ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-11-08, 19:31   #81
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי real צפה בהודעה
אתה חתיכת חרא תאמין לי

ואלירן מצטער שאני ככה סטיתי מהנושא לרגע פשוט צבט לי בלב אתה יודע שאני מת עליך ומאחל לך בהצלחה.
אני מעדיף להיות חרא מאשר ז!נה כמוך שמשתמט מהצבא
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 19:38   #82
Eliran_M
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין

הסמל האישי שלEliran_M

כללי:: Eliran_M
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

וואלה אחי שתינו יודעים שזה לא מתאים הדיבור הזה
ישן 03-11-08, 19:45   #83
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
אתה כנראה חושב שלקחת את כל ה'הערות' כמוטיבציה זה חכם וזה הארדקור ואואואואואו !!!!
טעות חמורה אחי.
שלא יזיינו לך את השכל.
אין פה שום הערות נגדך... הכל פה בעדך אם זה לטוב או לרע...
אני הייתי בדיוק כמוך והייתי טמבל חשבתי שאני יודע הכל וחשבתי שכל משהו רע שמישהו יגיד לקחת את זה כמוטיבציה עד שהבנתי שאנשים לא אומרים לי משהו רע אלא נותנים לי עצות אמיתיות ע למקומות לשיפורים ודברים מטומטמים שאני אומר וכו' במקום לזיין את השכל כמו אחרים שרק משקרים עליך והם מזוייפים.
אל תחשוב שאתה הילד הראשון שרוצה להיות קוין לברוני או משהו היו הרבה כמוך והרעל שלך זה כלום לעומת מה שאנשים אחרים היו...
בגילך כרגע פשוט תתאמן ותאכל... לכתוב באיזה פורום שלא יעזור לך בחיים על זה שאתה רוצה להתחרות ולטוס לארהב עוד 100 שנה זה לא יקדם אותך בכלום ביינתים תתאמן ותאכל שתגיע לגיל שתוכל לעשות סייקל בכלל ושיהיה לך ביצים לעשות סייקל רק אז תדבר על להתחרות.
מצטער שאני ככה אומר לך את הדברים...
אבל בחייאת ראבאק תיהיה קצת ריאליסטי לך תתאמן תמצא חברה תלמד החדר כושר בגילך זה לא הכל.
ואם כן אז אתה ממש מסכן זה כבר לא קשור להארדקור או משהו.
אחחחחח אוהב תתגובות שלך, אחד שתמיד אומר את האמת והיא תמיד נכונה
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 20:26   #84
jackson%%
חבר פעיל

זה כבר נהיה מצחיק ניכנסתה לסרטים אחי,לוקח את כול הערות למוטיבציה תגיד מה אתה חושב אנשים פה באמת שמים זין על מה אתה הולך לעשות עוד כמה שנים ?אתה חושב שכול הערות זה מקל בגלגל כדי להפיל אותך תילמד להקשיב...זה עוזר.

ועוד דבר אחד לסיכום do before talk אתה מדבר פה כאילו כבר מחר אתה עולה לטיסה לארה"ב ועוד שנה גג אתה באולימפיה.
בכול אופן בהצלחה אבל לא רואה סיבה לקחת את זה רחוק כבר בגיל 15?...

מציע לך ליקרוא תסיפור של פיל היט הוא ניהיה באדיבילדר רק לפני 6 שנים וזה כבר האולימפיה השניה שלו אם אני לא טועה, אולי תפיק מזה משהו.

נערך לאחרונה על ידי jackson%%, 03-11-08 בשעה 20:29.
jackson%% מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 20:39   #85
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

כן אחי אז אני משתחצן ואומררר ואני חוזר שאני משחצן אני יקדים את הגיל של פיל היט להצלחההההההה

שיהיה לי עוד כמה שנים להישתפשף
ישן 03-11-08, 20:54   #86
Rendi Orton
חבר פעיל

אחיי,בלי לזלזל וזה..אבל פיל זה פיל..חח סתם בהצלחה אחי .
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 21:21   #87
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eliran_m צפה בהודעה
כן אחי אז אני משתחצן ואומררר ואני חוזר שאני משחצן אני יקדים את הגיל של פיל היט להצלחההההההה

שיהיה לי עוד כמה שנים להישתפשף
חחח להקדים את פיל ?
אחי הוא חי בארצות הברית !
אתה חי בישראל !
תחשוב לבד!!
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 21:30   #88
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

לא התכוונתי מבחינת הפיתוח גוףףףףף ואני מקווה שאני יגיע ל3/4 שלוו אמןןן

אני פשוט יקדים אותו בגיל בכדאי להישתפשף עוד כמה שנים בפיתוח גוף
ישן 03-11-08, 21:43   #89
gilsXM
Banned

ציטוט:
לא התכוונתי מבחינת הפיתוח גוףףףףף ואני מקווה שאני יגיע ל3/4 שלוו אמןןן

אני פשוט יקדים אותו בגיל בכדאי להישתפשף עוד כמה שנים בפיתוח גוף
אתה מתכוון אולי להשתתף?

בכל אופן לנושא, לפני כחצי שנה, ראיתי תוכנית על "ילדים שרוצים להיות מפתחי גוף"
היה להם מוטיבציה כמו שלא יודע מה! בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר! קונים תוספים במאות דולרים עושים הכל כדי להצליח, אחד מהם אפילו התאמן עד שהוא התעלף מרוב שהוא היה מורעל.
תבין, לבוא בגיל 15 ולאמר אני אהיה מפתח גוף זה זיוני שכל, זה יפה מאוד מאוד מאוד שאתה עם כל כך הרבה מוטיבציה וכוח וקבל על זה צל"ש אחי, אבל בין מוטיבציה לבין להפוך את זה לאורח חיים ולהתחיל עם זה. שתבין, בודדים מפתחי הגוף הגדולים שאמרו "אני אהיה שוורצנגר"
תראה את ביגר סטרונגר פסטר... זה מראה לך, איך כולם רצו להיות כמו האל הוגן או כמו ארני, ומה יצא מהם? גוש שומן רופס! וגם הם עם סייקלים עד היום הזה....
תבין, כאלה החלטות לא לקוחים מהיום למחר, זה תהליך, שלוקח הרבה הרבה זמן...
קודם תלמד, תעשה תואר, תהנה מהחיים תקח בינתיים את זה כתחביב, אתה גם תגדל...
ורק אז תראה מה אתה רוצה לעשות 1001% שבגיל 23 אתה תשנה את הדעה שלך.
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 21:48   #90
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

אני חשוב אחרת אחי אבל זאת הדעה שלך ואני מכבד אותה
ישן 03-11-08, 22:01   #91
megashape
חבר פעיל

כללי:: aristocrat
עוסק ב:: web developing

מממ לא יודע, תחזור לקרקע אחי או שאולי במלא יעבור לך האטרף עוד חצי שנה, שנה...

דבר ראשון עוד שנה שנתיים אתה מקבל זימון מהצבא, ואז אתה לא יכול לצאת מהארץ, אלא אם כן לברוח
ואז אם תחזור מתישהו תצטרך לתת דין וחשבון...

דבר שני, אתה לא מעדיף אם כבר בארה"ב למצוא עבודה טובה ? ללמוד ? קריירה וכאלה ?
זה גם לסכן בריאות במובן מסוים(לטווח הארוך או הקצר) וגם אתה תצטרך להקריב הרבה מהחיים שלך

לא שאני מזלזל בחלומות שלך אבל באמת שאתה לא יודע לאן החיים שלך יתפתחו עדיין...
ישן 03-11-08, 22:01   #92
YOG558
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOG558

כללי:: יוגב
חדר כושר: בית
שלח הודעה דרך ICQ אל YOG558

אח שלי הגיבור תמשיך עם הדרך שלך תאמין יש לך תכישורים לפי דעתי כל אלה שאומרים לך ילד ילד יש עוד זמן תעזבו אותכם שטויות בנאדם נעול על מטרה הוא נותן את החיים שלו בשביל זה יש לו רצון מטורף תעשו איתו אימון אחד ותראו איך הוא נותן תנשמה ולא מוותר לעצמו בכלום כל חזרה הוא נאנק וסוחט את עצמו עד הנשימה האחרונה
אני מאמין בך אח שלי שיהיה לך רק בהצלחה
מחכה לאימון החזרה שלך
ישן 03-11-08, 22:35   #93
sneori2
חבר פעיל

הסמל האישי שלsneori2

בן כמה אתה עם אפשר לדעת ???.
sneori2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 22:50   #94
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

אני יחזור על זה ויענה על השאלה פעם חמישית אני בן 15 וחצי

ויוגב האימון חזרה שלנו מיתקרב אחייי תתחיל להכין אנרגיות מטורפות למה אנחנו הולכים לפרק אחד את השני
ישן 03-11-08, 23:18   #95
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yog558 צפה בהודעה
אח שלי הגיבור תמשיך עם הדרך שלך תאמין יש לך תכישורים לפי דעתי כל אלה שאומרים לך ילד ילד יש עוד זמן תעזבו אותכם שטויות בנאדם נעול על מטרה הוא נותן את החיים שלו בשביל זה יש לו רצון מטורף תעשו איתו אימון אחד ותראו איך הוא נותן תנשמה ולא מוותר לעצמו בכלום כל חזרה הוא נאנק וסוחט את עצמו עד הנשימה האחרונה
אני מאמין בך אח שלי שיהיה לך רק בהצלחה
מחכה לאימון החזרה שלך
כמה שאני תומך וכמה שאני הייתי שמח שאלירן יצליח ברמות הגבוהות ביותר, באמת אני פשוט מצטער להגיד שהמראתם פה גבוה גבוה לשמיים. כשאני התחלתי להתאמן לקראת גיל 17 גם אני הייתי אכלתי בכפית כל מה שסרטי רוקי ופאמפינג איירון למיניהם האכילו אותי למרות שבתאכלס אפילו לא למדתי להתאמן ולאכול כמו שצריך בחודשים הראשונים. לא היה לי אכפת מהבריאות, מהמשפחה, מכסף ומחיי זוגיות - העיקר להיות רוני קולמן הבא. עכשיו כשאני מסתכל אחורה אני פשוט מתבייש בפני לא מעט אנשים על השטויות שאמרתי. יש הבדל בין להיות נעול על מטרה לבין לשקוע בלהט של הרגע שנובע מתוך התלהבות של מתחילים. אני מדבר מנסיון - כשהתחלתי לשחק כדורגל הייתי בטוח שעוד 8 שנים גג אני אככב בגמר ליגת האלופות, כשהתחלתי לנגן על גיטרה חשבתי שאני הוא ג'ימי פייג' של הדור הבא, ואותו דבר גם בענף הזה כצפוי.

חברה' יקרים, אני יודע שאני לא בדיוק האדם הכי צפוי להגיד את השורות הבאות, אבל עשיתם מישראל גיהנום עלי אדמות. אוקיי, אז בשביל להתקדם לשלבים הכי גבוהים באמת אולי צריך לעבור לארה"ב או לאירופה. אבל הבן אדם פאקינג בן 15, הוא עוד בקושי עשה פה משהו, בגיל הזה בארץ יש לכם את כל התנאים שבעולם לשלבים המוקדמים ולהכרת הענף הזה, אתם אפילו לא מבינים עד כמה. עולם אחר עולם שמחר, גם בארץ יש את התנאים לעשות לא מעט צעדים. כמו שאמרו פה, החיים עוד לא מתחילים בגיל הזה, יש עוד הרבה דברים לפני הבחור ועוד הרבה מכשולים ופרשות דרכים שהוא צפוי לעבור. בינתיים תתקדם, תשקיע, תהנה כי בכל זאת אתה עדיין ילד, תמצא לך איזו ילדונת יפה שתחלוק איתך את החיים לזמן מה תהיה פעיל בפורום, תעדכן אותנו לגבי המצב שלך, נשמח כולנו ובמיוחד אני לתמוך בך. אבל עליך להבין שלא רק אתה, אלא גם אני עם פז"מ של שנתיים כמעט בספורט הזה עוד טירונים לגמרי, ההיכרות שלנו עם הספורט ברמות הגבוהות היא ראשונית ומינימלית בהחלט. לא צריך לצאת בהכרזות גרנזיוזיות עם ידע ונסיון כה זערורי.

נ.ב - תפסיקו לחשוב שאם אתם לא עולים על המטוס הראשון החוצה מישראל החיים שלכם הולכים לפח!
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 23:28   #96
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
כמה שאני תומך וכמה שאני הייתי שמח שאלירן יצליח ברמות הגבוהות ביותר, באמת אני פשוט מצטער להגיד שהמראתם פה גבוה גבוה לשמיים. כשאני התחלתי להתאמן לקראת גיל 17 גם אני הייתי אכלתי בכפית כל מה שסרטי רוקי ופאמפינג איירון למיניהם האכילו אותי למרות שבתאכלס אפילו לא למדתי להתאמן ולאכול כמו שצריך בחודשים הראשונים. לא היה לי אכפת מהבריאות, מהמשפחה, מכסף ומחיי זוגיות - העיקר להיות רוני קולמן הבא. עכשיו כשאני מסתכל אחורה אני פשוט מתבייש בפני לא מעט אנשים על השטויות שאמרתי. יש הבדל בין להיות נעול על מטרה לבין לשקוע בלהט של הרגע שנובע מתוך התלהבות של מתחילים. אני מדבר מנסיון - כשהתחלתי לשחק כדורגל הייתי בטוח שעוד 8 שנים גג אני אככב בגמר ליגת האלופות, כשהתחלתי לנגן על גיטרה חשבתי שאני הוא ג'ימי פייג' של הדור הבא, ואותו דבר גם בענף הזה כצפוי.

חברה' יקרים, אני יודע שאני לא בדיוק האדם הכי צפוי להגיד את השורות הבאות, אבל עשיתם מישראל גיהנום עלי אדמות. אוקיי, אז בשביל להתקדם לשלבים הכי גבוהים באמת אולי צריך לעבור לארה"ב או לאירופה. אבל הבן אדם פאקינג בן 15, הוא עוד בקושי עשה פה משהו, בגיל הזה בארץ יש לכם את כל התנאים שבעולם לשלבים המוקדמים ולהכרת הענף הזה, אתם אפילו לא מבינים עד כמה. עולם אחר עולם שמחר, גם בארץ יש את התנאים לעשות לא מעט צעדים. כמו שאמרו פה, החיים עוד לא מתחילים בגיל הזה, יש עוד הרבה דברים לפני הבחור ועוד הרבה מכשולים ופרשות דרכים שהוא צפוי לעבור. בינתיים תתקדם, תשקיע, תהנה כי בכל זאת אתה עדיין ילד, תמצא לך איזו ילדונת יפה שתחלוק איתך את החיים לזמן מה תהיה פעיל בפורום, תעדכן אותנו לגבי המצב שלך, נשמח כולנו ובמיוחד אני לתמוך בך. אבל עליך להבין שלא רק אתה, אלא גם אני עם פז"מ של שנתיים כמעט בספורט הזה עוד טירונים לגמרי, ההיכרות שלנו עם הספורט ברמות הגבוהות היא ראשונית ומינימלית בהחלט. לא צריך לצאת בהכרזות גרנזיוזיות עם ידע ונסיון כה זערורי.

נ.ב - תפסיקו לחשוב שאם אתם לא עולים על המטוס הראשון החוצה מישראל החיים שלכם הולכים לפח!
אחת ההודעות המפורטות והמושקעות בפוסט ומה אני יגיד לך אחי באמת נהנתי ליקרוא אותה

בחלק מדבריך אתה צודק וחלק אתה טועה טעות מוחלטת יש כמה דברים שאתה לא יודע , ויש דברים שלא צריך לדעת כדי להגיד את האמת

ביגלל זה אמרתי אני עוד שנה וחצי טס מפה שניקח מהארץ את הידע האפשרי וניראה מה קורה ואז נעוף להמשיך תחיים בחו"ל עד אז אני יהיה איתכם כאן בפורום הכי פעיל שאפשר וכל ושלב ושלב יעדכן אותכם ...
ישן 04-11-08, 09:08   #97
reshos123
Banned

חוץ מזה, עם כל הכבוד, אתה לא מיוחד ברמה כזאת או אחרת, אתה גם לא גדול במיוחד לגיל שלך, הרבה מזה זה גנטיקה, לא רק מה שיש עכשיו אלא מה שהגוף מסוגל לעשות גם בטווח היותר ארוך

וחוץ מזה אני לא רואה מה יש לך בחו"ל כרגע שאין לך פה, גם ככה עד שלא מקבלים פרו קארד החיים לא בדיוק דבש כמו שאתה רואה את קאטלר עושה סיבובי פשע בבמוו שלו בדרך לסופר וקונה שם בערך חצי מהסופר, זה ממש לא ככה

כל מה שראית בסרטים בתמונות או בתחרויות זה מה שרצו שאנשים יראו, זה לא בהכרח זה.
אין להם יותר מדי חיים מחוץ לענף הזה, בעיקר לפני תחרויות
מי שרוצה להיות מקצוען צריך שיהיו מאחוריו כמה שנים טובות במכון ולא יום או יומיים
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-08, 09:24   #98
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי reshos123 צפה בהודעה
חוץ מזה, עם כל הכבוד, אתה לא מיוחד ברמה כזאת או אחרת, אתה גם לא גדול במיוחד לגיל שלך, הרבה מזה זה גנטיקה, לא רק מה שיש עכשיו אלא מה שהגוף מסוגל לעשות גם בטווח היותר ארוך

וחוץ מזה אני לא רואה מה יש לך בחו"ל כרגע שאין לך פה, גם ככה עד שלא מקבלים פרו קארד החיים לא בדיוק דבש כמו שאתה רואה את קאטלר עושה סיבובי פשע בבמוו שלו בדרך לסופר וקונה שם בערך חצי מהסופר, זה ממש לא ככה

כל מה שראית בסרטים בתמונות או בתחרויות זה מה שרצו שאנשים יראו, זה לא בהכרח זה.
אין להם יותר מדי חיים מחוץ לענף הזה, בעיקר לפני תחרויות
מי שרוצה להיות מקצוען צריך שיהיו מאחוריו כמה שנים טובות במכון ולא יום או יומיים
ששששששששששששששש תשתוקו תהיה הארדקור!!!!!111111111111
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-08, 09:52   #99
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

ציטוט:
פורסם במקור על ידי reshos123 צפה בהודעה
טוב אח שלי אז בא לפה לחדרה ותבדוק עם יש מישהו בגיל שלי שניראה כמוניי , הרבה שמכירים אותי יגידו לך שאין אבל אולי אתה היית שוורצנגר בגיל 15 אני לא יודע
ישן 04-11-08, 10:00   #100
reshos123
Banned

ציטוט:
טוב אח שלי אז בא לפה לחדרה ותבדוק עם יש מישהו בגיל שלי שניראה כמוניי , הרבה שמכירים אותי יגידו לך שאין אבל אולי אתה היית שוורצנגר בגיל 15 אני לא יודע
כן אבל לא כל אלה שמתאמנים גרים בחדרה

אתה לא יורד לסוף דעתי
גיל 15 (וחצי טוב נו) זה אפילו עוד לא ילד, אתה יכול עוד שנה למצוא את עצמך עוד 10 סנטימטר למשל
או שלא תגדל עוד בכלל, או מיליון ואחד דברים

מה שאתה עכשיו חושב זה בדיוק כמו שאני יקח ילד בן 4 אני יגיד וואלה זה יודע לבעוט בכדור, כשאני הייתי בגיל שלו עוד לא למדתי ללכת, ואז בגיל 15 אתה קולט בכלל שהילד חתיכת נכה מפגר פס מדויק הוא לא יודע לתת

יש לך עוד 3-4 שנים במינימום כדי לראות לאן בכלל זה יכול להתפתח, אני מבטיח לך שאתה תראה חברים שלך שעכשיו הם גמדים או שחיפים, או שניהם, פתאום עוד שנה משתנים בצורה קיצונית

ולא אני לא הייתי שוורצנגר לא בגיל 15 וגם לא יהיה
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה