ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-05-07, 12:20   #21
Shauder
חבר פעיל

הסמל האישי שלShauder

חדר כושר: תקוותנו אשקלון

יהי זכרו ברוך
Shauder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:27   #22
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
בדיוק שחברים שלי משתכרים ואני במצב שפוי אני כל הזמן בודק אם הם בסדר נותן להם מים מרים אותם לוקח אותם להקיא אם הם נראים מוזר שואל אותם כל שנייה אם הם בסדר או צריכים משהו זה די רשלנות מצידם....
מצד אחד, טוב מאוד שאתה לא שותה, ויכול לטפל בהם. קבל ח"ח. מצד, שני, באשר לחברייך, פשוט חבל, חבל, חבל, חבל עליהם. להגיע למצב של שכרות ואי-יכולת תפקוד, יכולה לגרום להרבה צרות, ולא צריך לפרט. אני לא יודע אם זה יעזור, אבל שווה לנסות, בתור חבר טוב, דבר איתם ותכניס להם קצת בינה לשכל, לגבי האלכוהול המחורבן הזה.
אני יודע שזה קשה.

קח ממני עצה חביבה ומסקנה בסופה, אבל לפני כן סיפור קצר:
יש לי כמה חברים, שבאירועים (=מסיבות למיניהן וכד', סופי שבוע) שותים. יש כאלו ששותים הרבה, ועדיין לא ממש משתכרים, יש ששותים קצת ומשתכרים. זה תלוי. יש כמה חברה, שמשתייכים לשתי הקבוצות שציינתי, שפשוט, בדרך קבע, חייבים "לדפוק את הראש" עד הסוף, ויהיה מה.
ניסיתי להסביר להם למה אלכוהול זה רע וכד', לא ממש עזר. תמיד אמרו: "אני אשתה פחות", אבל בפועל לא עשו זאת.
איך הצלחתי לעזור לחלק מהם (תודה לאל)?
הכרתי להם את ענף פיתוח הגוף
מרבית החבר'ה, הספורט היחיד שלהם הוא כדורגל וכדורסל מזדמן, פעם בשבוע.
אותם חבר'ה, בלי להשוויץ, כי ככה לפחות בשיא שלי ואולי עדיין, בהשוואה אליהם נראיתי, תמיד אמרו לי "ואללה אתה גדול, תאמין לי תן לי ת'גודל שלך".
נשענתי על אותה "בקשה", כביכול, ונעזרתי בה. התחלתי להסביר להם על תרבות מכוני הכושר, מה טוב בזה, מה בא עם זה, תזונה, מנוחה, שיטות וכד', והפלא ופלא, במרביתם אפילו הפחתי תקווה. 2 מהם מתאמנים כיום במכון כושר דליל, אך חביב באחוזת ברק (שכונה ליד עפולה), ועוד אחד עם ציוד מינימלי (משקולות מתברגות וספה) בבית.
פה נכנס העניין של האלכוהול, ולפתע, כבר מרביתם ולא רוצים לשתות, שלא נדבר על הרבה.
תמיד אני אומר להם, שחשוב לשמוע על תזונה, כי אם הם רוצים לראות תוצאות - צריך להתמיד. כמובן והכרתי להם את אתר ישראלבודי, והמלצתי להם תקרוא את המאמרים שבו. כדאי לך לעשות זאת גם.

מסקנה: דבר טובה לשכנע מישהו לא לעשות משהו, כי הוא מזיק לבריאות, היא להכיר לו את ענף פיתוח הגוף.
ישן 06-05-07, 12:29   #23
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

כללי:: Miss Bikini 2d place 2012 NAC
עוסק ב:: מאמנת כושר,ספינינג,פילאטיס וקטלבלס
חדר כושר: great shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
מצד אחד, טוב מאוד שאתה לא שותה, ויכול לטפל בהם. קבל ח"ח. מצד, שני, באשר לחברייך, פשוט חבל, חבל, חבל, חבל עליהם. להגיע למצב של שכרות ואי-יכולת תפקוד, יכולה לגרום להרבה צרות, ולא צריך לפרט. אני לא יודע אם זה יעזור, אבל שווה לנסות, בתור חבר טוב, דבר איתם ותכניס להם קצת בינה לשכל, לגבי האלכוהול המחורבן הזה.
אני יודע שזה קשה.

יש לי כמה חברים, שבאירועים (=מסיבות למיניהן וכד', סופי שבוע) שותים. יש כאלו ששותים הרבה, ועדיין לא ממש משתכרים, יש ששותים קצת ומשתכרים. זה תלוי. יש כמה חברה, שמשתייכים לשתי הקבוצות שציינתי, שפשוט, בדרך קבע, חייבים "לדפוק את הראש" עד הסוף, ויהיה מה.
ניסיתי להסביר להם למה אלכוהול זה רע וכד', לא ממש עזר. תמיד אמרו: "אני אשתה פחות", אבל בפועל לא עשו זאת.
אותם חבר'ה, בלי להשוויץ, כי ככה לפחות בשיא שלי ואולי עדיין, בהשוואה אליהם נראיתי, תמיד אמרו לי "ואללה אתה גדול, תאמין לי תן לי ת'גודל שלך".
נשענתי על אותה "בקשה", כביכול, ונעזרתי בה. התחלתי להסביר להם על תרבות מכוני הכושר, מה טוב בזה, מה בא עם זה, תזונה, מנוחה, שיטות וכד', והפלא ופלא, במרביתם אפילו הפחתי תקווה. 2 מהם מתאמנים כיום במכון כושר דליל, אך חביב באחוזת ברק (שכונה ליד עפולה), ועוד אחד עם ציוד מינימלי (משקולות מתברגות וספה) בבית.
פה נכנס העניין של האלכוהול, ולפתע, כבר מרביתם ולא רוצים לשתות, שלא נדבר על הרבה.
תמיד אני אומר להם, שחשוב לשמוע על תזונה, כי אם הם רוצים לראות תוצאות - צריך להתמיד. כמובן והכרתי להם את אתר ישראלבודי, והמלצתי להם תקרוא את המאמרים שבו. כדאי לך לעשות זאת גם.

מסקנה: דבר טובה לשכנע מישהו לא לעשות משהו, כי הוא מזיק לבריאות, היא להכיר לו את ענף פיתוח הגוף.
הענף הזה יש בו רק יתרונות

sandrik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:33   #24
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

תגיד דני מה נסגר בסוף עם הרצח של רוסלן ואיתן??

מצאו מי זה או לא? מחברים שלהם וכל מיני כל אחד אומר משהו אחר, לא הבנתי כלום..
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:34   #25
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba

כן מצאו אותו.
אבל רקר הקווקזים יודעים מה איתם

ישן 06-05-07, 12:35   #26
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:

עם הרוצחים של רוסלן ואיתן שמעתי שלא נסגר כלום...או שלא מצאו אותם (לא מפתיע כי המשטרה שלנו עסוקה בגירבוץ כל היום) או שהם מצאו או בתהליך של זה ונמצאים באיסור פירסום ,כמובן שיש מצב שהשבט שלהם יודע מי זה ומחליט לטפל בזה לבד,מי יודע , אולי שני הבדואים שנהרגו ליד הקאנטרי לפני איזה חודש היו קשורים....אי אפשר לדעת.
לפי מה ששמעתי אולג עדיין בביה"ח ויש מצב שהוא נשאר נכה.

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:36   #27
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sandrik
כן מצאו אותו.
אין כזה דבר..
אם מצאו אותו גם המשטרה אמורה לדעת מי זה, ולא היה על זה כלום בחדשות.
ישן 06-05-07, 12:36   #28
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sandrik
כן מצאו אותו.
דוד מטטוב מהמקיף הוא בן דוד של האולג הזה, היה יושב איתם תמיד, ואם הוא לא יודע מה נסגר עם זה אז שום קווקזי לא יודע על זה תהי בטוחה..
ישן 06-05-07, 12:37   #29
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
עם הרוצחים של רוסלן ואיתן שמעתי שלא נסגר כלום...או שלא מצאו אותם (לא מפתיע כי המשטרה שלנו עסוקה בגירבוץ כל היום) או שהם מצאו או בתהליך של זה ונמצאים באיסור פירסום ,כמובן שיש מצב שהשבט שלהם יודע מי זה ומחליט לטפל בזה לבד,מי יודע , אולי שני הבדואים שנהרגו ליד הקאנטרי לפני איזה חודש היו קשורים....אי אפשר לדעת.
לפי מה ששמעתי אולג עדיין בביה"ח ויש מצב שהוא נשאר נכה.
לא אחי זה קווקזי ירה בהם,
ישן 06-05-07, 12:39   #30
Kachok

הסמל האישי שלKachok

ציטוט:
לא אחי זה קווקזי ירה בהם,
זה היה קווקזי בסוף?
דווקא לא מתאים כי הקווקזים חזק בקטע של הכבוד והשטח וזה אבל הם לא מגיעים לתככים פנימיים כאלו
אולי רק נחל בקע VS נחל עשן או משהו

ישן 06-05-07, 12:41   #31
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
זה היה קווקזי בסוף?
דווקא לא מתאים כי הקווקזים חזק בקטע של הכבוד והשטח וזה אבל הם לא מגיעים לתככים פנימיים כאלו
אולי רק נחל בקע VS נחל עשן או משהו
אני הבנתי זה קווקזי ירה בהם, ומכמה אנשים שמעתי שיודעים מי הוא, אבל מצד שני חברים קרובים של האלוג הזה אומרים שהם לא יודעים מי זה..

וכל אחד אומר משהו אחר, אז אין לי מושג.

חח נחל בקע VS נחל עשן חח:cry_1:
ישן 06-05-07, 12:48   #32
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
אני יודע שזה קשה.

קודם כל אני חייב לציין שאני גם לעיתים מתפתה ושותה אבל במידה שאני יוכל לשלוט על עצמי מבלי שאף אחד יצטרך לדאוג לי ככה שאני לא צדיק לחלוטין אבל יש לא מעט פעמים שאני בערך היחידי שלא שותה וגם כשאני שותה אני בשליטה ובמצב של לעזור לחבר ולהיות ערני במקרה הצורך הסיבה להפחתה המשמעותית שלי בצריכת האלכוהול היא ללא ספק פיתוח הגוף אני מודע להשלכות על הגוף והשרירים בפרט וזה עוזר לי לא להתפתות ולשתות חוץ ממקרים יוצאי דופן בקשר לחברים שלי אני כבר גררתי מספר אנשים לענף ואני עושה כמיטב יכולתי הבעיה היא שרובם לא משנה כמה תדבר איתם לא יהיו מוכנים לשמוע ואלכוהול מבחינתם זה חלק בלתי נפרד מהיציאה ובלעדיו הם פשוט לא יוכלו להנות כל הבטחון העצמי שלהם מבוסס על ההשתכרות אני יודע שזה פתטי אבל זה המצב.......
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:50   #33
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

נו באמת בגלל פיתוח גוף לא לשתות? איזה בולשיט!
דניאל אתה הולך להתחרות? לא. אין שום סיבה שלא תהנה מהחיים.
סה"כ אנחנו ילדי תיכון ברובנו ו-וואלה אלה השנים הכי יפות של החיים. אני לא מדבר על לשבת בגן ציבורי ולדפוק בקבוק וודקה אלא לשתות במסיבה, פאב וכו'.
אני לא חושב שאתה צריך להגביל את עצמך. אל תשתה כל יום, אבל גם אל תגיע למצב שאתה מתנזר משתיה בגלל הפיתוח גוף. אם זה בגלל דברים אחרים [לא טעים, לא מתאים וכו'] אז סבבה.

ד"א אחי אתה מרבה בפסיקים ובהמון מקומות הם לא נדרשים
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 12:53   #34
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

רגע זה חיים שיש לו אח קטן בשם איתן? בכיתה ט'?

ישן 06-05-07, 13:25   #35
Daniel-Barak

הסמל האישי שלDaniel-Barak

ציטוט:
קודם כל אני חייב לציין שאני גם לעיתים מתפתה ושותה אבל במידה שאני יוכל לשלוט על עצמי מבלי שאף אחד יצטרך לדאוג לי ככה שאני לא צדיק לחלוטין אבל יש לא מעט פעמים שאני בערך היחידי שלא שותה וגם כשאני שותה אני בשליטה ובמצב של לעזור לחבר ולהיות ערני במקרה הצורך הסיבה להפחתה המשמעותית שלי בצריכת האלכוהול היא ללא ספק פיתוח הגוף אני מודע להשלכות על הגוף והשרירים בפרט וזה עוזר לי לא להתפתות ולשתות חוץ ממקרים יוצאי דופן בקשר לחברים שלי אני כבר גררתי מספר אנשים לענף ואני עושה כמיטב יכולתי הבעיה היא שרובם לא משנה כמה תדבר איתם לא יהיו מוכנים לשמוע ואלכוהול מבחינתם זה חלק בלתי נפרד מהיציאה ובלעדיו הם פשוט לא יוכלו להנות כל הבטחון העצמי שלהם מבוסס על ההשתכרות אני יודע שזה פתטי אבל זה המצב.......
זה שאתה במצב של שליטה, אבל בנינו, זה פחות שליטה מאשר בלי אלכוהול כלל, זה עדיף על אלו שמוחקי את עצמם.

ציטוט:
נו באמת, בגלל פיתוח גוף לא לשתות? איזה בולשיט!
דניאל, אתה הולך להתחרות? לא. אין שום סיבה שלא תהנה מהחיים.
סה"כ, אנחנו ילדי תיכון ברובנו, ו-וואלה, אלה השנים הכי יפות של החיים. אני לא מדבר על לשבת בגן ציבורי ולדפוק בקבוק וודקה, אלא לשתות במסיבה, פאב וכו'.
אני לא חושב שאתה צריך להגביל את עצמך. אל תשתה כל יום, אבל גם אל תגיע למצב שאתה מתנזר משתיה בגלל הפיתוח גוף (פיתוח הגוף). אם זה בגלל דברים אחרים [לא טעים, לא מתאים וכו'], אז סבבה.

ד"א אחי, אתה מרבה בפסיקים, ובהמון מקומות הם לא נדרשים
דימי היקר, אני לא אמרתי לא לשתות, למרות שאני די נגד זה, בעיקר שזה הופך למנהג במטרה לדפוק את הראש, כי מכאן מתחילה הבעיה. נכון שאפשר וזה לא בגדר הממש מסוכן (תלוי במידת ה"סטלה") לשתות מידי פעם במסיבה וכד', אבל שוב, כזה מגיע למצב שאי אפשר לשלוט ועושים שטויות, זה פשוט מטריף!
אתה ראית שכתבתי על חברים שלי שלא משתכרים, ואח"כ דיברתי *רק* על אלו ששותים ו*כן* משתכרים, זה מראה לך שבאשר לאלו ששולטים, אני עוד יכול לסלוח, ולכן התמקדתי באלו המשתכרים.
חוץ מזה, המשפטים הפלצניים כמו "סכ"ה ילדי תיכון" "השנים היפות", צר לי לאכזב אותך, אחי, זה בולשיט. תאמין לי, אולי זה נראה לך שעכשיו אתה עושה את שיא הכייף, ובאמת יכול להיות שבהשוואה לעתיד אתה תאמר שאלו היו השנים הכי יפות שלך, אבל תמיד אפשר לעשות כייף, לא משנה איך זה מתבטא ומה הגיל, כי תכלס, תחשוב בהיגיון - כל אדם נהנה אחרת, ויש הנאות שיכולות להמשך לעד. אני יכול לתת לך דוגמאות לכך.

דבר נוסף והכי חשוב - אתה יוצא מנקודת הנחה שאני "מתנזר" ממשהו (או בוא ונאמר - אני ואנשים כמוני), בגלל פיתוח הגוף. זו טעות. אני לא אוהב אלכוהול, לא רק כי זה לא טעים לי (הרוב, פרט, למשל, לפילנדיה עם רדבול), אלא גם מסיבות אחרות. עוד לפני שבכלל הרכתי את פיתוח הגוף (אני מדבר על לפני סוף כיתה ט'), לא נמשכתי לאלכוהול.

בשורה התחתונה - יש ויש, ועל כן אני מבדיל במקרים. בכללי, תמיד טוב לקחת את פיתוח הגוף כדרך חיים. אני הבאתי את הדוגמא לדז'ה וו, כדי שיוכל לעזור לחבריו.

עכשיו לנושא אחרון:
לגבי הטענה שלך שאני מספק רבות גם כשלא צריך, אז שוב, צר לי לאכזב אותך, אבל אני יודע שאת הפיסוק שאני *כן* עושה, ברובו, הוא מדוייק ובמקום.
אם לא עשית את הבגרות בחיבור, שווה לך לחזור על כמה כללים מהבעה והבנה של כיתה י'.
אם אתה עדיין חשוב שאני טועה, אתה מוזמן להדפיס את השיחה בנינו ולקחת אותה למורה ללשון בבית הספר שלך, ולשאול אותו/אותה אם הפיסוק שעשיתי נכון. אני מאמין שהוא ברובו נכון.
אגב, בציטוט שלי אותך, פיסקתי לך את ההודעה (לא כדי להתמנייק, אלא להראות לך שיש מקום לפיסוק). גם את ההודעה הזו, אתה מוזמן לקחת למי שמבין, ולהווכח.

הכל ברוח טובה, אחי, אני בטוח שלא נפגעת.

ישן 06-05-07, 13:36   #36
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

דניאל הקטע שאתה מפסק בכל מקום שאתה לוקח נשימה, זה לא נכון.
יש מקומות שאכן צריך לפסק, אבל לא בכולם
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 14:04   #37
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

דייייייי איזה מעצבן זה.. חבר אחד שלמד איתי בכיתה נירצח.. ועכשיו עוד אחד שאני מכיר טוב נירצח.. יא אלללללה
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-07, 14:08   #38
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:
המצב לא טוב.. =/// אני לא מבין למה כשה אתה יוצא להנות אתה חייב לההרג למהההה
ישן 06-05-07, 14:27   #39
Kachok

הסמל האישי שלKachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Zatochka
המצב לא טוב.. =/// אני לא מבין למה כשה אתה יוצא להנות אתה חייב לההרג למהההה

טרנד בזמן האחרון , הקווקזים הופכים לזן נכחד

ישן 06-05-07, 14:30   #40
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

נכון אבל מזה השטויות האלה ביכלל מה כיף לישתות בים משעמםםםםם אין מה לעשות שם... מה הטעם לישתות אני לא יודע... אתה כולך בחול מלוכלך איכסס ביכלל וודקא זה חרא
תגובה