ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-04-08, 18:48   #1
Battaglia
חבר מתחיל

ברירת מחדל אחרי שיקולים רבים וקשים

החלטתי שמיציתי את מה שהטבע נתן ולשלב יחד עם האימונים שילוב בתוספים.
אני מתאמן תקופה ארוכה וניכר שיפור במסת שריר. אך אין ניפוח. כלומר בחזה יש מסת שריר מכובדת, כנ"ל בשאר האיברים בגוף. אך אין "נוכחות" לאותן קבוצות שרירים.

אני מתאמן המון שנים, ותמיד נמנעתי משימוש באבקות ותוספים (למרות שלדעתי אין שום דבר רע בהם) אך החלטתי לתת צ'אנס ובכל זאת לנסות לטפח משהו מכובד.

עכשיו השאלה שלי בלי יותר מדי קשקושים. מאז הפעם האחרונה שעקבתי אחרי עניין התוספים והאבקות צמחו להן עוד מספר לא מבוטל של קטגוריות כמו: Nitric Oxide וכו'.

אם אני בחור שלא קשה לו להשמין, אבל אוכל מסודר (והרבה), אילו אבקות מומצלות לי על מנת לעלות כמה שיותר נקי ומהר במאסה?

רק לציין שאני מעדיף "לחסל" חטיפי חלבון מאשר להשתמש באבקה. גם יותר טעים וגם יותר זמין ונוח.
בחודש האחרון התחלתי לשלב חטיפי חלבון של " PRO MAX"

תודה ויום טוב
Battaglia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 18:49   #2
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Battaglia
החלטתי שמיציתי את מה שהטבע נתן ולשלב יחד עם האימונים שילוב בתוספים.
אני מתאמן תקופה ארוכה וניכר שיפור במסת שריר. אך אין ניפוח. כלומר בחזה יש מסת שריר מכובדת, כנ"ל בשאר האיברים בגוף. אך אין "נוכחות" לאותן קבוצות שרירים.

אני מתאמן המון שנים, ותמיד נמנעתי משימוש באבקות ותוספים (למרות שלדעתי אין שום דבר רע בהם) אך החלטתי לתת צ'אנס ובכל זאת לנסות לטפח משהו מכובד.

עכשיו השאלה שלי בלי יותר מדי קשקושים. מאז הפעם האחרונה שעקבתי אחרי עניין התוספים והאבקות צמחו להן עוד מספר לא מבוטל של קטגוריות כמו: Nitric Oxide וכו'.

אם אני בחור שלא קשה לו להשמין, אבל אוכל מסודר (והרבה), אילו אבקות מומצלות לי על מנת לעלות כמה שיותר נקי ומהר במאסה?

תודה ויום טוב
קריאטין מונו.
סינטרקס
סיינטרקס
CriminaL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 18:51   #3
mickey
חבר מתחיל

אם אתה באמת אוכל טוב ויש לך כ-2 גרם חלבון לכל קילו משקל גוף רק מהאוכל אז אתה מסודר אפילו בלי אבקת חלבון.
תוספים מומלים בשבילך זה קראטין. פורמולות קראטין שמכילות ניטריקס אוקסייד גם כלול בקטגורייה.
ישן 01-04-08, 19:11   #4
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

כשאמרת שמיצית את הפוטנציאל - היתי בתוח שאתה רוצה להיתחיל להזריק ואתה בא לשאול כמה IU הורמון גדילה אתה צריך להזריק
ואתה מדבר על תוספים...
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 19:38   #5
Battaglia
חבר מתחיל

:):):):) סטלן
כל אחד והמושגים שלו

אם אני מבין נכון מהדברים של 2 אלו שמעליי, גיינרים לא תופס?
שילוב של חטיפי חלבון + קריאטין יספק תוצאות (כמובן בנוסף לאימונים יעילים ותזונה נכונה)
Battaglia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-04-08, 19:52   #6
achtunG
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Battaglia
:):):):) סטלן
כל אחד והמושגים שלו

אם אני מבין נכון מהדברים של 2 אלו שמעליי, גיינרים לא תופס?
שילוב של חטיפי חלבון + קריאטין יספק תוצאות (כמובן בנוסף לאימונים יעילים ותזונה נכונה)
חטיפי חלבון על בסיס קבוע? זה לא דבר משתלם. אם כבר אז אבקת חלבון.
achtunG מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-08, 10:01   #7
superguitar
חבר פעיל

כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....

חטיפי חלבון יקרים מאוד ופחות טובים (בדרכ") לכן עדיף אבקות למינהם אם תשלב קריאטין טהור+אבקות כלשהו או חטיפי חלבון (מה שאתה מעדיף) תראה תתוצאות הטובות ביותר...(כמובן כמו שאמרתה אם אימונים ותזונה נכונה)
ישן 02-04-08, 11:42   #8
חן
צוות ישראלבודי

כללי:: חן
חדר כושר: בריזה

אם אתה מגיע לכמות חלבון שאתה צריך מבלי שום תוסף זה כבר טוב , מה שכן באבקות חלבון יש ריכוז גבוה של חומצות אמינו , Bcaa...
אז אתה ''מפסיד'' אותם - אתה יכול להשתמש במולטי ויטמין טוב שמספק בתוכו גם חומצות אמינו כגון Animal Pak שאני מאוד אוהב
אתה יכול להשתמש בגיינר עדין כגון פרוקומפלקס גיינר יחס של 1-1:5 חלבון - פחמימה
יכול לתת לך פוש קטן מבלי לעלות בשומן מיותר.
יש כמובן את מוצרי No שיתנו לך Pump שמעולם לא היה לך
וכמובן אנרגייה ורצון לאכול את הברזלים!
צור איתנו קשר בחנות , נשמח לעזור לך.
ישן 02-04-08, 11:52   #9
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

אין שום תוסף שיתן לך שינוי משמעותי מהמצב שאתה נמצא בו עכשיו.
כול התוספים זה די חרטא וגם אם זה ישפר אותך זה במעט מאד, אל תצפה שזה יהיה כמו סקייל טסט.
ישן 02-04-08, 13:53   #10
mickey
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חן
כגון Animal Pak שאני מאוד אוהב
.
תעשה בדיקות דם כבד וכליות. יש לי חבר שעשה בדיקות אחרי השימוש איתו,הרופא אמר לו את התוצעות הוא היה כך
אחרי בדיקות של חומרים יש תוצעות דומות.
ישן 02-04-08, 18:34   #11
superguitar
חבר פעיל

כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....

תומר בקשה תגיד שלא ראיתי מה כתבתה
ישן 02-04-08, 22:21   #12
mickey
חבר מתחיל

דיברת איתי? אם כן אז קראת נכון. המינונים שם יותר מידי גדולים!זה גרם לו להרבה "בעיות" בוא נגיד שאם היה ממשיך תשימוש זה לא היה ניגמר טוב.(הרופא אמר)
ישן 02-04-08, 22:25   #13
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mickey
דיברת איתי? אם כן אז קראת נכון. המינונים שם יותר מידי גדולים!זה גרם לו להרבה "בעיות" בוא נגיד שאם היה ממשיך תשימוש זה לא היה ניגמר טוב.(הרופא אמר)
נשמע כמו קשקוש

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-08, 22:31   #14
mickey
חבר מתחיל

זה לא משנה מה נשמע לך ומה לא נשמע לך היו בדיקות והתוצעות היו על הפנים,ליפני השימוש המצב שלו היה טוב.
זה המינונים של התוסף. ויטמין C גרם ביום... כבר ידוע שלא צריך יותר מ-300 (יש אנשים שיגידו שגם 300 זה הרבה)
Calories16Total Carbohydrates1g<1%*Protein3g6%*Vitamin A(as Acetate & 66% As ß-Carotene)9900IU198%Vitamin C(as Ascorbic Acid)1g1,667%Vitamin D(as Ergocalciferol)680IU170%Vitamin E(as D-Alpha Tocopheryl Acetate)300IU1,000%Thiamin(as Thiamin HCL)76mg5,067%Riboflavin76mg4,471%Niacin(as Niacinamide)82mg410%Vitamin B6(as Pyridoxine HCL)72mg3,600%Folic Acid(as )400mcg100%Vitamin B12(as Cyanocobalamin)6mcg100%Biotin300mcg100%Pantothenic Acid(as Calcium Pantothenate)76mg760%Calcium(as Citrate, Carbonate)2g200%Phosphorus(as Calcium Phosphate)228mg23%Iodine(from Kelp)150mcg100%Magnesium(as Oxide)133mg33%Zinc(as Oxide)30mg200%Selenium(as Selenite)50mcg71%Copper(as Sulfate)600mcg30%Manganese(as Sulfate)11mcg550%Chromium(as Picolinate)6mcg5%Potassium(as Sulfate)200mg6%Amino Acid BlendLysine(from Lactabumin)300mg**Methionine(from Lactabumin)500mg**Leucine(from Lactabumin)100mg**Valine(from Lactabumin)760mg**Threonine(from Lactabumin)48mg**Glutamic Acid(from Lactabumin)700mg**Phenylalanine(from Lactabumin)560mg**Arginine(as L-Arginine)2g**Performance OptimizersSiberian Ginseng(Root)2g**Oriental Ginseng(Root)250mg**Smilax Officinalis(Root)500mg**Protogen A(Thioctic Acid)200mcg**Inosine(Hypoxanthine Riboside)500mg**Pyridoxine Alpha-Ketoglutarate HCL(PAK)200mg**Carnitine(L-Carnitine)25mg**Chromium Picolinate†50mcg**Coenzyme A20mg**Coenzyme B1210mg**Phosphatidylcholine200mg**Para-Aminobenzoic Acid(PABA)400mg**Colostrum(Bovine)25mg**Argentine Liver(Bovine)3.9g**Shark Cartilage1g**Choline Complex1.2g**Bioflavonoids(Citrus)1g**Essential Fatty Acid ComplexLinoleic Acid200mg**Oleic Acid100mg**Digestive EnzymesBetaine HCL200mg**Pepsin64mg**Papain64mg**Ox Bile(Bovine)120mg**Pancreatin700mg**Mycozyme64mg**
ישן 03-04-08, 14:08   #15
poison555
מושעה

הכל גנטיקה אחיי יש אנשים שמתפתחים מהר ואוכלים סבבה ויש אנשים שאוכלים ערמות ולא מתפחתים כמעט .. כמוני למשל אני מתפתח סבבה בקצב לא הכי מהיר וגם לא איטי... תאכל טוב ומסודר תתאמן נכון לא יותר משעה וחצי אימון אחי ותוך חודש-חודשיים אני מבטיח לך תוצאות יפות..
poison555 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-08, 15:24   #16
look
חבר פעיל

הסמל האישי שלlook

קריאטין מונו (קריאטין טהור).. אני בדיוק באותו מצב כמו שלך. קל לי מאוד להשמין וכשאני עושה מסה אני נהיה בטטה, וכשאני עושה מאסה נקיה אני בקושי רואה תוצאות.

רעל רעל רעל לא להפסיק גם כשרע רעלללללל

תעשו מצווה ותיכנסו מתחתי:
http://bux.to/?r=rotemtz
Sometime life gets you down, Just KEEP EATING
look מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-08, 15:45   #17
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי superguitar
תומר בקשה תגיד שלא ראיתי מה כתבתה
בקשר למה?
קריאטין יכול לשפר אותך וגם זה אולי, אם הקריאטין יקלט יכול להיות שיהיה שיפור אבל אל תצפה שפתאום תרים את כול המכון. יכול להיות שזה יתן לך עוד 5-7.5 קילו בסקוואט שלך וקצת מראה נוזלי אבל בתכלס אין שיפור ממש משמעותי מקריאטין.