ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-04-07, 19:32   #21
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SuzukiR
תיראו אני גר באחד הגבולות ואני יכול להגיד לך בוודאות שהוכחות שמזרימים עכשיו לגבול כיאלו כול יום אתה רואה טרללירים אם טנקים נגמשים מסוקים מדי פעם שומעים

זה היה רק בזמן המלחמה אפיילו סמתי לב שלישוב הספיצפי שלי הביאו בינתיים טנקים יותר מי בזמן המלחמה

וגם עושי ם תרגלים מאוד גדולים של חטיבות וכו גם כדי לרענן וגם כדי להיתכוננן למלחמה

ולמה אתם חושבים מרעננים כוחות מילאוים?
כדי שלא יהיה תפדיחות שהיו במלחמה האחרונה וגם כדי שהיו מוכנים

בגלל כל הגזרה הצפונית מאוד חמה מבחינת הזרמת נשק ואני בטוח שאם ככה זה אצלנו אז כפול באזור הגבול אם סוריה
מסכנה תיהיה מלחמה בטוח?
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:34   #22
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Zatochka
צודק לא יודע אני אישית לא מאמין בכל הדברים האלה... לדעתי מה שיביא למלחמה אם יביא למלחמה זה אנחנו האנשים ולא משו לא אנושי אחר... וכל מה שכתוב בכל מיני מקומות שונים אני אישית לא מאמין לזה..
ואני לא מבין מה הטעם להתעמק....
זה ברור גם ככה או שתיהיה מלחמה או שלא תיהיה מלחמה
שמע ברור שמי שיתחיל את המלחמה יהיה בני האדם...
הכוונה שבסוף המלחמה שמתוארת כמלחמה נוראה ומה שנקרא עקובה מדם... אומרים במדרשים שהדם יגיע לגובה פרסות של סוס...

אולי אתה לא מאמין לזה אבל בדברים שנכתבו לפני 3000 שנה רשום שכשהשילטון יהפוך למושחט ואיפילו האדם החשוב יהיה פושע... תפתח מלחמה ע"י שליט פרסי שתגרום לתושבי הגליל לברוח מבתיהם ולהתיישב בשאר חלקי הארץ... רעה שתפתח מצפון ועוד הרבה דברים שאין לי זמן וכוח לפרט כי זה באמת מורכב... אתה רוצה להגיד לי שכל זה לא נשמע לך קצת מוכר??? אני מאמין שאם תתעמק קצת תגלה כמה זה נכון אקטואלי ומפחיד מהבחינה שזה מתאים להווה...

לפי דעתו של הדורש המלחמה תפתח כשכל העולם כולל היהודים ילחמו כנגד הערבים והאיסלם ולאחר זמן מסויים ומקרה כלשהוא העולם כולו יסתובב כנגד עם ישראל ואז....

ד"א.... אני שמעתי את הסברה הזאת עוד כשהייתי קטן אז אי אפשר להגיד שהוא סבר כך ע"פ ההתפתחיות האחרונות...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:34   #23
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
מסכנה תיהיה מלחמה בטוח?

תיראה אני לא אומר בטוח אבל לפי איך שאירן מעיצה את תוכניות הגרעין
אז כנראה תהיה מלחמה
אבל אירן הפחפחה לך תידע אם מחר הם יבטלו את כל הגרעין בשביל הטבות כלכליות הכל יכול להיות

ואז זה יכול תת תחשוה של רגיעה באזור אבל מלחמה תבוא השאלה מתי

לפי מה שאני חושב כמה שיותר מהר יותר טוב
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:35   #24
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
הכוונה שבסוף המלחמה שמתוארת כמלחמה נוראה ומה שנקרא עקובה מדם... אומרים במדרשים שהדם יגיע לגובה פרסות של סוס...

אולי אתה לא מאמין לזה אבל בדברים שנכתבו לפני 3000 שנה רשום שכשהשילטון יהפוך למושחט ואיפילו האדם החשוב יהיה פושע... תפתח מלחמה ע"י שליט פרסי שתגרום לתושבי הגליל לברוח מבתיהם ולהתיישב בשאר חלקי הארץ... רעה שתפתח מצפון ועוד הרבה דברים שאין לי זמן וכוח לפרט כי זה באמת מורכב... אתה רוצה להגיד לי שכל זה לא נשמע לך קצת מוכר??? אני מאמין שאם תתעמק קצת תגלה כמה זה נכון אקטואלי ומפחיד מהבחינה שזה מתאים להווה...

לפי דעתו של הדורש המלחמה תפתח כשכל העולם כולל היהודים ילחמו כנגד הערבים והאיסלם ולאחר זמן מסויים ומקרה כלשהוא העולם כולו יסתובב כנגד עם ישראל ואז....

ד"א.... אני שמעתי את הסברה הזאת עוד כשהייתי קטן אז אי אפשר להגיד שהוא סבר כך ע"פ ההתפתחיות האחרונות...
אני יודע על מה אתה מדבר לפי התורה אחי

אבל עצה שלי תפסיק לדבר על זה כי בתאכלס ררק מי שיכול להסביר את זה טוב זה רב ורק רב מהמקובלים לא כל רב זה נושא ממש מסובך כל זה במיוחד מלחמת הגוגו מגוג

ובואו של המשיח
ישן 14-04-07, 19:36   #25
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:

אוקי אז מה לעשות.. אפשר רק לחיות וליראות...
ישן 14-04-07, 19:36   #26
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

מה אכפת לי תיהיה לא תיהיה..אני מחכה כבר לסוף העולם..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:43   #27
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor
מה אכפת לי תיהיה לא תיהיה..אני מחכה כבר לסוף העולם..
אני מצטער לעכזב אותך אבל כניראה תיצטרך לחכות לא מעט זמן
ישן 14-04-07, 19:45   #28
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
מי שיכול להסביר את זה טוב זה רב ורק רב מהמקובלים לא כל רב זה נושא ממש מסובך כל זה במיוחד מלחמת הגוגו מגוג

ובואו של המשיח
למה..???

למה נראה לך שבנאדם עם ידע לא פחות משל הרב עובדיה בעצמו לא יכול להסיק מסקנות ולחבר נקודות מכתבים של רבנים גדולים כמו הרמבם והרמבן וכו'...

ציטוט:
אני מצטער לעכזב אותך אבל כניראה תיצטרך לחכות לא מעט זמן
ממש לא מסכים אתך אחוני... לפי דעתי זה הולך להיות בזמן הקרוב שנה שנתיים אחרונות...

שוב לפי דעתי ודברים ששמעתי והסקתי..
ישן 14-04-07, 19:46   #29
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

תאמין לי כל האסונות האלה שיש בכל העולם מעידים שסוף העולם ממשמש ובא..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:49   #30
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:
למה..???

למה נראה לך שבנאדם עם ידע לא פחות משל הרב עובדיה בעצמו לא יכול להסיק מסקנות ולחבר נקודות מכתבים של רבנים גדולים כמו הרמבם והרמבן וכו'...

ממש לא מסכים אתך אחוני... לפי דעתי זה הולך להיות בזמן הקרוב שנה שנתיים אחרונות...

שוב לפי דעתי ודברים ששמעתי והסקתי..
תעשה לי טובה... רבנים... דברים ששמעתי.. הכל דיבורים.. לא יודע אחי אני לא שולל את הדעה שלך. אבל אני נישאר אם הדעה שלי.. שכל זה סתם שטויות...... מה שכן.... מלחמה יכולה לצוץ מהסיבה הפשוטה... שאנחנו או הערבים יתעצבנו אלינו וככה יתגלגל.. לא צריך לפרט... כולם כבר לבד מספיק יודעים איך דברים כאלה קורים
ישן 14-04-07, 19:53   #31
Nareznoy
Banned

הלוואי שתהיה, עוד חצי שנה אני מתגייס קרבי, יאללה מלחמה!!!!!!
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 19:53   #32
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

הלוואי שתהיה, עוד חצי שנה אני מתגייס קרבי, יאללה מלחמה!!!!!!

ישן 14-04-07, 19:56   #33
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
תעשה לי טובה... רבנים... דברים ששמעתי.. הכל דיבורים.. לא יודע אחי אני לא שולל את הדעה שלך. אבל אני נישאר אם הדעה שלי.. שכל זה סתם שטויות...... מה שכן.... מלחמה יכולה לצוץ מהסיבה הפשוטה... שאנחנו או הערבים יתעצבנו אלינו וככה יתגלגל.. לא צריך לפרט... כולם כבר לבד מספיק יודעים איך דברים כאלה קורים

בבקשה ממך על תגיד דברים כאלה אני מסכים איתך שיש הרבה רבנים שהם סת ם בובות ומדברים שטויות

אבל יש רבנים צדקים אנשים זהב שעושים המון למען המדינה מאוד חכמים אתה צריך ליפגוש כמה כדי להבין כמה הם חכמים וצדקים ואנשים טוןבים אני בטוח שאם תיפגש אם אחד מהרבים הצדקים האלה

רבי אבוחצרה מנהריה הבן של הנכד של הבאבא סאלי
הרב אבוטבול מירושלים שמקבל גם נשים
ואלה תמצית שבמצית

בבקשה ממך אל תכפיש רבים סתם יש אנשים מאוד צדקים ביננו
ישן 14-04-07, 19:57   #34
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
שמע אחוני.. לא אמרתי שהמלחמה לא תפרוץ בגלל סיבה פשוט... הגרעין למשל... מה שהתכונתי לומר זה שהמלחמה תסתיים בביאת המשיח..
על חזון אחרית הימים שמעת.. גאולת "בעיתה"... שתתרחש לאחר כל מיני דברים שהזכרתי מקודם שנראים כמתרחשים בימים אילו...

בכל מקרה אני זז לאימון ביי בנתיים חברה
ישן 14-04-07, 19:58   #35
SuzukiR
חבר פעיל

[quote=slim shady]למה..???

אני לא אומר שאי אפשר לחבר נקודות וכו אבל לא כדי להשמיע את הדעה שלך לגבי מה שהולך להיות לפי הדברים האלה כי לא למדתה מספיק תנושא
ויכול להיות שמכל מה שאתה אומר 90% אחוז אתה צודק אבל ה10 אחוז הנותרים סתם יכול להטעות אנשים עדיף להגיד אבל לא להגיד יותר מדי זה מהשאני אומר לך
ישן 14-04-07, 19:59   #36
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:
בבקשה ממך על תגיד דברים כאלה אני מסכים איתך שיש הרבה רבנים שהם סת ם בובות ומדברים שטויות

אבל יש רבנים צדקים אנשים זהב שעושים המון למען המדינה מאוד חכמים אתה צריך ליפגוש כמה כדי להבין כמה הם חכמים וצדקים ואנשים טוןבים אני בטוח שאם תיפגש אם אחד מהרבים הצדקים האלה

רבי אבוחצרה מנהריה הבן של הנכד של הבאבא סאלי
הרב אבוטבול מירושלים שמקבל גם נשים
ואלה תמצית שבמצית

בבקשה ממך אל תכפיש רבים סתם יש אנשים מאוד צדקים ביננו
תיראה.. זה שיש אנשים טובים.. ועוזרים אתה צודק... אבל יותר מזה אני לא חושב אליהם....
אני לא אמרתי אליהם משו רע דרך הגב... פשוט אני לא מאמין בכל הדברים האלה....
ישן 14-04-07, 20:00   #37
Nareznoy
Banned

רבנים הם אנשים חכמים, הם יודעים איך לסחוט מדינה שלמה עם השטויות וההונאות שלהם...
שילכו לעבוד החרות האלה
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-07, 20:01   #38
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

ציטוט:
שמע אחוני.. לא אמרתי שהמלחמה לא תפרוץ בגלל סיבה פשוט... הגרעין למשל... מה שהתכונתי לומר זה שהמלחמה תסתיים בביאת המשיח..
על חזון אחרית הימים שמעת.. גאולת "בעיתה"... שתתרחש לאחר כל מיני דברים שהזכרתי מקודם שנראים כמתרחשים בימים אילו...

בכל מקרה אני זז לאימון ביי בנתיים חברה
כן אחי שמעתי אל כל הדברים האלה... לא יודע.. לא מאמין... זכותכם המלאה להאמין והכל אבל... אותי אישית זה לא תופס.... ועצה שלי אלייך... על תאמין לכל מה שאתה שומע.
ישן 14-04-07, 20:01   #39
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

[quote=SuzukiR]
ציטוט:
למה..???

אני לא אומר שאי אפשר לחבר נקודות וכו אבל לא כדי להשמיע את הדעה שלך לגבי מה שהולך להיות לפי הדברים האלה כי לא למדתה מספיק תנושא
ויכול להיות שמכל מה שאתה אומר 90% אחוז אתה צודק אבל ה10 אחוז הנותרים סתם יכול להטעות אנשים עדיף להגיד אבל לא להגיד יותר מדי זה מהשאני אומר לך
אמרתי הכל לפי דעתי... אי אפשר להטעות אנשים לפי דעתי אנשים יכולים לקבל את מה שאני אומר...

אני יכול להגיד שלדעתי הומואיים זה מחלה ואיזה הומו יראה את זה ויחליט לבצע ניתוח או משו... אני אומר את דעתי אנשים יכולים לעשות מה בראש שלהם...
ישן 14-04-07, 20:02   #40
Ilan-V

הסמל האישי שלIlan-V

[quote=slim shady]
ציטוט:

אמרתי הכל לפי דעתי... אי אפשר להטעות אנשים לפי דעתי אנשים יכולים לקבל את מה שאני אומר...

אני יכול להגיד שלדעתי הומואיים זה מחלה ואיזה הומו יראה את זה ויחליט לבצע ניתוח או משו... אני אומר את דעתי אנשים יכולים לעשות מה בראש שלהם...
נכון
תגובה