ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-12-11, 15:25   #41
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
לא בהכרח אחי.. תלוי במטרה גם...
וד"א לא חסר כאן גולשים שפלג גוף עליון קטן והבנץ', פרס, גב על הפנים מבחינת מראה ומשקלים ופלג גוף תחתון שלהם של ציפור אבל המשקלים גבוהים...
ליצנים?
you can't deadlift heavy, if your all back isn't beast enough..
and, you can't bench so high, if your all uper back
( Trapezius, Lower Fibers,
Trapezius, Upper Fibers & Levator Scapulae.Infraspinatus & Teres Minor,
Subscapularis, )
are not used to high weight that you can get only on deadlift...
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 15:36   #42
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

ציטוט:
בכל מקרה, איש הלילה אני לא מבין למה אתה חושב שאני חושב ש120 סקוואט זה המון ? איפה אמרתי את זה אחי ? אני שוב יסביר את הנקודה שלי... אני פשוט חושב שבנץ' הוא תרגיל הרבה יותר קשה... ואני אתפוס מבן 16 שיתן 120 קילו בנץ' מאשר 180 קילו סקוואט מהסיבה היחידה והיא ניסיון אישי שלי...
ההתקדמות בבנץ' היא הרבה יותר קשה... התרגיל עצמו הרבה יותר קשה למרות שהוא מערב פחות שרירים מסקוואט (תקנו אותי אם אני טועה) ושוב אני חושב שבנץ' באמת מראה מה אתה שווה.. זה הכל..
תראה, זכותך לחשוב מה שאתה רוצה.
אני מתגובה כזאת מבין שאף פעם לא עשית 5x5 כבד בסקוואט, שזה by far הדבר הכי קשה שאני עשיתי בחיים שלי מבחינה ספורטיבית. כשהמשקל נהיה באמת כבד, זה פשוט גהנום עלי אדמות. לעומת אימון פלג גוף עליון של 30 סטים שזה מבחינתי כמו טיול בפארק.

ההתקדמות בבנצ' היא יותר איטית, ממש ממש לא יותר קשה.
יש סיבה למה יש כ"כ הרבה אנשים שלוחצים 140 לעומת כאלה שעושים 200 סקוואט...
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 16:17   #43
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arad1021 צפה בהודעה
לאיזה בנאדם נורמלי המטרה תהיה פלג גוף עליון ענק ורגליים קטנות חחח?
ואין פה אף אחד כזה, כשהמשקלים גבוהים גם אתה תהיה גדול
בחור, כנראה שאתה רק בעניין הכוח אם אתה לא מודע לזה שיש אנשים שהמטרה שלהם היא שהפלג גוף עליון יהיה גדול ושהתחתון לא יהיה יותר מדי גדול... מישהו אמר דוגמנות ? והאמת שיש אחד כזה בפורום בעצם שניים.. אם אני לא טועה אלון גבאי ואורי שלי.. שאני מקווה שתראה כמו אחד מהם ביום מן הימים..
כשהמשקלים גבוהים גם אתה תיהיה גדול זו סיסמא מאוד יפה וחזקה כשמדרבנים מישהו שמתחיל להתאמן אבל עובדה שלא תמיד זה קורה, למרות ההגיון הבריא (זה הגיוני אין מה להגיד)... והאמת אני רואה בחורים אצלי במכון שנראים כמו ציפור ועושים משקלים יחסית גבוהים.. כמובן שהכל יחסי.. מזה גבוהים ? בחור בן 17 שלפי הערכתי לא שוקל יותר מ-65-70 קילו עושה 120 קילו סקוואט.. יגידו החבררה פה מה יש לך זה לא כבד.. ושוב הכל יחסי... לבחור בן 17 ששוקל 65 קילו 120 סקוואט זה לא משקל כל כך קל בשביל נתונים כמו שלו.. לעומת זאת, למרבה הפלא, הבנץ' שלו הוא 70-75 משהו כזה ושוב אנחנו מגיעים לאותו וויכוח חסר תוכן שאין פה מה להוכיח או בעצם להתווכח עליו כי זה עובדות.
בקיצור אם אתה חכם ולא קראת את כל מה שכתבתי והתחלת רק מהשורה הזאת, אז תבין שאני, לדעתי האישית, חושב שבנץ' הוא התרגיל הכי קשה מניסיון אישי ומראה מה אתה באמת שווה נקודה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הלילה צפה בהודעה
תראה, זכותך לחשוב מה שאתה רוצה.
אני מתגובה כזאת מבין שאף פעם לא עשית 5x5 כבד בסקוואט, שזה by far הדבר הכי קשה שאני עשיתי בחיים שלי מבחינה ספורטיבית. כשהמשקל נהיה באמת כבד, זה פשוט גהנום עלי אדמות. לעומת אימון פלג גוף עליון של 30 סטים שזה מבחינתי כמו טיול בפארק.

ההתקדמות בבנצ' היא יותר איטית, ממש ממש לא יותר קשה.
יש סיבה למה יש כ"כ הרבה אנשים שלוחצים 140 לעומת כאלה שעושים 200 סקוואט...
אתה צודק מעולם לא ביצעתי 5x5 סקוואט כבד.. עשיתי 3x5 והיה לי קשה אבל לא כמו 3x5 בבנץ'.
אני בטוח שכשהמשקל ניהיה כבד לך אז זה גיהנום בשבילך.. פשוט לי זה לא ככה.. ועשיתי סקוואטים שנחשבים כבדים בשבילי.. כמובן שאחרי הסט אתה מותש אבל שוב לדעתי על פי הניסיון שלי האישי שצברתי במשך 4-5 שנים בנץ' תרגיל הרבה יותר קשה שהרבה יותר קשה להלביש עליו עוד משקל...
והדבר שאמרת "ההתקדמות בבנץ' היא יותר איטית אך לא קשה" זה קצת סוטר אחי...
אם ההתקדמות איטית משמע שאתה מתקשה להרים את המשקל.
והאמת לא יצא לי לראות כל כך הרבה אנשים שלוחצים 140 כמו שלא יצא לי לראות הרבה שעושים 200 סקוואט...
בקיצור ולעניין כל אחד ודעתו וכל אחד והגוף שלו ונסיונו האישי..
מבחינתי בנץ' מראה מה אתה שווה זה הכל, למרות זאת אני מסכים שסקוואט הוא תרגיל בלתי נפרד מכל תכנית אימון ותרגיל לא קל בכלל שגם עם תעשה 100 קילו כמה חזרות תתעייף ותיהיה מותש ממנו...
פשוט ההגיון שלי הולך לפי ההתקדמות במשקל...
denous מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 16:21   #44
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
you can't deadlift heavy, if your all back isn't beast enough..
And, you can't bench so high, if your all uper back
( trapezius, lower fibers,
trapezius, upper fibers & levator scapulae.infraspinatus & teres minor,
subscapularis, )
are not used to high weight that you can get only on deadlift...
אני מבין מה אתה אומר אחי, אבל זה לא שאני משקר או משהו.. תכנס לסרטונים של אנשים... שים לב איך בן אדם יכול לבצע דדליפט כבד אבל הגב שלו על הפנים.
אני מדבר על כך שהמשקל על המוט בדדליפט כבד אבל המראה של הגב שלו על הפנים, גב של ילדה...
אז או שהטכניקה גרועה או שהעניין הזה של "תרים כמה שיותר וככה תגדל" לא תקף על כולם כנראה...
למרות ששוב זה משפט מאוד הגיוני לפי דעתי וגם אני מאוד אוהב לעבוד בשיטה הזאת...
ישן 26-12-11, 16:23   #45
denous

הסמל האישי שלdenous

ויהיה נחמד אם במקום לשבור לי את האצבעות על המקלדת אחד מכם homie או איש הלילה יטייל לפורום אימונים ויעזור לי בנושא.
ישן 26-12-11, 16:43   #46
arad1021
חבר פעיל לעד

כללי:: מסה בכל הכוח
חדר כושר: הולמס פלייס

ציטוט:
בחור, כנראה שאתה רק בעניין הכוח אם אתה לא מודע לזה שיש אנשים שהמטרה שלהם היא שהפלג גוף עליון יהיה גדול ושהתחתון לא יהיה יותר מדי גדול... מישהו אמר דוגמנות ? והאמת שיש אחד כזה בפורום בעצם שניים.. אם אני לא טועה אלון גבאי ואורי שלי.. שאני מקווה שתראה כמו אחד מהם ביום מן הימים..
כשהמשקלים גבוהים גם אתה תיהיה גדול זו סיסמא מאוד יפה וחזקה כשמדרבנים מישהו שמתחיל להתאמן אבל עובדה שלא תמיד זה קורה, למרות ההגיון הבריא (זה הגיוני אין מה להגיד)... והאמת אני רואה בחורים אצלי במכון שנראים כמו ציפור ועושים משקלים יחסית גבוהים.. כמובן שהכל יחסי.. מזה גבוהים ? בחור בן 17 שלפי הערכתי לא שוקל יותר מ-65-70 קילו עושה 120 קילו סקוואט.. יגידו החבררה פה מה יש לך זה לא כבד.. ושוב הכל יחסי... לבחור בן 17 ששוקל 65 קילו 120 סקוואט זה לא משקל כל כך קל בשביל נתונים כמו שלו.. לעומת זאת, למרבה הפלא, הבנץ' שלו הוא 70-75 משהו כזה ושוב אנחנו מגיעים לאותו וויכוח חסר תוכן שאין פה מה להוכיח או בעצם להתווכח עליו כי זה עובדות.
בקיצור אם אתה חכם ולא קראת את כל מה שכתבתי והתחלת רק מהשורה הזאת, אז תבין שאני, לדעתי האישית, חושב שבנץ' הוא התרגיל הכי קשה מניסיון אישי ומראה מה אתה באמת שווה נקודה.
בקר לדוגמנות אתה צודק, לא חשבתי על זה

הקטע של התרים כבד תהיה גדול הוא נכון
הילד שאתה מדבר עליו פשוט לא אוכל יותר ממה שהוא שורף ובגלל זה הוא לא גודל
יותר נכון יהיה להגיד תרים כבד תאכל נכון ותהיה גדול
ולבנאדם ששוקל 65 קילו בנץ' 70 זה נחמד, זה פשוט שהסקוואט חזק לא שהבנץ' חלש

וקראתי את כל הדיוןאל תדאג, אבל תאמין לי שכשתעשה סקוואט כבד כמו שאיש הלילה אומר תראה איזה תרגיל הכי קשה חחח
arad1021 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 23:07   #47
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

עד שלא נמחצת לפחות פעמיים מתחת למוט לא הגעת למשקל שבאמת קשה לך.
99% מהאנשים חושבים שקשה, אבל לא עובדים קשה מספיק, אם בגלל שהטכניקה לקויה או בגלל שהם עושים 100 ריסטים,
לא ראיתי יותר ממתאמן אחד במכון שמתרסק עם מוט על הגב, והבחור הזה מתאמן יחד איתי...

אצלי זה היה בדרך ל155, ולפני כמה חודשים בתכנית קודמת 142, רק שם הרגשתי מה זה קשה באמת
מאמין שפעם הבאה תהיה באזור ה165-170, נראה איך טקסס תעזור לי

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 23:53   #48
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

ציטוט:
אתה צודק מעולם לא ביצעתי 5x5 סקוואט כבד.. עשיתי 3x5 והיה לי קשה אבל לא כמו 3x5 בבנץ'.
אני בטוח שכשהמשקל ניהיה כבד לך אז זה גיהנום בשבילך.. פשוט לי זה לא ככה.. ועשיתי סקוואטים שנחשבים כבדים בשבילי.. כמובן שאחרי הסט אתה מותש אבל שוב לדעתי על פי הניסיון שלי האישי שצברתי במשך 4-5 שנים בנץ' תרגיל הרבה יותר קשה שהרבה יותר קשה להלביש עליו עוד משקל...
והדבר שאמרת "ההתקדמות בבנץ' היא יותר איטית אך לא קשה" זה קצת סוטר אחי...
אם ההתקדמות איטית משמע שאתה מתקשה להרים את המשקל.
והאמת לא יצא לי לראות כל כך הרבה אנשים שלוחצים 140 כמו שלא יצא לי לראות הרבה שעושים 200 סקוואט...
בקיצור ולעניין כל אחד ודעתו וכל אחד והגוף שלו ונסיונו האישי..
מבחינתי בנץ' מראה מה אתה שווה זה הכל, למרות זאת אני מסכים שסקוואט הוא תרגיל בלתי נפרד מכל תכנית אימון ותרגיל לא קל בכלל שגם עם תעשה 100 קילו כמה חזרות תתעייף ותיהיה מותש ממנו...
פשוט ההגיון שלי הולך לפי ההתקדמות במשקל...
יש הבדל בהרגשה בין משקל כבד (יחסית ליכולות) למאומן ולא מאומן, אדם שפעם ראשונה הגיע לחדר כושר ויגיע לכשל לא יבין מה זה להגיע לכשל כשאתה חזק ומאומן, וככה ההבדל ביני לבינך, לצורך העניין.
כשהייתי עושה 100 קילו פחות, סבלתי הרבה פחות מאשר עכשיו. היה לי פחות "קשה", והרבה פחות תופעות לוואי (סחרחורות, בחילות, זיעה קרה וכו' וכו')

שום דבר שאמרתי לא סותר. בבנצ' ההתקדמות היא איטית, אך בגלל ההרגשה וכל המסביב הסקוואט הוא הרבה יותר קשה.
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 12:56   #49
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

ציטוט:
ויהיה נחמד אם במקום לשבור לי את האצבעות על המקלדת אחד מכם homie או איש הלילה יטייל לפורום אימונים ויעזור לי בנושא.
you sure? we're crazy!!%%
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה