ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-11-06, 21:14   #21
Liron
חבר פעיל

רן- אתה אחד המטורפים חחחחחח
בכל מקרה אצלינו אין יותר מדי אתם יודעים קצת בירות סיגריות פוקר וזהו :\ היינו עושים קצת בלאגן אבל הבנו שזה לא משתלם חחח
אבל איכשהו תמיד אני נדפק, אשתו של המורה שלי הייתה בהריון ושיחקנו בדשא כדורגל.. נתתי שפיץ לכדור ויצא לי עקום :| בדיוק לפנים שלה :\\\\\\\\\\
Liron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-06, 16:08   #22
The Iron Man
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
צר לי מאוד לאכזב את כולכם אבל טיול שנתי כמו שאני עברתי אף אחד ממכם לא עבר,,,
הטיול השנתי שלי כשההיתי בכיתה י' עם אני זוכר נכון זה היה בשנת 1999 הגיעה לעמוד הראשון של ידיעות אחרונות ומעריב וכמובן לחדשות.

בסופו של הטיול בדרך הבית באוטובוס שאני ההיתי תלינו (כמובן בצחוק) על החלון האחורי דף גדול ובו רשום הצילו חטפו אותנו, בשיא המיקריות הנהג שלנו היה טייס וכל הדרך הוא נסע ממש מהר אפילו בדהירה ההיתי אומר, מה שהוסיף להרגשה כאילו האוטובוס באמת נחטף, כמובן בגלל המצב הרגיש שיש לנו בארץ וכל ההתרעות על כוונה לחטוף חיילים ואזרחים השלט ששמנו לא הצתייר כבדיחה ואנשים לקחו את זה ברצינות ודיווחו למשטרה שכמובן גם היא לקחה את זה ברצינות מאוד!, הוקמו הרבה מחסומים שיצרו פקק אדיר!, ובסוף האוטובוס נעצר הדלת הקידמית והאחורית של האוטובוס נשברו בבום אדיר ולאוטובוס קפצו לוחמי ימ"מ בעלי מסיכות שחורות על הפנים ואקדחים שלופים וטעונים.... חחחחח' המחנכת של הכיתה שלי ישנה באותו זמן והתעוררה למראה אקדח שלוף לה מול הפנים.

בקיצור בילינו הרבה שעות בתחנת המשטרה הקרובה ההינו ילדים ושוחררנו הבית נגד תולה השלט נפתח תיק פלילי. אבל עשינו היסטוריה, כשלמחורת דיווחו על המיקרה בחדשות הבוקר וכמובן הגענו לעמודים הראשונים של עיתוני החדשות תחת הכותרת הצילו חטפו אותנו. )))
חחחח חזק ביותרררר
חחח אמיר מסכים איתך אין כמו זה! (=
ישן 08-11-06, 16:10   #23
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

חחחחחחח אני הרבה דברים אחי אבל שקרן אני לא.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-06, 17:56   #24
Goldberg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir harduf
החוכמה היא להשאר היחיד הלא שיכור כדי שתוכל להרביץ לכל השיכורים ולזיין את כל השיכורות
אני אתך !
lol
אגב הטיול שנתי שלי עוד חודש וחצי
ואני לא אחד שמשתכר ומעשן מצטער לאכזב אותכם P: אבל בהחלט בטיולים שנתיים שלי לא חסר צחוקים וכייף גם בלי נרגילות מסריחות ווודקה
Goldberg מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה