ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-08-11, 02:20   #1
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
ברירת מחדל חלבון אופטימום גולד קרם עוגיות

קניתי את החלבון במחיר טוב ממישהו שקונה אותו מהיבואן.. חבר של חבר אתם יודעים איך זה..
בקיצור הכל טוב ויפה עד כאן...
החלבון סגור הרמטית עם העטיפה הנצמדת הזאת אתם יודעים.. הוצאתי את העטיפה השחורה שסגורה הרמטית ופתחתי את הפקק, עכשיו אחרי שאתה פותח את הפקק יש מין דף לבן שבעצם חוסם את הפתח של החלבון עם דבק או משהו בקיצור מין דף לבן על הקופסא.. זה ידוע לי ועד כאן הכל בסדר... הבעיה היא שפתחתי את הפקק וכבר ראיתי קצת אבקה על הפקק ובצדדים של ההברגה של הפקק והדף הלבן פתוח חלקית. רציתי לדעת אם זה ככה בחלבונים של אופטימום או שזה אצלי ספציפית ויש לי סיבה לחשוד שסיבנו אותי ? ד"א גם אחי קנה איתי ובדיוק אותו הדבר אצלו...
יש למישהו הסבר טוב כי אני כרגע מאוד עצבני ולא נראה לי סביר שהדף הלבן יהיה פתוח חלקית ולא סגור הרמטית גם כמו הקופסא כולה.
ישן 02-08-11, 11:30   #2
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

חח נראה לך הגיוני שיש פתח בדף על מנת שהאבקה תשפך החוצה ?
כנראה זה פשוט לא נאטם כמושצריך ונפתח בתהליך , לא נראה לי שיש מה לדאוג ...
ישן 02-08-11, 12:41   #3
שקד21
חבר פעיל

עוסק ב:: צה"ל
חדר כושר: Home's-Place

כל האבקות שקניתי היו סגורות ארטמית ממש כמו הדף הלבן הזה שציינתה ..

חוץ מ-Muscle Juice שהסגירה שלה היא בדרך כלל שונה צריך להפעיל לחץ על הפקק באמצע בישביל לפתוח אותה ממש כמו פחית ..
שקד21 מנותק  
ישן 02-08-11, 13:52   #4
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

חחחחחחחחחחחחחחחחח תמשיך לקנות בקומבינות של אופטימום
הורגים אותי האנשים שנכנסים ושואלים" קניתי חלבון משהו בן שיחקתי אותה מחיר 100 שקל אופטימום!!!! אבל כשפתחתי הייתצה חצי קופסא תולעים וטעם חרא-זה אמור להיות ככה או שעבדו עלי?"
כאילו מה נראה לכם!?!?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 02-08-11, 18:57   #5
רותם חלימי
חבר פעיל

חחחחח חזק יאיר
אצלי הכל היה פתוח כאילו כבר הישתמשו בו אבל עברתי לקזאין של סיינטרקס סוף הדרך
רותם חלימי מנותק  
ישן 02-08-11, 22:37   #6
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחח תמשיך לקנות בקומבינות של אופטימום
הורגים אותי האנשים שנכנסים ושואלים" קניתי חלבון משהו בן שיחקתי אותה מחיר 100 שקל אופטימום!!!! אבל כשפתחתי הייתצה חצי קופסא תולעים וטעם חרא-זה אמור להיות ככה או שעבדו עלי?"
כאילו מה נראה לכם!?!?
מצחיק... מאוד אפילו..
ישן 02-08-11, 23:35   #7
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
מצחיק... מאוד אפילו..
מה מצחיק בזה שאתם קונים "במחיר זול אחושרמוטה חבר שלי הוא אח של חבר של דוד של הספק" ונופלים שוב ושוב ושוב?
זה עצוב ומטומטם מידי

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
hypertrophy מנותק  
ישן 03-08-11, 01:18   #8
Jack4D
חבר פעיל

ציטוט:
מצחיק... מאוד אפילו..
אחי זה בסדר גמור אני קונה אופטימום כבר שנה , הרוב קרם עוגיות.

ולפעמים הקופסאות מתהפכות ביבוא וכמה פירורים עפים להם , זו לא אטימה של בית מרקחת.

בכל אופן תהנה ממנו הוא אחלה , אתה יכול להיות רגוע הכל כשורה
Jack4D מנותק  
ישן 03-08-11, 01:19   #9
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

כמה זול זה היה? אנשים כאן יוכלו להגיד לך אם יש בזה הגיון. מתחת ל250 קשה לי להאמין שזה "כשר". גם אני יש לי כמה "חברים" שמביאים או מחו"ל או דרך יבואן אבקות, ולרוב החסכון לעומת ישראלבודי מזערי או כמעט לא קיים.
Scylla מנותק  
ישן 03-08-11, 16:08   #10
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
מה מצחיק בזה שאתם קונים "במחיר זול אחושרמוטה חבר שלי הוא אח של חבר של דוד של הספק" ונופלים שוב ושוב ושוב?
זה עצוב ומטומטם מידי
כאילו אתה מגיב שוב בכוח כדי שאני אקטול אותך ?
כמו שאמרתי, המוכר הוא חבר של חבר טוב שלי וזה לא פעם ראשונה שאני קונה ממנו במחיר זול יותר מהאתר (שאתה חלק ממנו) והמוצרים הגיעו אליי בריאים ושלמים בלי כסף על משלוח..
הפעם הזאת אני מניח שהיה פאק בייצור או הקופסא קיבלה מכה, דבר שיכל לקרות גם אם הייתי מזמין מהאתר, אני בן אדם חשדן אז חשבתי שכדאי לשתף כדי לבדוק את העניין...
עם כל היופי שבמחיר (הנמוך יחסית) אני לא חמור מטומטם כמו שאתה כנראה חושב אז אני יודע להבחין בחלבון שיעלה 50 שקל ויש בו ג'וקים או פשוט ולעניין, חלבון במחיר סביר וזול יותר מהאתר או ממקומות אחרים.
רק כדי שתדע המחיר לא היה זול כל כך אם זה יגרום לך לנחת כלשהי..
אז תפסיק לדבר שטויות ואל תגיד לי מה "עצוב ומטומטם מדי" כי מה שעצוב ומטומטם זה שאתה רושם לי נופלים שוב ושוב כאילו אני מייצג אגודה של אנשים שקונים מחבר של דוד של חברה של אבא...
שים לב מה אתה כותב כי באמת אין לי עצבים להגיב להודעה מיותרת כזאת שוב.
ישן 03-08-11, 18:15   #11
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
כאילו אתה מגיב שוב בכוח כדי שאני אקטול אותך ?
כמו שאמרתי, המוכר הוא חבר של חבר טוב שלי וזה לא פעם ראשונה שאני קונה ממנו במחיר זול יותר מהאתר (שאתה חלק ממנו) והמוצרים הגיעו אליי בריאים ושלמים בלי כסף על משלוח..
הפעם הזאת אני מניח שהיה פאק בייצור או הקופסא קיבלה מכה, דבר שיכל לקרות גם אם הייתי מזמין מהאתר, אני בן אדם חשדן אז חשבתי שכדאי לשתף כדי לבדוק את העניין...
עם כל היופי שבמחיר (הנמוך יחסית) אני לא חמור מטומטם כמו שאתה כנראה חושב אז אני יודע להבחין בחלבון שיעלה 50 שקל ויש בו ג'וקים או פשוט ולעניין, חלבון במחיר סביר וזול יותר מהאתר או ממקומות אחרים.
רק כדי שתדע המחיר לא היה זול כל כך אם זה יגרום לך לנחת כלשהי..
אז תפסיק לדבר שטויות ואל תגיד לי מה "עצוב ומטומטם מדי" כי מה שעצוב ומטומטם זה שאתה רושם לי נופלים שוב ושוב כאילו אני מייצג אגודה של אנשים שקונים מחבר של דוד של חברה של אבא...
שים לב מה אתה כותב כי באמת אין לי עצבים להגיב להודעה מיותרת כזאת שוב.
כן המפקד!
קשה לך לקבל ביקורת?
אני מכיר אנשים שקונים בדיוק כמוך עם חיסכון של 50-100 שקל ונדפקים ים פעמים
מעניין כמה פעמים נדפקת בלי לדעת...לא תמיד אריזה לא שלמה זאת הבעיה בד"כ הבעיה היא שמה שיש בפנים זה לא בדיוק מה שכתוב לך על האריזה או שיותר גרוע לא אותו מוצר שאתה חושב שאתה קונה [ותאמין לי עם הזנות של אופטימום בארץ אנעי מוכן לשים כסף שמלא פעמים נדפקת בלי לדעת]
אז רד מהעץ כי אתה בכל אופן לא להיט גדול כמו ששמים לב
בנוסף-אתה באמת חושב שזה לעניין לכתוב דבר כזה בפורום שמוכר תוספים? אבל אני לא יוצא עלייך על זה כי גם ככה נדפקת כמו ילד עם המוצרים שאתה קונה ואתה רק משרת את המטרה של הפורום שאחרים יזהרו
תהיה חזק עם שוקולית!

hypertrophy מנותק  
ישן 03-08-11, 18:18   #12
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

וסתם כדי שתבין
חבר שלי קנה מחבר טוב של חבר חומרים [לא נזכיר שמות-ולא נזכיר את סוג החומר] במחיר קצת יותר זול ממה שמוכרים ברגיל
אחרי שהוא קיבל אינפקציות בישבן ונהיה חולה ממש הוא גילה שקרוב לחודש הוא מזריק לעצמו שמן ארומטי [לקח את זה לבדיקות מעבדה עצמאיות]
אבל היי! הוא חסך לעצמו 50 שקל!! וזה חבר של חבר!!

hypertrophy מנותק  
ישן 03-08-11, 22:59   #13
denous

הסמל האישי שלdenous

חחח כן חכם גדול תשווה את החומר שחבר שלך קנה לחלבון של אופטימום שההנחה שקיבלתי עליו היא 20 שקל ויותר התעסקתי עם מה שקיבלתי מסביב...
עכשיו תסביר לי איך בהנחה של 20 שקל קיבלתי שוקולית ?
אתה באמת מדבר שטויות כנראה שממש פגעתי בך אז אתה תוקף...
תאמין לי לא נדפקתי פעם אחת ורבות הפעמים שקניתי מישראלבודי אז אם נדפקתי ע"פ דבריך אולי זה גם מכאן..
זו פעם ראשונה שאני קונה אופטימום (ד"א למקרה שלא הבנת) אבל בסדר כמו ששמים לב אתה דברן גדול ואוהב לזרוק שטויות באוויר.. תמשיך אולי תקלע באחת העובדות החכמות שאתה מציג בכל הודעה..
לעניין או לא לעניין תסתכל על ההודעה הראשונה שלך ותחליט לבד.
לילה טוב.
ישן 04-08-11, 01:17   #14
שקד21
חבר פעיל

עוסק ב:: צה"ל
חדר כושר: Home's-Place

http://www.youtube.com/watch?v=plbFpkuCkcU&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=ngTIVHIXkdQ&NR=1

תראה איך זה אצלהם ואצלך תעשה השוואות ותגיע למסקנה ...

נערך לאחרונה על ידי שקד21, 04-08-11 בשעה 01:24.
שקד21 מנותק  
ישן 04-08-11, 02:53   #15
menahem470
חבר פעיל

ככה זה תמיד הם משאירים כמה סנטימטר בלי דבק כדי שיהיה לך קל ליפתוח,ובטח הקופסא התהפכה אז קצת נשפך החוצה
menahem470 מנותק  
ישן 04-08-11, 10:51   #16
Tamir D
חבר פעיל

הסמל האישי שלTamir D

אחי אני לא חושב שיש משהו לא בסדר באבקה שלך..
אבל אוף דה רקורד אני חייב להגיד למה אנשים קונים אופטימום שיש חברות אחרות הרבה יותר זולות כמו אינראקטיב או אקסטרים וואי, תכלס חלבון זה חלבון הכל אותו חרא
Tamir D מנותק  
ישן 04-08-11, 13:22   #17
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

האופטימום לא תמיד סגור הרמטית, לפעמים הקרטון דבוק חלקית, אל תדאג, זה בסדר, תחשוב על זה רגע - אם מישהו לקח דלי של אופטימום, מילא אותו באבקה שהיא לא אופטימום, למה לעזאזל הוא לא הדביק את הקרטון חזרה לדלי ?! זה עד כדי כך קשה ? לא נראה לי.
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-08-11, 20:15   #18
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
חחח כן חכם גדול תשווה את החומר שחבר שלך קנה לחלבון של אופטימום שההנחה שקיבלתי עליו היא 20 שקל ויותר התעסקתי עם מה שקיבלתי מסביב...
עכשיו תסביר לי איך בהנחה של 20 שקל קיבלתי שוקולית ?
אתה באמת מדבר שטויות כנראה שממש פגעתי בך אז אתה תוקף...
תאמין לי לא נדפקתי פעם אחת ורבות הפעמים שקניתי מישראלבודי אז אם נדפקתי ע"פ דבריך אולי זה גם מכאן..
זו פעם ראשונה שאני קונה אופטימום (ד"א למקרה שלא הבנת) אבל בסדר כמו ששמים לב אתה דברן גדול ואוהב לזרוק שטויות באוויר.. תמשיך אולי תקלע באחת העובדות החכמות שאתה מציג בכל הודעה..
לעניין או לא לעניין תסתכל על ההודעה הראשונה שלך ותחליט לבד.
לילה טוב.
ילד בינתיים זה שתוקף זה אתה אז כנראה שאתה נפגעת
מה קרה?מישהו בישראלבודי דיבר אלייך לא יפה אז יש לך משהון נגד החברה? אוי אוי אוי תשלח מכתב לתיבת הפניות

בקיצור ביום שתבין על מה אתה מדבר תחזור ותדבר בינתיים השטויות שבאות פה הן ממך חמוד

hypertrophy מנותק  
ישן 05-08-11, 07:54   #19
denous

הסמל האישי שלdenous

ציטוט:
ילד בינתיים זה שתוקף זה אתה אז כנראה שאתה נפגעת
מה קרה?מישהו בישראלבודי דיבר אלייך לא יפה אז יש לך משהון נגד החברה? אוי אוי אוי תשלח מכתב לתיבת הפניות

בקיצור ביום שתבין על מה אתה מדבר תחזור ותדבר בינתיים השטויות שבאות פה הן ממך חמוד
חחח באמת שאתה מסכן... הגעת לגישה הזאת שאתה מתייחס אליי כמו ילד וקורא לי חמוד... חח באמת לא היה לך משהו אחר לכתוב ?
בכל מקרה דווקא ישראלבודי אחלה חברה מאוד אוהב להזמין ממנה.. כנראה שאחד כמוך, לא שאתה משהו גדול בחברה הזאת אבל אתה נקודה שחורה קטנה לא לזכותה... אז המשהו הזה שאתה מדבר עליו הוא נגדך לא נגד החברה תיהיה בטוח..
בכל מקרה תאמין לי עוד לא הגעתי למצב שאני אשלח מכתב עליך לתיבת פניות חח יש לי קצת מה לעשות ואתה לא ממש שווה את זה..
סיימתי להגיב לך.. ברשותך כמובן חמוד..
ישן 05-08-11, 07:56   #20
denous

הסמל האישי שלdenous

ד"א תודה לשאר שמתי לב שאצל המון אנשים בעולם ובארץ זה חצי פתוח אז אני מניח שזה בסדר..
אני בטוח שגם המנהל היקר של הפורום שליו ורגוע כרגע שהוא הבין שלא קניתי אבקה עם ג'וקים והוא יצא חכם מתמיד כהרגלו, אבל כמובן הוא יודע על מה הוא מדבר...איש גדול.