חזרתי כמו משוגע חח
כל המסה חזרה וגם הכוח
תמונות אני יביא כשאגיע ל 75
היום אני שוקל 72 על 9-10% בערך
חחח חפרתי פה
לילה טוב

הנה תמונת גב מהקיץ :
http://img140.imageshack.us/img140/8...tspreaddh1.jpg
ישן 18-11-07, 19:53   #15
M.r Olympia
חבר פעיל

הסמל האישי שלM.r Olympia

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 3li
אחי אני חזרתי להתאמן לפני חודש בערך
הפסקתי בגלל פציעה...
בחודש הצום איבדתי הרבה מסה 6 קילו
עכשיו חזרתי כמו משוגע חח
כל המסה חזרה וגם הכוח
תמונות אני יביא כשאגיע ל 75
היום אני שוקל 72 על 9-10% בערך
חחח חפרתי פה
לילה טוב

הנה תמונת גב מהקיץ :
http://img140.imageshack.us/img140/8...tspreaddh1.jpg
אחלה של גב אחי

הפוטוקליפ שהכנתי
http://youtube.com/watch?v=boLlie0Ano8
M.r Olympia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 19:54   #16
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

תודה אחי
ישן 18-11-07, 19:57   #17
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

מה הגובה?

ישן 18-11-07, 20:23   #18
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

בתור אחד שניסה את הנוז וקנה 2 קופסאות אני לא ממש התלהבתי...

המוצר עצמו נחמד, נותן טיפה פאמפ לא משהו "ריצני" כמו שהחברה עצמה מבטיחה..
אפשר להגיד שזה רחוק מלתת פאמפ כמו בזמן האימון או אפילו חצי פאמפ שכזה..

הוא מתערב בקלות,לפעמים נשאר גושים כאלה זה קורה אם המים ממש קרים..
טעם ענבים, הוא טעם פשוט מעולה!

מבחינת כל המרכיבים שיש בו, וכל ההבטחות... לא ממש ראיתי את אור כמו שאומרים..

עלייה במשקלים ?... את האמת שהתחלתי לקחת את הקופסא ה-1 של הנוז,אני בדיוק יצאתי מתקופת החיטוב ועלתי מהר מאוד במשקלים.. אני לא יודע אם זה מהנוז..

עכשיו התחלתי עוד סייקל, פתחתי ליפני יומים את הקופסא השניה..

מה שכן הקריאטין הטוהר עבד עליי יותר, וגם הרגשתי אותו יותר..
בעיקר בעליית המסה בגוף..

אני זוכר שממש התלהבתי מהנוז בהתחלה....

בסה"כ מוצר טוב, נותן קצת פאמפ.. עלייה בכוח 50:50... טעם ענבים מנצח...
ישן 18-11-07, 20:49   #19
YONI
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

אני זוכר שאתה התלהבת בצורה שחבל על הזמן מהנוז בזמנו ורק המלצת עליו כי היה לך אותו עוד לפני שהוא הגיע לארץ אם אני לא טועה, לי אישית יש מצב דומה עם הנאנו ואפור שיש לי אותו בבית ואני שומר אותו לתקופה הכי מתאימה להשתמש בו, בכל מקרה הנוז הוא בכלל לאחרי אימון למה לקחת אותו לפני בשביל פאמפ? לפני אפשר לשלב דקה סטאק שהתגובות עליו מצויינות

ו Lucas - תודה על התגובה המעמיקה, ולא רציתי לברר באיזה מוצרים אתה משתמש רק רציתי עוד חוות דעת לגבי הדקה סטאק והנוז במאזן נייטרלי שאני נכנס אליו בקרוב.
אתה יודע, לא עולים ישר לתפריט של מאסה מחיטוב קשה של 100 גרם פחמימות ביום ופתאום משלשים את הכמות.. למנוע ריבאונד מיותר של שומן...
בכל מקרה אני מאוד מחזיק מהמוצרים של נוטראבוליקס מאשר מהוואסיב
אני פשוט לא יודע אם ההשקעה שווה במאזן נייטרלי וזה משגע אותי
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-11-07, 21:05   #20
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YONI
אני זוכר שאתה התלהבת בצורה שחבל על הזמן מהנוז בזמנו ורק המלצת עליו כי היה לך אותו עוד לפני שהוא הגיע לארץ אם אני לא טועה, לי אישית יש מצב דומה עם הנאנו ואפור שיש לי אותו בבית ואני שומר אותו לתקופה הכי מתאימה להשתמש בו, בכל מקרה הנוז הוא בכלל לאחרי אימון למה לקחת אותו לפני בשביל פאמפ? לפני אפשר לשלב דקה סטאק שהתגובות עליו מצויינות

ו Lucas - תודה על התגובה המעמיקה, ולא רציתי לברר באיזה מוצרים אתה משתמש רק רציתי עוד חוות דעת לגבי הדקה סטאק והנוז במאזן נייטרלי שאני נכנס אליו בקרוב.
אתה יודע, לא עולים ישר לתפריט של מאסה מחיטוב קשה של 100 גרם פחמימות ביום ופתאום משלשים את הכמות.. למנוע ריבאונד מיותר של שומן...
בכל מקרה אני מאוד מחזיק מהמוצרים של נוטראבוליקס מאשר מהוואסיב
אני פשוט לא יודע אם ההשקעה שווה במאזן נייטרלי וזה משגע אותי
חמוד יש לך בעיה בהבנת הנקרא ?..
רשמתי "בהתחלה התלהבתי"..

1 אין דבר כזה "אחרי האימון" מזה השטויות האלה ?.. עד היום לא ראיתי איזה מחקר שמוכיח שבאמת יש הבדל בין לקיחת המוצרים של ליפני \אחרי.. זה בסה"כ עוד טריק שיווקי.

2 הנוז והדקה הם בדיוק אותו המוצר,רק שבדקה הוסיפו קפאין+דוקטין.

3 למה לקחתי ליפני האימון ?..
עדיף לקחת את המוצר ליפני האימון,(הארג'נין ואל-טוראין) כדי לעודד זרימת דם מוגברת,וחמצן לתאי השריר..

4 זה לא משנה אם אתה תקח ליפני ואחרי זה יניב את אותם התוצאות.

5 אין באמת דבר כזה אחרי ולפני אימון.. זה בסה"כ קריאטין..