ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-03-09, 18:54   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up NABBA vs IFBB

לפני שאני יתחיל ברצוני לציין מראש כי אני מביע את עמדתי בלבד ולא מייצג כאן שום גוף כזה או אחר .

יש לי יידע רב על 2 האיגודים בארץ , לצערי לא הכל אני יכול לכתוב כאן .
הייתי רוצה בבקשה שבפוסט זה יכתבו הגולשים יתרונות וחסרונות על כל איגוד ואיגוד מיידע אישי שלהם .

בבקשה לא להיכנס לפסים אישיים בלי השמצות ושפה בוטה וזולה . לכתוב תכלס עובדות . לא לתת לרגשות שלנו להתערב מה אנו יודעים על האיגודים הללו? ריכוז של מיידע בפוסט אחד מה טוב ומה פחות טוב בכל איגוד .

ברשותכם אני יתחיל .
Nabba
בתקופה האחרונה נשיא האיגוד מר עולם אלי האנה קידם בצורה משמעותית את הענף בארץ ניכר שהנהלת האיגוד משקיע יותר במתחרים לראשונה חולק גם פרס כספי וכמות המתחרים בכל קטגורייה ובכלל עלתה בצורה משמעותית . בדרך כלל התחרויות נערכות בצפון הארץ , והוחלט על ביטול תחרויות אזוריות אלה רק תחרות אחת גדולה פעם בשנה מר ישראל .לצערנו האתר שלהם לא מתעדכן בצורה שוטפת ומזה מספר חודשים אין מיידע חדש על פעילות האיגוד בארץ .יתרון בולט נוסף באיגוד nabba הוא הקטגורייה החדשה יחסית לבנים פיטנס פתרון מעולה ומצויין לספורטאים שלא מצטיינים בסופר מאסה אלה הדגש בקטגורייה זו היא החיטוב הפרופורצייה , הסימטרייה ושילוב של איזון טבעי בשרירי הגוף .

Ifbb
תחרות מר ישראל נערכת כמידי שנה ושנה באולמי הספורט של הדר יוסף בתל אביב שזהו מרכז הארץ . (לא נכנס כאן לרמה של האולם זאת לא הנקודה העיקרית ) . למתמידים הותיקים הבולטים באמת יש סיכוי לקבל בשלב מוקדם או מאוחר כרטיס מקצוען מידי נשיא האיגוד כדוגמת ליאור גולדשטיין , עמית ספיר , וב"ה גם מאור זרזד בעתיד הקרוב (יתכן שכבר קיבל כבר אני לא בטוח ) .
האיגוד מארגן גם תחרויות אזוריות אחת לתקופה שלדעתי זה דבר טוב , תלוי ברמה שמתגלה בתחרויות אלו .

עד כאן כהתחלה הוסיף עוד בהמשך גם אתם שבת שלום לבנתיים.
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק  
ישן 20-03-09, 19:17   #2
eyalamzleg
חבר פעיל

אני חושב שרק חבר'ה שהתחרו באחד מארגונים באמת יכולים להגיב יתרונות וחסרונות
eyalamzleg מנותק  
ישן 20-03-09, 19:20   #3
The Sun
Banned

אני חושב שהאירגון של פריג' זבל ככה אמר לי אחד המתמודדים הבכירים...
The Sun מנותק  
ישן 20-03-09, 19:21   #4
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyalamzleg צפה בהודעה
אני חושב שרק חבר'ה שהתחרו באחד מארגונים באמת יכולים להגיב יתרונות וחסרונות
לא מדוייק אחי אפשר גם לכתוב דעות של צופים בקהל חבר"ה שהולכים לתחרויות שנים ל-2 האיגודים מה ההבדל מהי ההרגשה כצופה
טל יואב מנותק  
ישן 20-03-09, 19:25   #5
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

מה שבטוח, בנבב"א משקיעים הרבה יותר בתחרות עצמה, לא רק מבחינת פרסים אלא גם מבחינת המיקום, התפאורה וגם בשנה שעברה לראשונה היה גם שידור בערוץ הספורט. נראה לי שאלי האנה באמת עושה מאמץ לקדם את הענף בארץ. לדעתי, השנה תהיה התחרות ברמה הכי גבוהה שהיתה, אחרי שהוחלט על ביטול התחרויות האזוריות.
על התחרות האזורית האחרונה של הארגון השני עדיף לא להכביר במילים, זה היה מחזה עצוב.
Philip1123 מנותק  
ישן 20-03-09, 21:31   #6
Vodex
חבר פעיל

איגוד ifbb מנסיון שלי מנהל אותו בן אדם ממש לא אמין ובטח שלא תרבותי אפשר לקרוא לזה שמה מה מעניין אותו זה התחת שלו זה בא לידי ביטוי אלף מילה שלו זו לא מילה אין לי מילה אחרת חוץ משקרן היחס שלו כלפי המתחרים שלו פשוט בושה וחרפה והאמת מי אני שישפוט את האיגוד זה עובדתית שתחרות אחרונה לא היו מתחרים והרמה הייתה בדיוק כמו הבעל האיגוד
לגבי האיגוד השני אפשר לראות את אלי אנה שיודע מזה מתחרים מזו תחרות התנשא על בשרו יודע איך כביכול לדאוג למתחרים שלו וכפי שנראה נותן את הנשמה בשביל לקדם את האיגוד בניגוד לאיגוד השני
Vodex מנותק  
ישן 20-03-09, 23:15   #7
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב צפה בהודעה
לא מדוייק אחי אפשר גם לכתוב דעות של צופים בקהל חבר"ה שהולכים לתחרויות שנים ל-2 האיגודים מה ההבדל מהי ההרגשה כצופה
חשבתי על נקודת המבט הזאת , במחשבה שניה בן אדם שנמצא באיגוד מרגיש על בשר את החסרונות ויתרונות של האיגוד
הצופה לרוב לא רואה את כל התמונה
eyalamzleg מנותק  
ישן 20-03-09, 23:49   #8
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

הפוסט הולך לכיונים לא נכונים וחבל

בוא ננסח זאת אחרת

מדוע לדעתכם ספורטאים מצויינים וטובים כמו מישל טורוני , מאור זרזד , עמית ספיר ,ועוד רבים וטובים ממשיכים להתחרות באיגוד ה- ifbb ? (להוציא בחשבון את הנושא של כרטיס מקצוען והכרה מהאיגוד הבינלאומי ) הרי סך הכל ניתן גם להתחרות בחו"ל באיגוד nabba ברמה עולמית .

הרי רבים ממכם כאן סברו שבתחרות האחרונה נגרם הבל כבד למישל טורוני על אי זכייתו בקטגורייה שלו .

דעות ?
טל יואב מנותק  
ישן 20-03-09, 23:55   #9
תום ג'יי
חבר פעיל

הסמל האישי שלתום ג'יי

כללי:: tom
עוסק ב:: בלחשוב איך אני באדיבילדר יותר טוב

אתה שואל אותנו למה הם מתחרים דווקא באיאףביבי

לא יותר פשוט לשאול אותם??
תום ג'יי מנותק  
ישן 21-03-09, 00:36   #10
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים
Thumbs up סוף סוף פוסט לענין ואתה לא פותח פוסט על השטויות הרגילות שלך יואב

אוקי אני לא מתיימר להיות בודיבילדר מקצוען כרגע (זאת בהחלט המטרה שלי בעתיד) אבל אם מישהו לא יאהב מה שאני הולך לרשום שיחסוך לעצמו את "אבל אתה כולה מתחיל בלה בלה בלה אתה התחרתה רק פעמיים ופעם אחת לא נראתה בכלל כמו אחד שמתאמן" אני אביע כאן את דעתי ואת הביקורת שלי גם בתור מתחרה וגם בתור מישהו שהולך קבוע לצפייה במרי ישראל וגם בתחרויות פאוורליפטינג.אז נתחיל...

איגוד N.a.b.b.a בהנהלת אלי האנה ואמנון גאון

יתרונות:

1.נתחיל בתחרויות מאז שאני זוכר את עצמי בכלל מתענין בפיתוח גוף ובכללי עוד לפני שהתחלתי להתאמן היו תחרויות של פיתוח גוף בארץ מאוד יפות באיגוד נאבא!תמיד והסתכלתי בתמונות ושאלתי והתענינתי תמיד ראיתי שאלי האנה ואמנון גאון דאגו לתחרות איכותית,שזה אומר דבר ראשון מקום מתאים לפיתוח גוף!אולם פשוט מאוד..תאורה מתאימה,במה שאפשר לראות את המתחרים בצורא הכי טובה שיש,מקום סגור וממוזג (בהתחשב שהתחרויות באוגוסט בקיץ בשיא החום) וכמובן מקום נעים להיות בו.
2.יחס בפעם הראשונה בחיים שלי שהתחרתי בנאבא היה באוגוסט 2008 בקרית חיים אני רוצה להגיד לכם שהיחס שקבלתי מאמנון,מאלי ומשאר צוות המקום היה מדהים!אני הגעתי קצת מטושטש למוקדמות וישר הציעו לי בלי ששאלתי בכלל "אתה רוצה כוס מים?" "אתה רוצה לנוח קצת ולהרשם מאוחר יותר?נסדר את זה בישבילך!" ואחרי זה לצערי החמצתי את הישיבה בגלל שלא הרגשתי כלכך טוב וכולם קיבלו תיק של האיגוד וציוד,שניגשתי אחרי זה והצטערתי שפיספסתי פשוט ממש ממש חשתי ברע..אלי האנה בעצמו אמר לי "אין בעיה אני אישית יסדר לך וידאג לך שתקבל תיק וציוד" ומה קרה?קבלתי!קבלתי יחס מדהים התיחסו אלי כספורטאי!וקבלתי כבוד והערכה.
3.האיגוד עצמו,לדעתי כמה שרוב האנשים כאן לא יסכימו איתי..לאנשים פה יש סיכויי להתקדם רחוק בפיתוח גוף הרבה יותר אם יצאו לחו"ל לתחרויות של נאבא מאשר של IFBB וזה למה?כי בראשות נאבא עומד אלי האנה שהוא בן אדם ישר ושספורטאי קורע את התחת ומשקיע ומגיע לו צ'אנס להוכיח את זה במקום באמת מקצועי יותר מהבמה של מר ישראל...אז הוא מקבל את ההזדמנות הזאת ללא היסוס !!!
4.קידום התחום?הרבה אנשים יכולים להעיד שאיגוד נאבא מקדם הרבה יותר את הספורט בארץ מאשר איגוד IFBB לצערנו...כבר שנים שאיגוד IFBB מנהל את המרי ישראל שלהם באולם כדורסל הדבילי הזה !לעומת זאת...בנאבא 2007 התחרות קיבלה פירסום וסיקור מלא!בנוסף לכל למתחרים היו פרס כספי מכובד!והשנה מר ישראל תועד בטלויזיה ובערוץ הספורט!והיו כתבות בנושא במגזיני ספורט והאיגוד והתחום של הפיתוח גוף קיבל הרבה הרבה פירסום בזכות הנהלת נאבא שאשכרה עשתה משהו בישביל הספורטאים.

איגוד N.a.b.b.a חסרונות

1.חסרון אחד ותאמת...זה לא בידיוק חסרון אלה יותר הצעה..אני אישית מבואס קצת על החלטת האיגוד לבטל את התחרויות האזוריות של נאבא בעיקר מר צפון,מבחנתי זה יהיה רעיון מעולה להחזיר את התחרויות האלו ולעשות את כולן בבית אבא חושי בחיפה האולם הזה מעולה ואני נורא אשמח אם יחזירו את התחרויות האלו שוב לפועל ובנוסף לעדכן יותר את האתר של נאבא לגבי:כנסים,תחרויות ועוד.

איגוד IFBB בניהול של אשר פריג'

יתרונות?....

1.כידוע לרובכם לאיגוד IFBB בחו"ל יש את התחרויות המקצועיות בעולם:ארנולד קלאסיק,מר אולימפיה וNOC בזמנו,אבל כדי להגיע לשם צריך שתהיה תמיכה מהאיגוד ולא רק להפיל הכל על הספורטאי שקרע את התחת ואת הנשמה שלו,כמובן שיש תמיכה מטעם IFBB (רק בחו"ל) אבל בישראל?איפה מאשר פריג'?חוץ מיריקה לפרצוף אני לא רואה מישהו באמת מקבל באמת תמיכה.
ושוב אני אציין שהספורטאים היחידים של האיגוד שאני רואה אותם באמת מצליחים בחו"ל ועושים את זה בעצמם ולא בזכות אשר..זה מאור זרדז ועמית ספיר.
2.אני לא רואה פה בארץ עוד יתרון יותר טוב להתחרות אצל אשר מאשר בנאבא מצטער..תשנאו אותי לא מזיז לי ת'ביצה.

איגוד IFBB חסרונות:

1.יחס פשוט יחס מגעיל ומשפיל איך שבאים מתחרים שעברו דיאטה כלכך קשה,אימונים קשים,המצב הנפשי גם לא משהו לקראת התחרות בגלל:לחץ,פחד במה וכו' ומה שהם מקבלים מאשר פריג' זה:צעקות,עלבונות,איומים ש"אני יעיף אותך מפה אתה לא תיתחרה פה חתיכת ....",יחס מזלזל אני בחיים לא אשכח את זה בIFBB 2007 ישבתי אם עוד כמה מתחרים על הכסא כל הרגלים שלי היו תפוסות ואיך הוא בא וצורח "מה אתם מתישבים על הכסאות האלו?!?!?זה כסאות VIP לאורחים שלי מחו"ל אני יעיף אותכם הבייתה!תיראו ליכלכתם הכל בצבע ופשוט בן אדם דוחה במילה אחת.
2.תנאים?תאמת יאמר לטובת האיגוד שבמר ישראל בחדר חימום הם מביאים ציוד נחמד אבל סה"כ?אני לא רואה סיבה להעביר מישהו שעשה דיאטה קשה של כמה חודשים טובים וייבוש באיזו בריכה אזורית בת"א ולתת לו להתעלף מחום ובלי קשר לעשות "מר תל אביב" עלאק במגרש טניס?!תחלית זה אליפות אזורית בטניס או בפיתוח גוף?!בסוף תעשה מר גוש דן במזבלת חירייה אתה מסוגל להגיע לזה!
3.השקעת האיגוד בפיתוח וקידום הספורט?ממש אבל ממש אין!ואווווו במר ישראל של IFBB 2008 החליט אשר להביא במה קטנה ושם אותה באמצע מגרש הכדורסל!עכשיו זה נקרא "במה מקצועית" בחיאט ראבאק?!בן אדם מתקצן לקנות שלט חדש וכל שנה מחליף את הסיפרה של השנה בשלט של המר ישראל זה ניקרא לקדם את התחום?!
4.תמיכה בספורטאים חוץ מלבקש 500 שקל כדי להרשם למר ישראל המסכן שלך שגם הוא כולו מלא בשחיטות ובמשחקי פוליטיקה וכבוד ולהעלות את ה500 ל550 ול600 כל שנה שעוברת אני לא רואה שאתה באמת תומך באחד מהספורטאים שלך.

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 21-03-09 בשעה 00:39.
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 21-03-09, 00:53   #11
The Sun
Banned

עכשיו יבוא "הדובר" ויגיד שאירגון ifbb הוא המקצועי והמוכר בעולם ולכן הוא הכי טוב
The Sun מנותק  
ישן 21-03-09, 07:43   #12
HITMAN
מתחרה מקצועי - חבר על

עוסק ב:: אבטחה ממשלטית,מדריך חדר כושר
חדר כושר: Holmes Place
שלח הודעה דרך ICQ אל HITMAN Send a message via Skype™ to HITMAN

Pro_XXL_Universe
כתבה מעניינת מאוד,האבתי לקרוא אותה לעניין.
ישן 21-03-09, 12:06   #13
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אני חושב שכל אחד יתחרה איפה שטוב לו והוא חושב שמשרת את האינטרסים שלו.
אין הבדל מהותי בין שני הארגונים וזה לא משמעותי לאף אחד בארץ בינתיים למעט עמית ספיר.
הכל שאלה של תחושה אישית והעיקר שיתחרו כמה שיותר ויתנו לנו תחרויות יפות כמו השנה.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 21-03-09, 12:23   #14
מקצוען אמיתי
Banned

אשר נותן במה רחבה יותר לספורטאים ,כמו מר צפון דרום מרכז,ומאפשר לספורטאים טבעיים
לדוגמא כמו שגיא להראות את יכולתם.

אבל שכל אחד יתחרה איפה שטוב לו
מקצוען אמיתי מנותק  
ישן 21-03-09, 12:37   #15
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מקצוען אמיתי צפה בהודעה
אשר נותן במה רחבה יותר לספורטאים ,כמו מר צפון דרום מרכז,ומאפשר לספורטאים טבעיים
לדוגמא כמו שגיא להראות את יכולתם.

אבל שכל אחד יתחרה איפה שטוב לו
אם זו היתה אמורה להיות נקודה חיובית , זו לא.
ושגיא - פשוט תרשם עם השם שלך בלי לנסות להתחזות לאיזה מעריץ ששמח ש"יש במה לספורטאים"...
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 21-03-09, 12:45   #16
OrGadol
חבר פעיל

הסמל האישי שלOrGadol

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
אני חושב שהאירגון של פריג' זבל ככה אמר לי אחד המתמודדים הבכירים...

זה לא אתה חושב,זה הוא חושב :o
OrGadol מנותק  
ישן 21-03-09, 14:07   #17
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אם זו היתה אמורה להיות נקודה חיובית , זו לא.
ושגיא - פשוט תרשם עם השם שלך בלי לנסות להתחזות לאיזה מעריץ ששמח ש"יש במה לספורטאים"...
lol עלאק זה שגיא ומקצוען אמיתי...אפילו עומרי מפליקס כבר ניראה יותר מרשים מימך!
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 21-03-09, 16:24   #18
doldol360
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
אוקי אני לא מתיימר להיות בודיבילדר מקצוען כרגע (זאת בהחלט המטרה שלי בעתיד) אבל אם מישהו לא יאהב מה שאני הולך לרשום שיחסוך לעצמו את "אבל אתה כולה מתחיל בלה בלה בלה אתה התחרתה רק פעמיים ופעם אחת לא נראתה בכלל כמו אחד שמתאמן" אני אביע כאן את דעתי ואת הביקורת שלי גם בתור מתחרה וגם בתור מישהו שהולך קבוע לצפייה במרי ישראל וגם בתחרויות פאוורליפטינג.אז נתחיל...

איגוד N.a.b.b.a בהנהלת אלי האנה ואמנון גאון

יתרונות:

1.נתחיל בתחרויות מאז שאני זוכר את עצמי בכלל מתענין בפיתוח גוף ובכללי עוד לפני שהתחלתי להתאמן היו תחרויות של פיתוח גוף בארץ מאוד יפות באיגוד נאבא!תמיד והסתכלתי בתמונות ושאלתי והתענינתי תמיד ראיתי שאלי האנה ואמנון גאון דאגו לתחרות איכותית,שזה אומר דבר ראשון מקום מתאים לפיתוח גוף!אולם פשוט מאוד..תאורה מתאימה,במה שאפשר לראות את המתחרים בצורא הכי טובה שיש,מקום סגור וממוזג (בהתחשב שהתחרויות באוגוסט בקיץ בשיא החום) וכמובן מקום נעים להיות בו.
2.יחס בפעם הראשונה בחיים שלי שהתחרתי בנאבא היה באוגוסט 2008 בקרית חיים אני רוצה להגיד לכם שהיחס שקבלתי מאמנון,מאלי ומשאר צוות המקום היה מדהים!אני הגעתי קצת מטושטש למוקדמות וישר הציעו לי בלי ששאלתי בכלל "אתה רוצה כוס מים?" "אתה רוצה לנוח קצת ולהרשם מאוחר יותר?נסדר את זה בישבילך!" ואחרי זה לצערי החמצתי את הישיבה בגלל שלא הרגשתי כלכך טוב וכולם קיבלו תיק של האיגוד וציוד,שניגשתי אחרי זה והצטערתי שפיספסתי פשוט ממש ממש חשתי ברע..אלי האנה בעצמו אמר לי "אין בעיה אני אישית יסדר לך וידאג לך שתקבל תיק וציוד" ומה קרה?קבלתי!קבלתי יחס מדהים התיחסו אלי כספורטאי!וקבלתי כבוד והערכה.
3.האיגוד עצמו,לדעתי כמה שרוב האנשים כאן לא יסכימו איתי..לאנשים פה יש סיכויי להתקדם רחוק בפיתוח גוף הרבה יותר אם יצאו לחו"ל לתחרויות של נאבא מאשר של IFBB וזה למה?כי בראשות נאבא עומד אלי האנה שהוא בן אדם ישר ושספורטאי קורע את התחת ומשקיע ומגיע לו צ'אנס להוכיח את זה במקום באמת מקצועי יותר מהבמה של מר ישראל...אז הוא מקבל את ההזדמנות הזאת ללא היסוס !!!
4.קידום התחום?הרבה אנשים יכולים להעיד שאיגוד נאבא מקדם הרבה יותר את הספורט בארץ מאשר איגוד IFBB לצערנו...כבר שנים שאיגוד IFBB מנהל את המרי ישראל שלהם באולם כדורסל הדבילי הזה !לעומת זאת...בנאבא 2007 התחרות קיבלה פירסום וסיקור מלא!בנוסף לכל למתחרים היו פרס כספי מכובד!והשנה מר ישראל תועד בטלויזיה ובערוץ הספורט!והיו כתבות בנושא במגזיני ספורט והאיגוד והתחום של הפיתוח גוף קיבל הרבה הרבה פירסום בזכות הנהלת נאבא שאשכרה עשתה משהו בישביל הספורטאים.

איגוד N.a.b.b.a חסרונות

1.חסרון אחד ותאמת...זה לא בידיוק חסרון אלה יותר הצעה..אני אישית מבואס קצת על החלטת האיגוד לבטל את התחרויות האזוריות של נאבא בעיקר מר צפון,מבחנתי זה יהיה רעיון מעולה להחזיר את התחרויות האלו ולעשות את כולן בבית אבא חושי בחיפה האולם הזה מעולה ואני נורא אשמח אם יחזירו את התחרויות האלו שוב לפועל ובנוסף לעדכן יותר את האתר של נאבא לגבי:כנסים,תחרויות ועוד.

איגוד IFBB בניהול של אשר פריג'

יתרונות?....

1.כידוע לרובכם לאיגוד IFBB בחו"ל יש את התחרויות המקצועיות בעולם:ארנולד קלאסיק,מר אולימפיה וNOC בזמנו,אבל כדי להגיע לשם צריך שתהיה תמיכה מהאיגוד ולא רק להפיל הכל על הספורטאי שקרע את התחת ואת הנשמה שלו,כמובן שיש תמיכה מטעם IFBB (רק בחו"ל) אבל בישראל?איפה מאשר פריג'?חוץ מיריקה לפרצוף אני לא רואה מישהו באמת מקבל באמת תמיכה.
ושוב אני אציין שהספורטאים היחידים של האיגוד שאני רואה אותם באמת מצליחים בחו"ל ועושים את זה בעצמם ולא בזכות אשר..זה מאור זרדז ועמית ספיר.
2.אני לא רואה פה בארץ עוד יתרון יותר טוב להתחרות אצל אשר מאשר בנאבא מצטער..תשנאו אותי לא מזיז לי ת'ביצה.

איגוד IFBB חסרונות:

1.יחס פשוט יחס מגעיל ומשפיל איך שבאים מתחרים שעברו דיאטה כלכך קשה,אימונים קשים,המצב הנפשי גם לא משהו לקראת התחרות בגלל:לחץ,פחד במה וכו' ומה שהם מקבלים מאשר פריג' זה:צעקות,עלבונות,איומים ש"אני יעיף אותך מפה אתה לא תיתחרה פה חתיכת ....",יחס מזלזל אני בחיים לא אשכח את זה בIFBB 2007 ישבתי אם עוד כמה מתחרים על הכסא כל הרגלים שלי היו תפוסות ואיך הוא בא וצורח "מה אתם מתישבים על הכסאות האלו?!?!?זה כסאות VIP לאורחים שלי מחו"ל אני יעיף אותכם הבייתה!תיראו ליכלכתם הכל בצבע ופשוט בן אדם דוחה במילה אחת.
2.תנאים?תאמת יאמר לטובת האיגוד שבמר ישראל בחדר חימום הם מביאים ציוד נחמד אבל סה"כ?אני לא רואה סיבה להעביר מישהו שעשה דיאטה קשה של כמה חודשים טובים וייבוש באיזו בריכה אזורית בת"א ולתת לו להתעלף מחום ובלי קשר לעשות "מר תל אביב" עלאק במגרש טניס?!תחלית זה אליפות אזורית בטניס או בפיתוח גוף?!בסוף תעשה מר גוש דן במזבלת חירייה אתה מסוגל להגיע לזה!
3.השקעת האיגוד בפיתוח וקידום הספורט?ממש אבל ממש אין!ואווווו במר ישראל של IFBB 2008 החליט אשר להביא במה קטנה ושם אותה באמצע מגרש הכדורסל!עכשיו זה נקרא "במה מקצועית" בחיאט ראבאק?!בן אדם מתקצן לקנות שלט חדש וכל שנה מחליף את הסיפרה של השנה בשלט של המר ישראל זה ניקרא לקדם את התחום?!
4.תמיכה בספורטאים חוץ מלבקש 500 שקל כדי להרשם למר ישראל המסכן שלך שגם הוא כולו מלא בשחיטות ובמשחקי פוליטיקה וכבוד ולהעלות את ה500 ל550 ול600 כל שנה שעוברת אני לא רואה שאתה באמת תומך באחד מהספורטאים שלך.

doldol360 מנותק  
ישן 21-03-09, 21:45   #19
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אוי באמת, הנושא נטחן מספיק, פוסט מיותר לגמרי.
רק הערה אחת, ורצוי להפנים אחת ולתמיד:
אשר פריג' מקבל הקצבה נדיבה יחסית מהמדינה, 150 אלף שקל בשנה.
לאן הולך הכסף?
עד היום הוא לא ענה על זה.
לעומת זאת נאבא לא מקבלים שום סבסוד.
יותר מזה חבל להוסיף.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 21-03-09, 22:08   #20
Daniel2
Banned

כללי:: Daniel

גלעד אחלה תגובה,כדאי לקרוא.
ניגרי - אני מניח שאת התקציב הזה הוא מקבל ממשרד התרבות והספורט.אף אחד שם לא מוודא שזה מגיע לספורטאים?
Daniel2 מנותק  
נושא נעול