ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-11-07, 00:47   #1
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ברירת מחדל אני לא יכול יותר.

אני לא יודע אם למישהו אכפת או מישהו שם לב, אבל קצת דיללתי את הנוכחות שלי כאן לאחרונה.

תחסכו ממני את תגובות ה"לך ואל תחזור"/"אפילו לא שמנו לב" וכ'ו.

אני פשוט רוצה לומר לכם שבתור פורום שאמור להיות מורכב מ97% גברים, שרוצים להיראות כמה שיותר כמו גברים, בנושא שאמור להיות גברי בטירוף, בקהילה ש(אמורה) להתנהל כמו משפחה, אתם מתנהגים כמו חברות ילדות בגן.

משחקי קקי, מריבות "הוא לקח לי", התווכחויות "רוק זה איכסה! מזרחית זה פיכסה!" דיי, נשבר לי הזין מזה, באמא'שלי.

אני אוהב פה אנשים, אבל תאמינו לי שאצלי, וזה לא עבריינות מקלדת, ואני בחור אשכנזי משכיל ומחובר למציאות, אבל אצלי אפילו הייתם כבר אוכלים דקירה. חאלס, אולי תקימו קהילת טמפונים? נפתח פורום מחזור? נשים סטיקי על מסקרה?

רבתם עם מישהו? אל תדברו איתו. רוצים יותר מזה? סגרו את זה מולו. כל אשכול שני: "הא! ואתה חרא פיפי קקי הומו גייי!!!!11111אחתאחתאחתעשרה" בחיאת דינק, לכו קנו אשכים. יודעים מה? בואו לירושלים, אני אלווה לכם אחד, עדיין ישארו שלושה.

אתם יודעים מי אתם, זה בעצם כמעט כל הפורום, כל אחד היה מעורב ברמה כזאת או אחרת ביצירת פעוטון רוחמה שהוא קהילת ישראלבאדי, ככה שאני בתור אוניברסיטה מטעם עצמי מחלק לכולכם תעודות עניות.

עכשיו, אני לא אומר ששולם שולם לעולם, מצידי תמשיכו לחוש גברים בזה שאתה חושבים שכל הרוסים שומעי הרוק מסוממים שוחטי חתולות, כל המזרחים קופים, כל האשכזים חנג'ים עם זין קטן ולגיל יש נטיה מינית מפוקפקת (טוב, הקטע האחרון נכון. ), שיהיה לכם לבריאות.

רק שתזכרו שלא משנה כמה תגדלו במאסה, את הוואגינה גם ניתוח לא יסיר.

שלכם, גבריאל.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:50   #2
SmaMMiT
חבר פעיל

כמו שנאמר : XXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD
תכלס אתה צודק ברוב מה שאמרתה פה זה כולה פורום לא צריך לקחת הכל ללב
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:52   #3
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmaMMiT
כמו שנאמר : XXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD
תכלס אתה צודק ברוב מה שאמרתה פה זה כולה פורום לא צריך לקחת הכל ללב

בדיוק אחי, לא לוקח ללב. פשוט לא מתאים לי להיכנס לכל אשכול ולחשוב שאני קורא את "רשמי מהיום הראשון לגן".

ישן 19-11-07, 00:52   #4
maorstyle
חבר פעיל

חחח לפי הכותרת חשבתי שאתה הולך להתאבד חח ( סתם סתם הייתי חייב)

אבל עכשיו ברצינות גם אותי יש פה קטעים שמעצבנים אבל אין מה לעשות זה חלק מהעניין ויש דברים שאי אפשר למנוע
maorstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:53   #5
ShaySE
חבר פעיל

הסמל האישי שלShaySE

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז למה לקחת ללב? מה אכפת לך מאנשים שסתם מזיינים תשכל, צוחקים, אומרים שטויות וכו'?

יו"ר האגודה למען הצלת הלשון העברית
ShaySE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:54   #6
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

תאכלס צודק אחי, יש כאן יותר מידי שטויות שהולכות פה..
yonip מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:54   #7
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

כואב לך המריבה שלי אם ארבל הא חביבי שתידע לך על בגידות ורכילויות גלעד לא שוכח ולא סולח NO SIR!!!

אל תדאג פה בפורום לא תיראה אותה יותר .....אני גמרתי לדבר פה על זה ולהשמיץ פוסטים בקשר לזה כאן

גלעד מפסיק לדבר ומתחיל "לנקום" אהמ אהמ לעשות

לילה טוב גבר

נ.ב
שום בגידה או רכילות שלו לא קשורות לפורום ...אלה לחיים האמיתיים אז מראש אחי אל תנסה להגיד "זה סה"כ פורום"
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:55   #8
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

הגיע הזמן שמישהו ייתן הודעה כזאת, מוניטין.

*ד"א זה קצת ברור מה שאתה מנסה לעשות כחבר קרוב לארבל, מנסה לעשות סולחה בינו לבין זאב הלילה - אבל בכל זאת, הדבר נכון וכולנו נצא מורווחים מזה.
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 00:58   #9
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mazoz3

*ד"א זה קצת ברור מה שאתה מנסה לעשות כחבר קרוב לארבל, מנסה לעשות סולחה בינו לבין זאב הלילה - אבל בכל זאת, הדבר נכון וכולנו נצא מורווחים מזה.

טעות.

(זה גם אלייך גלעד, אחי).

מה שיש בין ארבל לגלעד בטח שלא עזר לזה, אבל אם תסתכלו, הפסקתי להיכנס הרבה לפני. כל האשכולות מזרחית/מטאל, או מריבות מפגרות על שטויות מעייפות אותי. תיסכול מוציאים על משקולות. או בחורות אתיופיות. שתיהן לא יכולות להתלונן. לא בפורום.

ישן 19-11-07, 00:58   #10
Night_Wolf
Banned

ציטוט:

חביבי..אם אני בתור חבר נגיד אחד שנחשיו כמו משפחה שלך הייתי תוקע לך סכין שניראת בערך ככה בגב..

הייתה סולח לי?
ישן 19-11-07, 01:01   #11
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חביבי..אם אני בתור חבר נגיד אחד שנחשיו כמו משפחה שלך הייתי תוקע לך סכין שניראת בערך ככה בגב..

הייתה סולח לי?

בטח שלא. אבל עזוב שאני לא חושב, אלא יודע שזה לא מה שקרה (אם ארבל הולך אפילו לקנות יוגורט הוא מספר לי), אם היה קורה לי דבר כזה, וקרו לי דברים כאלו בעבר, הייתי סוגר את זה מולו.

מולו נתון לפרשנות שלך, לא חושב שהייתי מחנג'ר מישהו שתפסתי ממנו אח, אבל בטח שלא הייתי יורק לכיוון שלו בחיים. אבל זה אני. תעשה עם זה מה שבא לך, אבל רק בחורות פותחות עניינים שהיו פרטיים בפומבי ומתבכיינות. לגברים... לגברים יש דרכים אחרות.

ישן 19-11-07, 01:01   #12
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
טעות.

(זה גם אלייך גלעד, אחי).

מה שיש בין ארבל לגלעד בטח שלא עזר לזה, אבל אם תסתכלו, הפסקתי להיכנס הרבה לפני. כל האשכולות מזרחית/מטאל, או מריבות מפגרות על שטויות מעייפות אותי. תיסכול מוציאים על משקולות. או בחורות אתיופיות. שתיהן לא יכולות להתלונן. לא בפורום.
המריבה כמו שאמרתי לא תעלה יותר על גבי הפורום הזה אני גמרתי לדבר עליה בכללי הפסקתי כבר לדבר,פוסטים של מזרחית?רוק או מטאל?אין לי בעיה אם רוק תאמת..עכשיו גלוי...כל הקליפים של פיתוח גוף הכי מצליחים אם מוסיקת רוק!כידוע חברי הטוב אלכס ZOKNAT מכין אותם בצורא הכי איכותית שאפשר ואני צופה בהם 300000 פעם ביום!!!אבל שיבוא איזה פישר כמו אנטון שמדוכא כי כמה מרוקאים כיפכפו אותו בבית ספר ביחד אם FAT ויתחילו להשמיץ את עידות המזרח ולקרוא להם בשמות ולעשות את האשכנזים מיסדיי העולם וגאוני הדור אתה מצפה שאני אשב בשקט?אני חצי אשכנזי בעצמי!!!אבל מה בדבר המשפחה של אבא שלי?מה בדבר הבחורה שאני הכי אוהב בעולם?למה שאני אדמיין דרעק כמוהו מלכלך עליהם ואשתוק לו?לא התכוונתי להעליב אותו אלה רק להשמיץ אותו ולגרום לו להתבאס על זה.
ישן 19-11-07, 01:04   #13
Elevation

ציטוט:
המריבה כמו שאמרתי לא תעלה יותר על גבי הפורום הזה אני גמרתי לדבר עליה בכללי הפסקתי כבר לדבר,פוסטים של מזרחית?רוק או מטאל?אין לי בעיה אם רוק תאמת..עכשיו גלוי...כל הקליפים של פיתוח גוף הכי מצליחים אם מוסיקת רוק!כידוע חברי הטוב אלכס ZOKNAT מכין אותם בצורא הכי איכותית שאפשר ואני צופה בהם 300000 פעם ביום!!!אבל שיבוא איזה פישר כמו אנטון שמדוכא כי כמה מרוקאים כיפכפו אותו בבית ספר ביחד אם FAT ויתחילו להשמיץ את עידות המזרח ולקרוא להם בשמות ולעשות את האשכנזים מיסדיי העולם וגאוני הדור אתה מצפה שאני אשב בשקט?אני חצי אשכנזי בעצמי!!!אבל מה בדבר המשפחה של אבא שלי?מה בדבר הבחורה שאני הכי אוהב בעולם?למה שאני אדמיין דרעק כמוהו מלכלך עליהם ואשתוק לו?לא התכוונתי להעליב אותו אלה רק להשמיץ אותו ולגרום לו להתבאס על זה.

זה מקובל, אח שלי. אבל ראיתי אשכול שלך עכשיו לדוגמא, לסולימאן (מזל טוב בנאדם!!!! ), עם איזכור מטאל. כאילו מה הקשר? עזוב, אני לא בא להטיף, ושתדע לך שאני תופס ממך איש טוב, גדלתי עם אנשים בסגנון שלך, אבל לא'דע, התבגרנו מעבר לזה. כל השכונה.

גם החברים הכי כבדים שלי לא יצעקו על מישהו שצריך לסגור איתו עניין באמצע מועדון, הם יתחילו ב"יש לי דיבור איתך"/"בא לבחוץ". רק בחורות צועקות כמו...... בחורות?

ישן 19-11-07, 01:05   #14
Mazoz3
חבר פעיל

ציטוט:

הייתה סולח לי?
קרוב לוודאי שהייתי מת מזה אחי האנאבולי
בנימה מעט יותר רצינית, אני לא רוצה להתערב בוויכוח בינך לבין ארבל כי אני לא מתמצא בפרטים, אבל אני מניח שאתה צודק ואני מבין אותך לגמרי גם אצלי בגידה של חבר זה מצב בלתי נסלח. אז לשאלתך - לא. לא הייתי סולח, אבל מצד שני לא הייתי משמיץ פשוט הייתי מתעלם ממנו והוא היה נחשב מבחינתי למת. שתדע אחי שאני מעריך לאללה אנשים כמוך שחברים בשבילם זה כמו משפחה.

ד"א, ארבל אני יודע שאתה כן קורא את הפוסט הזה. אצלי כבר ירדו לך המון נקודות על אז שדיברנו והתחייבת לעשות משהו וסה"כ דחית אותי לאותו רגע ולא טיפלת ולא חזרת אליי כפי שסיכמנו. לתשומת לבך.
ישן 19-11-07, 01:07   #15
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
קרוב לוודאי שהייתי מת מזה אחי האנאבולי
בנימה מעט יותר רצינית, אני לא רוצה להתערב בוויכוח בינך לבין ארבל כי אני לא מתמצא בפרטים, אבל אני מניח שאתה צודק ואני מבין אותך לגמרי גם אצלי בגידה של חבר זה מצב בלתי נסלח. אז לשאלתך - לא. לא הייתי סולח, אבל מצד שני לא הייתי משמיץ פשוט הייתי מתעלם ממנו והוא היה נחשב מבחינתי למת. שתדע אחי שאני מעריך לאללה אנשים כמוך שחברים בשבילם זה כמו משפחה.

ד"א, ארבל אני יודע שאתה כן קורא את הפוסט הזה. אצלי כבר ירדו לך המון נקודות על אז שדיברנו והתחייבת לעשות משהו וסה"כ דחית אותי לאותו רגע ולא טיפלת ולא חזרת אליי כפי שסיכמנו. לתשומת לבך.

סבבה אח שלי וואלה גם אני מעריך אותך!
ואצלי יש כזה משפט

תן כבוד?תקבל פי 10...תזלזל?תמות!

צודק?

ועוד משהו אחי אני מאז שנכנסתי לפיתוח גוף נתקלתי באין סוף אנשים שחיי היום יום שלהם בנויים מלקלל אותי במסנג'ר (כל פעם מאחד חסוי אחר),להטריד בטלפון,ולרשום עלי קללות באתר של מקושרים או במקום אחר חחחחחחח טאחלס זה לא מזיז לי ואפילו די מצחיק אותי תאמת למה אלו אנשים שלא באמת איכפת לי או מענינים אותי ויודע שאו שהם שונאים אותי כי:מישהו שפך להם פיפי למוח,קיללתי אותם בפורום פעם אחת וקראתי להם שחיפים,סתם כי משעמם ואין מה לעשות ואין מה לזיין והזין לא עומד.
אבל שבן אדם שהוא קרוב אליך כמו אח ועשה דברים בישבילך ואתה בישבילו בוגד בך ויורק עלייך אז כבר אי אפשר לשתוק ולהיתעלם!
ישן 19-11-07, 01:08   #16
Mazoz3
חבר פעיל

ציטוט:
סבבה אח שלי וואלה גם אני מעריך אותך!
ואצלי יש כזה משפט

תן כבוד?תקבל פי 10...תזלזל?תמות!

צודק?
1000% אחי
ישן 19-11-07, 01:52   #17
Gil-G

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

Mmkay...

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 01:55   #18
מתן18
חבר פעיל

אויש זה כזה ברור מה אתה עושה כאן יא אללה..אתה ומי שאתה מסנגר עליו יותר גרועים מהרוב פה,עושים בשקט ומשחקים לי אותה...אלווישן אותך אני יותר מעריך לכן אני אפסיק פה.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 02:18   #19
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

פוסט מטומטם לאללה, מה בעצם אתה מנסה לומר, שיפסיקו עם המריבות האינפנטיליות אחת ולתמיד..?

הפורום הזה מושך אליו אנשים מטומטים,אני יודע שאתה לא מדבר על הנובים שלא מבינים כלום, אתה מדבר על הילדים שמשחקים בקקה ופיפי, וכן זה ידוע שיש מספיק כאלה בפורום הזה, ובכל פורום אחר! התופעה לא תפסק לעולם ואתה יודע את זה, אז למה להתבחיין בעוד פוסט מטומטם על כמה שהמצב מזוויע פה, לא נאה לך, אל תגיב פה, אבל מספיק לפתוח פוסטים חסרי תכלית על כמה שהמצב עגום פה זה נדוש כבר.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-07, 03:05   #20
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

בואנ'ה גלעד אם כל הרעש הזה בגלל מה שאמרתי לך אז יצאת דרעק אחי
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה