ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-08-10, 04:55   #1
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla
ברירת מחדל תזונה מוגבלת לאימוני כוח פלוס תרגילי עזר

שלום לכולם,
כרגע אני מתאמן בתוכנית x שהיא אנטי התיאוריות שלכם, לא נכנס לזה.
בגדול נמאס לי לרדוף אחרי הזנב של עצמי בתקופות של מאסה-חיטוב לעד, ואחרי שאני מסיים את החיטוב הנוכחי (רואים את הסוף..) הכוונה היא להתחיל 5x5 ליניארית ברגע שאני אסיים את החיטוב.
כמה דילמות-
המטרה היא חד וחלק לשמור על אחוז שומן נמוך, מובן וברור לי שזה יפגע לי בהתקדמות. אין לי ספק, אבל אני לא ממהר לשומקום והמטרה היא להתאמן בשביל הכיף וההשגיות. ראיתי מליון דעות לכאן ולכאן החל מad ועד אנשים שאומרים שבלי פחמימות = אין כוח.
אני רוצה לבנות תפריט שיהיה טעים מצד אחד (המבורגרים, נקניקים, גבינות, גם מעט פחמימות וכו') שיהיה מעט גמיש ואוכל להתאים ארוחות בחוץ מדי פעם וכו' ומצד שני שיהיה מאוזן ושקול על מאזן ניטראלי (כרגע, אולי בעתיד חיובי מתון)
איזה יחס חלבון : פחמימה : שומן אני צריך לשאוף? האם יש צורך בהעמסות?
ואני לא שחיף שלא משמין ויהי מה, אני משמין אומנם לא בקלות מאוד, אבל בוא נגיד שבחיטוב האחרון הורדתי כבר 15 קילו כלומר לא היה חסר לי שומן...

לגבי תרגילי עזר - החלקים היחידים שאני כן רוצה לתת להם היפרטרופיה זה החזה והכתפיים שקצת בפיגור, איזה תרגילי עזר מומלצים? שלא יפגעו בהתקדמות כמובן...

חשבתי להתחיל מקצת ss אבל אני לא חושב שאני יאכל מספיק כדי לתת התקדמות טובה בתוכנית הזאת, מה גם שאני לא עונה על ההגדרות שלכם של מתאמן מתחיל.. (סקוואט עד 1.5, דדליפט עד 2.0)

אשמח לעזרה,

אופיר.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 10:23   #2
executioner
חבר פעיל

שאלה:

אתה רוצה הישגיות, להתקדם ליניארית אבל לא לאכול מספיק כדי שהגוף יוכל להתאושש?
executioner מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 13:24   #3
קפטן שלד
משתמש רגיל

אני חושב שכדאי שתנסה ותגיד לנו בעצמך אם זה עבד או לא, אף אחד מאיתנו לא ניסה או הצליח להתחזק משמעותית בלי פחמימות.
בנוגע לחזה\כתפיים: כמה אתה לוחץ בעמידה, וכמה בבנץ'?

נערך לאחרונה על ידי קפטן שלד, 03-08-10 בשעה 13:56.
קפטן שלד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 14:11   #4
Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
אני חושב שכדאי שתנסה ותגיד לנו בעצמך אם זה עבד או לא, אף אחד מאיתנו לא ניסה או הצליח להתחזק משמעותית בלי פחמימות.
בנוגע לחזה\כתפיים: כמה אתה לוחץ בעמידה, וכמה בבנץ'?
לא אמרתי בלי פחמימות בכלל, התכוונתי עם מעט יחסית.

לגבי לחיצות - תקוע די הרבה זמן, בנץ' 110 ל3-4. פרס 70 ל3-4. מדובר על טווח תנועה מלא וכו'...
ישן 03-08-10, 14:16   #5
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
לא אמרתי בלי פחמימות בכלל, התכוונתי עם מעט יחסית.

לגבי לחיצות - תקוע די הרבה זמן, בנץ' 110 ל3-4. פרס 70 ל3-4. מדובר על טווח תנועה מלא וכו'...
זה לא חזק אבל זה גם לא חלש.
אני לא יודע מה זה "פיגור" בכתפיים או בחזה, אבל למה שפשוט לא תעבוד ליניארית ותראה אם מסתדר לך?
ישן 03-08-10, 14:45   #6
Scylla

ציטוט:
זה לא חזק אבל זה גם לא חלש.
אני לא יודע מה זה "פיגור" בכתפיים או בחזה, אבל למה שפשוט לא תעבוד ליניארית ותראה אם מסתדר לך?
פיגור מבחינתי אומר שאני די מרוצה משאר החלקים ורק בחזה וכתפיים הייתי רוצה לשים דגש על מנת לגדול עוד קצת. אני אעבוד ליניארית, העניין אם נגיד אני אוסיף איזה 2 סטים של הנפות ביום אחד ו2 סטים של קרוס או פלייס או משהו בסגנון ביום אחר ל8-12 חזרות, אם זה יוסיף / יגרע / יועיל?

מה לגבי אירובי? כמה זה מתנגש? כמה מומלץ? כמה יעיל?
ישן 03-08-10, 14:56   #7
קפטן שלד
משתמש רגיל

אין סיבה טובה לעשות אירובי. אירובי זה כלי ליצירת מאזן קלורי שלילי וסיבולת לב-ריאה למרחקים ארוכים. לא נראה לי שאתה צריך אחד מהם.

תרוץ עם התוכנית הבסיסית, תראה אולי הכל יסתדר לך. אם לא, אז אפשר לחשוב על איך לתקן לך את "הפיגור". אולי בעצם זה הכל גנטי.
ישן 03-08-10, 15:00   #8
Scylla

השאלה אולי עדיף לעשות אירובי על מנת שאני אוכל להכניס יותר אוכל?
אני לא איזה פנאט אירובי אני כרגע על 30-35 דק' וזה נראה לי כמו נצח על המשולב.

ולהזכירך דגש חשוב בשבילי הוא שמירה על אחוז שומן נמוך, אירובי נראה לי יסייע.

לגבי מאזן קלורי - גם ככה אני מתכנן ניטראלי, לא בעיה להוסיף / להחסיר אוכל, אני לא איזה שחיף שאסור לו לרוץ מטר כי הוא אוכל כמו ציפור ולא מצליח לעלות...
ישן 03-08-10, 15:17   #9
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
השאלה אולי עדיף לעשות אירובי על מנת שאני אוכל להכניס יותר אוכל?
אני לא איזה פנאט אירובי אני כרגע על 30-35 דק' וזה נראה לי כמו נצח על המשולב.

ולהזכירך דגש חשוב בשבילי הוא שמירה על אחוז שומן נמוך, אירובי נראה לי יסייע.

לגבי מאזן קלורי - גם ככה אני מתכנן ניטראלי, לא בעיה להוסיף / להחסיר אוכל, אני לא איזה שחיף שאסור לו לרוץ מטר כי הוא אוכל כמו ציפור ולא מצליח לעלות...
איך אירובי יעזור? אתה תוריד קלוריות ותוסיף אותן, זה בעצם מחזיר אותך לאותו המצב. אירובי לא יוריד או ישאיר אותך על אחוז שומן נמוך, הוא סה"כ ישנה את המאזן הקלורי, רק שגם יפריע להתאוששות.
ישן 03-08-10, 19:26   #10
sason
Banned

תעשה לך תפריט עם 150-200 גרם פחמימה, אני ניסיתי לרוץ אחרי החיטוב עם 100 גרם פחמימה ולא הלך, העלתי לסביבות ה200 ועכשיו אני רואה התקדמות.
אם ממש חשוב לך לשמור על האחוז שומן אז תאכל עד 150 גרם פחמימה - גרם שומן כפול משקל גוף, והשאר חלבון, אבל זה קשה להכניס כל כך הרבה חלבון.
אני דווקא כן הייתי ממליץ על ריצה של 20 דקות שלוש פעמים בשבוע, מבחינת הנוזלים זה עוזר.
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-10, 21:44   #11
subzero1122
Banned

הגיע הזמן שתעלה סרטונים, בעיקר של הסקוואט כדי שתראה בכלל איפה אתה עומד, לא שאני לא מאמין לך, גם לא אמרת 300 קילו.

כמה נקודות:
1. אם אתה תגביל את עצמך קלוריות אתה לא תתאושש = לא תתקדם עם סכנה לפציעות.
2. אם לא תאכל פחמימה זה יפגע לך בביצועים, אין אפס. תנסה עם ותנסה בלי ותראה את ההבדל
3. לגבי הפיגור, הפיגור הוא רק בראש. הרחקות או הנפות לא יגרמו לך לגדול, תשכח מזה. תדאג להביא את הפרס והבנץ' למשקלים גבוהים יותר, וגם אז זה לא בטוח יעזור לך.
4. תחזק את המשיכות בפרט והדדליפט בעיקר, זה יעזור ללחיצות.
5. אין לי כח להמשיך לחפור לך, אבל הגישה שלך גרועה. אם אתה לא מצליח לאכול זה מילא, ועל זה גם אפשר לעבוד, אבל לא לאכול בכוונה = להגביל את התוצאות שלך בכוונה. האימונים דורשים הרבה התאוששות, אם לא תתן לגוף להתאושש אתה תסבול מזה. ועוד דבר קטן, מי שמתאמן עצים ממזער את העליות בשומן (ברור שאם הוא יאכל 4000 מעל מה שצריך הוא ישמין)

בכל מקרה אני בכל מקרה ממליץ שתעלה סקוואט וכל מיני

100ן ה1010ן, אתה מתכוון ללכת למשחקים העונה?
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-10, 04:20   #12
Scylla

ציטוט:
איך אירובי יעזור? אתה תוריד קלוריות ותוסיף אותן, זה בעצם מחזיר אותך לאותו המצב. אירובי לא יוריד או ישאיר אותך על אחוז שומן נמוך, הוא סה"כ ישנה את המאזן הקלורי, רק שגם יפריע להתאוששות.
יש לאירובי עוד יתרונות מעבר לשריפת קלוריות... ת'כלס בחיטוב זה מה שעזר לי לשבור את התקיעה, ואני בגרעון תמיד...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sason צפה בהודעה
תעשה לך תפריט עם 150-200 גרם פחמימה, אני ניסיתי לרוץ אחרי החיטוב עם 100 גרם פחמימה ולא הלך, העלתי לסביבות ה200 ועכשיו אני רואה התקדמות.
אם ממש חשוב לך לשמור על האחוז שומן אז תאכל עד 150 גרם פחמימה - גרם שומן כפול משקל גוף, והשאר חלבון, אבל זה קשה להכניס כל כך הרבה חלבון.
אני דווקא כן הייתי ממליץ על ריצה של 20 דקות שלוש פעמים בשבוע, מבחינת הנוזלים זה עוזר.
לא קשה להכניס הרבה חלבון, כרגע אני שוקל מעט (75) וגם ככה אני חי עכשיו על חלבון בעיקר, לא בעיה לדחוף בשר / ביצים / גבנ"צ... נראה לי שזה מה שאני אנסה. נראה איזה סה"כ קלורי זה יתן לי.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
הגיע הזמן שתעלה סרטונים, בעיקר של הסקוואט כדי שתראה בכלל איפה אתה עומד, לא שאני לא מאמין לך, גם לא אמרת 300 קילו.

כמה נקודות:
1. אם אתה תגביל את עצמך קלוריות אתה לא תתאושש = לא תתקדם עם סכנה לפציעות.
2. אם לא תאכל פחמימה זה יפגע לך בביצועים, אין אפס. תנסה עם ותנסה בלי ותראה את ההבדל
3. לגבי הפיגור, הפיגור הוא רק בראש. הרחקות או הנפות לא יגרמו לך לגדול, תשכח מזה. תדאג להביא את הפרס והבנץ' למשקלים גבוהים יותר, וגם אז זה לא בטוח יעזור לך.
4. תחזק את המשיכות בפרט והדדליפט בעיקר, זה יעזור ללחיצות.
5. אין לי כח להמשיך לחפור לך, אבל הגישה שלך גרועה. אם אתה לא מצליח לאכול זה מילא, ועל זה גם אפשר לעבוד, אבל לא לאכול בכוונה = להגביל את התוצאות שלך בכוונה. האימונים דורשים הרבה התאוששות, אם לא תתן לגוף להתאושש אתה תסבול מזה. ועוד דבר קטן, מי שמתאמן עצים ממזער את העליות בשומן (ברור שאם הוא יאכל 4000 מעל מה שצריך הוא ישמין)

בכל מקרה אני בכל מקרה ממליץ שתעלה סקוואט וכל מיני

?
לא אמרתי כמה אני עושה סקוואט... שאלתם רק על הבנץ' והפרס. ואני גם לא מתכוון להגיד כדי לא להכנס שוב למעגל ה"תעלה סרטון"... אתה מוזמן להאמין שהמשקל סבבה ואתה מוזמן להאמין שאני מרים מוט ריק זה לא באמת משנה לי.

1. מה עושים משקולנים שצריכים להשאר בקטגורית משקל? אני מודע שזה יפגע לי בהתקדמות, לא אמרתי לעשות ליניארית בלי פחמימות בכלל ובחיטוב, שאגב אנאבוליק די טוען אחרת...
2. אני עכשיו 3 חודשים חווה אימונים עם מאזן מאוד שלילי ופחות מ50 פחמימה, ואת האמת ירדתי 15 קילו ובדדליפט אני עומד 2-3 חזרות פחות מהשיא על אותו משקל, וסקוואט חזרה אחת פחות מהשיא על אותו משקל, וזה על תזונה על הפרצוף מבחינת פחמימות ומאזן קלורי.
3. אל תהיה כ"כ חד משמעי. עובדה שבתוכנית הנוכחית כן הצלחתי לשפר המון את החזה בגלל ששיניתי כמה דברים, כל היופי באימונים זה לנצח את הגנטיקה ולעשות את מה שלא חשבת שאפשר, השאלה איזה תרגילי עזר כ-ן יתרמו להיפרטרופיה ברמה כזו או אחרת בכתפיים ובחזה.
4. מן הסתם אם אני עושה תוכנית כוח המטרה היא להתחזק, בכל התרגילים...
5. למה גרועה? כי אני רוצה לשמור על א.ש נמוך ולא בא לי לחיות במאסה / חיטוב כל החיים שלי שבוא נודה לא כיף לא כאן ולא כאן ... סה"כ מטרת האימונים היא - כיף. לא יהרוג אותי לא להגיע לעולם לדדליפט 250... חשוב לי לשמור על המצב הקיים ולהתאמן בשביל הכיף, מה שעושה לי כיף זה סקוואט דדליפט וכו', אמרתי מראש שאני יודע שתזונה מוגבלת תמזער את ההתקמדות וזה מובן וידוע לי. השאלה איך אפשר לשלב ביניהם על הצד הטוב ביותר.
ישן 04-08-10, 22:44   #13
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
יש לאירובי עוד יתרונות מעבר לשריפת קלוריות... ת'כלס בחיטוב זה מה שעזר לי לשבור את התקיעה, ואני בגרעון תמיד...

לא קשה להכניס הרבה חלבון, כרגע אני שוקל מעט (75) וגם ככה אני חי עכשיו על חלבון בעיקר, לא בעיה לדחוף בשר / ביצים / גבנ"צ... נראה לי שזה מה שאני אנסה. נראה איזה סה"כ קלורי זה יתן לי.

לא אמרתי כמה אני עושה סקוואט... שאלתם רק על הבנץ' והפרס. ואני גם לא מתכוון להגיד כדי לא להכנס שוב למעגל ה"תעלה סרטון"... אתה מוזמן להאמין שהמשקל סבבה ואתה מוזמן להאמין שאני מרים מוט ריק זה לא באמת משנה לי.

1. מה עושים משקולנים שצריכים להשאר בקטגורית משקל? אני מודע שזה יפגע לי בהתקדמות, לא אמרתי לעשות ליניארית בלי פחמימות בכלל ובחיטוב, שאגב אנאבוליק די טוען אחרת...
2. אני עכשיו 3 חודשים חווה אימונים עם מאזן מאוד שלילי ופחות מ50 פחמימה, ואת האמת ירדתי 15 קילו ובדדליפט אני עומד 2-3 חזרות פחות מהשיא על אותו משקל, וסקוואט חזרה אחת פחות מהשיא על אותו משקל, וזה על תזונה על הפרצוף מבחינת פחמימות ומאזן קלורי.
3. אל תהיה כ"כ חד משמעי. עובדה שבתוכנית הנוכחית כן הצלחתי לשפר המון את החזה בגלל ששיניתי כמה דברים, כל היופי באימונים זה לנצח את הגנטיקה ולעשות את מה שלא חשבת שאפשר, השאלה איזה תרגילי עזר כ-ן יתרמו להיפרטרופיה ברמה כזו או אחרת בכתפיים ובחזה.
4. מן הסתם אם אני עושה תוכנית כוח המטרה היא להתחזק, בכל התרגילים...
5. למה גרועה? כי אני רוצה לשמור על א.ש נמוך ולא בא לי לחיות במאסה / חיטוב כל החיים שלי שבוא נודה לא כיף לא כאן ולא כאן ... סה"כ מטרת האימונים היא - כיף. לא יהרוג אותי לא להגיע לעולם לדדליפט 250... חשוב לי לשמור על המצב הקיים ולהתאמן בשביל הכיף, מה שעושה לי כיף זה סקוואט דדליפט וכו', אמרתי מראש שאני יודע שתזונה מוגבלת תמזער את ההתקמדות וזה מובן וידוע לי. השאלה איך אפשר לשלב ביניהם על הצד הטוב ביותר.

משקולנים חותכים במשקל אם צריך, אבל הם עושים את זה פשוט כי בקטגוריה גבוהה יותר לא תמיד יהיה להם מה למכור.

אף אחד לא דורש ממך לעשות x משקל בתרגיל, אבל להגביל לעצמך את התוצאות מראש זה מיותר.

אף אחד לא יגיד לך מה לעשות, אבל תכניות כאלה הופכות לפחות אפקטיביות כשאתה לא אוכל. באימונים עצימים צריך אוכל.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא