|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#19 |
חבר פעיל
|
![]() טוב בוא נעשה את זה ככה,
בוא נגיד שבטונה יש 28 גרם חלבון ובסקופ חלבון יש 24 גרם, טונה עולה 4.5 שקל בממוצע, ואבקת חלבון ממוצעת עולה 300-330 שקל, בכל אבקת חלבון בממוצע יש 78 מנות הגשה. עכשיו 78 כפול 4.5 (מחיר טונה ממוצע) יוצא 351. אבל בטונה יש יותר חלבון נכון?, אז ככה שלא כולו נספג, הטונה לא טעימה והרבה פחות נוח לצרוך אותה מיד אחרי אימון, השייק הרבה יותר טעים, יותר נוח, יותר עשיר בחומצות אמינו וכו'. וזה למה אבקת חלבון הרבה יותר משתלמת. |
![]() |
![]() |