ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-04-07, 21:00   #1
nesber
חבר מתחיל

ברירת מחדל אימון עצים בתקופת חיטוב

אני מעוניין לשמור על השריר שבניתי(מעט מאד) ולהוריד קצת את השומן. מקובל לטעון היום שגם בתקופת החיטוב יש להתאמן בעצימות של מאסה פחות או יותר, כדי לגרות את השריר ולעודד אותו להישאר...

העניין הוא שמצב כזה מכריח אותי לצרוך הרבה חלבון ולקצץ מאד בפחמימות, דבר שגורם לי לרעב ותסכול. בלי כמות נכבדה של פחמימות אני לא אותו בנאדם.

השאלות: האם לפי דעתכם טווח מתון של 12 חזרות יהיה מספיק כדי לשמור על השריר? כמו כן, האם 100 גרם חלבון ביום יספיקו לי(אני שוקל 68)? כמו שאמרתי, קיצוץ מסיבי בפחמימות הוא מאד בעייתי בשבילי לכן אני מעדיף דווקא לקצץ בחלבון.

מה אתה מציאים לי?
nesber מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-07, 21:13   #2
StaSus
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלStaSus

שלח הודעה דרך ICQ אל StaSus שלח הודעה דרך MSN אל StaSus

מציא לך כדי לא לעבד מסת שריר לצרוך ביום 160-180 גרם חלבון ביום..ולעבוד בטווח של 12 חזרות זה טוב מאוד בחיטוב!
בהצלחה!

StaSus מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-04-07, 21:22   #3
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nesber
אני מעוניין לשמור על השריר שבניתי(מעט מאד) ולהוריד קצת את השומן. מקובל לטעון היום שגם בתקופת החיטוב יש להתאמן בעצימות של מאסה פחות או יותר, כדי לגרות את השריר ולעודד אותו להישאר...

העניין הוא שמצב כזה מכריח אותי לצרוך הרבה חלבון ולקצץ מאד בפחמימות, דבר שגורם לי לרעב ותסכול. בלי כמות נכבדה של פחמימות אני לא אותו בנאדם.

השאלות: האם לפי דעתכם טווח מתון של 12 חזרות יהיה מספיק כדי לשמור על השריר? כמו כן, האם 100 גרם חלבון ביום יספיקו לי(אני שוקל 68)? כמו שאמרתי, קיצוץ מסיבי בפחמימות הוא מאד בעייתי בשבילי לכן אני מעדיף דווקא לקצץ בחלבון.

מה אתה מציאים לי?
כל הקטע של חיטוב הוא שאתה מטה מטה את המאזן הקלורי שלך ע"י קיצוץ בפחממות ואירובי....
קיצוץ בחלבונים לא יביא אותך לשום דבר טוב,חוץ מאיבוד המאסה המעטה לפי דבריך שיש לך
קרא דחוף את המדריך לחיטוב,תאמין לי ששם לא מטעים אותך

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה