|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() למשל האבקת חלבון שאני אוכל עכשיו מכילה 24 גרם במנה, וזה יוצא בערך 3.5 ש"ח למנה.
4 ביצים מכילות בערך אותה כמות חלבון, ועולות בערך 4 ש"ח. פחית טונה מכילה בערך אותו הדבר, ועולה 4-5 ש"ח. האם יש לכם מקור חלבון זול יותר מ 3.5 ש"ח ל 24 גרם? |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
אשכול | מפרסם האשכול | פורום | תגובות | הודעה אחרונה |
לאן הולך החלבון אם אני אוכל יותר ממה שאני צריך לצרוך? | itaymadddd | תזונה ותוספים | 14 | 18-06-10 21:45 |
אם אני עובר את צריכת החלבון שלי ביום לאן שאר החלבון מגיע?? | itaymadddd | תזונה ותוספים | 3 | 20-12-09 00:04 |
אוכל אוכל ואוכל ויורד במשקל | amitbensh | תזונה ותוספים | 10 | 22-08-08 01:11 |
אניי אוכל אוכל אוכל ולא גודל :( | ido:] | תזונה ותוספים | 28 | 09-11-07 19:41 |
משנה מקור החלבון? | alpha | תזונה ותוספים | 8 | 13-07-07 21:12 |