ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-03-11, 22:11   #41
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

חביבי תעבור לפרייד או למכון נורמלי

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:19   #42
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

כשיסתיים המנוי כנראה שאני באמת יעבור מכון, אבל יש עוד איזה 9 חודשים.
איזה מכון אתם מציעים לי באשדוד? שיש לו כלוב שלא יהיה תפוס כל הזמן כמובן.
YsMetalhead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:21   #43
nadavmoore
חבר פעיל

אחי, אני סטודנט למשפטים . בכל מקרה חתמת על מה שנקרא: חוזה אחיד. יש דבר שנקרא תנאי מפלה בחוזה אחיד
ונדמה כי החוזה הזה בדיוק כזה (ולא רק התנאי הזה) אם אתה רוצה ללכת עם זה קצת יותר רחוק אתה מוזמן לפקסס לי את החוזה ואת התקנון . צריך לבדוק האם יש חוקים קוגנטיים (אלו חוקים שאי אפשר להתנות עליהם למרות ההסכמה שלך) בכל מקרה יש בית דין לחוזים אחידים (שמוסמכים לבטל סעיפים מפלים בחוזה אבל הם לא מבטלים את כל החוזה) ויש בית דין לתביעות קטנות(שם זה בלי עו"ד ) . בכל מקרה אם תרצה עזרה בזה דבר איתי.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:31   #44
ESCOBAR
חבר פעיל

תעבור לעוזיאל
ESCOBAR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:39   #45
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אחי, אני סטודנט למשפטים . בכל מקרה חתמת על מה שנקרא: חוזה אחיד. יש דבר שנקרא תנאי מפלה בחוזה אחיד
ונדמה כי החוזה הזה בדיוק כזה (ולא רק התנאי הזה) אם אתה רוצה ללכת עם זה קצת יותר רחוק אתה מוזמן לפקסס לי את החוזה ואת התקנון . צריך לבדוק האם יש חוקים קוגנטיים (אלו חוקים שאי אפשר להתנות עליהם למרות ההסכמה שלך) בכל מקרה יש בית דין לחוזים אחידים (שמוסמכים לבטל סעיפים מפלים בחוזה אבל הם לא מבטלים את כל החוזה) ויש בית דין לתביעות קטנות(שם זה בלי עו"ד ) . בכל מקרה אם תרצה עזרה בזה דבר איתי.
אני ישמח אם תוכל להסתכל על התקנון ולהגיד לי מה דעתך.
סרקתי את התקנון, אני ישלח לך במייל (מהו?).
תודה.
ישן 22-03-11, 22:50   #46
nadavmoore
חבר פעיל

שלח לי גם את החוזה, זה יותר חשוב מהתקנון
levana_moore@hotmail.com
אני אסתכל אחרי מכבי
ישן 22-03-11, 22:52   #47
eatinpie
חבר פעיל

הסמל האישי שלeatinpie

עוסק ב:: עכשיו כח ומאסה, פעם ריצה בעיקר.
חדר כושר: מרכז קנדה - מטולה

נדב... אל תשכח שבכל הנוגע לבית משפט המאמן הוא מי שמוסמך להחליט מה מזיק ומה לא...
קשה לי להאמין שיתחילו להביא לשם דוקטורים לאורתופדיה כדי לגבות את הדעה של אחד הצדדים.

זאת הסיבה שיש מדריך בחדר כושר - כדי למנוע מאנשים להזיק לעצמם (למרות שהמקרה הספציפי הזה הוא לא דוגמא טובה כל כך).
ישן 22-03-11, 22:55   #48
nadavmoore
חבר פעיל

אני גם מאמן מוסמך וגם סטודנט למשפטים , אני יכול להוכיח (בכיף) שאין שום סיכון בלעשות סקוואט ללא חגורה(זה אפילו יכול להזיק לך כן לעשות עם חגורה) וזה חלק מ"סיכון" סביר , כמו שיגידו לך אל תעשה בנץ בלי כרית עליך שלא ייתרסק עליך המוט
הרי המנהל בבירור מפחד מתביעות ביטוח\נזיקין למינהן ולכן מתנהג ככה, מה שהוא לא יודע שזאת התנהגות בחוסר תום לב גם בחוזה וגם בקיום החוזה בכל מקרה אני אסתכל ונראה מה יש שם

נערך לאחרונה על ידי nadavmoore, 22-03-11 בשעה 22:56. סיבה: לב
ישן 22-03-11, 22:55   #49
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

אני חשבתי שהחוזה והתקנון הם אותו הדבר, לא כך?
יש לי את התקנון, אני שולח לך.
אני לא חושב שיש לי את החוזה, איך הוא אמור להיראות? (שאלה טיפשית).
ישן 22-03-11, 22:59   #50
nadavmoore
חבר פעיל

חוזה זה כשחתמת על התשלום שלך למכון , אם לא חתמת על אחד כזה אלא רק שילמת. התקנון כנראה יכול לשמש כחוזה(או כתנאים לחוזה)
תשלחי לי בכל מקרה עוד מעט אסתכל
ישן 22-03-11, 23:01   #51
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

אוקי, אני יסרוק וישלח לך גם את החוזה.
תן לי איזה חצי שעה, אני פשוט בדיוק צריך לאכול.
את התקנון שלחתי.
ישן 22-03-11, 23:28   #52
nadavmoore
חבר פעיל

אחינו , הסתכלתי על התקנון יש שם כמה סעיפים שהם לא חוקיים בעליל אבל אין שם שום אפשרות למאמן להגיד לך לעבוד או לא לעבוד עם חגורה ובטח שבטח אסור להם לקחת לך את המנוי בלי להחזיר לך את הכסף ובלי נימוק.
תתאמן איך שאתה רוצה , במידה והם אכן ימנעו ממך להכנס למכון בלי להחזיר לך את הכסף (במידה וממשיכים להוריד לך כסף בלי לתת לך להכנס) תדבר איתי , נלך לבית דין לתביעות קטנות אבל קח בחשבון שזה קצת תירתור אם יש לך כוח ואתה רוצה לעמוד על שלך אני אעזור לך , אם אין לך כוח להתעסק תעשה מה שסייקלה הציע, פשוט תשפוף עם חגורה רופפת קצת ככה עדיין השרירי בטן והזוקפי גו יעבדו חזק והחגורה לא בטוח תפריע
ישן 22-03-11, 23:29   #53
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

nadavmoore יפה שאתה ככה מנסה לעזור, איש טוב אתה
אנדרוליזם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 23:31   #54
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

ציטוט:
אחינו , הסתכלתי על התקנון יש שם כמה סעיפים שהם לא חוקיים בעליל אבל אין שם שום אפשרות למאמן להגיד לך לעבוד או לא לעבוד עם חגורה ובטח שבטח אסור להם לקחת לך את המנוי בלי להחזיר לך את הכסף ובלי נימוק.
תתאמן איך שאתה רוצה , במידה והם אכן ימנעו ממך להכנס למכון בלי להחזיר לך את הכסף (במידה וממשיכים להוריד לך כסף בלי לתת לך להכנס) תדבר איתי , נלך לבית דין לתביעות קטנות אבל קח בחשבון שזה קצת תירתור אם יש לך כוח ואתה רוצה לעמוד על שלך אני אעזור לך , אם אין לך כוח להתעסק תעשה מה שסייקלה הציע, פשוט תשפוף עם חגורה רופפת קצת ככה עדיין השרירי בטן והזוקפי גו יעבדו חזק והחגורה לא בטוח תפריע
אני ישמח אם תוכל לפרט קצת על איזה סעיפים לא חוקיים.
והבעיה שאני קטין, ואבא שלי אמר שהוא לא יתבע.
אבל עדיין מעניין אותי מה בדיוק לא חוקי.
אתה יכול לשלוח לי במייל אם אתה רוצה.
תודה =)
ישן 22-03-11, 23:38   #55
YYY
Banned

ציטוט:
כל הכבוד לך
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 23:45   #56
nadavmoore
חבר פעיל

אני כותב פה כי יש בזה עניין לכותבי הפורום.
אשמח אם תעלה את התמונות לפה שיראו אנשים.
בכל מקרה יש שם כמה :
הסעיף על הביטול נוגד את חוק הגנת הצרכן לגביי הביטול , מותר לך לבטל תוך 14 יום וזה סעיף קוגנטי אסור להתנות עליו
הסעיף שבו הוא רושם שאתה תישא בכל נזק שנגרם למועדון ובתביעה לחברת הביטוח אתה תצטרך לשלם את דמי ההשתתפות העצמית . סעיף מפלה בחוזה אחיד
הסעיף שאתה צריך להתנהג בכבוד הדדי ושיט כזה אחד לשני או כל מה שנוגד את חופש הביטוי אלא אם כן התנהגת באלימות מילולית או פיזית אין להם זכות להגביל לך את חופש הביטוי.
יש שם סעיף שמותר להם כביכול להגביל לך את השעות כניסה למועדון, אסור להם לעשות את זה וזה עוד תנאי מפלה. אלא אם כן הם ירשמו במפורש מתי מותר להם ולא "ע"פ דעת המדריך או האחרי"
וכמובן התנאי שמותר להם להפסיק לך את המנוי מתי שבא להם ושיט כזה.

בקשר להיותך קטין, גם פה יש את חוק הקטנים בעיקרון גם פה יש לך עילה לביטול אלא אם כן חוזה לחדר כושר זה חוזה "שדרכם של קטינים לעשות" אם יחליט ביהמ"ש שזה לא אז הוא יסכים לבטל את החתימה שלך ולהחזיר לך את הסכום המלא או הכמעט מלא ויש עוד כמה סעיפים שם.
אם תרצה לתבוע בבית דין לתביעות קטנות אתה יכול ע"י נציג בגיר שהוא לא עו"ד (סטודנט למשפטים יכול לייצג אותך)

לשיקולך אחי
ישן 22-03-11, 23:50   #57
nadavmoore
חבר פעיל

ואנדרו וyyy זה בקטנה ובכיף
ישן 23-03-11, 00:44   #58
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

ציטוט:
אני כותב פה כי יש בזה עניין לכותבי הפורום.
אשמח אם תעלה את התמונות לפה שיראו אנשים.
בכל מקרה יש שם כמה :
הסעיף על הביטול נוגד את חוק הגנת הצרכן לגביי הביטול , מותר לך לבטל תוך 14 יום וזה סעיף קוגנטי אסור להתנות עליו
הסעיף שבו הוא רושם שאתה תישא בכל נזק שנגרם למועדון ובתביעה לחברת הביטוח אתה תצטרך לשלם את דמי ההשתתפות העצמית . סעיף מפלה בחוזה אחיד
הסעיף שאתה צריך להתנהג בכבוד הדדי ושיט כזה אחד לשני או כל מה שנוגד את חופש הביטוי אלא אם כן התנהגת באלימות מילולית או פיזית אין להם זכות להגביל לך את חופש הביטוי.
יש שם סעיף שמותר להם כביכול להגביל לך את השעות כניסה למועדון, אסור להם לעשות את זה וזה עוד תנאי מפלה. אלא אם כן הם ירשמו במפורש מתי מותר להם ולא "ע"פ דעת המדריך או האחרי"
וכמובן התנאי שמותר להם להפסיק לך את המנוי מתי שבא להם ושיט כזה.

בקשר להיותך קטין, גם פה יש את חוק הקטנים בעיקרון גם פה יש לך עילה לביטול אלא אם כן חוזה לחדר כושר זה חוזה "שדרכם של קטינים לעשות" אם יחליט ביהמ"ש שזה לא אז הוא יסכים לבטל את החתימה שלך ולהחזיר לך את הסכום המלא או הכמעט מלא ויש עוד כמה סעיפים שם.
אם תרצה לתבוע בבית דין לתביעות קטנות אתה יכול ע"י נציג בגיר שהוא לא עו"ד (סטודנט למשפטים יכול לייצג אותך)

לשיקולך אחי
אז אתה אומר שהמנהל לא יכול להעיף אותי בלי החזר כספי אם אני "מפר הוראות הנהלה" וזה סעיף לא חוקי?
אגב, בקשר לחוזה שביקשת, יש לי בעיות אם הסורק משום מה, כבר חצי שעה אני מנסה לסרוק את זה ולא הולך לי, למרות שסרקתי את התקנון בלי בעיה.
עכשיו אני כבר הולך לישון, מחר אני ישחק אם הסורק בתקווה שהוא יעבוד ואני ישלח לך במייל.
והינה התקנון למי שרוצה לראות:
http://img43.imageshack.us/img43/46/62801203.png
ישן 23-03-11, 00:47   #59
nadavmoore
חבר פעיל

אבל שוב, זה חשוב אך אתה משלם את הכסף אם זאת הוראת קבע , תשלומים או כל חודש אתה מביא להם כסף מזומן או משהו.
קיצר שלח לי את החוזה לפני שאתה מתחיל לעשות שם בלאגן . החוזה והחתימה זה מה שחשוב
ישן 23-03-11, 00:50   #60
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

ציטוט:
אבל שוב, זה חשוב אך אתה משלם את הכסף אם זאת הוראת קבע , תשלומים או כל חודש אתה מביא להם כסף מזומן או משהו.
קיצר שלח לי את החוזה לפני שאתה מתחיל לעשות שם בלאגן . החוזה והחתימה זה מה שחשוב
סבבה, מחר אני יתקן את הסורק וישלח לך, כבר 1 בלילה, אני ילך לישון.
שוב תודה =)
תגובה