ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-08, 23:43   #161
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BodyKilo
אסקימו, הבחור שאתה מדבר איתו הוא מוסלמי... ואתה חופשי אומר שצריך לעשות שואה לכמה מבני הדת שלו... שמע אחי, זה בכלל לא נעים.
תודה אחי על היחס הטוב....עזוב את "המתורבת הזה" שיבוא יעשה שואה..
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
mahdi1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:46   #162
Eskimo :-)
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mahdi1
שמע שמע שניה מי זה מעניין אותך מה הם יעשו..למה אתה כל כך מתעניין הם ברברים לא מפותחים מה שאתה רוצה פשוט מאוד אל תתענין מה עושים..עכשיו תגיד לי שכואב לך על הצב ..ח כן
בטח שכואב לי על הצב כואב לי גם על זה שהדתיים הורגים תרנגגולת וכול מיני חיות מסכנות
אבל בכול העולם הורגים חיות אבל שמע יש צורה לזה מילא אתה הורג בשקט למטרות של אכילה אבל כאן הם ביצעו רצח לעיני כול ולעיני הילדים שלהם והם לקחו את זה בתור מופע הם רואים מישהו סוסל והם נהנים מיזה .... וזה לא שהצב הוא אוייב שלהם כמונו... הם סתם נהנו לראות אותו סובל
ישן 08-04-08, 23:46   #163
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eskimo :-)
קודם כול כאן מדברים על הפלסטינאים בארץ וערבים יישראלים בסדר יש מדינות מסלומיות שהם אנשים נחמדים אבל יש דוגמא לכאלה שלא.............................ועכשיו אני רוצה שתגיד שהפלסטינאים או ערבים ישראלים מתורבתים
מאוד מתורבתים מבחינת חינוך ...אהבה..יחס בני אדם..........מבחינת מבנים התקדמות תכנלוגית הייטק בוודאי לא ..אמרתי לך טוב שהם יכלו לעשות קסאם מכלום......הם בכלא גדול....שישיגו מה לאכול קודם

ועזוב פה נגיד הצב מסכן אתה שופט מליארד ו300 מלון ותרבות של מליוני שנים ופעם חייתם בניהם בגלל 20 וצב....
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 08-04-08, 23:47   #164
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

מה זה קשור אסקימו? בכל עם, גזע, עדה, דת, לאום מה שלא תרצה יהיו את המתורבתים יותר ואת המתורבתים פחות.

אבל אני כן מסכים, שהמצב בעזה הוא מצב באמת "מיוחד" כי מגדלים שם לשנוא, וזהו.
כמו שאחד פלסטיני אמר באיזה ראיון בטלויזיה, אחד שעבר את הגבול ועשו איתו ראיון..
שאלו אותו למה האנשים כ"כ שונאים וצועקים מוות לישראל וליהודים... הוא אומר..
"בגיל קטן הילד שואל את אמא שלו למה אין מים/חשמל/מספיק אוכל, האמא אומרת לו שזה בגלל הכיבוש של היהודים והישראלים"..

אם הם רק היו רואים כמה כסף היה לעראפת, וכמה הוא גנב מהם הם לא היו מדברים ככה.

בכל מקרה, אתה לא יכול להשוות את עצמך אליהם.. וכל מה שתגיד לא יעזור, כי תכלס... הם חיים בעזה, שזה חור אחד בפני עצמו.
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 23:47   #165
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
1- באסלאם מותר לאכול את זה ..
2- אני מתכוון לכל הפלשתינים
3- תשמע אני לא מחפש לריב פה כי זה באמת אתר נחמד...אבל אתם חונכתם מחלדות כך ..אז אני יושע שאיפשר לשכניע אותכם או להסביר לכם כלום..פשוט אמרתי את שלי...ואני באמת מבקש לדבר בידידות ולא לקלל את האסלאם
סבבה,לא צריך לקלל אתה צודק.
מעכשיו אני אמחק מי שיקלל.
אבל בכל אופן לא ענית למה שרשמתי, לפי האיסלם אסור לאכול זוחלים,אין מה לעשות. כמו שאי אפשר לאכול נחש,לטאה, אי אפשר צב, זה אותו דבר, צב הוא זוחל.
ושוב אני לא מבין על מה אתה מדבר, אם לא היה "כיבוש" אז ערבי ישראל היו חיים כמו אלו בעזה, היית מעדיף את זה? אני בטוח שלא. הרי כאן ערבים מקבלים את כל הדברים שהם לא יכולים לקבל אם הם היו בשטחים. הם מקבלים המון מהמדינה שלא היו מקבלים במקום אחר ואתה יודע את זה.
אם נשווה רק בין האזרחים השונים במדינה, אז ההבדל בין אזרח ערבי ליהודי הם לטובת הערבי. כי:
1-יש להם אותן זכויות לפי החוק, אך פחות חובות מאשר אזרח יהודי(שצריך לסכן את החיים ולשרת 3 שנים).
2-יש להם אפליה מתקנת וכך מתקבלים להשכלה גבוהה בפחות כסף ובפחות דרישות קבלה.
ישן 08-04-08, 23:48   #166
חבר פעיל

ציטוט:
תודה אחי על היחס הטוב....עזוב את "המתורבת הזה" שיבוא יעשה שואה..
אני לא אמרתי שואה לכול הערבים מה אתה לא מבין רק לחמושים ואלה שמנסים לפגוע בארץ שלנו כי הם הגורם הפוגע והמסית........ אלה שמגינים כביכול על הטרוריסטים רק מושפעים מהטרור הם נחסל תטרור יהיה כאן שקט הבעייה כאן שכול פעם שהם רואים שהם מפסידים ישר רוצים הפסקת אש ואנחנו קופצים כמו מטומטמים במקום לסיים תעבודה
וסליחה למה הם רוצים כבוש תארץ שלנו אנחנו מאפשרים להם כול דבר שהם רוצים זה לא שיש כאן אפלייה בין יהודים לערבים............................. נראה ארצות איסלאם שיקבבלו אותם תאמין לי שהם יהרגו אותם ולא ירחמו עליהם ויעשו את מה שאנחנו עושים ומאפשרים להם.......מה שלא ניתן להם זה לא יספיק להם

עריכה עכשיו ראיתי תתגובה שלך סליחה אתה אומר שטיות איזה חינוך יש להם תסביר לי איזה חינוך כול היום מחפשים לריב ולהרוס דברים ונהנים מסבל של אחרים איזה תרבות יש להם כול מה שאמרת שם זה ההפך הגמור
ישן 08-04-08, 23:53   #167
YOG558
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOG558

כללי:: יוגב
חדר כושר: בית
שלח הודעה דרך ICQ אל YOG558

אם אין ערך לחיי אדם אז למה שיהיה ערך לחיי בעלי חיים
ישן 08-04-08, 23:55   #168
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BodyKilo
מה זה קשור אסקימו? בכל עם, גזע, עדה, דת, לאום מה שלא תרצה יהיו את המתורבתים יותר ואת המתורבתים פחות.

אבל אני כן מסכים, שהמצב בעזה הוא מצב באמת "מיוחד" כי מגדלים שם לשנוא, וזהו.
כמו שאחד פלסטיני אמר באיזה ראיון בטלויזיה, אחד שעבר את הגבול ועשו איתו ראיון..
שאלו אותו למה האנשים כ"כ שונאים וצועקים מוות לישראל וליהודים... הוא אומר..
"בגיל קטן הילד שואל את אמא שלו למה אין מים/חשמל/מספיק אוכל, האמא אומרת לו שזה בגלל הכיבוש של היהודים והישראלים"..

אם הם רק היו רואים כמה כסף היה לעראפת, וכמה הוא גנב מהם הם לא היו מדברים ככה.

בכל מקרה, אתה לא יכול להשוות את עצמך אליהם.. וכל מה שתגיד לא יעזור, כי תכלס... הם חיים בעזה, שזה חור אחד בפני עצמו.
נוו נכון ולכן צריך לעשות שואה לגרום המסית שזה הטרור ולנסות איכשהו להפריד בין החמושים לאזרחים כביכול למה עוד כמה שנים הטרור יגדל בכמה מספרים ועם הזמן הוא רק יגדל ויגדל לכן עכשיו צריך לעצור את זה
ישן 09-04-08, 00:01   #169
mahdi1
חבר פעיל

תקשיבו חברה מבחינת היהודים זה טרור מבחינת הערבים הישראלים אשכרה טרוריסטים וחות אנוש....רוצה לשמוע מילה של חבר אם המלחמה תמשך עוד 687679 שנה הפלשתינים לא יוותרו וזה מה שאתם אומרים עליו טרור לעולם לא יגמר רק יגדל ויגדל ויגדל וזה ברור ואתם רואים....עד מתי תוכל מדינת ישראל לחיות במזרח התיכון שכולו נגדה ורוצה שתעוף מפה ...וישראל כולה 6 מליון מליון טחצי ערבים ולא יודע כמה שמאלנים ולא יודע כמה רוסים חדשים...אגב המזל של המדינה הזאת עד עכשיו שיש מנהיגים ערבים בני זונות רק.....אז שלום זה לטובת מדינת ישראל והישג למדינת ישראל תאמינו לי .......אוליי אתם חושבים שהנשק והיטילים וכל החרא הזה יכריעו מלחמה אז אתם טועם.........יללא שלום ושותכלו לבקר בביירות..חחח
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 09-04-08, 00:04   #170
sason
Banned

ציטוט:
שמע שמע שניה מי זה מעניין אותך מה הם יעשו..למה אתה כל כך מתעניין הם ברברים לא מפותחים מה שאתה רוצה פשוט מאוד אל תתענין מה עושים..עכשיו תגיד לי שכואב לך על הצב ..ח כן
איפה אתה חי?? מזה את מיזה מעניין מה הם יעשו??? תשאל את אלה שחיים בשדרות הם יענו לך.. תשאל את המשפחות השכולות הם יענו לך.. תשאל את כל אלה שאיבדו את הבתים שלהם במתקפות הקאסם..
כולם יענו לך דבר אחד..
ובצדק
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 00:06   #171
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sason
איפה אתה חי?? מזה את מיזה מעניין מה הם יעשו??? תשאל את אלה שחיים בשדרות הם יענו לך.. תשאל את המשפחות השכולות הם יענו לך.. תשאל את כל אלה שאיבדו את הבתים שלהם במתקפות הקאסם..
כולם יענו לך דבר אחד..
ובצדק
אגב ביתר סתם קבוצה של עגלות הפועל עשו מכם ביצפר חחח סתם
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 09-04-08, 00:09   #172
חבר פעיל

ציטוט:
תקשיבו חברה מבחינת היהודים זה טרור מבחינת הערבים הישראלים אשכרה טרוריסטים וחות אנוש....רוצה לשמוע מילה של חבר אם המלחמה תמשך עוד 687679 שנה הפלשתינים לא יוותרו וזה מה שאתם אומרים עליו טרור לעולם לא יגמר רק יגדל ויגדל ויגדל וזה ברור ואתם רואים....עד מתי תוכל מדינת ישראל לחיות במזרח התיכון שכולו נגדה ורוצה שתעוף מפה ...וישראל כולה 6 מליון מליון טחצי ערבים ולא יודע כמה שמאלנים ולא יודע כמה רוסים חדשים...אגב המזל של המדינה הזאת עד עכשיו שיש מנהיגים ערבים בני זונות רק.....אז שלום זה לטובת מדינת ישראל והישג למדינת ישראל תאמינו לי .......אוליי אתם חושבים שהנשק והיטילים וכל החרא הזה יכריעו מלחמה אז אתם טועם.........יללא שלום ושותכלו לבקר בביירות..חחח
אה ומה שאתה אומר שנוותר להם למדינה ואיפה אנחנו נחייה בדיוק תסביר לי הם רוצים את זה סורייה את זה מי מבטיח לי שאחרי שניתן להם שטחים יהיה שקט הרי הם ראו שמוותרים להם ויהיה להם כבר יותר קל ז הם יכלו לפגוע בנו ואז הם לא יהיו מיעוט כאן ןהם יוכלו לשלוט ולעשות מה שהם רוצים... אתה יודע אם הםא עושים את זה לנו אין לאן ללכת זאת המדינה היחידה שיש לנו לעומתם שחצי מהעולם שלהם ויש להם מקורות נפט והכול מה אנחנו קיבלנו מדיה יהודית קטנה בלי שום אוצרות טבע בלי לכלום וגם על זה שמים לנו עיניים .......תשמע אני יכול לייבש אותך כאן בהרבה דברים עזוב אחי אתה סתם מדבר שטויות למה פאקינג הם חייבים להקבל עוד מדינה.... יש להם חצי מהעולם... ומילא אנחנו מאפשרים להם לחיות כאן לקבל זכיות דמוקרטיות הכול מספקים להם רפואה מים הכול הם מקבלים את כול הזכיות
ישן 09-04-08, 00:13   #173
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

הערבים האלה פשוט חיות איך אפשר לעשות עם הדבר הזה שלום
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 00:13   #174
mahdi1
חבר פעיל

תאמין לי אתם אנשים טובים.....אבל הקטע הפוליטי והגזעות בדיבורים ודעתכם על הערבים משגעים אותי .......
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 09-04-08, 00:14   #175
mahdi1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1
הערבים האלה פשוט חיות איך אפשר לעשות עם הדבר הזה שלום
כן גבר הערבים חיות ומה אתה??
יד 42
מתאמן שנתיים
מטרה 90 קילו עד חודש 6
ישן 09-04-08, 00:17   #176
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

ציטוט:
כן גבר הערבים חיות ומה אתה??
אני לא הולך ומתאבד להם בקניונים אז אני מחשיב את עצמי לבסדר.
ישן 09-04-08, 00:19   #177
חבר פעיל

ציטוט:
תאמין לי אתם אנשים טובים.....אבל הקטע הפוליטי והגזעות בדיבורים ודעתכם על הערבים משגעים אותי .......
מה משגעים אותך מה שאני כותב לך זה ייבושים עזוב אני כבר לא נכנס לקללות כאן בסדר אי אומר לך דברים הגיוניים ואתה מתחיל להביא כאם תירוצים הם לא אשמים לימדו אותם את זה בבסית אז מה אתה רוצה שנעשה אנחנו נותנים להם הכול אבל הם יורים לנו ברגל ופוגעים... ותראה תהבדלים כאן למשל בצבא אתה מתגייס לא יגייסו אותך אם אתה עם דעות קיצניוןת ותדבר ותגיד אותם כמו דפוק אם ינסו לשונות תהשקפת עולם שלך לגביהם לעומת זאת הערבים מנצלים את האזרחים ומנצלים ילדים קטנים עם שטיפות מוח מגיל 3 המילה הראשונה שהם לומדים הערבים זה מוות ליהודים אז צריך לפי דעעתי לחסל את כול הגום המסית שלהם ולא כמו שאתה אומר לוותר להם למה הם כבר צברו עלינו שנאה ואם נוותר להם זה לא יגמר בזה ואננחנו רק נדפק ונמצא אותנו בלי ארז עוד כמה שניםם............................ אם אתה רוצה שנעשה שלום אם אירגון כמו חמאס שמעודד ילדים בגיל 5 להרוג יהודים עזוב אתה מדבר שטיות
ישן 09-04-08, 08:45   #178
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
כמה שטויות אתה מדבר... זה המחבלים הם אלה שמיסתתרים בין חפים מפשע, אם החבלים היו עומדים בשדה היו מורידים אותם בשדה אבל זה הם אלה שמעדיפים להיסתתר מאוחרי בני אדם. הפלאסטינים יורים את הקאסמים שלהם ישירות על ערים של חפים מפשע... הפלאסטינים לא רוצים מדינה בשבילהם, הם רוצים שלא תיהיה מדינה בשבילנו, וביגלל זה הסיבוך, צריך לעשות איזה הסכם אם ירדן ומיצריים, להאמיס את כל תושבי עזה (לא את תושבי הגדה, כי איתם אפשר לדבר), והלאמיס את כל תושבי עזה במשאיות וליזרוק אותם או בירדן או במיצריים

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 11:38   #179
sason
Banned

ציטוט:
אתה מנגד את עצמך.. הגזענות והדיבורים הפוליטים והדעות שלנו.. זה אנחנו..
זה לא רק "הדעות שלנו" זה אנחנו..
ובאמת שאני לא יתחיל עכשיו להגיד את כל משאני חושב..
פשוט ממשלה של אהבלים יש לנו
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 14:29   #180
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

mahdi1

אוקי בוא נזרום איתך אני לא שולל אבל מה אתה רוצה הם עשו להם שטיפת ועכשיו הם שונאים אותנו
ככה זה כל הזמן היה ויהיה אין מה לעשות כמה שתוריד להם אף פעם זה לא יגמר אז זה כבא עבר תשלב של השטיפת מוח
תגובה