ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-09-13, 21:21   #1
incognito
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר מוסמך מבית וינגייט ע"ש נט הולמן
ברירת מחדל Generation iron

http://ktla.com/2013/09/18/the-new-d...#axzz2fHZ938Rm

פיל הית' והמפיק של הסרט ולאד משהו מדברים על הסרט שאמור לצאת ב20 לספטמבר בתוכנית חדשות/אירוח מסוימת.

באמת הכתבים שם שאלו שאלות אמיתיות ולא ניסו להוריד מהספורט או הסרט

דבר אחד מבחינתי עשה לי לא נעים זה ששאלו אותו על הסטרואידים וזה היה נראה שהוא מנסה להתחמק אני לא יודע למה לא ממש מבין אולי אסור לא לדבר על זה בטלויזיה בבירור אולי מישהו אחר יודע שיכול להאיר את עיני.
או שאני טועה בזה בכלל.

בכל מקרה תהנו
incognito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-13, 06:20   #2
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

הם לא יכולים לדבר על החומרים באופן גלוי כי זה פשוט מוציא שם רע לספורט.
אתה\אני\מישהו מקצועי אחר שבא מהתחום מבין שחומרים זה חלק בלתי ניפרד מהספורט הזה וזה נראה לו לגיטימי, אבל לבנאדם הממוצע מהרחוב זה בכלל לא ברור.
אני בטוח שקרה לך לא פעם לראות בנאדם שמסתכל על רוני קולמן או ג'אי קאטלר, שדיי ברור שהם על juice כבר מעל 10-15 שנה... ואותו בנאדם שואל אותך ברצינות "תגיד... הוא על סטרואידים?".
הבנאדם הממוצע מהרחוב לא יודע שאין מצב אפילו לחלום על להתקרב לגדלים האלה מבלי החומרים... אפילו שלך זה ברור כשמש.

לאנשים זה לא נראה טבעי להשתמש בחומרים וזה נראה להם קיצור דרך ו"רמאות" והם חושבים שאפשר להגיע לגדלים האלה גם בלי חומרים.
בידיוק כמו שרוב האוכלוסיה חושבת שיוסיין בולט טבעי או מייקל פלפס טבעי, עד שפתאום לנס אמסטרונג נכשל בבדיקות, ואספה פאוול נכשל בבדיקות, וקרל לואיס נכשל בבדיקות ופתאום מלא ספורטאים נכשלים בבדיקות.
אבל האדם הממוצע ברחוב מאמין(כי הוא רוצה להאמין או מחוסר ידע) שהאתלטים האולימפים טבעיים ובלי חומרים...
אז למה שמתחרים באולימפיה יקחו חומרים?

בכל אופן, לסטרואידים יש שם רע אצל האוכלוסיה ולכן מנסים לא להעלות את הסטרואידים לדיון בכלל בתחום כדי לא להוציא לתחום גם כן שם רע.
מעדיפים לדבר על התזונה הקשה, האימונים המפרכים, השינה, ההתמדה, הרצון להצליח, המוטיבציה, הdrive התחרותי וכו וכו וכו...

אגב, דמיין מצב שבוא יוסיין בולט עולה מול התקשורת ואומר: "כן אני לוקח סטרואידים... אני לוקח את החומר הזה והזה 3 פעמים ביום, 5 פעמים בשבוע".
מה יקרה? כל הילדים שמעריצים אותו יתחילו גם לנסות לקחת כי הם יחשבו שככה הם יהיו מהירים כמו יוסיין בולט ויתעלמו מכל נושא הגנטיקה\השקעה\התמדה\אימונים אינטנסיבים וכדומה...
המטרה היא להוות מודל לחיכוי כמובן, אבל מודל לטובה ולא לרעה.
כמו כן, כולם יאבדו את הכבוד שיש להם כלפיו כי הם יחשבו שפשוט לוקחים סטרואידים וזהו.. אתה ניהיה יוסיין בולט.
מה שכמובן לא נכון.

אז לסיכום, לא חסרות סיבות למה אף אחד לא רוצה לדבר על הstack שהוא לוקח ולהודות בנושא.
ובצדק.
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-13, 16:33   #3
FeMeNeN
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
הם לא יכולים לדבר על החומרים באופן גלוי כי זה פשוט מוציא שם רע לספורט.
אתה\אני\מישהו מקצועי אחר שבא מהתחום מבין שחומרים זה חלק בלתי ניפרד מהספורט הזה וזה נראה לו לגיטימי, אבל לבנאדם הממוצע מהרחוב זה בכלל לא ברור.
אני בטוח שקרה לך לא פעם לראות בנאדם שמסתכל על רוני קולמן או ג'אי קאטלר, שדיי ברור שהם על juice כבר מעל 10-15 שנה... ואותו בנאדם שואל אותך ברצינות "תגיד... הוא על סטרואידים?".
הבנאדם הממוצע מהרחוב לא יודע שאין מצב אפילו לחלום על להתקרב לגדלים האלה מבלי החומרים... אפילו שלך זה ברור כשמש.

לאנשים זה לא נראה טבעי להשתמש בחומרים וזה נראה להם קיצור דרך ו"רמאות" והם חושבים שאפשר להגיע לגדלים האלה גם בלי חומרים.
בידיוק כמו שרוב האוכלוסיה חושבת שיוסיין בולט טבעי או מייקל פלפס טבעי, עד שפתאום לנס אמסטרונג נכשל בבדיקות, ואספה פאוול נכשל בבדיקות, וקרל לואיס נכשל בבדיקות ופתאום מלא ספורטאים נכשלים בבדיקות.
אבל האדם הממוצע ברחוב מאמין(כי הוא רוצה להאמין או מחוסר ידע) שהאתלטים האולימפים טבעיים ובלי חומרים...
אז למה שמתחרים באולימפיה יקחו חומרים?

בכל אופן, לסטרואידים יש שם רע אצל האוכלוסיה ולכן מנסים לא להעלות את הסטרואידים לדיון בכלל בתחום כדי לא להוציא לתחום גם כן שם רע.
מעדיפים לדבר על התזונה הקשה, האימונים המפרכים, השינה, ההתמדה, הרצון להצליח, המוטיבציה, הdrive התחרותי וכו וכו וכו...

אגב, דמיין מצב שבוא יוסיין בולט עולה מול התקשורת ואומר: "כן אני לוקח סטרואידים... אני לוקח את החומר הזה והזה 3 פעמים ביום, 5 פעמים בשבוע".
מה יקרה? כל הילדים שמעריצים אותו יתחילו גם לנסות לקחת כי הם יחשבו שככה הם יהיו מהירים כמו יוסיין בולט ויתעלמו מכל נושא הגנטיקה\השקעה\התמדה\אימונים אינטנסיבים וכדומה...
המטרה היא להוות מודל לחיכוי כמובן, אבל מודל לטובה ולא לרעה.
כמו כן, כולם יאבדו את הכבוד שיש להם כלפיו כי הם יחשבו שפשוט לוקחים סטרואידים וזהו.. אתה ניהיה יוסיין בולט.
מה שכמובן לא נכון.

אז לסיכום, לא חסרות סיבות למה אף אחד לא רוצה לדבר על הstack שהוא לוקח ולהודות בנושא.
ובצדק.
אתה צודק אבל בלי קשר מפתחי גוף שומרים על שקט בקטע הזה בגלל שהם ממומנים ע"י חברות תוספי התזונה והם צריכים לייצג מוצרים מסויימים שהם לוקחים ומציגים את זה כאילו הסיבה לכך שהכתף שלהם גדולה יותר מהראש על הבמה זה הקריאטין המיוחד, או החלבון המסויים.
בטח שעם הוא יגיד שהו משתמש בחומרים אף אחד לא ייתן לו חסות כי המון אנשים באמת מאמינים שכל הגודל זה מתוספים... בלי לדבר על כך שאנשים חושבים שכשאתה על חומרים אתה יושב כל היום על הספה עם במבה וגודל לבד.. מורידים את הערך של העבודה הקשה מכל העניין
FeMeNeN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-13, 20:26   #4
incognito
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר מוסמך מבית וינגייט ע"ש נט הולמן

אוקיי זיו אני מוכרח להגיד תודה רבה על ההסבר הארת את עיני למה הם לא מדברים על זה בפומבי
incognito מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה