ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-11-06, 12:30   #21
Desert-eagle
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fff
ולמה לא? מה פסול בזה?
Fff זה כיף להיות מאכזב הורים??
Desert-eagle מנותק  
ישן 04-11-06, 12:31   #22
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Desert-eagle
Fff זה כיף להיות מאכזב הורים??
אויש יא פאסיבי מזעזע , תנוח
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 12:31   #23
igorek
חבר פעיל

שיהיו הומואים ויתגאו בזה אבל למה צריך לעשות מצעד רק בשביל להתגרות באנשים?
הם תמיד אומרים שהם לא שונים מאף אחד אחר אבל המצעד הזה רק מראה עד כמה הם שונים.
igorek מנותק  
ישן 04-11-06, 12:31   #24
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
אני במת לא רוצה להליב אף אחד אבל :::

חברים : ניראה לי יתגלה כאן הומו
עם לקרוא טוב טוב את ההודעה הזאת אפשר להבין ש הוא בסך הכול נתן להונואים מחמאות ! הם אנשים רגילים לגמרי <<< זה מה שהו אמר

חבל
לפני שאתה צוחק עליו תלמד לכתוב!!
ran7 מנותק  
ישן 04-11-06, 12:32   #25
Antonator1
הושעה

אני רק אומר שלא כדאי לעשות את זה בירושלים כדי לא לעורר שערורייות ושנאה מצד הציבור הדתי והמסורתי. חוץ מזה, שיעשו מה בראש שלהם, לא מפריע לי כלום. כאמור, דת ופוליטיקה זה הכל שטויות לדעתי. כולם בעולם שיעשו מה שבא להם, זה עולם חופשי. תאמינו לי, סטרייטים כמו אולמרט, נתניהו ואחרים עשו הרבה יותר נזק למדינה מאשר משתתפי מצעד הגאווה.
Antonator1 מנותק  
ישן 04-11-06, 12:33   #26
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
ולמה לא? מה פסול בזה?
מגעיל מגעיל מגעיל !

דרך הגב אנשים : FFF זה מישהו שכבר רשום בפורום פה אבל לא רוצה להגן על הומואים עם המשתמש שלו כי כניראה אנכנו כולנו מקירים אותו כאן (די מפורסם בתח) כבן אדם רגיל והוא פשוט מיתבייש ! 100% זה ככה ! וזה טוב שאתה מתבייש ככה צריך בן זונה !
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 12:33   #27
Desert-eagle
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fff
אויש יא פאסיבי מזעזע , תנוח
תשמע אם היית ברדיוס ה10 מטר מולי, ומדבר ככה לידי, היית מזמן מוצא את עצמך באיכילוב באמת נח כל החודש נח!!
Desert-eagle מנותק  
ישן 04-11-06, 12:34   #28
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Real
רגע לא ממש הבנתי מה הולך פה,
הם רוצים לעשות את מצעד גאווה בירושלים?והחרדים שם מתנגדים לזה?..
זה הקטע?או מה בדיוק?..
אנשים אתם צריכים לצאת מהבועה, יש עוד דברים חוץ מפיתוח גוף.
אני חושב שזה קצת מוזר שעד היום לא שמעת כלום הזה, זה מופיע כל יום בחדשות,בעיתונים ,באינטרנט, צריך להיות ממש בבועה כדי לא לדעת מה קורה בתוך המדינה.
בקיצור,אירגוני השמאל הליברלים וההומואים הדוחים החליטו השנה לעשות שריר ולעשות את המצעד זימה שלהם שכולל התרוצצות בתחתונים ומעשים מגונים אחד בשני בירושלים!
ירושלים היא לא רק העיר בירה שלנו והעיר שהכי חשובה לנו, זאת העיר הכי קדושה ל-3 דתות,וזה גורם לנו להראות רע גם כלפי העולם.
יש בסביבות ה-400,000 מתנגדים שיהיו שם, והמהומות של החרדים כבר התחילו לפני כמה ימים, אם המצעד יתקיים יהיו שם לא רק מכות אלא גם רציחות לפי מה שהם אומרים.
המשטרה כבר רצתה לבטל את המצעד, אבל מה חברי השמאל(מר"צ) עשו? הם הלכו לבג"ץ ודרשו שיאשרו את המצעד,למרץ אין ערכים חוץ מלמתוך בכל דבר פסול ובאוייבי המדינה.
המצעד הזה לא צריך להתקיים בשום מקום,ובטח שלא בירושלים.
המשטרה כניראה תבטל אותו בסוף כי הרי כל מוות שיהיה שם המשטרה תואשם בזה כמו תמיד, אז לא תהיה להם ברירה אלא ללחוץ שיבטלו את זה.
זה אמור להיות שישי הבא.
ישן 04-11-06, 12:35   #29
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
מגעיל מגעיל מגעיל !

דרך הגב אנשים : FFF זה מישהו שכבר רשום לפורום פה אבל לא רצה להגן על הומואים עם המשתמש שלו כי כניראה אנכנו כולנו מקירים אותו כאן כבן אדם רגיל והוא פשוט יתבייש !
בהחלט. אתה אדם פרמטיבי ששולל את האחר . אויש, אני לא אופתע לשמוע שלדעתך קוקסינל זה גבר.
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 12:36   #30
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7
לפני שאתה צוחק עליו תלמד לכתוב!!
אני צוחק עליו ? :cry_1:
חבל לי עליו הוא לא בן אדם ! הוא סטן !
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 12:36   #31
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

Bodybuilder אני מבקש שלא תתווכח עם Fff, הרי לפי השם ולפי כמות ההודות שיש לו זה יכול להיות רק מישהו שהצטרף לאתר בשביל לעצבן אותנו.
ישן 04-11-06, 12:37   #32
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

נגד המצעד בכל מקום שיהיה,ובטח שבירושלים,ולא שאני דתי או מאמין,אני חילוני לגמרי ואפילו אתאיסט.
המצעד הזה מציג את כל מה שמקולקל,סוטה ומעוות בחברה המערבית שלנו היום, משום מה החברה הסופר ליברלית שאנחנו חיים בה מכתיבה לנו יום יום שצריך לקבל הכל,ואת כולם,אחרת אנחנו צרי עין,אין חשיבות לשום אידיאולוגיה או ערכים,להיות הומו זה באופנה היום,רק תראו איזה מסיבות נחשבות הכי פופלריות בתל אביב ואיזה מועדנים,זה כבר עבר כל גבול!
נימאס כבר מהשטיפת מוח הליברלית הזאת שאנחנו מקבלים יום יום,אפילו בלי להרגיש, תוכניות על הומואים בלי סוף,סדרות על הומואים,מעצבי אופנה ותוכניות שמכתיבות אופנה בעיקר לקהל הנשים דוחפים הומואים,סטייל מיקי בוגנים וכו`,אפילו המדינה שלנו שלחה שגריר(או זוג)הומואים מוצהרים לצרפת רק על מנת שישראל תיתפס כמדינה סובלנית ושוות זכויות באירופה,ואחרי זה מתפלאים מאיפה ההומואים קיבלו ביצים לקיים כזה מצעד בירושלים,חצי מהחברה החילונית הרי מעורבת בתעשיה שנקראת הומואים לסביות. וזה כולל את כל חברי הכנסת השמאלנים הקיצונים של מרץ וכל המצביעים של מרץ שאמרו שהם ישתתפו במצעד הזה `בשביל להראות שהמצעד בעצם מייצג את כ-ל החברה הישראלית ואת חופש הביטוי והדמוקרטיה`. אין לי הרבה הערכה לחרדים שלא מתגייסים אפילו לצבא,אבל אני כן מקווה שאיזה חבר כנסת של מרץ יקבל איזה מקל לראש באותה הזדמנות.
המצעד הזה בירושלים מבייש אותנו כלפי כל העולם כי כמו שאתם יודעים ירושלים היא עיר לא פחות חשובה או קדושה לכל העולם בין אם זה לנוצרים או למוסלמים.
אתם חושבים שבוותיקן היו מאשרים כזה מצעד????ממש לא.
המצעד הזה מראה כל מה שחולה בחברה שלנו,מצד אחת יצורים ערומים שמתמזמזים ברחוב ומתהלכים בתחתונים, מצד שני חרדים סטייל מאה שערים.
אגב הפעם הזאת אני בצד של החרדים, לפחות הם יעצרו את התופעה המבישה הזאת.
עוד משהו שנשמע לי מאוד מוזר,המשטרה שגם ככה דלת כוחות ותקציב צריכה להציב את רוב השוטרים שלה שם כאשר כל הארץ מופקרת,ניראה לי קצת לא נכון שבית המשפט אישר כזה אירוע שדורש 80% מכוחות המשטרה להיות שם,ועם כל זה אישרו את האירוע בכל זאת,הכל בשם הליברליזם החולה והקיצוני שהם דוגלים בו.
לפי דעתי בסוף המצעד יבוטל,המשטרה הולכת להמליץ על ביטול המצעד בתחילת שבוע הבא,כי כל אחריות של רצח או נפגעים הרי תמיד מוטלת על המשטרה(לפעמים לא בצדק). מה שבטוח זה שאם המצעד יתקיים הסוף שלו לא יהיה טוב.(להומואים-לסביות)
ישן 04-11-06, 12:39   #33
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
Bodybuilder אני מבקש שלא תתווכח עם Fff, הרי לפי השם ולפי כמות ההודות שיש לו זה יכול להיות רק מישהו שהצטרף לאתר בשביל לעצבן אותנו.
צודק 100% אין על מה להיתווכך !
מיצטאר על הדיבול הלא יפה שלי ! זה לא יקרה שוב !
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 12:39   #34
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אני לא שונא הומואים אני שונא את התופעה המוחצנת שנקראת יציאה מהארון,אני שונא את הליברלזים הקיצוני שמנסה לשטוף לאנשים את המוח `שזה מגניב להיות הומו` וזה מתבטא כמו שאמרתי בתחום האופנה,חיי הלילה התל אביבים,מצעדים מוחצנים שגוררים אליהם אלפי אנשים כמו מצעד הגאווה או מצעד האהבה כאשר ההבדל בין שני המצעדים האלה לא קיים,הייתי לפני 3 שנים אני חושב, במצעד האהבה בתל אביב,המראות שראיתי הן זהות למצעד הגאווה,רק שלתוך הזבל הזה שפכו גם ערסים,פריחות,שרלילות,נרקומנים `ושאר טובי העם`.
זה גם מתבטא בתוכניות טלוויזה שבאות לשטוף לך את המוח שזה טוב להיות הומו,הרי בכל תוכנית מערבית ליברלית מכניסים היום `הומואים` או שחקנים שמשחקים הומואים,בכל הסדרות והטלנובלות שצעירים רואים ואני לא מגזים,בתקשורת המערבית אתה מקבל שטיפה אין סופית של מסרים שאומרים לך שאתה חייב לקבל את כולם אחרת משהו דפוק אצלך.
מה עוד?
אהה נכון,מפלגות השמאל הקיצוני שתורמות לביזיון שמקלקל את המדינה,מר`ץ מפלגת האוייבים של מדינת ישראל עושה עבודה טובה בהגנה על האוייבים שלנו מבחוץ וגם תורמת לכל ההרס שמתרחש מבפנים ומנסה לכבות כל יצר של לאומיות(ראה את סינדרום ליברמן בממשלה והפאניקה של השמאל).
בקיצור,כמו שאתה שם לב יש לי בעיה לא קטנה עם הליברלזים הקיצוני והשטיפת מוח שאנחנו מקבלים יום יום.
לגבי הומו ספציפי? אני לא שונא שום הומו, לכל בן אדם יש זכות לעשות מה שבא לו בפרטיות שלו, מי אני שאגיד לבן אדם מה לעשות בביתו? אני נגד ההוצאה החוצה והקיצוניות שבזה.
ודרך אגב בקשר לחרדים אני יכול לפתוח פה לא קטן מזה,ואני חושב שלא צריך להיות חרדי בשביל להיות נגד המצעדים,ולא צריך להיות הומו בשביל להיות נגד החרדים.
אף אחד לא אומר שצריך לבחור.
כמו שאמרתי קודם השנאה שלי לחרדים גדולה,אני פשוט מתייחסים אליהם ככלי ספציפי שמטפל בבעיה אחרת שקיימת(המצעד)
ישן 04-11-06, 12:39   #35
FFF
מושעה

ציטוט:
נגד המצעד בכל מקום שיהיה,ובטח שבירושלים,ולא שאני דתי או מאמין,אני חילוני לגמרי ואפילו אתאיסט.
המצעד הזה מציג את כל מה שמקולקל,סוטה ומעוות בחברה המערבית שלנו היום, משום מה החברה הסופר ליברלית שאנחנו חיים בה מכתיבה לנו יום יום שצריך לקבל הכל,ואת כולם,אחרת אנחנו צרי עין,אין חשיבות לשום אידיאולוגיה או ערכים,להיות הומו זה באופנה היום,רק תראו איזה מסיבות נחשבות הכי פופלריות בתל אביב ואיזה מועדנים,זה כבר עבר כל גבול!
נימאס כבר מהשטיפת מוח הליברלית הזאת שאנחנו מקבלים יום יום,אפילו בלי להרגיש, תוכניות על הומואים בלי סוף,סדרות על הומואים,מעצבי אופנה ותוכניות שמכתיבות אופנה בעיקר לקהל הנשים דוחפים הומואים,סטייל מיקי בוגנים וכו`,אפילו המדינה שלנו שלחה שגריר(או זוג)הומואים מוצהרים לצרפת רק על מנת שישראל תיתפס כמדינה סובלנית ושוות זכויות באירופה,ואחרי זה מתפלאים מאיפה ההומואים קיבלו ביצים לקיים כזה מצעד בירושלים,חצי מהחברה החילונית הרי מעורבת בתעשיה שנקראת הומואים לסביות. וזה כולל את כל חברי הכנסת השמאלנים הקיצונים של מרץ וכל המצביעים של מרץ שאמרו שהם ישתתפו במצעד הזה `בשביל להראות שהמצעד בעצם מייצג את כ-ל החברה הישראלית ואת חופש הביטוי והדמוקרטיה`. אין לי הרבה הערכה לחרדים שלא מתגייסים אפילו לצבא,אבל אני כן מקווה שאיזה חבר כנסת של מרץ יקבל איזה מקל לראש באותה הזדמנות.
המצעד הזה בירושלים מבייש אותנו כלפי כל העולם כי כמו שאתם יודעים ירושלים היא עיר לא פחות חשובה או קדושה לכל העולם בין אם זה לנוצרים או למוסלמים.
אתם חושבים שבוותיקן היו מאשרים כזה מצעד????ממש לא.
המצעד הזה מראה כל מה שחולה בחברה שלנו,מצד אחת יצורים ערומים שמתמזמזים ברחוב ומתהלכים בתחתונים, מצד שני חרדים סטייל מאה שערים.
אגב הפעם הזאת אני בצד של החרדים, לפחות הם יעצרו את התופעה המבישה הזאת.
עוד משהו שנשמע לי מאוד מוזר,המשטרה שגם ככה דלת כוחות ותקציב צריכה להציב את רוב השוטרים שלה שם כאשר כל הארץ מופקרת,ניראה לי קצת לא נכון שבית המשפט אישר כזה אירוע שדורש 80% מכוחות המשטרה להיות שם,ועם כל זה אישרו את האירוע בכל זאת,הכל בשם הליברליזם החולה והקיצוני שהם דוגלים בו.
לפי דעתי בסוף המצעד יבוטל,המשטרה הולכת להמליץ על ביטול המצעד בתחילת שבוע הבא,כי כל אחריות של רצח או נפגעים הרי תמיד מוטלת על המשטרה(לפעמים לא בצדק). מה שבטוח זה שאם המצעד יתקיים הסוף שלו לא יהיה טוב.(להומואים-לסביות)
בחלק ממה שאתה רושם אתה מדבר על מטרוסקסואליזם, שזו תופעה נפוצה לכל דבר גם בארצנו הקטנטונת.
עוד אני אחדד בנושא ואגיד לך שמטרוסקסואל נצפה בחופי איטליה עם בת זוגתו בחוטיני .
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 12:40   #36
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
בחלק ממה שאתה רושם אתה מדבר על מטרוסקסואליזם, שזו תופעה נפוצה לכל דבר גם בארצנו הקטנטונת.
עוד אני אחדד בנושא ואגיד לך שמטרוסקסואל נצפה בחופי איטליה עם בת זוגתו בחוטיני .
מעניין שקראת את כל זה בפחות מ-10 שניות והספקת כבר להגיב.
ולא הבנתי מה הקשר לאיטליה.
ישן 04-11-06, 12:41   #37
FFF
מושעה

ציטוט:
מעניין שקראת את כל זה בפחות מ-10 שניות והספקת כבר להגיב.
ולא הבנתי מה הקשר לאיטליה.
כפי שנוכחת לגלות לא קראתי הכל ,
וכמו כן לא הגבתי על הכל .
מה זה אומר לגביי?
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 12:42   #38
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

הקטע שירושלים היא עיר דתית וקדושה(חוץ מצמיגים בוערים).
שפועלת על פי התנ"ך ובאותו תנ"ך ההומויזם הוא חטא גדול,
הומואיזם,גילוי עריות והתאבדות,שלוש החטאים הכי גדולים ביהדות.

אז לא פלא שיש נגדם הפגנה שם,דבר שני,
אין לי שום דבר נגד הומואים,אבל הם הגזימו הפעם,

מה כבר לא מספיק להם תל-אביב?באמת,הם יודעים שזה לא בסדר.
ותאמינו לי ראש העיר של ירושלים לא פחות אשם בשטות הזאת,

אבל על הזין,באמת שעל הזין,כי אני יגיד לכם דבר אחד,
זה כבר לא משנה,מישהו כנראה שם הרבה כסף בכיס של אחד הכרישים בירושלים,
ובזה זה הסתכם.

ישן 04-11-06, 12:43   #39
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
כפי שנוכחת לגלות לא קראתי הכל ,
וכמו כן לא הגבתי על הכל .
מה זה אומר לגביי?
שהצטרפת לאתר כדי לשגע אותנו, בכל אופן הדיקטטורה של השמאל הקיצוני שמכריחה אותנו לקבל כל דבר שזורקים עלינו לא תעבוד עלי, כמו שאתה רואה.
אני כבר מעבר לזה, ולשטיפת מוח שלכם ושל התקשורת.
ישן 04-11-06, 12:45   #40
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
שהצטרפת לאתר כדי לשגע אותנו, בכל אופן הדיקטטורה של השמאל הקיצוני שמכריחה אותנו לקבל כל דבר שזורקים עלינו לא תעבוד עלי, כמו שאתה רואה.
אני כבר מעבר לזה, ולשטיפת מוח שלכם ושל התקשורת.
סתם הצטרפתי לפורם ? איך אני אדע שיש נושא כזה אם לא הייתי בפורם ?
בקיצור ,
מי שנראה על המשאית של שיראזי בעוד כשבוע נראה ונגיד לו שלום
FFF מנותק  
נושא נעול