ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-07-07, 22:05   #8
atrius
חבר מתחיל

אני חושב שגם ראויה לציון העובדה שאין הבדלים בין מחירי הטעמים השונים בחנויות בחו"ל (כדוגמת :):):):):):):):):):):):):):):):):)). התימחור הדפרנציאלי הוא המצאה ישראלית.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Carnivore
כמה הארות והערות:

2. במיכל של הטרופיקל סנרייז יש 3 גרם חלבון יותר פר מנה, כפול 71 מנות = 213 גרם חלבון ב-29 ש"ח - אם זה לא זול אז אני לא יודע מה כן.

יותם.
תראה, אני באמת נזהר מלהיות קטנוני, אבל אם כבר התחלת בחישובים מתמאטיים למינהם, 213 גרם חלבון ב-29 שקלים זה יוצא 0.136 ש"ח לגרם חלבון. סה"כ, בטרופיקל סאנרייס, זה יוצא 0.183 ש"ח לגרם חלבון. לעומת זאת, בטעמים אחרים (שאינם וניל), אתה מקבל מחיר של 0.189 ש"ח לגרם חלבון. סה"כ, חיסכון של 6 אג' לגרם חלבון, שזה יוצא 11 שקלים פחות, כלומר, חיסכון של בערך 3 אחוזים. אבל בוא נניח בצד את המחשבונים; אני סה"כ אמרתי ש"לא מדובר בעיסקה משתלמת במיוחד". בדיקה קצת יותר מדוקדקת, כפי שביצענו עתה, מאשרת את הדבר.

אגב, מנסיוני עם ישראלבודי (וגם עם חנויות אחרות), המחירים אינם היתרון העיקרי של החנות, מה שחיפוש קל בגוגל יכול להראות. עם זאת, יחס המוכרים בחנות, המקצועיות שלהם, ואפשרות הלקוח להתקשר בכל עת ולקבל ייעוץ בגובה בעיניים, הם לדעתי יתרונות גדולים יותר, ששוויים לא יכול להמדד בשקלים כלל וכלל.
atrius מנותק   הגב עם ציטוט