ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-09-07, 10:27   #11
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

מכירים את משפטי ג'ק הנדי?

לפני שאתה מותח ביקורת על מישהו, לך מייל בנעליים שלו. כך תהיה רחוק ממנו במייל, והנעליים שלו יהיו אצלך.

כל פעם שאני קורא ספר טוב, אני עוצר ומודה למורה שלי מבית הספר היסודי. לפחות זה מה שעשיתי עד שהיא השיגה מספר חסוי.

צריך בחור גדול כדי לבכות אבל צריך בחור יותר גדול כדי לצחוק על הבחור הזה.

הלוואי שהייתי מקבל דולר בכל פעם שהשקעתי דולר. כי אז, ווהו! הייתי מקבל את כל הכסף חזרה!

נורא קל פשוט לשבת ולומר שאתה רוצה עוד כסף. ואני מניח שבגלל זה אני אוהב את זה כל כך. זה קל. רק לשבת, להתנדד קדימה ואחורה, ולרצות עוד כסף.

אני מקווה שיום אחד נוכל לשים בצד את הפחדים והדעות הקדומות שלנו ופשוט לצחוק על אנשים.

אני מקווה שאחרי מותי, הרבה אנשים יגידו: "וואו, הוא היה חייב לי הרבה כסף".

אם אתה עומד לאבד את העבודה שלך, את אישתך ואת שפיותך במהלך שבוע אחד, תנסה לאבד את השפיות קודם, כי אחרי זה היתר כבר לא יהיה כל כך חשוב.

אם החבר שלך כבר מת ונשרים אוכלים אותו, אני חושב שזה בסדר להאכיל חלקים מהחבר שלך לאחד הנשרים כדי ללמד אותו טריקים.

לדעתי, ליצנים אינם מצחיקים. האמת היא, שהם דווקא מפחידים. אני תוהה מתי כל זה התחיל. אני חושב שזה התחיל בזמן שהלכתי לקרקס. וליצן הרג את אבא שלי.

דבר מצחיק בלנסוע עם המכונית שלך אל מעבר לצוק הוא שבזמן שהמכונית באוויר, אתה עדיין לוחץ על הבלמים.

אני רוצה למות בשקט בשנתי כמו סבא שלי. לא בצרחות אימה כמו הנוסעים שלו.

אגרוף הוא כמו בלט. רק שאין מוזיקה, אין כוריאוגרפיה והרקדנים מרביצים אחד לשני.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט