ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-12-13, 16:10   #21
nadavmoore
חבר פעיל

את הצולבת קרעתי בכדורסל , כביכול ספורט 'לא מסוכן' את ההאמסטרינגים בספרינט בעליה
את הקרסול בפוטבול.

שום פציעה בחיים לא נגרמה לי מתרגיל עם משקולות.... להיפך כל השיקומים שלי נעשו בעזרת התרגילים שאתה קורא להם מסוכנים
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-13, 20:04   #22
DaSpider
חבר פעיל

ישראל אמנם לא מעצמת ספורט, אבל להגיד ש"כולם פה טיפשים, חלשים ואפסים" כשישראל רושמת הישגים לא רעים בכלל בענפים כמו פאוורליפטינג וג'יו ג'יטסו (ועוד מספר לא מבוטל של ענפים פה ושם) זה קצת מוגזם. כן, בארץ אין תרבות ספורט (במיוחד בענפים אולימפיים) ואני אומר את זה בתור מישהו שחי במדינות בריה"מ לשעבר (דברים ששם נראים אלמנטריים בגיל גן פה נראים כמעט בלתי אפשריים להרבה אנשים מבוגרים), אבל יש כאן אנשים שכן מנסים ומגיעים להישגים. נאום קצת נדוש, אבל זה מה יש.
ישן 06-12-13, 21:16   #23
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
ישראל אמנם לא מעצמת ספורט, אבל להגיד ש"כולם פה טיפשים, חלשים ואפסים" כשישראל רושמת הישגים לא רעים בכלל בענפים כמו פאוורליפטינג וג'יו ג'יטסו (ועוד מספר לא מבוטל של ענפים פה ושם) זה קצת מוגזם. כן, בארץ אין תרבות ספורט (במיוחד בענפים אולימפיים) ואני אומר את זה בתור מישהו שחי במדינות בריה"מ לשעבר (דברים ששם נראים אלמנטריים בגיל גן פה נראים כמעט בלתי אפשריים להרבה אנשים מבוגרים), אבל יש כאן אנשים שכן מנסים ומגיעים להישגים. נאום קצת נדוש, אבל זה מה יש.
+++1111

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-13, 17:46   #24
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

כולם חלשים וטיפשים בודדים מאוד מתבלטים בגלל שהם עושים משו שונה לגמרי,
אנטון אתה כאילו מבין מה כתוב, חושב בדיוק כמוני ב90% מהדברים, ועדיין סתם רושם דברים
בשביל לרשום או בשביל להתווכח, טיפשי לחלוטין.
ומאדר פאקר, אתה חושב לפני שאתה כותב דברים או סתם כותב דברים?
מן הסתם שגמישות צריכה לבוא לפעמים בסשנים ארוכים,
אבל בתור מאמן אישי אתה לא יכול לבוא לבן אדם ולעשות לו שעה מתיחות, הוא ילך באמצע האימון ולא יחזור אליך
וזה גם יבזבז לו את הזמן, אתה יכול רק להנחיל לו משמעת של זה ולהסביר את החשיבות ושיבוא לעשות את זה
לבד.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-13, 19:00   #25
DaSpider
חבר פעיל

לא ניסיתי להתווכח, את הפוסט הזה ניסחת יותר טוב ופה אין לי ברירה אלא להסכים. 90% מ"תרבות הספורט" פה (זאת שעוד לא הושפעה ע"י עולים ממדינות בריה"מ לשעבר או משהו בסגנון) באמת משאירה טעם קצת מר.
ישן 07-12-13, 20:37   #26
nadavmoore
חבר פעיל

חייב לציין השבוע שהתאמנתי בהדר יוסף ראיתי ילד שמתאמן לקפיצה לגובה שוקל כמו הרוח ועושה קלין100 קילו ועוד ילדונת שמתאמנת גם באתלטיקה קלה עושה הנפות. אולי יש עתיד?
ישן 08-12-13, 16:40   #27
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

הומי, לדעתי האמירה הזאת לא רק שלא נכונה היא גם לא משכנעת, אתה צודק, לא יוצאים מפה ספורטאים אי אי אי, אבל בוא נחשוב רגע ביחד מה היחס בינינו לבין מדינות אחרות ביחס הממלכתי לספורט??

ברוסיה המדינה עוזרת להם ומקדמת אותם מאז שהם ילדים בכיוון הזה, גם בארה"ב ובעוד הרבה מדינות [ואין פה ויכוח... זאת עובדה]
פה בארץ כל אחד הוא לעצמו, גם ובעיקר כלכלית, ככה אין שום סיכוי שבאמת יגיעו לתוצאות...

יש תחומים שמשקיעים בהם יותר בארץ, יש לי חבר מאוד קרוב שהוא אלוף אירופה ומתכונן לאליפות העולם בסייף והמדינה מממנת את הכל...

אני מכיר 2 אלופי עולם באיגרוף ובk1 והמדינה עזרה להם שהיה צריך... [לא משמעותית בכלל אבל עזרה]

יש לנו טאקוואנדואיסטים וג'ודוקאים שלקחו מדליות אולמפיות...

מה המשותף לכל אלה? שגם אם קצת, המדינה עזרה להם באיזשהו אופן...

בקנייה וג'מייקה לוקחים אותם מגיל 7 למחנות ריצה!!! [על חשבון המדינה שכחתי לציין?]

בארה"ב יש פאקינג מכללות של פוטבול!!!!

ברוסיה יש אקדמיה לוויגטליפטינג!! [תקרא באינטרנט/ ברוסית :/ ]

בפורטוגל ובספרד התקציב של מחלקת הספורט [ובעיקר של הכדורגל] גבוה מהתקציב של משרד התחבורה שלהם או משהו בסגנון!!

ההבדל בין פה בארץ לבין מקומות אחרים זה לא באנשים , בדיוק להפך!!!! אנחנו פי מיליון יותר טובים כי בלי שום תמיכה מידי פעם אתה שומע תוצאות!!!

להבא, ת'דייק...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
ישן 08-12-13, 20:27   #28
nadavmoore
חבר פעיל

שטויות במיץ. בכדורגל יש תמיכה אדירה!!! מלא כסף ואין לנו שום שחקן משמעןתי באירופה והליגה והנבחרת שלנו נראית כמו בלוף אחד גדול. בכדורסל יש ליגת תיכונים משודרת בטלויזיה, אקדמיה בווינגייט וכסף פחות מהכדורגל בכלל ולמרות זאת הכדורסל ענף הרבה יותר מצליח מהכדורגל מבחינת הישגים.
זה נכון. אין לנו מתקנים ותוכניות ספורט כמו בארהב אבל עדיין מי שספורטאי מוכשר ומבורך יימצא את המימון והדרכים להצליח ולהמשיך להתקדם.מה לעשות שהתקציב של המדינה שלנו מוגבל ויוקר המחיה וכו וכו יש דברים חשובים כלכלית לטפל בהם עוד לפני הספורט, הספורטאים אצלנו עצלנים והם אשמים ראשונים אחר כך המערכת.
ישן 08-12-13, 21:42   #29
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
שטויות במיץ. בכדורגל יש תמיכה אדירה!!! מלא כסף ואין לנו שום שחקן משמעןתי באירופה והליגה והנבחרת שלנו נראית כמו בלוף אחד גדול. בכדורסל יש ליגת תיכונים משודרת בטלויזיה, אקדמיה בווינגייט וכסף פחות מהכדורגל בכלל ולמרות זאת הכדורסל ענף הרבה יותר מצליח מהכדורגל מבחינת הישגים.
זה נכון. אין לנו מתקנים ותוכניות ספורט כמו בארהב אבל עדיין מי שספורטאי מוכשר ומבורך יימצא את המימון והדרכים להצליח ולהמשיך להתקדם.מה לעשות שהתקציב של המדינה שלנו מוגבל ויוקר המחיה וכו וכו יש דברים חשובים כלכלית לטפל בהם עוד לפני הספורט, הספורטאים אצלנו עצלנים והם אשמים ראשונים אחר כך המערכת.
בכדורגל הבעיה עמוקה יותר.
נשמע קלוש ובנאלי אך הבעיה בכדורגל היא בעית האקדמיות.
יש לנו ילדים מוכשרים, בעלי פוטנציאל עצום וכוח להצלחה -
אך אנחנו דור אחרי דור נכשלים במתן כלים ובסיס
תשתיים לבנייה של השחקן הצעיר.
שחקן ללא תשתית - צומח יפה עד גיל 18 - מגיע לאירופה בגיל 22 - נכשל ולא עומד בקצב.
התוצאות בנבחרת בהתאם, בלוף אחד גדול.

לא פייר להגיד שענף הכדורסל בישראל מצליח יותר,
שרוב הקבוצות בנויות על 4 שחקנים זרים תודות לחוק הרוסי, ובכלל בליגות אפשר לשחק עם 4 זרים.
לכן אין פה שום דבר ישראלי, "שלנו" להתגאות בו.
ליגת התיכונים זאת בדיחה אחת גדולה, תראה מה קורה בארה"ב בליגת המכללות, ובאירופה שמזרימה כל עונה 5 שחקנים לקבוצות שונות באנביאיי ותבין את גודל הבדיחה.
וינגייט? תרשה לי לגחך. איך זה מתבטא שהנציגות שלנו באליפויות עולם כל כך דלה?

אבל עזוב את הדברים הטכניים לרגע בצד.
אני רוצה להגיד לך, אנחנו יכולים להיות מעצמה כלכלית אבל אפשר לנגב את התחת עם הכסף כל עוד אין תרבות.
ערב הסעודית, סין, יפן, ועוד מדינות מתפתחות עם הון כלכלי עצום שפשוט לא מצליחות להעתיק לרגע את עצמן לאירופה מבחינת איכות, וזה למה? כי אין פשוט לא קיימת התרבות, של השאיפה למצוינות, האקדמיות לצעירים, הבנייה האיכותית של גופים ספורטיבים, המתקנים המפוארים, הספורט ההשכלתי, האהדה המנומסת למה שצנוע ולא גדול, ועוד הרבה פרמטרים שישראל ושאר מדינות בעולם, כמדינות שוואמרה וחומוס, רחוקה מהם שנות אור.

תרבות מנצחת הכל. ילד ארגנטינאי עני, חולה כדורגל, לא יכל לממן לעצמו כדור, והגיע להיות השחקן הכי טוב בעולם. מראדונה. וזאת סתם דוגמא אחת מתוך מיליון.
motherfuckerscreamer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-13, 21:44   #30
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

טעיתי בדוגמא של סין & יפן. הם מצויינים כשזה מגיע לספורט אינדוודואלי.
ישן 09-12-13, 01:09   #31
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה
שחקן ללא תשתית - צומח יפה עד גיל 18 - מגיע לאירופה בגיל 22 - נכשל ולא עומד בקצב.

שרוב הקבוצות בנויות על 4 שחקנים זרים תודות לחוק הרוסי, ובכלל בליגות אפשר לשחק עם 4 זרים.
ליגת התיכונים זאת בדיחה אחת גדולה, תראה מה קורה בארה"ב בליגת המכללות, ובאירופה שמזרימה כל עונה 5 שחקנים לקבוצות שונות באנביאיי ותבין את גודל הבדיחה.

אני רוצה להגיד לך, אנחנו יכולים להיות מעצמה כלכלית אבל אפשר לנגב את התחת עם הכסף כל עוד אין תרבות.
ערב הסעודית, סין, יפן, ועוד מדינות מתפתחות עם הון כלכלי עצום שפשוט לא מצליחות להעתיק לרגע את עצמן לאירופה מבחינת איכות, וזה למה? כי אין פשוט לא קיימת התרבות, של השאיפה למצוינות, האקדמיות לצעירים, הבנייה האיכותית של גופים ספורטיבים, המתקנים המפוארים, הספורט ההשכלתי, האהדה המנומסת למה שצנוע ולא גדול, ועוד הרבה פרמטרים שישראל ושאר מדינות בעולם, כמדינות שוואמרה וחומוס, רחוקה מהם שנות אור.

תרבות מנצחת הכל. ילד ארגנטינאי עני, חולה כדורגל, לא יכל לממן לעצמו כדור, והגיע להיות השחקן הכי טוב בעולם. מראדונה. וזאת סתם דוגמא אחת מתוך מיליון.

מסכים עם זה...

ישן 09-12-13, 02:55   #32
עמרי מרג
חבר פעיל

ציטוט:
חייב לציין השבוע שהתאמנתי בהדר יוסף ראיתי ילד שמתאמן לקפיצה לגובה שוקל כמו הרוח ועושה קלין100 קילו ועוד ילדונת שמתאמנת גם באתלטיקה קלה עושה הנפות. אולי יש עתיד?
זה מזכיר לי בזמנו שהתאמנתי קצת בקליפורניה ז"ל בהדר יוסף והיה מגיע לשם אלכס אברבוך עוד לפני שפרש.
היו לו 'רגליים' שנראות אולי שליש מכל בילדר או ליפטר ישראלי אפילו, אבל היה עושה מין תרגיל כזה שבו הוא מנקה 100 קילו, ואז יורד איתם למעין סקוואט ומשם פשוט קופץ עם המוט איזה 20 ס"מ באוויר וחוזר חלילה לכמה חזרות...
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-13, 10:25   #33
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה

וואו כמה שטויות, אם אין לך מושג בספורט עשה לי טובה אל תגיב.
דבר ראשון בכדורסל "נבחרת ישראל" לא "נבחרת מכבי ת"א" עולה כל שנה כמעט לאליפות אירופה לנבחרות, יש לך 2 שחקנים בNBA , עוד מלא שמשחקים ושיחקו באירופה במכללות דויזן 1.
אל תשווה מכללות לתיכונים , את הליגת תיכונים בארה"ב לא משדרים לידיעתך אולי בערוצים מקומיים את הליגת תיכונים שלנו משדרים וזה דבר יפה מאד.

אל הכדורגל אני פחות קרוב, אני רק יודע שהענף סובב סביב מאמני כושר חלשים שפוגעים בכושר של הספורטאים שלפעמים מוכשרים ולא מצליחים להחזיק קצב של אירופה וגם המנטליות של השחקני כדורגל (גם הכדורסל אגב) היא לצאת ולשתות ולבלות גם באמצע עונה ולזה אני לא קורא ספורטאי, מצטער.

ומה אתה מזיין את השכל על סין יפן וכו, דרום קוריאה הגיעו לחצי גמר מונדיאל ב2002 , הסינים אלופי עולם בהרמת משקולות כך גם האירנים שלא רואים אותנו ממטר בענף הזה.
היה לא מזמן איזה רץ 100 מטר לבן, יפני (או סיני) שלקח מקום שלישי בליגת היהלום ובכלל בכל מונדיאל מדינת אסיה מוציאות יחדיו אלפי מדליות לעומתנו.

הילד הארגנטינאי שדיברת עליו נלקח ע"י ברצלונה(בגיל12) ששילמו עליו מליונים עוד לפני שהיה בן 20.

בכל מקרה השחיטות במדינה שלנו חצתה כל גבולות , כולם רוצים להרוויח על חשבון האחר.
אני גם מאשים את ה"תרבות" ספורט שאין פה. אבל גם הספורטאים פה נראים כמו פח במיוחד אלו שאשכרה מרוויחים כסף מהספורט שהם עושים ולא רעבים ללחם (אלו דווקא ברוב המקרים משקיעים פי מליון)
ישן 09-12-13, 10:41   #34
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

איך לעזאזל הגעתם לכל העיניןן של הכד1רגל וכד1רסל . היה פה ס1ס מפלצתי שעשה סקוואט מטורף ובצורה מ1שלמת וגלשו פה בכלל מהנ!שא..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-13, 11:33   #35
Homie
השמן מהקרוספיט

אני מאורוגואיי במקרה,
יש לנו 3 מיליון תושבים, 2 אליפויות עולם ו2 מונדיאלים, והרבה פחות כסף מאשר ישראל.
מזה אומר? זה אומר שלא צריך תקציב בשביל שהפאקינג שחקן יקום בבוקר וילך להתאמן!!
לא צריך תקציב בשביל שהפאקינג ספורטאי בשקל לא יצא וישתכר בלילה לפני אימון או משחק
או לצורך העניין יעשה את זה יותר מפעם בשבועיים שלושה, כי מה לעשות הוא ספורטאי מקצועי.
אל תבוא לי אם תירוצים, הכל פה חרא כי הכל פה חפיף אם זה במתיחות אם זה בסקוואטים
אם זה בלישון פחות אם זה בלאכול לא טוב ואם זה בהכל! בגלל זה המדינה שלנו נראית ככה
וזה משפיע על כל התחומים, ספורט, משטרה, טיפול ביחס לבע"ח, לאן כספי המיסים הולכים, משרד החינוך וכו
הכל פה חפיף!

ישן 09-12-13, 11:34   #36
Homie
השמן מהקרוספיט

עם !
אפילו העברית שלי חפיף תראה מה קורה פה~!!$@^^

ישן 09-12-13, 13:10   #37
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

, שוב, אני מסכים שהכל פה חפיף, אבל לדעתי מלכתחילה אין פה השקעה בחינוך למצויינות... זאת הבעיה העיקרית...

ישן 09-12-13, 13:43   #38
Homie
השמן מהקרוספיט

אה זה ברור, כל השיטה פה מלכתחילה עקומה,
ברגע שכל אחד יכול לפתוח גן ילדים בלי כל הסמכה (זה החוק דרך אגב) אז מה מצפים.
מורה לכיתות ביסודי גם כן יכול להיות בלי שום הסמכה,
מורה לספורט, לצורך העניין לי הציעו (וזה מצחיק כי בדיוק חיכיתי לשיחה עם המנהלת והאחראית בגרויות בעקבות
באלאגן שעשו לי ותלונה שהגשתי נגד הבצפר) לפני כחודש להעביר שיעורי העשרה בתיכון בו למדתי
(מי שהציע לי זו הרכזת של חטיבה עליונה שלא ידעה למה באתי לבצפר)

ישן 09-12-13, 18:54   #39
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
וואו כמה שטויות, אם אין לך מושג בספורט עשה לי טובה אל תגיב.
דבר ראשון בכדורסל "נבחרת ישראל" לא "נבחרת מכבי ת"א" עולה כל שנה כמעט לאליפות אירופה לנבחרות, יש לך 2 שחקנים בnba , עוד מלא שמשחקים ושיחקו באירופה במכללות דויזן 1.
אל תשווה מכללות לתיכונים , את הליגת תיכונים בארה"ב לא משדרים לידיעתך אולי בערוצים מקומיים את הליגת תיכונים שלנו משדרים וזה דבר יפה מאד.

אל הכדורגל אני פחות קרוב, אני רק יודע שהענף סובב סביב מאמני כושר חלשים שפוגעים בכושר של הספורטאים שלפעמים מוכשרים ולא מצליחים להחזיק קצב של אירופה וגם המנטליות של השחקני כדורגל (גם הכדורסל אגב) היא לצאת ולשתות ולבלות גם באמצע עונה ולזה אני לא קורא ספורטאי, מצטער.

ומה אתה מזיין את השכל על סין יפן וכו, דרום קוריאה הגיעו לחצי גמר מונדיאל ב2002 , הסינים אלופי עולם בהרמת משקולות כך גם האירנים שלא רואים אותנו ממטר בענף הזה.
היה לא מזמן איזה רץ 100 מטר לבן, יפני (או סיני) שלקח מקום שלישי בליגת היהלום ובכלל בכל מונדיאל מדינת אסיה מוציאות יחדיו אלפי מדליות לעומתנו.

הילד הארגנטינאי שדיברת עליו נלקח ע"י ברצלונה(בגיל12) ששילמו עליו מליונים עוד לפני שהיה בן 20.

בכל מקרה השחיטות במדינה שלנו חצתה כל גבולות , כולם רוצים להרוויח על חשבון האחר.
אני גם מאשים את ה"תרבות" ספורט שאין פה. אבל גם הספורטאים פה נראים כמו פח במיוחד אלו שאשכרה מרוויחים כסף מהספורט שהם עושים ולא רעבים ללחם (אלו דווקא ברוב המקרים משקיעים פי מליון)
ההגדרה שלך להישג היא מושלת ומטעה.
ונבחרת ישראל בכדורסל מעולם לא רשמה ניצחון או איזה הישג מרשים באירופה. (אולי אי שם בשנות השבעים של רלף קליין)
להגיד שהיא פשוט מעפילה כמעט כל שנה בשלושים שנה האחרונות ולראות בכל העפלה הישג עצום זה להסתפק במועט ולהבין שאין לאן לשאוף יותר.
גל מכל בדלאס מתייבש על הספסל, אין לו את היתרון פיזיות הוא לא מסוגל לעשות שמירה על שחקנים שהם כפול ממנו בגודל וביכולת. היה עדיף שהיה נשאר בליגה הישראלית ועושה כבוד לעצמו עם כל 100 איבודי כדור במשחק. הוא סטטיסט. כספי ביוסטון לא עושה הרבה ואין לו חלק ניכר בהצלחה של הקבוצה.
שלא תבין לא נכון, אני כן מסכים שהכדורסל זאת התקווה היחידה שנשארה לנו מהספורט בארץ, אבל אל תבוא ותבלבל לי את השכל כי שום הישגיות אין פה.
הכדורסל לא היה מתקיים בארץ בלי הזרים. אי אפשר לבסס ליגה שלמה על 4 שחקנים ישראלים טובים שיש לנו.
וברור שלא משדרים את ליגת התיכונים בצורה סדירה כי הכל מחולק שם לפי מחוזות והכל מבולגן אין גוף אחראי ורציני שמפקח על זה. בארץ זה יותר שכונה.

בכדורגל הבעיה היא באקדמיות מגיל 0 שלא משקיעים בטיפוח של ילדים שגדלים ללא מושג בסיסי באיך לתת פס, על איזה מנטליות אתה מדבר איתי.

הילד הארגנטינאי שדיברתי עליו הוא מראדונה ולא מסי שאכן נלקח בגיל 10 לברצלונה וגדל שם כאזרח לכל דבר. הדוגמא של הילד הארגנטינאי שגל באשפתות באה לשים חוצץ בין מה שנקרא הצלחה לכסף.

אמרתי שטעיתי בדוגמא של סין ויפן, הן מעצמות בכל תחום, אבל זאת מדינה עם אוכלוסיה אדירה על כל 1 שלנו יש שם 10000 לא פלא שסיפורי ההצלחה יותר גדולים אבל זאת לא דוגמא כי היא רודפת והרבה מאחורה אחרי מדינות אירופאיות.
איראן זאת מדינה פרמטיבית ואפלה שהשכל נמצא בשרירים לא פלא שהם שולחים כל שנה נציגים וזוכים באליפויות של הרמת משקולות (לא מזלזל בזה). תן להם את הכבוד הזה, כי את המועט הזה אפילו אין לנו.

בקיצור אל תנסה להתווכח ואל תנסה להשלות פה אף אחד לא קיימת פה שום תרבות ספורט אמיתית וכנראה לא תקום פה אם כל מה שיהיה אכפת זה איזה ג'וב יותר משתלם ואיפה מרוויחים יותר, זה העם היהודי איפה שיש כסף להרוויח הוא פונה אבל שיש הזדמנות לבנות ולשקם הוא מאחר בשנים מאחור.
ישן 10-12-13, 01:53   #40
nadavmoore
חבר פעיל

יש לך הבנת הנקרא של ריפטו.
רשמתי שיחסית לספורט בארץ הכדורסל הוא הישגי מאד . רשמתי שאיו תרבות בהמשך , תקרא שוב.
בתור אחד שמתאמן יום וחצי וקרא רבע ספר אתה באמת קופץ מעל הגובה שלך. לא היית ספורטאי מיימך ואין לך מושג איך הדברים עובדים לא מהנעל של הספורטאי ולא מהנעל של המאמן.
סיימתי להגיב עד שיהיה לך סקוואט 140 עם סרטון. בהצלחה
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא