ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-12-06, 18:34   #1
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan
ברירת מחדל השיטה של ישראלבודי

זה מדהים מה שמראים הלפני ואחרי,אני מת לעשות חיטוב כזה,השאלה אם אני צריך את גיל וישראלבודי בשביל זה או שאם הכנתי לעצמי תפריט טוב עם אימונים ותוספים אני יכול להגיע לתוצאות האלה---מישהו יודע מה הסוד שלהם כי זה באמת מדהים איך אנשים עם כרס כמוני מוציאים ריבועים נדירים.....
eminemfan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-06, 18:39   #2
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

לפי מה ששמתי לב האנשים שם בעלי ה"כרס" הם בתקופת מאסה שבה כולם יותר שמנים...אני חושב שבסך הכל ע"י תפריט נכון ושמירה על כל שאר המרכיבים של פיתוח הגוף אפשר להגיע לאותן תוצאות ויותר טובות...הכל תלוי במידת ההתמדה והכח רצון של הבנאדם...
אתה יכול להשתמש במידע הרב שיש פה באתר הרי מי שפרסם אותו הוא הצוות של ישראל בודי...

בהצלחה שיהיה לך...
ותמשיך להיות מעריץ של הזמר מס 1 בעולם.....
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-06, 18:42   #3
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

כן אבל התאמתי לעצמי תפריט מהתאר שלהם שמתאים ל-80 קג' למרות שאני 93 קג' זה נראה לך טוב?כי אחרי הכל רוב התפריטים של חיטוב די דומים חוץ מהלחם קל שאני לא יודע אם אני יאכל את זה,,,,,,(דרך אגב אתה לא יודע איזה מעריץ אני שלו כבר כמה שנים נולדנו באותו תאריך!)
ישן 20-12-06, 18:42   #4
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

זה לא שלישראל בודי יש שיטה מיוחדת בדרך כלל האנשים שבתמונות זה אנשים עם גנטיקה יוצאת דופן או אנשים שלוקחים משהו מעבר לתוספי מזון אתה יכול גם לבנות תפריט ותוכנית אימונים באותו רמה לפי המאמרים פה באתר ואפילו יותר טוב
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-06, 18:44   #5
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

--------------------------------------------------------------------------------

בן 22,משקל 93 גובה 184,והמטרה שלי היא חיטוב,יש לי אחוזי שומן רבים וכרס גדולה אבל בשאר הגוף לא רואים זאת,אני חושב שיש לי מבנה גוף מזומורף(כל הבנים במשפחה גדולים וגבוהים עם נטיה להשמנה חוץ מהאח הקטן שהוא גבוה מאוד ורזה מאוד 194!),

אף פעם לא התאמנתי באופן סדיר בחדר כושר (מידי פעם) ולמרות זאת יש לי מבנה גוף רחב אך כרס ואחוזי שומן גבוהים ולכן החלטתי לבצע תוכנית אימונים+תזונה רציתי שתגידו לי את דעתכם ותתנו לי טיפים במה אני טועה ובמה אפשר לשפר.

אורח חיים-עובד בלילות וישן מהבוקר עד 1 בצהריים כשאני מתחיל את האימון ב 8 וחצי 9 בערב.(מבחינה ביולוגית 1 בצהריים זה כמו בוקר בשבילי אז אני מתאים תפריט לכך ש1 בצהריים זה כמו 7 בבוקר )

תזונה-לקחתי תפריט מהאתר שמותאם אומנם למשקל 80 למרות שאני 90 אבל חשבתי שזה יתאים לי----------

ארוחת בוקר – 0700

1 גביע קוטג' חצי אחוז שומן

1 כפית שמן זית

5 פרכיות אורז

1 ירק כלשהו

ארוחה 2 10:00

3 לחם קל

150גרם (6) פרוסות פסטרמה דלת שומן

1 כפית שמן זית

1 מלפפון ירוק + חסה

ארוחה 3: 13:00

4 לחם קל

1 טונה במים

1 ירק כלשהו

1 כפית שמן זית

ארוחה 4 16:00

150 תפוח אדמה

סלט ירקות קטן

200 גרם חזה עוף או בשר כלשהו דל שומן

חצי כף חלבון מי גבינה לפני אימון

17:30 אימון

19:15 סיום אימון

1.5 כף חלבון מי גבינה + 1 כפות הגשה של סוכר ענבים על בסיס מים + כפית גלוטמין

2030

180 גרם תפוחי אדמה

סלט ירקות קטן

1 כפית זית

2330

3 חלבוני ביצה + 1 כף גבינה 0.5%

1 כפית שמן זית

1 פרכית אורז

אימונים-4 פעמים בשבוע חדר כושר,פעמיים כדורסל(לא רציני ,זריקות לסל)ויום כדורגל.לא בימים עוקבים!

כשהאימון בחדר כושר כולל אימון אנאירובי של פולבודי קודם כל חימום,מתיחות,אחרי זה עובד על מכשירים של גב וחזה ואז עובר לשרירים קטנים של בטן ורגלייםוידיים ובסוף אירובי של 30 דקות כשאני משחק עם העצימות,פעם 12 קמ'ש פעם הליכה פעם 10 קמש' ולבסוף מתיחות.

תוספים-קניתי חלבון מי גבינה של אופטימום השחור,ויטה לייף וסוכר ענבים+בננה=שניהם לוקח לפני ואחרי האימון.

שונות-לוקח גם כמוסה קטנה של אומגה 3 לפני האימון ותה ירוק בלילה.(יש לציין שאני רק בהתחלה רק כמה ימים בתוכנית)
ישן 20-12-06, 18:45   #6
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eminemfan
כן אבל התאמתי לעצמי תפריט מהתאר שלהם שמתאים ל-80 קג' למרות שאני 93 קג' זה נראה לך טוב?כי אחרי הכל רוב התפריטים של חיטוב די דומים חוץ מהלחם קל שאני לא יודע אם אני יאכל את זה,,,,,,(דרך אגב אתה לא יודע איזה מעריץ אני שלו כבר כמה שנים נולדנו באותו תאריך!)

בקשר למישקל אם אני לא טועה אתה צריך לקחת חלבונים פי 2 ממשקל הגוף הרזה שלך...יעני הגוף שלך פחות האחוזי שומן...תעשה חישוב....
לגבי הפחמימות וכל השאר אני לא בטוח...מישו פה כבר יתן לך תשובה...

(גם אני מעריץ גדול שלו....רק שיבוא להופיע כבר בארץ!!!!!!)
ישן 20-12-06, 18:50   #7
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

הוא לא יבוא בחייים לארץ-הלוואי וכן,רציתי לנסוע להופעה שלו בדטרויוט או בניו יורק או באירופה אבל זה מלא כסף למרות שאם אתה באמת שרוף עליו תשלם הרבה כסף וגם זה מה שאני יעשה אבל רק צריך לחסוך קצת,
ישן 20-12-06, 18:59   #8
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
הוא לא יבוא בחייים לארץ-הלוואי וכן,רציתי לנסוע להופעה שלו בדטרויוט או בניו יורק או באירופה אבל זה מלא כסף למרות שאם אתה באמת שרוף עליו תשלם הרבה כסף וגם זה מה שאני יעשה אבל רק צריך לחסוך קצת,

כל שבת אני מתפלל שיבוא...חחח....כשהוא יבוא אני הולך בטוח ולא משנה כמה זה יעלה...אבל לטוס לארה"ב במיוחד בשביל זה זה קיצוני מדי....אם וכשאני יהיה בארה"ב אני ילך להופעה שלו...ווואיי זה יכול להיות משו לפנים...
ישן 20-12-06, 19:30   #9
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
--------------------------------------------------------------------------------

בן 22,משקל 93 גובה 184,והמטרה שלי היא חיטוב,יש לי אחוזי שומן רבים וכרס גדולה אבל בשאר הגוף לא רואים זאת,אני חושב שיש לי מבנה גוף מזומורף(כל הבנים במשפחה גדולים וגבוהים עם נטיה להשמנה חוץ מהאח הקטן שהוא גבוה מאוד ורזה מאוד 194!),

אף פעם לא התאמנתי באופן סדיר בחדר כושר (מידי פעם) ולמרות זאת יש לי מבנה גוף רחב אך כרס ואחוזי שומן גבוהים ולכן החלטתי לבצע תוכנית אימונים+תזונה רציתי שתגידו לי את דעתכם ותתנו לי טיפים במה אני טועה ובמה אפשר לשפר.

אורח חיים-עובד בלילות וישן מהבוקר עד 1 בצהריים כשאני מתחיל את האימון ב 8 וחצי 9 בערב.(מבחינה ביולוגית 1 בצהריים זה כמו בוקר בשבילי אז אני מתאים תפריט לכך ש1 בצהריים זה כמו 7 בבוקר )

תזונה-לקחתי תפריט מהאתר שמותאם אומנם למשקל 80 למרות שאני 90 אבל חשבתי שזה יתאים לי----------

ארוחת בוקר – 0700

1 גביע קוטג' חצי אחוז שומן

1 כפית שמן זית

5 פרכיות אורז

1 ירק כלשהו

ארוחה 2 10:00

3 לחם קל

150גרם (6) פרוסות פסטרמה דלת שומן

1 כפית שמן זית

1 מלפפון ירוק + חסה

ארוחה 3: 13:00

4 לחם קל

1 טונה במים

1 ירק כלשהו

1 כפית שמן זית

ארוחה 4 16:00

150 תפוח אדמה

סלט ירקות קטן

חצי כף חלבון מי גבינה לפני אימון

17:30 אימון

19:15 סיום אימון

1.5 כף חלבון מי גבינה + 1 כפות הגשה של סוכר ענבים על בסיס מים + כפית גלוטמין

2030

180 גרם תפוחי אדמה

סלט ירקות קטן

1 כפית זית

2330

3 חלבוני ביצה + 1 כף גבינה 0.5%

1 כפית שמן זית

1 פרכית אורז

אימונים-4 פעמים בשבוע חדר כושר,פעמיים כדורסל(לא רציני ,זריקות לסל)ויום כדורגל.לא בימים עוקבים!

כשהאימון בחדר כושר כולל אימון אנאירובי של פולבודי קודם כל חימום,מתיחות,אחרי זה עובד על מכשירים של גב וחזה ואז עובר לשרירים קטנים של בטן ורגלייםוידיים ובסוף אירובי של 30 דקות כשאני משחק עם העצימות,פעם 12 קמ'ש פעם הליכה פעם 10 קמש' ולבסוף מתיחות.

תוספים-קניתי חלבון מי גבינה של אופטימום השחור,ויטה לייף וסוכר ענבים+בננה=שניהם לוקח לפני ואחרי האימון.

שונות-לוקח גם כמוסה קטנה של אומגה 3 לפני האימון ותה ירוק בלילה.(יש לציין שאני רק בהתחלה רק כמה ימים בתוכנית)
תשמע התזונה שלקחתה מהאתר יכולה לעזור לך בהחלט

אבל...אם אתה רוצה התקדמות רצינית אני ממליץ לך לגשת לגיל כי זאת תזונה שאתה רואה באתר מתאימה בכללי לאנשים מסוגך אבל יכול להיות שאתה אישית צריך יותר פחמימות או חלבונים בגלל זה פגישת יעוץ תהיה הרבה יותר מדויקת ומשתלמת
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה