ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-04-08, 17:12   #1
Bodybuilder
Banned
 
תאריך הצטרפות: Mar 2006
הודעות: 5,980
שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
ממש לא יותר משתלם!
אבקת חלבון: 4~ שקל למנה [21-24 גרם חלבון]
קופסאת טונה: 4-4.3 שקל למנה [33 גרם חלבון]

בקיצור אתה מקבל עוד 10 גרם חלבון [שווה לערך לכחצי מנה של אבקה] במחיר של עוד כחצי שקל.
דימי איפה ראית טונה ב 4 ש"ח, על מה אתה מדבר בן אדם ?
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר
יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת
והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום

הכי יקר קוטג'
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 17:21   #2
DropDead
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 1,985
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
דימי איפה ראית טונה ב 4 ש"ח, על מה אתה מדבר בן אדם ?
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר
יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת
והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום

הכי יקר קוטג'
אתה מתכוון יוגורט
DropDead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 17:22   #3
Tamir D
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלTamir D
 
תאריך הצטרפות: Jan 2008
הודעות: 676
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
דימי איפה ראית טונה ב 4 ש"ח, על מה אתה מדבר בן אדם ?
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר
יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת
והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום

הכי יקר קוטג'
תקנה בשופרסל, 4 יח' טונה במים 15 ש"ח, זה יוצא 3.75 ליחידה.
ואחלה ערכים, 27.6 גר' חלבון ל100 גר'.
Tamir D מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 23:31   #4
BodyKilo
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלBodyKilo
 
תאריך הצטרפות: Jan 2008
הודעות: 1,711
כללי:: Just Another Person
ברירת מחדל

אני קונה את של ויליגר האלה.. לא זוכר איך קוראים להם... 3 או 4 יח' גם בסכום דומה..
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 17:28   #5
P-a-n-1-c
Banned
 
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
דימי איפה ראית טונה ב 4 ש"ח, על מה אתה מדבר בן אדם ?
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר
יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת
והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום

הכי יקר קוטג'
אני קונה 3 ב13.. פעם זה היה 3 ב12, אבל עלה המחיר
אני קונה של filtuna נראה לי
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 17:34   #6
gil-Nissim
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלgil-Nissim
 
תאריך הצטרפות: May 2006
הודעות: 5,883
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
אני קונה 3 ב13.. פעם זה היה 3 ב12, אבל עלה המחיר
אני קונה של filtuna נראה לי
אז מה אני קונה אבקת חלבון, גולד של אופטימום ב280-300 שקל זה יוצא לי אפילו יותר זול
__________________
gil-Nissim מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:31.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים