ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-12-10, 13:50   #81
Ermac1122
Banned

הנזק היחידי שיותר מדי חלבונים גורם הוא נזק כלכלי. (חלבון פי כמה וכמה מפחמימות ושומנים)
Ermac1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 15:30   #82
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fatboy צפה בהודעה
אתה לא יודע מתי עשיתי את זה
אתה לא יודע למה עשיתי את זה
אתה לא יודע מה אני יודע או לא יודע

הייתי מצפה ממישהו ברמת הנהלה לחשוב קצת יותר לפני שהוא מגיב תגובות טפשיות ללא בסיס.
אני שוכח לפעמים שזה ישראלבודי.
אנא ממך הסבר לי, מה זה רלוונטי מתי עשית את זה או למה עשית את זה.
ברור שאני לא יודע מה אתה יודע, לא התיימרתי להגיד שאני יודע, וגם המשפט הזה לא קשור. יש פה דיון על נושא רפואי ואתה מוזמן להגיב בצורה עניינית כי גם בתשובה הזו לא ממש אמרת שום דבר. ותאמין לי שאני חושב, אני גם לומד את הנושא כחלק מהלימודים שלי באוניברסיטה ויחד עם זאת אני פתוח לשמוע דעות נוספות ואפילו עוד יותר אשמח אם יוכיחו אותי על טעות ויראו לי סימוכין כדי שאוכל להעשיר את הידע שלי.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 15:36   #83
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fatboy צפה בהודעה
ענית לעצמך.
יש לי דרכים לא מקובלות לבדוק דברים.
איזה מעקב בדיוק עשית? בדיקות דם ושתן ואולטרסאונד כליות על בסיס קבוע?
נשמע מחקר ממש מעניין - תעלה אותו לפאבמד...
ישן 27-12-10, 15:40   #84
Ermac1122
Banned

מה הבעיה עם מה שהוא עשה?
הוא אומר שהוא לקח תקופה של שנה, ולא נגרם נזק לכליות.
איך אני אוהב שישר "זה לאורך זמן, חכה לגיל 60"
ומה ששוכחים זה שבלי קשר לתזונה יש דברים שמתרחשים בגיל 60
ישן 27-12-10, 15:57   #85
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ermac1122 צפה בהודעה
מה הבעיה עם מה שהוא עשה?
הוא אומר שהוא לקח תקופה של שנה, ולא נגרם נזק לכליות.
איך אני אוהב שישר "זה לאורך זמן, חכה לגיל 60"
ומה ששוכחים זה שבלי קשר לתזונה יש דברים שמתרחשים בגיל 60
הוא בחור צעיר והגוף שלו התמודד עם זה בנתיים... יכול להיות שנוצר לו נזק קטן בכמה נפרונים שלא ישר יראו את זה בבדיקות. מה שהוא עשה זה להעמיס בצורה מוגזמת גם מבחינה תזונתית ולא קשורה לכליות. אם הוא היה ממשיך עם עוד שנה או יותר יכול להיות שכן היו רואים נזק ולא בגיל 60.
הסיפור שלו מקביל בדיוק לזה שאני אגיד שסבתא שלי עישנה שנים וחיה עד גיל 100 אז אם כך כולם יכולים לעשן בכיף. לא קובעים עובדות על בסיס נסיון אישי. בשביל זה יש אנשי מחקר שיושבים ובודקים את הדברים, עושים סטטיסטיקות ומסיקים מסקנות בצורה חכמה.

חוצמזה אין לי יותר מה להגיד, אני חושב שכל אחד רשאי להרוס את הגוף שלו איך שבא לו.
ישן 27-12-10, 16:04   #86
Ermac1122
Banned

צריך למצוא את המחקר שהוזכר כאן על אנשים על שני קבוצות שצרכו חלבון בהפרש די גבוה אחד מהשני.
אני זוכר שקראתי אותו (לא יודע אם פורסם פה)
ישן 27-12-10, 16:24   #87
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

Yoggie - כל מה שאמרתי זה מה אני עשיתי ומה קרה לי, את ההקשרים של למה עשית לבד.
אני לא יכול לקחת אחריות למה שאתה משאר.

ואני לא מרגיש צורך לנהל איתך דיון כשאתה תוקף אותי על בסיס אישי.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 16:30   #88
Yoggie
מנהל ראשי

אני לא תוקף אותך, אני עונה לך בצורה עניינית ובטוח שלא על בסיס אישי, חס וחלילה, ואם נפגעת או חשבת שכן אז קבל התנצלותי הכנה. מצטער אם זה נשמע תקיף - לא זה היה הטון כשכתבתי.

ולגבי ההקשרים - אתה רשמת בעצמך לבחור מההודעה בדף הקודם:
ציטוט:
ענית לעצמך.
יש לי דרכים לא מקובלות לבדוק דברים.
ישן 27-12-10, 16:47   #89
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoggie צפה בהודעה
אני לא תוקף אותך, אני עונה לך בצורה עניינית ובטוח שלא על בסיס אישי, חס וחלילה, ואם נפגעת או חשבת שכן אז קבל התנצלותי הכנה. מצטער אם זה נשמע תקיף - לא זה היה הטון כשכתבתי.

ולגבי ההקשרים - אתה רשמת בעצמך לבחור מההודעה בדף הקודם:
"חכם גדול אתה לא.

בבקשה - דוגמה חיה לאנשים שדיברו עליהם בכתבה."

מה ענייני בתגובות האלה?
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
ישן 27-12-10, 17:03   #90
Yoggie
מנהל ראשי

ביקשתי סליחה על זה, ואם אתה צריך עוד אחת בבקשה - אני מתנצל.

עכשיו, בוא נמשיך את זה מקצועי...
ישן 27-12-10, 17:11   #91
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

בדקתי את האפקטים של חלבון בכמות גבוהה על הגוף למשך שנה.
בדיקות דם כל חודשיים

רמת ברזל גבוהה
הרבה גזים

כלום מעבר לזה, לפחות לטווח הקצר.
ישן 27-12-10, 17:38   #92
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

מחקרים על עודף חלבון למי שמעוניין :
http://www.israelbody.com/showthread...E7%EC%E1%E5%EF
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 21:51   #93
גל ציון-פור
דיאטן קליני וספורט

הסמל האישי שלגל ציון-פור

טוב חברים,
סיכום קצר שלי לגבי כל העניין עם הכתבה.
אז כפי שרובכם שמתם לב הכתבה היתה מגמתית מאוד.
אני לא אומר שמה שהם אמרו שם אינו נכון, אבל בהחלט אפשר להגיד שזה לא מדוייק.
קודם כל בואו נסיר כל ספק: רקפת אריאלי ומולי אפשטיין שולחים גם הם חלק מלקוחותיהם לקנות אבקות חלבון.
אם פעם היה טרנד מאוד גדול לשלוח את כולם לקנות אבקות חלבון, היום יש טרנד חדש והוא להגיד לכולם שהם לא צריכים לגעת באבקות חלבון. אני לא אוהב את ההכללות האלה, כי בהחלט יש מי שזקוק לאבקות ויש מי שאינו זקוק להם.
אם אתה מצליח להגיע לכמות החלבון הדרושה לך מהאוכל בלבד, אין צורך באבקת חלבון. כמה אנשים כאלה (שמתאמנים באופן קבוע) אני מכיר? בודדים.
למה? לכולנו יש סדר יום עמוס, לכולנו נמאס כבר לראות קוטג' וטונה ועוד סיבות כאלו ואחרות.
ועכשיו לחלק הפיזיולוגי.
הקשר בין צריכת חלבון מאבקה לבין התפתחות בעיה כלייתית לא הוכח אף פעם במחקרים. יתרה מזאת, גם הקשר בין צריכת חלבון עד 3 ג' לכל ק"ג משקל גוף (לא משנה אם ממזון או מאבקה) לבין בעיה כלייתית לא הוכח מעולם, כל זה אצל אנשים בריאים.
אני יעלה בקרוב מאמר על הקשר בין חלבון וכליות שידבר בהרחבה על הנושא הזה.
גם ארגון ה-acsm, אחד הארגונים הגדולים בעולם לתזונת ספורט עדיין ממליץ לכל מתאמן לצרוך 1.4-2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. ברגע שהם ישנו את המלצותיהם, אז נתחיל לחשוש...
ועוד משהו קטן, לא יודע אם שמתם לב, אבל לקראת סוף הכתבה, פרופ' אלון אליקים (שדרך אגב יש לי הערכה רבה אליו) אמר שעודף חלבון עלול לגרום לבעייה כלייתית אצל אלה שיש להם מחלה סמויה כלשהי. האם הכוונה לאבקות חלבון או חלבון מהאוכל עצמו, סביר להניח ששניהם יגרמו באותה צורה לבעיה הכלייתית כאשר הסממנים הגנטיים הסמויים נמצאים כבר במערכת.
דעתי בנושא:
מי שזקוק לאבקות חלבון להשלמה תזונתית, או סתם כי זה טעים מדי פעם לגוון את התזונה (הלא קלה דרך אגב) שלנו המתאמנים, שימשיך לצרוך אבקת חלבון. כמובן, בלי הגזמה מיותרת, תסתמכו קודם כל על האוכל שלכם.
זכרו, תוספים כשמם הם, באים בנוסף למזון שלנו.
בברכה
גל
מדריך חד"כ מוסמך - מכון וינגייט

אחראי תחום תזונה בחברת ישראלבודי
ניתן לפנות אלי ישירות במייל
galzp@israelbody.org
או בפייסבוק
https://www.facebook.com/galzpdiet?ref=hl
גל ציון-פור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 23:26   #94
Ermac1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גל ציון-פור צפה בהודעה
טוב חברים,
סיכום קצר שלי לגבי כל העניין עם הכתבה.
אז כפי שרובכם שמתם לב הכתבה היתה מגמתית מאוד.
אני לא אומר שמה שהם אמרו שם אינו נכון, אבל בהחלט אפשר להגיד שזה לא מדוייק.
קודם כל בואו נסיר כל ספק: רקפת אריאלי ומולי אפשטיין שולחים גם הם חלק מלקוחותיהם לקנות אבקות חלבון.
אם פעם היה טרנד מאוד גדול לשלוח את כולם לקנות אבקות חלבון, היום יש טרנד חדש והוא להגיד לכולם שהם לא צריכים לגעת באבקות חלבון. אני לא אוהב את ההכללות האלה, כי בהחלט יש מי שזקוק לאבקות ויש מי שאינו זקוק להם.
אם אתה מצליח להגיע לכמות החלבון הדרושה לך מהאוכל בלבד, אין צורך באבקת חלבון. כמה אנשים כאלה (שמתאמנים באופן קבוע) אני מכיר? בודדים.
למה? לכולנו יש סדר יום עמוס, לכולנו נמאס כבר לראות קוטג' וטונה ועוד סיבות כאלו ואחרות.
ועכשיו לחלק הפיזיולוגי.
הקשר בין צריכת חלבון מאבקה לבין התפתחות בעיה כלייתית לא הוכח אף פעם במחקרים. יתרה מזאת, גם הקשר בין צריכת חלבון עד 3 ג' לכל ק"ג משקל גוף (לא משנה אם ממזון או מאבקה) לבין בעיה כלייתית לא הוכח מעולם, כל זה אצל אנשים בריאים.
אני יעלה בקרוב מאמר על הקשר בין חלבון וכליות שידבר בהרחבה על הנושא הזה.
גם ארגון ה-acsm, אחד הארגונים הגדולים בעולם לתזונת ספורט עדיין ממליץ לכל מתאמן לצרוך 1.4-2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. ברגע שהם ישנו את המלצותיהם, אז נתחיל לחשוש...
ועוד משהו קטן, לא יודע אם שמתם לב, אבל לקראת סוף הכתבה, פרופ' אלון אליקים (שדרך אגב יש לי הערכה רבה אליו) אמר שעודף חלבון עלול לגרום לבעייה כלייתית אצל אלה שיש להם מחלה סמויה כלשהי. האם הכוונה לאבקות חלבון או חלבון מהאוכל עצמו, סביר להניח ששניהם יגרמו באותה צורה לבעיה הכלייתית כאשר הסממנים הגנטיים הסמויים נמצאים כבר במערכת.
דעתי בנושא:
מי שזקוק לאבקות חלבון להשלמה תזונתית, או סתם כי זה טעים מדי פעם לגוון את התזונה (הלא קלה דרך אגב) שלנו המתאמנים, שימשיך לצרוך אבקת חלבון. כמובן, בלי הגזמה מיותרת, תסתמכו קודם כל על האוכל שלכם.
זכרו, תוספים כשמם הם, באים בנוסף למזון שלנו.
בברכה
גל
ישן 28-12-10, 12:03   #95
Yoggie
מנהל ראשי

גל, שיכנעת את המשוכנעים. הדיון האחרון בפוסט כאן היה על צריכת 6 גרם עבור כל ק"ג משקל גוף...

דמון, נתקלתי במחקר הזה, אני אשיג את כולו ולא רק את האבסטרקט ואקרא אותו כמו שצריך. גם אם המחקר אמין - על בסיס מחקר אחד לא משנים את כל הגישה הרפואית. צריך לחזור ולעשות את המחקר והניסוים עוד מספר פעמים כדי לשנות מוסכמות בין אם זה נכון או לא.

פטבוי - אני מבין שלא היו לך ממצאים קליניים. האם אתה מבין שזו לא דרך לבדוק והיא לא משקפת שום דבר?
ישן 28-12-10, 12:11   #96
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

oh well
ישן 28-12-10, 16:12   #97
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoggie צפה בהודעה
גל, שיכנעת את המשוכנעים. הדיון האחרון בפוסט כאן היה על צריכת 6 גרם עבור כל ק"ג משקל גוף...

דמון, נתקלתי במחקר הזה, אני אשיג את כולו ולא רק את האבסטרקט ואקרא אותו כמו שצריך. גם אם המחקר אמין - על בסיס מחקר אחד לא משנים את כל הגישה הרפואית. צריך לחזור ולעשות את המחקר והניסוים עוד מספר פעמים כדי לשנות מוסכמות בין אם זה נכון או לא.

פטבוי - אני מבין שלא היו לך ממצאים קליניים. האם אתה מבין שזו לא דרך לבדוק והיא לא משקפת שום דבר?
אתה צודק.
אבל קראתי עוד מחקר שבדרו עד 4 פר קילו ולא היה שום נזק לכליות ...
בכל מקרה , אין טעם למתאמן טבעי להגיע למספםרים האלה לא מבחינה של אימונים , לא מבחינה רפואית ובטח שלא מבחינה כלכלית...בטח שלא פר 6 ...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-10, 19:14   #98
alon586
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z צפה בהודעה
צ'מע, אבל סה"כ זה עצוב. הם מביאים להתראין בכתבות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: מרצים בכירים מוינגייט; תזונאים קלינים; פיזיולוגים ורופאים עם התמחות ברפואת ספורט. עכשיו מה תגיד להורים? אני צודק וכולם מדברים שטויות. זה לא פשוט להתמודד עם הכתבות האלה.
alon586 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא