ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-12-11, 08:33   #21
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

הדבר היחיד בעייתי פה זה הסבא
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-12-11, 21:37   #22
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
ליצן או לא, ללחוץ 140 קילו בבנץ הרבה יותר קשה מלמשוך 150 קילו בדדליפט או לרדת עם 140 קילו סקוואט... לדעתי...
נכון, רק כי אלה לא משקלים להשוואה

לעשות 240 דדליפט לחזרה אחת ו220 סקוואט לחזרה אחת(מלאה) הרבה יותר קשה מ140 בנץ' לחזרה, תכניס פה גם פאוורקלין עם 110 לסינגל

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-12-11, 22:19   #23
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
נכון, רק כי אלה לא משקלים להשוואה

לעשות 240 דדליפט לחזרה אחת ו220 סקוואט לחזרה אחת(מלאה) הרבה יותר קשה מ140 בנץ' לחזרה, תכניס פה גם פאוורקלין עם 110 לסינגל
אצלי לפחות אם הסקוואט 130 אז הדדליפט 145 והבנץ' 105..
כלומר עם הדדליפט 240 כמוש אתה אאומר והסקוואט 225 אז הבנץ' 200... זאת ההשוואה שצריך לעשות..
ושוב לפי דעתי אני אחזיק הרבה יותר מאחד שיעשה 200 קילו בנץ' מאשר 240 קילו דדליפט.. תפיסה שלי..
denous מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-12-11, 23:37   #24
SmokingSnake

אצלי הדדליפט לחזרה 190 והסקוואט 170, הבנץ'(פעם אחרונה שניסיתי) היה ב110, לא מאמין שיש לי יותר מ115

יש פה גם הרבה אחרים שעובדים בתכנית כוח שהדדליפט שלהם 100 קילו יותר מהבנץ' והסקוואט 80 קילו יותר, אלה מספרים טבעיים למתאמן כוח

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

ישן 23-12-11, 11:05   #25
Homie
השמן מהקרוספיט

ציטוט:
אצלי לפחות אם הסקוואט 130 אז הדדליפט 145 והבנץ' 105..
כלומר עם הדדליפט 240 כמוש אתה אאומר והסקוואט 225 אז הבנץ' 200... זאת ההשוואה שצריך לעשות..
ושוב לפי דעתי אני אחזיק הרבה יותר מאחד שיעשה 200 קילו בנץ' מאשר 240 קילו דדליפט.. תפיסה שלי..
WTF?! no thats in shitty trainers...
ur problem is that you care to much about your chest them your legs a lower back
there is no fucking possible way that you legs should be only 12.5% stronger
then your chest, and your deadlift should never ever ever be only 20% more then your bench
thats just wrongggggggg

ישן 23-12-11, 11:07   #26
Homie
השמן מהקרוספיט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmokingSnake צפה בהודעה
אצלי הדדליפט לחזרה 190 והסקוואט 170, הבנץ'(פעם אחרונה שניסיתי) היה ב110, לא מאמין שיש לי יותר מ115

יש פה גם הרבה אחרים שעובדים בתכנית כוח שהדדליפט שלהם 100 קילו יותר מהבנץ' והסקוואט 80 קילו יותר, אלה מספרים טבעיים למתאמן כוח
thats the all point bro
deadlift should get 200-300 % from bw
squat 150-250% from bw
bench 100-150% from bw

ישן 23-12-11, 18:10   #27
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
thats the all point bro
deadlift should get 200-300 % from bw
squat 150-250% from bw
bench 100-150% from bw
וואלה אחי אין לי מה לשקר וממש לא אכפת לי מהחזה יותר מהרגליים.. עובדה שאני עושה ss..
ואני לא מדבר לחזרה אחת אני מדבר ל-3x5
בחזה הגעתי ל-107.5 בסקוואט ל-130 ושם כבר דרוש ריסט לדעתי ודדליפט 145 הגעתי אבל אימון הבא הייתי עולה..
אז שוב כשאני לוקח את הנתונים שלי אני חושב וגם מרגיש שלבצע בנץ' 3x5x107.5 יותר קשה לי מלמשוך 1x5 דדליפט..
כמובן שאם הייתי ממשיך קדימה אז המשקל של הסקוואט היה עולה וגם של הדדליפט והבנץ' היה עובר עוד כמה ריסטים אז אני מאמין שזה היה מתאזן לפי הנתונים שנתת פחות או יותר.. אבל בסופו של דבר אני חושב שבנץ' יותר מאתגר אותי.. הרבה יותר קשה לי פיזית ופסיכולוגית להרים את המשקל שלי הרגיל בבנץ' + 2.5 קילו מאשר המשקל הרגיל שלי בדדליפט + 2.5 קילו...
ישן 23-12-11, 18:33   #28
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

ציטוט:
וואלה אחי אין לי מה לשקר וממש לא אכפת לי מהחזה יותר מהרגליים.. עובדה שאני עושה ss..
ואני לא מדבר לחזרה אחת אני מדבר ל-3x5
בחזה הגעתי ל-107.5 בסקוואט ל-130 ושם כבר דרוש ריסט לדעתי ודדליפט 145 הגעתי אבל אימון הבא הייתי עולה..
אז שוב כשאני לוקח את הנתונים שלי אני חושב וגם מרגיש שלבצע בנץ' 3x5x107.5 יותר קשה לי מלמשוך 1x5 דדליפט..
כמובן שאם הייתי ממשיך קדימה אז המשקל של הסקוואט היה עולה וגם של הדדליפט והבנץ' היה עובר עוד כמה ריסטים אז אני מאמין שזה היה מתאזן לפי הנתונים שנתת פחות או יותר.. אבל בסופו של דבר אני חושב שבנץ' יותר מאתגר אותי.. הרבה יותר קשה לי פיזית ופסיכולוגית להרים את המשקל שלי הרגיל בבנץ' + 2.5 קילו מאשר המשקל הרגיל שלי בדדליפט + 2.5 קילו...
כן, אבל עובדה שאתה רשום פה מ2007, כלומר מתאמן מעל 4 שנים עם הזנחה של הפלג גוף תחתון (אם אתה עדיין ברמה של ss), אז אתה לא יכול לצפות שהיחס משקלים שלך יהיה היחסי האופטימלי או הנכון..
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-12-11, 19:08   #29
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הלילה צפה בהודעה
כן, אבל עובדה שאתה רשום פה מ2007, כלומר מתאמן מעל 4 שנים עם הזנחה של הפלג גוף תחתון (אם אתה עדיין ברמה של ss), אז אתה לא יכול לצפות שהיחס משקלים שלך יהיה היחסי האופטימלי או הנכון..
הזנחה ? למה ?
נרשמתי עם 105 קילו של שומן וירדתי 33 קילו עוד לפני שידעתי מזה סקוואט... אחרי התהליך הזה תכנית כמו ss והמילה 6 חזרות לא היו נשמעות טוב בפורום או למאמנים בחדרי כושר אז מן הסתם אחדים האנשים שביצעו את התכנית...
לפני כמה חודשים טובים חזרתי מהפסקה גדולה שלא התאמנתי ישר לחיטוב של שלושה חודשים ומיד התחלתי ss רק כדי להקפיץ את המשקלים שלי ולמצות את הכוח ולאחר מכן לעבוד בתכנית שאני יודע שעובדת עליי מניסוי וטעייה שלי.. או בקיצור ולעניין לפני שנה וחצי שנתיים הייתי עושה כמעט אותם משקלים כמו היום ועשיתי ss על מנת לחזור לאותם משקלים...
ד"א אני מוזר או משהו ? כאילו מה ההפרש אצלכם בין הדדליפט לסקוואט לבנץ' ושוב אני מדבר על 3x5...
ישן 24-12-11, 14:05   #30
SmokingSnake

סקוואט 155 ל3x5
דדליפט 170 ל1x5(חלש יחסית)
בנץ' 100 ל3x5

ישן 24-12-11, 16:27   #31
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
סקוואט 155 ל3x5
דדליפט 170 ל1x5(חלש יחסית)
בנץ' 100 ל3x5
אני חושב שהחזה שלך חלש כנראה..
וזה לא פעם ראשונה שאני רואה אנשים פה בפורום עם סקוואט 150 דדליפט 170 ופתאום הבנץ' 80..
אני עד היום מנסה להבין איך זה אפשרי שבן אדם יעשה 150 קילו סקוואט אבל בבנץ' 80 לדוגמא ? זה נראה לי דפוק... לא הגיוני.. ואני מוצא שתי תשובות.. או שהוא עושה ss לתקופה ארוכה ומן הסתם הרגליים מקבלות את היחס העיקרי והחזה לא מספיק... (מה שגם שאני רואה בדר"כ ואני לא מכליל בגלל זה אני אומר בדר"כ בחורים שמעלים תמונות מ-ss הרגליים נראות סבבה והחזה לא רואים חזה..) או שפשוט הוא מעמיס על המוט בלי הכרה והטכניקה לא משהו והרגליים יכולות לסבול את המשקל למרות הטכניקה הלא טובה, לעומת זאת בבנץ' אתה לא יכול לעבוד על הגוף.. המשקל שאתה שם על המוט הוא כבד עליך לא משנה כמה תשחק עם התחת או עם הגב או עם הזין לבסוף לא תצליח להרים אותו בלי ספוטר... מה שאתה יכול להרים זה מה שאתה שווה בבנץ'. שוב דעתי האישית.
ישן 24-12-11, 21:34   #32
SmokingSnake

שיאים של אד קוהן:
445 סקוואט
400 דדליפט
251 בנץ'
זה אומר שהבנץ' שלו חלש?

הסקוואט והדדליפט בדרך כלל יהיו פי 1.5 מהבנץ' ויותר(בלי ציוד כמובן)
אין סיבה שתרגיל שמערב מאסה יותר קטנה(בנץ') יהיה קרוב כ"כ לתרגיל שמערב מאסה הרבה יותר גדולה(דדליפט, סקוואט)
זה שבחדרי כושר מי שעושה 180 קילו סקוואט(ובמקרה הטוב סקוואט מקביל, במקרה הגרוע רבע סקוואט) נחשב סוס לא אומר כלום.
180 קילו לחזרה זה לא באמת משקל גבוה, זה רק אומר שרוב האנשים עובדים יותר מדי על פלג גוף עליון ומעט מדי על הרגליים

למי שיש 80 קילו בנץ' ו160 קילו סקוואט יש בעיה אבל כמה כאלה יש פה?

ישן 24-12-11, 22:52   #33
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
שיאים של אד קוהן:
445 סקוואט
400 דדליפט
251 בנץ'
זה אומר שהבנץ' שלו חלש?

הסקוואט והדדליפט בדרך כלל יהיו פי 1.5 מהבנץ' ויותר(בלי ציוד כמובן)
אין סיבה שתרגיל שמערב מאסה יותר קטנה(בנץ') יהיה קרוב כ"כ לתרגיל שמערב מאסה הרבה יותר גדולה(דדליפט, סקוואט)
זה שבחדרי כושר מי שעושה 180 קילו סקוואט(ובמקרה הטוב סקוואט מקביל, במקרה הגרוע רבע סקוואט) נחשב סוס לא אומר כלום.
180 קילו לחזרה זה לא באמת משקל גבוה, זה רק אומר שרוב האנשים עובדים יותר מדי על פלג גוף עליון ומעט מדי על הרגליים

למי שיש 80 קילו בנץ' ו160 קילו סקוואט יש בעיה אבל כמה כאלה יש פה?
עם כל הכבוד אני באמת לא יודע מיזה אד קוהן אבל אני מניח שהוא pl וההתעסקות העיקרית שלו היא בסקוואט ואני חושב שאפשר לראות את זה גם כי הסקוואט יותר חזק מהדדליפט...
אז זה קצת לא חכם שתתן לי נתונים כאלו...
ושוב אני מנסה להגיד לך שבנץ' הרבה יותר מרשים מסקוואט ואני חושב שהדוגמא הטובה ביותר היא התחרות שהייתה לא מזמן מחו"ל שנציגים שלנו לקחו מהארץ..
ילד בן 16 או 18 אם אני לא טועה נכון ? אותו ילד עשה 220-230 סקוואט אני באמת לא זוכר בדיוק אבל הבנץ' שלו היה 130 לחזרה... חלש בהרבה לפי דעתי ממה שהוא צריך להיות והסיבה שזו דוגמא טובה היא כי הילד אכן חזק בצורה מטורפת ברגליים ואני מכבד מאוד באמת כבוד לישראל וזה יפה מאוד.. אבל אם תקח אותו ותתן לו להרים בנץ' אתה תשים לב שמשהו כאן לא בסדר... (שוב כבוד ענק לילד בנץ' 130 לילד בן 16 זה גם הישג אדיר בפני עצמו..)
מרוב שניהיה דבר כזה של אנטי פלג גוף עליון והתעסקות ברגליים אז אתה רואה שחיפים מרימים 120 קילו סקוואט אבל בנץ' 70-80... קצת בדיחה לדעתי...
אבל אחרי הכל אני בפורום כוח ולכן אפשר להבין את העניין.. אני לא חושב שיש בודיבילדר שיש לו הפרשים כאילו במשקלים...
ישן 25-12-11, 09:07   #34
Homie
השמן מהקרוספיט

120 squat
and 80 bench
is like it supposed to be

ישן 25-12-11, 13:35   #35
איש הלילה
אלוף העולם בפאורליפטינג לצעירים עד 110 ק"ג GPC

ציטוט:
עם כל הכבוד אני באמת לא יודע מיזה אד קוהן אבל אני מניח שהוא pl וההתעסקות העיקרית שלו היא בסקוואט ואני חושב שאפשר לראות את זה גם כי הסקוואט יותר חזק מהדדליפט...
ושוב אני מנסה להגיד לך שבנץ' הרבה יותר מרשים מסקוואט ואני חושב שהדוגמא הטובה ביותר היא התחרות שהייתה לא מזמן מחו"ל שנציגים שלנו לקחו מהארץ..
ילד בן 16 או 18 אם אני לא טועה נכון ? אותו ילד עשה 220-230 סקוואט אני באמת לא זוכר בדיוק אבל הבנץ' שלו היה 130 לחזרה... חלש בהרבה לפי דעתי ממה שהוא צריך להיות והסיבה שזו דוגמא טובה היא כי הילד אכן חזק בצורה מטורפת ברגליים ואני מכבד מאוד באמת כבוד לישראל וזה יפה מאוד.. אבל אם תקח אותו ותתן לו להרים בנץ' אתה תשים לב שמשהו כאן לא בסדר... (שוב כבוד ענק לילד בנץ' 130 לילד בן 16 זה גם הישג אדיר בפני עצמו..)
מרוב שניהיה דבר כזה של אנטי פלג גוף עליון והתעסקות ברגליים אז אתה רואה שחיפים מרימים 120 קילו סקוואט אבל בנץ' 70-80... קצת בדיחה לדעתי...
אבל אחרי הכל אני בפורום כוח ולכן אפשר להבין את העניין.. אני לא חושב שיש בודיבילדר שיש לו הפרשים כאילו במשקלים...
תקשיב חבר, אולי הכוונות שלך טובות אבל אתה מדבר שטויות.

קודם כל, בנצ' הוא תרגיל שההתקדמות בו היא איטית ולוקחת זמן, לעומת הסקוואט והדדליפט שבאימונים נכונים מתקדמים בקצב מסחרר עד שיש האטה.
אין פה שום אנטי פלג גוף עליון, יש פה עבודה שווה על כל החלקים בתור התחלה. Ss היא בסה"כ תוכנית התחלתית ובסיסית, לא אמורים להישאר בה הרבה זמן. ככל שרמת המתאמן גבוהה יותר הוא יצטרך יותר נפח לפלג גוף עליון דבר שיתבטא גם בתרגילי עזר שאין בתוכניות הבסיסיות.

ודבר אחרון, 120 סקוואט זה לא הרבה. תוציא את זה מהראש. כמו שהומי רשם זה שווה ערך ל80 קילו בנצ'.
איש הלילה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-11, 13:45   #36
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
קח את הבילדרים בארץ שאתה מדבר שהיחס משקלים שלהם כמו שצריך ותסתכל את כמות הזמן שהם מתאמנים

קח את ה"ריפטואיסטים" "חברות הזבל" "ssניקים" ותסתכל על כמות הזמן שהם מתאמנים

כמו שאיש התחת אמר לחיצות זה דבר שקשה לפתח ולוקח יותר זמן .. הרבה יותר זמן מפלג גוף תחתון תסתכל כמה שרירים מערבת לחיצה וכמה שרירים מערבת משיכה\סקואט
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 01:45   #37
denous

הסמל האישי שלdenous

אנשים.. גלשתם לפסים אחרים ולא מעניינים...
כל הויכוח התחיל מתגובה של איגור שאמר תראה את הליצנים שלוחצים 140 קילו בנץ' והסקוואט שלהם חלש...
סה"כ הגבתי שאני לא מכיר בחור שלוחץ 140 קילו ואני אישית יכול לקרוא לו ליצן...
מכאן ולהפרשי משקל בין סקוואט, דדליפט ובנץ' ה' יודע איך הגענו לזה...
בכל מקרה, איש הלילה אני לא מבין למה אתה חושב שאני חושב ש120 סקוואט זה המון ? איפה אמרתי את זה אחי ? אני שוב יסביר את הנקודה שלי... אני פשוט חושב שבנץ' הוא תרגיל הרבה יותר קשה... ואני אתפוס מבן 16 שיתן 120 קילו בנץ' מאשר 180 קילו סקוואט מהסיבה היחידה והיא ניסיון אישי שלי...
ההתקדמות בבנץ' היא הרבה יותר קשה... התרגיל עצמו הרבה יותר קשה למרות שהוא מערב פחות שרירים מסקוואט (תקנו אותי אם אני טועה) ושוב אני חושב שבנץ' באמת מראה מה אתה שווה.. זה הכל..
קובה, הבנתי את הנקודה שלך אבל זה עניין של נקודת מבט אחי..
יש מתאמני כוח שמתאמנים עשרות שנים אבל לא יראה כמו באדיבילדר שמתאמן 5 שנים...
הכל עניין של מטרה... כוח או פיתוח גוף...
ואני בתור מפתח גוף חושב שבנץ' פרס הוא תרגיל קשה... הכי קשה! ומישהו שהגיע לבנץ' של 140 גם אחרי המון שנים של אימון הוא לא פראייר זה הכל...
ישן 26-12-11, 12:04   #38
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

אני מכיר אנשים שלוחצים 140 קילו בנץ' והם ליצנים ברגע שיש לך פלג גוף עליון גדול ופלג גוף תחתון כמו של ילדה אז כן אתה ליצן
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 13:43   #39
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
אני מכיר אנשים שלוחצים 140 קילו בנץ' והם ליצנים ברגע שיש לך פלג גוף עליון גדול ופלג גוף תחתון כמו של ילדה אז כן אתה ליצן
לא בהכרח אחי.. תלוי במטרה גם...
וד"א לא חסר כאן גולשים שפלג גוף עליון קטן והבנץ', פרס, גב על הפנים מבחינת מראה ומשקלים ופלג גוף תחתון שלהם של ציפור אבל המשקלים גבוהים...
ליצנים?
ישן 26-12-11, 15:07   #40
arad1021
חבר פעיל לעד

כללי:: מסה בכל הכוח
חדר כושר: הולמס פלייס

ציטוט:
לא בהכרח אחי.. תלוי במטרה גם...
וד"א לא חסר כאן גולשים שפלג גוף עליון קטן והבנץ', פרס, גב על הפנים מבחינת מראה ומשקלים ופלג גוף תחתון שלהם של ציפור אבל המשקלים גבוהים...
ליצנים?
לאיזה בנאדם נורמלי המטרה תהיה פלג גוף עליון ענק ורגליים קטנות חחח?
ואין פה אף אחד כזה, כשהמשקלים גבוהים גם אתה תהיה גדול
arad1021 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה