|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#20 |
חבר פעיל
|
![]() אחי קנה אבקת חלבון ותטחן בבלנדר יחד איתה שיבולת שועל ובננה רק לשם השוואה מנה של חלבון עולה 3.5 שקל והשיבולת שועל והבננה עולות גרושים ככה שיוצא לך גיינר ביתי ב-5 שקל למנה ואולי אפילו פחות ויש לך יחס יותר שפוי בין הפחממות לחלבנים ואם לא הבנת אותי אז אני כבר לא יודע איך אני יכול לעזור לך
|
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|