|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() בסך הכל אין לי תפריט יותר מידי גדול - 2000-2500 קלוריות זה הכל ( מאסה ),
ו150 חלבון ביום. אבל בסך הכל זה יוצא לי שביומיים אני גומר למשל חצי קילו גבינה חצי אחוז שומן, ביום איזה 8 פרוסות לחם מלא , קופסת טונה , קופסת קוטג', 2 יוגורטים 0אחוז שומן , ועוד . מחישוב קטן שעשיתי זה יוצא שצריך להוציא מעל 100 שקל בשבוע רק על אוכל (!!!) איך אתם מסתדרים עם זה? אצלי בעיקרון ההורים שלי קונים לי כל הזמן, אבל הרבה פעמים חסר לי איזה יום אחד אפילו יומיים גבינה או קוטג', ואני צריך לאלתר , למשל במקום 2 ביצים ו3\4 גבינה ו2 פרוסות לחם בארוחת ערב אני אוכל איזה טונה בשמן עם פרוסת לחם, ועוד מקרים כאלה כמו חמאת בוטנים במקום גבינה בארוחה ב5. רציתי לדעת אם גם אצלכם זה ככה, ואיך אתם מסתדרים עם זה ? ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() 100 שקל בשבוע זה כלום אחי.. אני הולך כל יומיים-שלוש קונה בנוסף לקניות של הסוף שבוע באיזה 200 שקל כל פעם :\
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() אחי כמה קלוריות התפריט שלך ,וכמה חלבון יש בו?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() 3300~
משו כמו 200-220 גרם חלבון |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
מושעה
|
![]() יש פה אנשים בפורום שמגיעים ל-1500+ בחודש בשקט. (זה כולל תוספים,אוכל,וכל מה שמסביב)
אז 100 שקל בשבוע זה בסדר גמור. פיתוח גוף זה עסק יקר.(למי שבאמת משקיע עד הסוף) אז צריח לעבוד.בשביל שיהיה כסף לממן את הכל. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
מפתח גוף מתחרה
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 695
כללי:: אור ביטון
גיל:: 26
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
|
![]() ציטוט:
הגזמת קצת היתי אומר אין פה אף אחד שמגיע ל1500+ בחודש |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 | |
אחראית תזונה ותוספים.
תאריך הצטרפות: May 2006
הודעות: 3,294
גיל:: 24
עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
|
![]() ציטוט:
![]() לדוגמא ליום 3 קוטג =18 שח טונה במים=5 3 יוגרטים 12 שח חטיף אנרגיה =5 שח חצי גביע גבינה 3 שח ירקות 5 שח אפילו יותר חטיף חלבון 10 שח לחם חיטה מלאה 4-6 פרוסות כבר עברתי את ה 1700 שח ביצה +3 חלבונים
__________________
mmm |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
כך דף ועיפרון, שב בנחת ותתחיל לירשום מה אתה אוכל ושותה מהבוקר עד הערב במשך חודש.תעשה חישובים תיספור,תחלק ,תחפיל,תעשה הכל ותחזור לפה אם תשובה. זה כולל הכל. כל האוכל שאתה מכניס לגוף מהבוקר עד הערב.+תוספים+אימונים חומרים(אם אתה משתמש) ואתה תראה שזה באיזור אה 1500 בחודש. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
חבר פעיל
|
![]() מסכים עם וין דיזל התותח
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
חבר פעיל
|
![]() כן מסכים איתכם, אני מנסה לצמצם נזקים חח, כולה בן 16 אין עבודה קבועה
(אני ספייר במאפית אריאל בכל איזור הקריות חח, אז מידי שבוע יש לי איזה יום) קניתי קריאטין מהכסף שלי ABB Crea-Force ... אבל עדיין, לחברה שלא עובדים בעבודה קבועה, לבקש מההורים שלכם איזה 150-200 שקל בשבוע .. זה לא קצת מוגזם ? באמת 100 זה לא כל מה שאני מבקש, יותר בכיוון של 150-200 |
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
חבר פעיל
|
![]() חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחיייי
הולך לנו כול שבוע 1000 שקל על קניות לבית שכוללות כמובן את האוכל שלי 4 קילו חזה עוף בשבוע זה לבד 120 שקל איפה הבקר הדגים הביצים הגביע קוטג כול בוקר שיבולת שוער מעדנים 2-3 ביום ככה נישנוש לפני השינה אורז בסמטי שלחצי קילו עולה 10 שקל במקום אורז סוגט רגיל שחצי קילו עולה 4-5 שקל קיצר עסק יקר ועם אתה באמת אוהב תתחום תשקיע
__________________
מדריך חדר כושר בריאות ותזונה ,מוסמך מטעם וינגייט. ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
IsraelBody VIP - חבר יהלום
|
![]() רוב הבתים קונים בשר,גבינות,ירקות,ביצים וכו' בלי שום קשר אם יש בודיבילדר בבית,פשוט אנחנו גומרים את זה מהר יותר..
אצלי אישית אני מסודר אבא שלי הוא טבח והיחידים שאוכלים בבית זה אני ואחי אז כל יום חמישי הוא מכין לנו איזה 5-6 סירים של אוכל מרוקאי(שמכיל כמויות מטורפות של חלבונים ופחמימות) אז אני מסודר וכמובן שהמזון הרגיל כמו ביצים,קוטג',ירקות הוא קונה פ"קל בלי שום קשר אליי.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#14 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
קיצר אפשר להסתדר עם קומבינות, צריך לדעת פשוט מה לקנות ואיפה לקנות. ברמת העיקרון התחום הזה נורא יקר, אבל בסופו של דבר מעבר לBB זה גם הבריאות. תסכים איתי שיותר בריא לאכול גבינה צהובה 5-9% שעולה 14 שקל במקום גבינה צהובה 28% שאפשר לקנות באיזה 8 שקל. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#15 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#16 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#17 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
![]() אורז לבן ואורז מלא אותו הדבר, מבחינתי יש לו אותו טעם והמלא יותר משביע - אז אני הולך עליו. לחם לבן זה סבבה לגמרי, אני אישית קונה פיתות לעבודה. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#18 |
חבר פעיל
|
![]() אצלי אני כמעט כול יומים בסופר.. ואצל הירקן, עם ה12 ירקות שאני דוחף כול יום..
בוא נגיד ככה שאצלי התזונה זה משהו כמו 500 שקל בשבוע.. (ביום אני מפרק קופסאת טונה, 12 ירקות, פרי אחד, 4 פרוסות לחם מלא, יוגורט.. 350 גרם חזה, חבילת פסטה מלאה, 2 סקופים של חלבון) וכול זה ליום אחד, תכפיל ב7 ואז ב4... יוצא שאני חתיכת שואב אבק וזה עוד בחיטוב... במאסה אני לא רוצה לחשוב איך יראו הקניות שלי, נמלא 2-3 עגלות.. כול יומיים.
__________________
כי הגודל כן קובע! זיעה, מתכת, חלודה, ואבק תענוג.......... |
![]() |
![]() |
![]() |
#19 |
חבר פעיל
|
![]() 100 שקל בשבוע זה סביר לדעתי, אני מעריך שכל שבוע על אוכל בלבד אני מבזבז בסביבות ה200-300 שקל (ואפילו יותר זה סתם בלי לחשב), זה משהו כמו 10 טונות, 4 חבילות של חצי קילו גבינה לבנה חצי אחוז, חזה עוף, דגים, ביצים, לחם מלא, בשר כתף וכו'..
ד"א אתה במאסה? |
![]() |
![]() |
![]() |
#20 |
חבר פעיל
|
![]() אני במאסה כן ( אם התכוונת אלי חח ), וזה 150 שקל בלי הבשרים דגים וכאלה, רק טונה גבינות קוטג'ים יוגורטים וכד'
![]() |
![]() |
![]() |