ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-05-07, 22:39   #121
damn
חבר פעיל

שיחקתי לפני שנה משחק הכיסאות שאני ועוד 4 חברים שתינו, עכשיו היו בנות וזה ואני בא לשבת ודופק חליקת בננננננננה אני לא אשכח את זה.

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 22:42   #122
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
פעם כשהייתי יחסית חדש במכון היה איזה חבר שלי עובד פרנץ פרס עם 10 כל צד... אז ביקשתי ממנו אם אני יכול לנסות כמה חזרות ושישמור עליי שלא יפול עליי המוט..
הוא לא ציפה שיהיה לי כל כך קשה אז הוא שמר אבל בחפיף, ודיבר עם אנשים באותו זמן.
אז אני בא, מוריד את המוט ואז אני מבין כמה זה כבד לי ושאני לא אוכל להרים את זה, והמוט נדפק לי במצח חחח
שמע אם הייתי רואה את זה הייתי פשוט בוכה מצחוק

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 22:44   #123
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HHHEELLBBOOYY
דניאלו מה עם הדיטייי
דיברתי איתו כפרעלייך בסוף הוא לא מוכר, כן זה הדיטי שהייתה בקרטלל זה בזמנו שהייתה של אוראל שנראה שההגה שלה למעלה, אז הוחלף לה הגה וזה הדיטי הירוקה 2006 היחידה באשדוד ככה שאי אפשר לפספס, בקיצור הוא לא מוכר אותה אח שלי אני יכול לארגן לך קטנוע משהו אם אתה רוצה טייפון או משהו או שאתה רוצה טייפון 125 משופרת (משהו חריף) נוסעת 140 קמ''ש.
ישן 09-05-07, 22:45   #124
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
בכיתה ט', היינו די מושפעים מפארקור כל החברה שלי וזה..
ואני ידעתי לעשות איזה קפיצה אחת שלהם(שהם עושים בד"כ מעל ספסלים) ממש טוב, הייתי עושה את זה מעל שולחנות.. בקיצר, יום אחד חבר שלי עושה:"עומר תביא איזה קפיצה פה וזה" בכיתה, אז אני כולי רץ לוקח תנופה, שם תידיים על השולחן ומתכונן להעביר את הרגליים ביניהם..
רק מה?, הפלטה של השולחן לא היתה מחוברת אליו.. אז הפלטה עפה לקיבינימאט, אני הייתי לחצי שניה באוויר מעל לשולחן ואז נפלתי לרצפה כשהראש שלי נדפק בדרך בברזל של השולחן.. זה כאב
וואי זה מזכיר לי... בחטיבה לא זוכר איזה כתה היינו מוציאים את הפלטות של השולחנות כדי ללכת בשיעור לשרת לתת לו ת'שולחן ולהשתחרר מהשיעור.. פעם אחת לקחנו ת'פלטה ובאנו לרדת במדרגות ואז חשבתי.. למה שלא נחליק במדרגות??... לקחנו ת'פלטה שמנו על הקצה של המדרגות ישבנו שתיים כמו במגלשות האלה של סנטה והחלקנו... מפחיד תחת... איך שהגענו למדרגה האחרונה הפלטה נשברה ל-2 חבר שלי שישב מקדימה עף קילומטר קדימה ולי הלכו הביצים... אחרי איזה דקה אנחנו שומעים ת'רכזת צועקת.. חחח זרקנו ת'פלטה מהחלון וברחנו...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 22:47   #125
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
דיברתי איתו כפרעלייך בסוף הוא לא מוכר, כן זה הדיטי שהייתה בקרטלל זה בזמנו שהייתה של אוראל שנראה שההגה שלה למעלה, אז הוחלף לה הגה וזה הדיטי הירוקה 2006 היחידה באשדוד ככה שאי אפשר לפספס, בקיצור הוא לא מוכר אותה אח שלי אני יכול לארגן לך קטנוע משהו אם אתה רוצה טייפון או משהו או שאתה רוצה טייפון 125 משופרת (משהו חריף) נוסעת 140 קמ''ש.
לא נשמה שלי אני רוצה אופנוע שטחחח
נמאס כבר מטייפונים כל היום אני על טייפונים בעבודה חח
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 22:58   #126
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HHHEELLBBOOYY
לא נשמה שלי אני רוצה אופנוע שטחחח
נמאס כבר מטייפונים כל היום אני על טייפונים בעבודה חח
אז קנה CR מה עכשיו דיטי עוד מעט קיץ תרים איזה כלי רצינייי עזוב אותך דיטייי, וגם הדיטי הירוקה זה סופרמוטו לא שטח...
ישן 09-05-07, 23:14   #127
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

נוו
התכוונתי אופנוע אחי כדי ליסוע על הכביש..!!
אני רוצה לחסוך בדלק כוס עמק שמעתי הדי טי החדשות עושות 1:20!!!!
אני קונה אופנוע ררק כדי לחסוך בדלק
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 23:38   #128
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

יש הרבה נגיד לפני שבועיים בערך הלכתי ברחוב בלילה הייתי מת להשתין וראיתי תמכונית של השכן שאני שונא אותו באתי למכסה מנוע מקדימה התחלתי להשתין התפוצצתי כבר פתאום אני שומע וואחד צפצוף קפצתי אחושרמוטה לא שמתי לב שהוא היה באוטו איזה פאדיחה זה חחח אחרי זה אני עושה לו לא ידעתי שזה שלך לא שמתי לב.
ישן 09-05-07, 23:39   #129
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nati10
יש הרבה נגיד לפני שבועיים בערך הלכתי ברחוב בלילה הייתי מת להשתין וראיתי תמכונית של השכן שאני שונא אותו באתי למכסה מנוע מקדימה התחלתי להשתין התפוצצתי כבר פתאום אני שומע וואחד צפצוף קפצתי אחושרמוטה לא שמתי לב שהוא היה באוטו איזה פאדיחה זה חחח אחרי זה אני עושה לו לא ידעתי שזה שלך לא שמתי לב.

חחחחח ענק !!
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 23:41   #130
DMX
חבר פעיל

הסמל האישי שלDMX

איזה כוסית זאת שבחתימה שך יא ראבי
DMX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 23:50   #131
Mazoz3
חבר פעיל

אכן.. גם זאת שאצלך לא רעה כע ?
ישן 09-05-07, 23:55   #132
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DMX
איזה כוסית זאת שבחתימה שך יא ראבי
דומה לילדה מ- heroes...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-07, 00:01   #133
Mazoz3
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
דומה לילדה מ- heroes...
יש בזה משהו - אבל לא כלכך חח

עריכה :
בעצם היא דומה לה אחושרמוטה חחחחח
ישן 10-05-07, 00:05   #134
Nareznoy
Banned

קלייר הילדה מהירוס היא גם זמרת שרה יפה
http://youtube.com/watch?v=ItoI8mINIO0
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-07, 00:23   #135
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

פדיחות? אוקי..

היינו ביומולדת של מישהו מהמשפחה (כשאני חושב על זה זה היה לאחותי) ומישהי הביאה לה מתנה שכבר יש לה.. אז אמא שלי לחשה לה תני את זה למישהי אחרת מה יש =)אז באתי אמרתי לה: נו רוני מה קרה תני את זה לשכנה מלמעלה כמו שעשית עם הדובי ההוא שעידן (חבר שלה) קנה לך ליומולדת.
הפדיחה היא ששכחתי שהוא עומד לידה.

לפני יומיים אני אצל חבר בבית, אני אומר לו מספר לו על משהו ואחותו הקטנה לידו ולא שמתי לב.. ואני אומר לו כזה:"העיקר ההוא אומר לי האפס הזה שאני לא מצליח להשיג כוס אכותי שילך להזדיין על לפני חודשיים הוא בתול נשיקה המעפן" ההוא מסתכל אלי: מה אתה דפוק אחותי פה!!!!

אני עם חבר במכון.. פתאום באה לידנו אחת מהבצפר.. איפה שהקולר לשתיה.. אחרי שהיא הולכת אני דופק לו: איזה כוסית הא? (ציניות) ההוא מסתכל עלי המום.. אז חשבתי הוא לא מבין את הציניות אז אני דופק לו: מה אתה דפוק מה הקטע שלך קצת ציניות שנינו יודעים שהיא מגעילה תחת... קיצור ההוא המום.. לא מדבר
אחרי 5 דקות אנחנו הולכים הביתה.. אני שואל אותו.. תגיד מה הקטע שלך מה נסגר שמה ליד הקולר?
ההוא דופק לי: נכון אחרי שהיא הלכה... אז באה אחריה אשה אחת שתתה בזמן שאמרת את זה? נו....
זאת אמא שלה!!!

פעם אמרתי לחבר בבצפר:כוסעמק כל המנקים הערבים האלה בבצפר מפחידים אותי יום אחד יעשו עלינו אמבוש.. אני מסתובב רואה אחד מהם מסתכל עלי.

פעם דפקתי תפוז מהחלון על בנאדם. פתאום אני קולט מישהי באה לדבר איתו (בזמן שהתפוז נופל), פתאום אני קולט שזה אמא שלי, פתאום אני קולט שפגעתי לו בראש, פתאום אני קולט את אמא שלי מצורה מאוד מפחידה.

לאחותי היה חבר רוסי.. ותמיד הם היו אומרים פיזדץ, על דברים טובים.. דוגמא: איך האוכל? פיזדץ. קיצור אני בא במלון לאיזה רוסי אחד שבא לקחת אוכל אני אומר לו: פפש אוכל טוב היום, ואומר ממש חזק: פיזדץ!
אחרי זה אמרו לי שזה:בן :):):):).

זהו בינתיים.. לילה טוב אנשים.. (סעמק הלכתי לישון צהריים קמתי עכשיו (12 בלילה))
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-07, 00:35   #136
Danielllo
חבר פעיל

פעם אחת עשיתי ווילי אם הקטנוע ודפקתי הפכה מול כל החבר'ה הידידות והאקסיות.
ישן 10-05-07, 00:37   #137
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir harduf
פדיחות? אוקי..

היינו ביומולדת של מישהו מהמשפחה (כשאני חושב על זה זה היה לאחותי) ומישהי הביאה לה מתנה שכבר יש לה.. אז אמא שלי לחשה לה תני את זה למישהי אחרת מה יש =)אז באתי אמרתי לה: נו רוני מה קרה תני את זה לשכנה מלמעלה כמו שעשית עם הדובי ההוא שעידן (חבר שלה) קנה לך ליומולדת.

לפני יומיים אני אצל חבר בבית, אני אומר לו מספר לו על משהו ואחותו הקטנה לידו ולא שמתי לב.. ואני אומר לו כזה:"העיקר ההוא אומר לי האפס הזה שאני לא מצליח להשיג כוס אכותי שילך להזדיין על לפני חודשיים הוא בתול נשיקה המעפן" ההוא מסתכל אלי: מה אתה דפוק אחותי פה!!!!

אני עם חבר במכון.. פתאום באה לידנו אחת מהבצפר.. איפה שהקולר לשתיה.. אחרי שהיא הולכת אני דופק לו: איזה כוסית הא? (ציניות) ההוא מסתכל עלי המום.. אז חשבתי הוא לא מבין את הציניות אז אני דופק לו: מה אתה דפוק מה הקטע שלך קצת ציניות שנינו יודעים שהיא מגעילה תחת... קיצור ההוא המום.. לא מדבר
אחרי 5 דקות אנחנו הולכים הביתה.. אני שואל אותו.. תגיד מה הקטע שלך מה נסגר שמה ליד הקולר?
ההוא דופק לי: נכון אחרי שהיא הלכה... אז באה אחריה אשה אחת שתתה בזמן שאמרת את זה? נו....
זאת אמא שלה!!!

פעם אמרתי לחבר בבצפר:כוסעמק כל המנקים הערבים האלה בבצפר מפחידים אותי יום אחד יעשו עלינו אמבוש.. אני מסתובב רואה אחד מהם מסתכל עלי.

פעם דפקתי תפוז מהחלון על בנאדם. פתאום אני קולט מישהי באה לדבר איתו (בזמן שהתפוז נופל), פתאום אני קולט שזה אמא שלי, פתאום אני קולט שפגעתי לו בראש, פתאום אני קולט את אמא שלי מצורה מאוד מפחידה.

לאחותי היה חבר רוסי.. ותמיד הם היו אומרים פיזדץ, על דברים טובים.. דוגמא: איך האוכל? פיזדץ. קיצור אני בא במלון לאיזה רוסי אחד שבא לקחת אוכל אני אומר לו: פפש אוכל טוב היום, ואומר ממש חזק: פיזדץ!

חחחחח הרגת אותי עם הקטע של הקולר. קבל מוניטין

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-07, 01:09   #138
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir harduf
פדיחות? אוקי..

זאת אמא שלה!!!

חחחחחחחחח שמע יש פה קטעים חזקים לאללה!!!!!

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-07, 10:45   #139
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
זה הבעיה שלך אתה חושב ש"ערבי מוסלמי" זה קללה חחחחח

מיבחנתי זה קללה
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט