ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-11-12, 15:52   #41
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גשש בלש צפה בהודעה
מה הבעיה בתוכנית הזאת?

גם בבנץ' הצבתי מטרה כבר בהתחלה - 120 לסינגל (עם עצירה) בתחרות.
בסקוואט רציתי בהתחלה להגיע לסינגל עם 200. היום אני מאמין שאני כבר יעבור את זה בתחרות.
מתי התחרות בכלל?
כמה אתה עכשיו?
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-12, 16:12   #42
גשש בלש
מתחרה golden desert cup PL RAW

חדר כושר: יום טוב. בי.

התחרות ב11.12, עוד חודש ושבוע.
אימון אחרון - סקוואט 185, בנץ' 107.5 ודדליפט 190 (הכל ל3).
ישן 03-11-12, 17:43   #43
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

תרומה, השקעה, הפצצה
מועמד לחבר vip כחול

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-12, 19:39   #44
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gaga1234 צפה בהודעה
קובה בוא תסביר לי למה אני דביל יחתיכת אוטיסט מה דביל שאני אומר מה שא חושב?
אתה חושב שהוא נראה מאסיבי לפי הסרטון ביחס למשקלים שהוא מרים?
מה דביל בשאלה לגיטמית ששאלתי זה איך שהוא מרים יחסית הרבה ביחס לאיך שהוא נראה
כי זה לא נראה לי הגוני
ואלון(גשש) הבנתי אותך בהצלחה בהמשך מקווה שתמשיך להתקדם ותאכל יותר בישביל גם לגדול בהצלחה אחי.
איך אפשר לראות גודל של בנאדם תוך כדי זה שהוא עושה סקואט\דדליפט מרחוק ?

מה זה חזק ביחס למשקלים? אתה ראית את הרגלים שלו שאתה מדבר? הוא בהחלט נראה כמו מה שהוא לוחץ
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-12, 22:44   #45
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

כוח מטורף כרגיל אושר!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-12, 22:53   #46
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Idan Golani צפה בהודעה
כוח מטורף כרגיל אושר!
תודה
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-12, 16:55   #47
nadavmoore
חבר פעיל

גאגא1234, 90 אחוז מהבילדרים בארץ לא יודעים להתאמן ולהתקדם במשקלים בלי חומרים. בגלל זה נראה לך מוזר שאלון מרים כל כך הרבה ביחס ל"גודל" שלו, למרות שלפי הנתונים שלו הבן אדם יחסית גדול (כמעט 10 קילו מעל לגובה שלו). בילדרים ממוצעים בארצנו לא יגיעו למשקלים כאלו בחיים בלי חומרים וזה פשוט כי אין להם מושג קלוש באימונים, בגלל זה הם גם "יורדים" על מתאמני כוח שהם "שמנים" אבל בסופו של דבר הם מבינים באימונים פי מליון מכל בילדר ממוצע בארץ. אלון וע1נס הם לא בחורים קטנים כלל. אלון יראה את השינוי במסיביות שאתה מדבר עליה כאשר הוא ייתקדם קצת יותר בלחיצות ומתח עם משקל , אבל עדיין לא צריך לפמפם מליון בייספס בשביל להגיע לרמת מסיביות שאתה מדבר עליה. ההבדלים יהיו שנגיד תשים אותו מול בילדר ממוצע אז הבילדר יהיה סתם פיקציה של מישהו שכביכול "חזק" ואלון הוא באמת יראה כמו מה שהוא מרים. ואני במקום הבילדר הייתי מתפדח מאד. אין דבר יותר מפדח מלהיות גדול ואז שבאה כוסית להסתכל עליך אתה עושה משקלים כמוהה בסקוואט...
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-12, 23:39   #48
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ככלל אני מעדיף להיות "קטן"(96 קילו, 17% שומן) ולהרים כמו גבר בכל התרגילים מאשר להיות "גדול", לעשות בנץ' 140 לשלשה וסקוואט 120 לרבעים/להימנע מדדליפט
כל הטווחי תנועה הקצרים והתרגילים במכונות(שמינית טווח של פולי עליון wtf) מובילים לזה שבנאדם עם גידים/עצמות חלשות וסתם נפוח, מה גם שהגוף לא יעיל בגרוש(אין שליטה על פעולות של הגוף ומודעות למצב שהגוף נמצא בו, אפילו להרים קופסא מהרצפה כמו בנאדם לא יודעים)
בסוף יוצא שבגלל שכל הרקמות הקשיחות כמו עצמות לא מתפתחות בצורה פרופורציונאלית הבנאדם נשאר קל במשקל, ומתנפח כמו בלון.
מה שעבד למפתחי גוף לפני 40 שנה לפני שהיה ארסנל סטרואידים ומכונות זה סקוואטים, לחיצות, הרמות מהרצפה, חתירות, תרגילי גוף וקצת ידיים, 70% מהתרגילים עם מוט, השאר עם משקולות/משקל גוף.

עם כל הכבוד לתחרות או לא, לשקול 67 על 1.70 לא מרשים אותי בשום אחוז שומן
כל מי שחושב שמתאמן כוח חזק הוא קטן לא מבין איך גוף אמור להיראות, בצורה טבעית לבנאדם לא אמורה להיות יד 46 וירך 52, אמורה להיות לו ירך וגב עבים, ידיים שנראות יחסית לגוף "קטנות"(כי השרירים האלה קטנים) והרבה כוח

סופטי, משקלים יפים

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 04-11-12 בשעה 23:44.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-12, 00:21   #49
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
ככלל אני מעדיף להיות "קטן"(96 קילו, 17% שומן) ולהרים כמו גבר בכל התרגילים מאשר להיות "גדול", לעשות בנץ' 140 לשלשה וסקוואט 120 לרבעים/להימנע מדדליפט
כל הטווחי תנועה הקצרים והתרגילים במכונות(שמינית טווח של פולי עליון wtf) מובילים לזה שבנאדם עם גידים/עצמות חלשות וסתם נפוח, מה גם שהגוף לא יעיל בגרוש(אין שליטה על פעולות של הגוף ומודעות למצב שהגוף נמצא בו, אפילו להרים קופסא מהרצפה כמו בנאדם לא יודעים)
בסוף יוצא שבגלל שכל הרקמות הקשיחות כמו עצמות לא מתפתחות בצורה פרופורציונאלית הבנאדם נשאר קל במשקל, ומתנפח כמו בלון.
מה שעבד למפתחי גוף לפני 40 שנה לפני שהיה ארסנל סטרואידים ומכונות זה סקוואטים, לחיצות, הרמות מהרצפה, חתירות, תרגילי גוף וקצת ידיים, 70% מהתרגילים עם מוט, השאר עם משקולות/משקל גוף.

עם כל הכבוד לתחרות או לא, לשקול 67 על 1.70 לא מרשים אותי בשום אחוז שומן
כל מי שחושב שמתאמן כוח חזק הוא קטן לא מבין איך גוף אמור להיראות, בצורה טבעית לבנאדם לא אמורה להיות יד 46 וירך 52, אמורה להיות לו ירך וגב עבים, ידיים שנראות יחסית לגוף "קטנות"(כי השרירים האלה קטנים) והרבה כוח

סופטי, משקלים יפים

תגיד לי, נראה לך שגעגע האוטיסט הזה הבין מילה ממה שרשמת???
ישן 05-11-12, 00:24   #50
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
גאגא1234, 90 אחוז מהבילדרים בארץ לא יודעים להתאמן ולהתקדם במשקלים בלי חומרים. בגלל זה נראה לך מוזר שאלון מרים כל כך הרבה ביחס ל"גודל" שלו, למרות שלפי הנתונים שלו הבן אדם יחסית גדול (כמעט 10 קילו מעל לגובה שלו). בילדרים ממוצעים בארצנו לא יגיעו למשקלים כאלו בחיים בלי חומרים וזה פשוט כי אין להם מושג קלוש באימונים, בגלל זה הם גם "יורדים" על מתאמני כוח שהם "שמנים" אבל בסופו של דבר הם מבינים באימונים פי מליון מכל בילדר ממוצע בארץ. אלון וע1נס הם לא בחורים קטנים כלל. אלון יראה את השינוי במסיביות שאתה מדבר עליה כאשר הוא ייתקדם קצת יותר בלחיצות ומתח עם משקל , אבל עדיין לא צריך לפמפם מליון בייספס בשביל להגיע לרמת מסיביות שאתה מדבר עליה. ההבדלים יהיו שנגיד תשים אותו מול בילדר ממוצע אז הבילדר יהיה סתם פיקציה של מישהו שכביכול "חזק" ואלון הוא באמת יראה כמו מה שהוא מרים. ואני במקום הבילדר הייתי מתפדח מאד. אין דבר יותר מפדח מלהיות גדול ואז שבאה כוסית להסתכל עליך אתה עושה משקלים כמוהה בסקוואט...
יום אחד באמצע הפסקה בכדורגל אני פותח את הפורום באייפון, רואה סרט של קוקלייב עם דדליפט 390 ל3, אחד מהקבוצה שלי עושה לי "תגיד, מי זה השמן הזה?????????"
חחחחחחחחחחח

ולעניין - לא כל בן אדם ששוקל 80 ומשהו קילו צריך שתהיה לו יד 42 סנטימטר, גם לא 40.
זה כבר מצחיק שמודדים מאסה של בן אדם רק לפי הפלג גוף העליון

נערך לאחרונה על ידי אלברט ברכה, 05-11-12 בשעה 00:28.
ישן 05-11-12, 00:26   #51
nadavmoore
חבר פעיל

תגיד לו שזה הענק הירוק, רק שהוא לא ירוק הוא רוסי...
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-12, 00:28   #52
אלברט ברכה
חבר פעיל

כשאני חושב על זה, למה בכלל יש טעם להגיב לגעגע, הוא אפילו לא יודע לקרוא
ישן 05-11-12, 08:31   #53
Cuba

לגעגע יש מנוי vip לסרטים של דניק
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-12, 16:32   #54
DaSpider
חבר פעיל

אז מה אם הוא לא גדול, לא כולם מייחסים לגודל חשיבות כמו בודיבילדרים, יש אנשים שיש בספורט שלהם מטרה ואליה הם הולכים, מסה והיקף יד הם לא פקטור שם בכלל.
ישן 06-11-12, 20:46   #55
MaorSwan
חבר פעיל

כללי:: אידיוט בהשעייה - ראה הוזהרת

מברוק! משקל מכובד ביותר.
MaorSwan מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה