ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-03-12, 02:56   #1
YUPIDO
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה| קניתי אבקת חלבון whey מה כדאי לשלב איתה?

אני מטר 78 , שוקל 64.5ק"ג ב14.5% שומן.
היקף יד 33.
מעוניין לעלות במאסה נקייה.
אני אוכל לפי התפריט שנמצא באתר ולוקח את השייק בבוקר, ומיד אחרי אימון(עם בננה).

אני מתאמן 3 פעמים בשבוע 3 תרגילים לשריר גדול ו2 תרגילים לשריר קטן (כאשר כל תרגיל 3 סרטים 8 חזרות לסט במשקל גדול)

ויש לי כמה שאלות:

1. האם התוכנית אימונים שלי טובה? או שכדאי לפצל את התוכנית לחלקים וכל יום לעבוד על חלק אחר?
*אני לא יכול להתאמן יותר מ 3 פעמים בשבוע

2. איזה תוספים מומלץ לשלב עם האבקה הזאת?
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=89&Page=1
^זאת האבקה שאני משתמש בה.

3. איזה תרגילים הכי טובים ליד קידמית ואחורית ככה שהם יגדלו מהר ככל האפשר?

4. לצורך מעקב אישי, בשימוש נכון של אבקות ,תפריט תזונה ותוכנית אימונים, כמה זמן לוקח לעלות ס"מ בהיקף היד?

תודה רבה לעוזרים!

*הערה: בקשר לתוספי מזון , אני נמצא כל היום בבית והבנתי שבגלל שאני אוכל את כל הארוחות שבתפריט ולא מפספס שום ארוחה ובנוסף בגלל האחוז שומן הגבולי שלי לא מומלץ לשלב אבקת פחמימות, זה נכון?(שוב אני רוצה לעלות מאסה בצורה נקייה)

נערך לאחרונה על ידי YUPIDO, 03-03-12 בשעה 03:04.
YUPIDO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-12, 15:49   #2
ANABOL
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלANABOL

כללי:: מאמן

1) לא ניתן להגיד ככה סתם. סה"כ זה נראה הגיוני. האם זה מתאים? צריך להכיר אותך יותר.
2) שלב את האבקה עם קריאטין טהור שיתן לך boost איכותי. ללא קלוריות. זה של ניצ'ר בסט החצי ק"ג מעולה
3) אין דבר כזה אבל תמיד תשלב תרגילים בכל מצבי המתיחה של השריר- מצב מאורך ומצב מקוצר
נניח למאורך - כפיפות מרפקים בישיבה בזווית לאחור במשקולות בודדות
מקוצר - כפיפות מרפקים על ספסל כומר או בצורה אחרי שהיד מונחת לפנים במשקולת בודדת
4) אפשר להשיג 2-4 ס"מ בשנה. כאשר מדובר בשריר נקי

מה יקבע אם תעלה מלוכלך או נקי זה כמות הקלוריות שאתה מכניס וכמה יהיה לך עודף קלורי.
אם אתה זקוק לעלייה רק ל 2500 קלוריות, כל קלוריה עודפת שתשים כנראה תעלה אותך בשומן.

http://www.israelbody.com/image.php?...ine=1228168435
ANABOL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-12, 23:33   #3
YUPIDO
חבר מתחיל

תודה
YUPIDO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-12, 00:47   #4
MeniAnti
חבר פעיל

צא מהסרט של מסה נקייה כי אין חיה כזאת, יש מסה מלוכלכת או קצת מלוכלכת אבל נקייה אין!
1. התוכנית שלך על הפנים! למה? כי לפי מה שאתה כותב אתה מן הסתם מתאמן מתחיל, ועדיף שתתמקד בתור התחלה בתרגילים המורכבים (סקוואט, בנץ, פרס, דדליפט) ושתבין את זה אז תגדל...
הייתי ממליץ לך על ss כתוכנית טובה אבל היא לא תתאים לך כי אתה רוצה מסה לא מלוכלכת, לכן תעשה ab עם תרגילים מורכבים ותראה פי 1000 תוצאות, וכן ab או ss זאת תוכנית של 3 פעמים בשבוע.
2. תלוי מאוד בתפריט שלך ובמטרה של האימון שלך, אל תתפטה לקנות כל מה שכותבים לך אלא אם באמת אתה זקוק לתוסף הזה כי נראה לי שאתה בטוח שאתה הולך להתנפח בגלל שאתה קונה את האבקה הזאת אבל שממש לא, כי לא תראה שום הבדל אלא אם תאכל כמו שצריך באופן כללי, רק אז תראה תוצאות בהתאם, כי האבקה היא לא אבקת קסמים אלא תוסף תזונה וכמובן שלא מנה עיקרית...
3. תעשה מתח ודדליפט ואל תתקרב לשום תרגיל אחר.
4. אין לי מושג בזה, אבל אני רואה שהידיים הם השריר הכי חשוב לך וכאן היא הטעות שלך ושל הרבה מתאמנים, ברגע שתתאמן על כל הגוף כולל רגליים תראה שהידיים שלך ענקיות ועם פורפורציה לגוף.

לא משנה מה המשקל שלך ואם אתה גבולי או לא, השיקול אם לשלב פחממות תלוי בתפריט שלך בלבד ולא איך אתה נראה, ואגב מומלץ לשלב עם החלבון פחממות לשיפור הספיגה (לאחר אימון).

שיהיה לך הרבה הצלחה ואני מאמין שאתה לא תקבל בהבנה את דבריי אז אנא תתחיל לקרוא כי חבל על זמנך ועל כל אימון שאתה עושה ובמיוחד על כספך....
MeniAnti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-12, 00:51   #5
ANABOL

הסמל האישי שלANABOL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי menianti צפה בהודעה
צא מהסרט של מסה נקייה כי אין חיה כזאת, יש מסה מלוכלכת או קצת מלוכלכת אבל נקייה אין!
1. התוכנית שלך על הפנים! למה? כי לפי מה שאתה כותב אתה מן הסתם מתאמן מתחיל, ועדיף שתתמקד בתור התחלה בתרגילים המורכבים (סקוואט, בנץ, פרס, דדליפט) ושתבין את זה אז תגדל...
הייתי ממליץ לך על ss כתוכנית טובה אבל היא לא תתאים לך כי אתה רוצה מסה לא מלוכלכת, לכן תעשה ab עם תרגילים מורכבים ותראה פי 1000 תוצאות, וכן ab או ss זאת תוכנית של 3 פעמים בשבוע.
2. תלוי מאוד בתפריט שלך ובמטרה של האימון שלך, אל תתפטה לקנות כל מה שכותבים לך אלא אם באמת אתה זקוק לתוסף הזה כי נראה לי שאתה בטוח שאתה הולך להתנפח בגלל שאתה קונה את האבקה הזאת אבל שממש לא, כי לא תראה שום הבדל אלא אם תאכל כמו שצריך באופן כללי, רק אז תראה תוצאות בהתאם, כי האבקה היא לא אבקת קסמים אלא תוסף תזונה וכמובן שלא מנה עיקרית...
3. תעשה מתח ודדליפט ואל תתקרב לשום תרגיל אחר.
4. אין לי מושג בזה, אבל אני רואה שהידיים הם השריר הכי חשוב לך וכאן היא הטעות שלך ושל הרבה מתאמנים, ברגע שתתאמן על כל הגוף כולל רגליים תראה שהידיים שלך ענקיות ועם פורפורציה לגוף.

לא משנה מה המשקל שלך ואם אתה גבולי או לא, השיקול אם לשלב פחממות תלוי בתפריט שלך בלבד ולא איך אתה נראה, ואגב מומלץ לשלב עם החלבון פחממות לשיפור הספיגה (לאחר אימון).

שיהיה לך הרבה הצלחה ואני מאמין שאתה לא תקבל בהבנה את דבריי אז אנא תתחיל לקרוא כי חבל על זמנך ועל כל אימון שאתה עושה ובמיוחד על כספך....

אני לא מסכים איתך על דבר אחד
לתת למתאמן מתחיל לעבוד על ss , סקוואט , דד ליפטים עלול להיות מאוד מסוכן.
לפחות מה בעומסים שהתוכנית דורשת.
אני מתאמן שנים, הגעתי לתוצאות מעולות וכלל המתאמנים שלי, עוד לפני שה ss הגיע לארץ.
שיטת ה ss לא רעה בכלל, אבל אחוז הפציעות בה גבוה, גם בקרב ותיקים.
מה גם, אם אתה רוצה "לתקן" אזורים בעיתיים זה די קשה, נניח ידיים קטנות באופן יחסי לגוף.

ישן 04-03-12, 01:09   #6
MeniAnti
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ANABOL צפה בהודעה
אני לא מסכים איתך על דבר אחד
לתת למתאמן מתחיל לעבוד על ss , סקוואט , דד ליפטים עלול להיות מאוד מסוכן.
לפחות מה בעומסים שהתוכנית דורשת.
אני מתאמן שנים, הגעתי לתוצאות מעולות וכלל המתאמנים שלי, עוד לפני שה ss הגיע לארץ.
שיטת ה ss לא רעה בכלל, אבל אחוז הפציעות בה גבוה, גם בקרב ותיקים.
מה גם, אם אתה רוצה "לתקן" אזורים בעיתיים זה די קשה, נניח ידיים קטנות באופן יחסי לגוף.
השם של התוכנית זה: starting strength (כוח למתחילים) תוכנית כוח למתחילים - הרעיון שעומד מאחורי התוכנית היא לבנות את השרירים הכי חשובים בגוף האדם שהם רגליים והגב והחזה, שזה הבסיס לכל הגוף, הידיים הם לא הבסיס והשריר אומנם הכי סקסי ומגניב אבל מה שוות ידיים ענקיות עם רגליי שיפודים או גב של שחיף?
ומה יכול להיות מסוכן בתרגילים סקוואט דדליפט ומתח?
סקוואט = לשבת כמעט עד הריצפה - תנועה טבעית של הגוף.
דדליפט = להתכופף ולהרים - מי לא עושה את זה כל יום...
מתח = אני אפילו לא אסביר...

מה שאמרת שאחוז הפציעות גדול ממש ממש לא נכון,
אחוז הפציעות גדול אצל כל מתאמני המשקלות שלא יודעים להתאמן והטכניקה לקויה,
אבל כאשר טכניקה נכונה אין שום סיבה שבעולם שתיהיה פציעה אלא אם התזונה בריצפה וישנם בעיות בריאותיות או שלא נחים היינו עושים אימון יתר.
אתה יכול לבדוק את אחוז הפצועים באימוני כוח ותראה שהוא ממש ממש נמוך לעומת שאר תחומי הספורט.

ומה שאמרת שהידיים קטנות ביחס לגוף כי עיקר התוכנית היא על הרגליים כי בכל אימון אתה עובד על הרגליים בעוד נגיד על הידיים אתה כמעט ולא עובד, אבל אפשר לשפצר את התוכנית ולהוסיף לה תרגילים לידיים, אבל שוב אדגיש שזה לא המטרה של התוכנית, המטרה של התוכנית לבנות לך את הגוף לא רק השרירים אלא המפרקים והגידים שיתאימו לך לכל תוכנית אימונים שרק תרצה.

ואם הבעיה שלך זה הידיים אז אל תעשה SS תעשה AB מבוסס על תרגילים מורכבים והידיים יהיו בפרופורציה לשאר הגוף.
ישן 04-03-12, 01:31   #7
ANABOL

הסמל האישי שלANABOL

99% מהאנשים לא יכולים לעמוד בפיתוי של ללמוד טכניקה בסקוואט ודד ליט וישר מרביצים משקלים או לפחות מעלים משקלים מהר מדי.
חלק ניכר לא מבצעים את התרגיל נכון או לא יכולים לקבל הדרכה נכונה ( לשבת זה תנוחה טבעית אבל לא שיש לך משקל על הצוואר - זה שונה ודורש קורדינציה שלא לכולם יש)
בסופו של דבר הסיכון להגיע לפציעות גובר.

אז אולי אדם מסויים יראה תוצאות לאט יותר בתוכנית אחרת, אבל לפחות יהיה בטוח יותר.

אני עובד שנים בחדרי כושר, זאת העבודה והפרנסה שלי. אני יכול להגיד לך בברור, אחוז החבר'ה שמושבתים בבית הם אלו שהרביצו משקל איפה שלא היו צריכים ( לא מחייב רק ss) אבל בהחלט ב
סקוואט
דד ליפט

שלא תבין לא נכון, אני בעד התרגילים. רק לא למתאמנים חדשים מתחת לחצי שנה עד שנה

ישן 04-03-12, 01:32   #8
ANABOL

הסמל האישי שלANABOL

ותפסיק לכתוב עם הדגשה! הוצאת לי את העניים

ישן 04-03-12, 02:06   #9
MeniAnti
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי anabol צפה בהודעה
99% מהאנשים לא יכולים לעמוד בפיתוי של ללמוד טכניקה בסקוואט ודד ליט וישר מרביצים משקלים או לפחות מעלים משקלים מהר מדי.
חלק ניכר לא מבצעים את התרגיל נכון או לא יכולים לקבל הדרכה נכונה ( לשבת זה תנוחה טבעית אבל לא שיש לך משקל על הצוואר - זה שונה ודורש קורדינציה שלא לכולם יש)
בסופו של דבר הסיכון להגיע לפציעות גובר.

אז אולי אדם מסויים יראה תוצאות לאט יותר בתוכנית אחרת, אבל לפחות יהיה בטוח יותר.

אני עובד שנים בחדרי כושר, זאת העבודה והפרנסה שלי. אני יכול להגיד לך בברור, אחוז החבר'ה שמושבתים בבית הם אלו שהרביצו משקל איפה שלא היו צריכים ( לא מחייב רק ss) אבל בהחלט ב
סקוואט
דד ליפט

שלא תבין לא נכון, אני בעד התרגילים. רק לא למתאמנים חדשים מתחת לחצי שנה עד שנה
אני נוטה להסכים איתך שבאמת יש סיכון כל שהוא לפזיזים וללא מחושבים,
אבל המטרה שלי היא לעזור כאן לפותח האשכול באמת.... כי ת'אמת חבל על זמנו...

אני מבין שאתה מאמן בחדר כושר, אז אכתוב כמה מילים על מדריכי החדר כושר
איתם נפגשתי במהלך חיי (מתאמן 10 שנים) וח"ו אני לא בא לפגוע לא בך או
באף אחד אחר אלא לספר את שראו עיניי וששמעו אוזניי וכמובן שאין זה מדבר עלייך
כי אותך אני (מקווה) עוד לא פגשתי...

מדריכי הכושר אותם הכרתי תמיד ממליצים להתאמן למכונות ולא למשקולות (מוט חופשי)
איך אמר לי אחד מהם "למה לך? אתה עושה את אותה פעולה בדיוק אבל שומר על הגב"
או אחד אחר "כל המקצוענים עובדים עם מכונות" או ההכי עצלן שהכרתי "מוט חופשי זה מסוכן"
אני לא מאמן אז אני לא באמת יודע מה עומד מאחורי הפחד של המאמנים ללמד טכניקה באמת
את המתאמנים אולי מפחדים שהמתאמנים יעקפו אותם או שיפצעו ויאשימו אותם, באמת שאנני
יודע מה עומד מאחורי פחדם...
אבל אז הגעתי לארה"ב לחדר כושר ונדהמתי לגלות ילדים שעושים את כל תרגילים "המסוכנים"
ההם שהפחידו אותי כל השנים בשיא המרץ ואני "הזקן" המרובע שמגיע מישראל מרגיש שרימו
אותי וכל השנים בהם התאמנתי בישראל זרקתי כסף והכי חשוב זמן לפח...
כיום אני משאר שהסיבה שהמאמנים בחדרי הכושר ממליצים ישר ללכת למכונות הוא נטו מעצלנותם
הרבה אותה קיבלו מהמנטליות הישראלית, כי בנינו מה יותר קל להתחיל ללמד כל מתאמן חדש שבא
לחדר כושר טכניקה של סקוואט ודדליפט? או לשלוח אותו למכונה שירגיש כאילו הוא שוורצנגר?
אז ככה המאמנים הנפלאים יודעים להפחיד אותנו שבאים לשאול אותם על סקוואט שזה מסוכן
ככה שלא יצטרכו לבזבז עלינו עוד שעה בהסבר כי במקום להסביר לנו הם יכולים ללכת להמליץ
לאיזה חדש פראייר שהאימון שלו לא שווה כלום בלי האבקת חלבון ובהסבר כמובן מלווה בהצגת
תמונה של איזה דוגמן או שרירן שלוקח סטרואידים, אהה כמובן איך שכחתי במה הם לא עצלנים
לרדוף אחרינו המתאמנים לקנות להם חלבון כי בלי זה האימון הולך לפח...

שוב אדגיש שזה לא הולך על כל המאמנים בארץ אלא על אלה שבהם פגשתי.

זאת האמת המרה ואני בטוח שישנם עוד הרבה שנתקלו בזה ופשוט לא חשבו על זה
או שלא שפכו את זה החוצה...

נ.ב. בשביל להקל עליך אני לא מדגיש.
תגובה