ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-11-07, 00:06   #1
ביג שמשון
מושעה

ברירת מחדל בקשר לספורט

לכל הספורטאים!
הייתי רוצה לדעת מה אתם חושבים שמבדיל אותכם מאלו אשר לא עוסקים בספורט? כלומר, האם עומדת מאחורי היותכם ספורטאים גם תפיסת עולם שונה או פילוסופיה מסויימת ??
איך הייתם מגדירים את המושג "ספורט" ו"ספורטאי"..מה עושה אדם לספורטאי ?...לדוגמא האם רק אלו אשר הולכים לתחרויות ומתאמנים בלי הפסקה נחשבים ספורטאים או שמה גם אשה אשר עושה הליכות בוקר מדי פעם נחשבת ספורטאית ??
לבסוף הייתי רוצה שתפרטו על אורח החיים שלכם כספורטאים...
תודה מראש לכל העונים וסליחה על הסירבול!
ביג שמשון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 00:10   #2
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

הכל טוב אחי ? איך השביתה? מבסוט ?
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 00:11   #3
ביג שמשון
מושעה

חח סבבה
ביג שמשון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 15:09   #4
speed
חבר פעיל

דרך חיים.. יש כאלה שזה נכנס לנשמה כמו אוויר לנשימה.
לא זוכר איפה ומה, נראה לי משהוא עם דנה וויס, אם דוגמנית זה להיות אנורקסית, אז זה מגה אנורקסיות, הקשיים שיש בתחום הזה קשים בהרבה גם פיזית וגם מנטלית.
השאלה מה אתה מגדיר דרך חיים? אם זה מבחינה של דבר שלוקח חלק מהחיים אז כן, כל יום יומיים יש אימון, אם זה מהבחינה של אחריי האימון אתה לוקח מזה לחיים, אני לפחות חושב שכן, האימון הזה נותן תמריץ לשבוע וכח נפשי וגופני, ההרגשה אח"כ היא אחרת! אז זה משפיע על החיים במידה מסוימת (לטובה)
הרמב"ם גם כותב לגביי האימון והתזונה, מי שמקפיד על תזונה ללא כושר גופני (מידיי יום אם אני לא טועה, אני לא זוכר כמה) לא רק שזה לא עוזר בגלל שהוא לא עושה כושר זה גם מזיק לו, אבל מי שעושה כושר ולא אוכל בריא, זה מועיל לו, יהגוף יכול להתרגל לטבע הדברים הרעים, כמובן שהדרך הטובה ביותר היא שילוב בין השניים, זה בעיקרון הספורט הזה,
אז כן אני חושב שזה הרבה מהחיים
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 15:22   #5
סהר!
חבר פעיל

כדרך חיים ללא ספק.
כל החיים שלך משתנים בגלל המכון כמו לאכול נגיד 5 ארוחות ביום לאכול כמות מטורפת של חלבונים,להתאמן ולקרוע את עצמך כאילו אין מחר.
לפחות ככה אצלי
סהר! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 15:34   #6
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סהר!
כדרך חיים ללא ספק.
כל החיים שלך משתנים בגלל המכון כמו לאכול נגיד 5 ארוחות ביום לאכול כמות מטורפת של חלבונים,להתאמן ולקרוע את עצמך כאילו אין מחר.
לפחות ככה אצלי
ואצלי...יודע מה...גם אם נגיד אני יוצא עם חברים ומפספס ארוחה..סבבה לא סוף העולם..אבל זה תמיד יציק לי כזה בראש...זה חלק מדרך החיים כבר...
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 16:39   #7
The Iron Man
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ביג שמשון
לכל הספורטאים!
הייתי רוצה לדעת מה אתם חושבים שמבדיל אותכם מאלו אשר לא עוסקים בספורט? כלומר, האם עומדת מאחורי היותכם ספורטאים גם תפיסת עולם שונה או פילוסופיה מסויימת ??
איך הייתם מגדירים את המושג "ספורט" ו"ספורטאי"..מה עושה אדם לספורטאי ?...לדוגמא האם רק אלו אשר הולכים לתחרויות ומתאמנים בלי הפסקה נחשבים ספורטאים או שמה גם אשה אשר עושה הליכות בוקר מדי פעם נחשבת ספורטאית ??
לבסוף הייתי רוצה שתפרטו על אורח החיים שלכם כספורטאים...
תודה מראש לכל העונים וסליחה על הסירבול!
רוצה נלך לחפש חלוקי נחל?