|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#24 | |
חבר פעיל
|
![]() יש חלבון שעולה 250 שקל,ומחלקים אותו ל80 מנות אז זה יוצא 3 שקל וקצת,אבל יש לו טעם מזעזע.
לרוב זה נע בין 4-5 שקל למנת חלבון. מה שאני נוהג לעשות זה לקחת מנת חלבון,לשלב עם חלב ואז אני מרוויח עוד חלבון (ולאלה שזה באמת מעניין אותם,שילוב של חלבון בעל ספיגה מהירה עם חלבון בעל ספיגה איטית),עוד כמה קלוריות,עוד פחמימות,עוד קצת שומנים,טעם הרבה יותר טוב ומרקם עשיר.
__________________
דבר מפי YNET: ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|
![]() |
||||
אשכול | מפרסם האשכול | פורום | תגובות | הודעה אחרונה |
טונה אלבקור (טונה לבנה) | King1 | תזונה ותוספים | 5 | 20-07-09 22:33 |
טונה במים-טונה בשמן? מה ההבדל? | Boxster | תזונה ותוספים | 25 | 19-02-09 15:30 |
טונה עם שמן , טונה במים .. | Motke | תזונה ותוספים | 17 | 14-07-07 01:36 |
טונה במים vs טונה בשמן? | GbeTech | תזונה ותוספים | 37 | 19-06-07 19:48 |
טונה במים או טונה בשמן? | Agoraphobic | תזונה ותוספים | 20 | 10-05-07 21:58 |