ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-11-06, 12:46   #41
Der Metzgermeister
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
כפי שנוכחת לגלות לא קראתי הכל ,
וכמו כן לא הגבתי על הכל .
מה זה אומר לגביי?
שאתה אידיוט?

The Butcher לשעבר, השתדרגתי.
Der Metzgermeister מנותק  
ישן 04-11-06, 12:46   #42
Desert-eagle
חבר פעיל

תעיף את החתימה הזאת יא מחבק עצים!!
Desert-eagle מנותק  
ישן 04-11-06, 12:46   #43
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Desert-eagle
תעיף את החתימה הזאת יא מחבק עצים!!
הבוד שלך פשוט הורס.
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 12:48   #44
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

FFF אני לא רואה שום דבר בהודעות של FFF האומו ! אין שום הגיון במישפטים שלו
מטרוסקסואליזם מה ? WTF הומו ? על מה אתה מבלבל לנו תמוח ? איטליה ? ביקיני ? חוטיני בנות ? מה קשור יחור אחד ?
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 12:49   #45
Krazy-Hawk
חבר פעיל

הומואים = אנשים טיפשים וחסרי תכלית בעולם הזה.
בשביל מה הומואים חיים בכלל ? איזה מטרה יש להם בחיים ?
איך בדיוק הומו רוצה להקים משפחה וילדים?, ההומו הזה פשוט לא יכול להמשיך את הדור של המשפחה שלו.

תמיד יש תקווה לכל בנאדם גם להומואים, הם יכולים ללכת לרב שידריך אותם ויראה להם את הדרך הנכונה. בכלל לפי דעתי בנאדם שהוא הומו זה סה"כ בנאדם שעבר משבר בחיים ויצר לעצמו כל מני שדים במח שגורמים לו לסטות מן הנורמה.

פשוט מאוד, אלוהים ברא את כל בני האדם שווים, ונתן להם בחירה חופשית, הבחירות שעושה בנאדם זה כבר תלוי בו, וגם אם הוא טעה כמו שאמרתי תמיד אפשר לתקן ולסדר הכל, תלוי אם הבנאדם רוצה בזה או לא.

בגלל זה אותם אלה שנשארים הומואים למרות שהם יודעים שיש דרך אחרת, לא מגיע להם שום זכויות ושום דבר, הם האויב הכי גרוע של עצמם. זה מוגזם להגיד שלו מגיע להם לחיות אבל מה שכן מגיע להם זה בידוד, שיקחו את כל ההומואים בעולם וישמיו אותם בתוך עיר אחת וזהו שלא יטרידו את שאר האנשים בחרא שלהם כמו שהם רוצים לעשות מצעד במקום שהכי מתנגד לזה...

אני ממש לא איזה מטיף דתי שמנסה להחזיר מישהו בתשובה, אני בנאדם חילוני רגיל ששומר דברים בסיסיים כמו יום כיפור.

Light Weight Baby Light Weight
Krazy-Hawk מנותק  
ישן 04-11-06, 12:52   #46
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Krazy-Hawk
הומואים = אנשים טיפשים וחסרי תכלית בעולם הזה.
בשביל מה הומואים חיים בכלל ? איזה מטרה יש להם בחיים ?
איך בדיוק הומו רוצה להקים משפחה וילדים?, ההומו הזה פשוט לא יכול להמשיך את הדור של המשפחה שלו.
יש הומואים שמתחתנים ומאמצים ילדים...
וכן הומוסקסואליים זה אחד הדברים הדוחים ביותר שיש, מצידי שיתחתנו ויאמצו ילדים, אבל לעשות מצעד גאווה זו כבר טיפשות...
VoRteX מנותק  
ישן 04-11-06, 12:52   #47
Der Metzgermeister
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
יש הומואים שמתחתנים ומאמצים ילדים...
וכן הומוסקסואליים זה אחד הדברים הדוחים ביותר שיש, מצידי שיתחתנו ויאמצו ילדים, אבל לעשות מצעד גאווה זו כבר טיפשות...
לאמץ ילד זה להמשיך את השושלת של משפחה אחרת.

The Butcher לשעבר, השתדרגתי.
Der Metzgermeister מנותק  
ישן 04-11-06, 12:56   #48
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
סתם הצטרפתי לפורם ? איך אני אדע שיש נושא כזה אם לא הייתי בפורם ?
בקיצור ,
מי שנראה על המשאית של שיראזי בעוד כשבוע נראה ונגיד לו שלום
מה אתה מנסה להוכיח אני לא מבין?
אתה מנסה לכפות עלינו לתמוך במצעד?
אני חילוני לגמרי, ואני נגד הרס ירושלים!
ישן 04-11-06, 12:59   #49
Krazy-Hawk
חבר פעיל

עמרי,
המתרומם הזה כנראה מחפש תשומת לב כמו כל ההומואים

עזבו פשוט תנו לאידיוט הזה לחיות בסרט הדפוק שהוא חי בו
אל תתיחסו להודעות שלו וזהו

Light Weight Baby Light Weight
Krazy-Hawk מנותק  
ישן 04-11-06, 13:00   #50
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אני אשמח להמשיך איתך בשיחה, אך לא בפורם הנוכחי אלא בשיחה קלה במסנ .
אגב,
יש לך גוף ממש גרנדיוזי.
FFF מנותק  
ישן 04-11-06, 13:01   #51
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני
ברירת מחדל בושה וחרפה הדיעות כאן בפורום

קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

לגבי הומואים באופן כללי, חכו ילדים, יש אנשים שמגלים את זה בגיל מאוחר יותר. תסתכלו טוב טוב על עצמכם ותחשבו שמעל ל10 אחוז מהאוכלוסיה הם הומואים, ואחד מהילדים הקטנים כאן שעוד לא נגע בכוס הולך להיות הומו. אולי אתה באדיבילדר?

עצם קיום המצעד הוא דבר שאני באופן אישי חושב שהוא מטופש ומדחיק את אוכלוסיית ההומוסקסואלים משאר האוכלוסיה של המדינה. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כאלו שמתנהגים בצורה מוחצנת פשוט דוחים אותי, והם אלו שבד"כ מרכיבים את המצעדים השונים האלו. אין סיכוי, בניגוד לתלאביבים אחרים, שתתפסו אותי בעצרת כזו לשם "תמיכה". אני חושב שמלכתחילה אין מה לחגוג נטיה מינית.

א-ב-ל, אם הם בחרו לצעוד ברחבי העיר וקיבלו אישור מהמשטרה, אין סיבה שלא יתקיים מצעד כזה. יום חג ומוסיקה ושומדבר שגורם למישהו נזק. הם לא הולכים במצעד, תופסים סטרייטים תמימים, ומזיינים אותם על המשאית של שיראזי. הם הולכים ורוקדים וחוגגים כמו שמותר לכל אדם במדינה. קצת מזכיר את המשאיות של החב"דניקים.

בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב), ההומואים עושים צבא. גם בסיירות כמו שאמרו, קורעים את התחת (דו משמעות) בשביל המדינה הזו. הם הרוויחו את הזכות ללכת ולחגוג באיזה עיר שיבחרו. למה בחרו דווקא את ירושליים? מצידי שזה יהיה בשביל הפרובוקציה, לא ממש משנה לי. אוכלוסיה של נבלות מסריחות שלא תורמת אף לא דבר אחד למדינה כמו החרדים, הם לא אלו שיוכלו לבוא ולקבול על הקביעה . הם פשוט לא הרוויחו את הזכות.

הלוואי והכל יתפתח לפורענות גדולה, יתן הזדמנות לשוטרים לנפץ קצת גולגלות דוסיות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 04-11-06, 13:01   #52
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

fff אתה מוזמן להשתתף בדיון תרבותי, בשביל לעשות זאת אתה צריך לקרוא טיעונים של אנשים אחרים (כמוני) שהשקיעו ורשמו מגילות, ורק אחר כך להגיב.
החתימה שלך בוטלה לא בגלל התמונה אלא בגלל הגודל שלה, תקטין את התמונה ותעלה אותה אם זה חשוב לך.
ישן 04-11-06, 13:02   #53
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Der Metzgermeister
לאמץ ילד זה להמשיך את השושלת של משפחה אחרת.
מבחינה ביולוגית... את ההומוסקסואלים כמובן זה לא מעניין.
VoRteX מנותק  
ישן 04-11-06, 13:06   #54
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
10/11/06 יום של בושה ויום של חרא ! הומואים משתלתים על ירושליים עיר קדושה : עשור לתת לזה לקראות, צריך לעשות משהו ! אז חשבתי פה על משהו ...
למה שלא נארגן פגישה של חברי פורום (בתל אביב/חיפה) וניסע לירושליים להיתנגד להומואים הבני זונות שרוצים לחרבן בירושליים העיר שאנכנו כול כך אוהבים ! העיר שאנכנו דואגים לו !
ומאוד חשוב לי מה אתם חושבים על כול זה ...
ולגבי הפגישה של כול חברי הפורום ישראלבודי בישביל המלחמה נגד האומואים אני רציני לגמרי ! כמו שאמרתי עשור לתת לזה לקראת ! לא בירושליים זה מוגזם """לא ירושליים""" !
הגיע הזמן להוכיח שאנכנו יהודים המיתיים ולא ניתן לחרא לעלות למלה ! חרא צריך להישאר בבייוב/בשירותים בעוד מקומות אבל לא בירושליים ! נילחם>נתנגד>ונהרוג אותם עם צריך! נקודה
וואלה פעם שנאתי אותך...אבל בגלל ההודעה הזאת התחלתי לאהוב אותך מסכים ב 1000% איכס אני פשוט שונא את החולי רוח האלה!! פשוט דוחה חחחחחחחחחחחחחחחחח אפרופו הומואים פעם נסענו כמה חבר'ה דפקנו ביצים בקוקסינלים מהאוטו ושיפשפנו חחח קוקסינלים אמיתיים לא סתם חנונים ..
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 13:07   #55
shahaflol
חבר פעיל

איזה פוסט מטומטם זה.
בכל מקרה, זו זכותם לצעוד איפה שבא להם, גם אם אנחנו לא מסכימים איתם. אני באמת לא מסכים איתם ולדעתי זה מיותר לצעוד שם כי הרי הם אנשים רגילים, אז מה הקטע בלצעוד ולעשות דווקא? אבל תתפלאו, אני רוצה שהם יצעדו שם כמו גדולים.
אני רצה שהם יצעדו שם רק בגלל התגובה של החרדים, בשביל אנשים שלא הולכים לצבא ולא מועילים למדינה בכלום, יש להם חוצפה לאיים להרוג אנשים במצעד הגאווה. הרוב הגדול של החרדים נחשב לטפיל במדינה, לא תורם לה כלום אבל חי על חשבונה, אבל פה יש להם ופה גדול, לא סתם. לדעתי מגיע שיעשו דווקא לחרדים כי אני ממש לא יכול להעריך אותם, הם מגיבים פה ממש לא כמו שצריך והאיומים לפגוע באנשים רק מוכיחים איזה סוג אנשים הם.

בודיבילדר, אתה פשוט אחד המפגרים שקיימים פה, תלמד לכתוב בלי שגיאות!!! זה פשוט הורג אותי לקרוא הודעות עם כל כך הרבה שגיאות כתיב, ועוד של מישהו טיפש וגזען. אני במקומך לא הייתי ממשיך להגיב פה רק כדי להסתיר את הטיפשות שבהודעות.

ד"א הויכוח עם Fff ממש דבילי כי גם אם זה מישהו רציני מהפורום, זה שהוא מסתתר מאחורי משתמש אחר כדי שלא יזהו אותו זה כבר מוריד מהכבוד שלו, לדעתי. אני מציע לכם לא להמשיך להתווכח איתו כי זה סתם מיותר ויגרר לשטויות.
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:08   #56
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
גם אני חילוני לגמריי לא מרגיש נוח ולא מצליח כמעט לשמור מצוות אין מה לעשות יש גם אנשים כאלה ...
אבל אני מסכים פה אם עומרי ואם כל אחד אחר לא לתת להם ללכת בירושלים תחשבו מה יגידו עלינו בעולם עיר הבירה של ישראל עיר ההומואים
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 13:09   #57
shahaflol
חבר פעיל

דר' מסל ממש הודעה לעניין! לא קראתי הכל אבל לפי ההתחלה אתה יודע על מה אתה מדבר!

יש פה הרבה מאוד אנשים שאו שהם הומואים בהכחשה, או שהם הומופובים. בשני המקרים הם לא חכמים במיוחד ( כן אני מדבר אליך בודיבילדר וגם קצת אלייך קרייזי הוק)

עריכה: דר' מסל אני מסכים איתך במאה אחוז! יפה שיש מישהו נורמלי פה
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:10   #58
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

לגבי הומואים באופן כללי, חכו ילדים, יש אנשים שמגלים את זה בגיל מאוחר יותר. תסתכלו טוב טוב על עצמכם ותחשבו שמעל ל10 אחוז מהאוכלוסיה הם הומואים, ואחד מהילדים הקטנים כאן שעוד לא נגע בכוס הולך להיות הומו. אולי אתה באדיבילדר?

עצם קיום המצעד הוא דבר שאני באופן אישי חושב שהוא מטופש ומדחיק את אוכלוסיית ההומוסקסואלים משאר האוכלוסיה של המדינה. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כאלו שמתנהגים בצורה מוחצנת פשוט דוחים אותי, והם אלו שבד"כ מרכיבים את המצעדים השונים האלו. אין סיכוי, בניגוד לתלאביבים אחרים, שתתפסו אותי בעצרת כזו לשם "תמיכה". אני חושב שמלכתחילה אין מה לחגוג נטיה מינית.

א-ב-ל, אם הם בחרו לצעוד ברחבי העיר וקיבלו אישור מהמשטרה, אין סיבה שלא יתקיים מצעד כזה. יום חג ומוסיקה ושומדבר שגורם למישהו נזק. הם לא הולכים במצעד, תופסים סטרייטים תמימים, ומזיינים אותם על המשאית של שיראזי. הם הולכים ורוקדים וחוגגים כמו שמותר לכל אדם במדינה. קצת מזכיר את המשאיות של החב"דניקים.

בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב), ההומואים עושים צבא. גם בסיירות כמו שאמרו, קורעים את התחת (דו משמעות) בשביל המדינה הזו. הם הרוויחו את הזכות ללכת ולחגוג באיזה עיר שיבחרו. למה בחרו דווקא את ירושליים? מצידי שזה יהיה בשביל הפרובוקציה, לא ממש משנה לי. אוכלוסיה של נבלות מסריחות שלא תורמת אף לא דבר אחד למדינה כמו החרדים, הם לא אלו שיוכלו לבוא ולקבול על הקביעה . הם פשוט לא הרוויחו את הזכות.

הלוואי והכל יתפתח לפורענות גדולה, יתן הזדמנות לשוטרים לנפץ קצת גולגלות דוסיות.
אני מעוכזב מההודעה הזאת ! בכול מקרה לא רוצה לקרוא לך (הומו)
ועדיין קראתי רק חלק !
אני מאוד מופתע מההודעה הזאת ! בתח גם עומרי

תתביש בחור
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 13:13   #59
shahaflol
חבר פעיל

בודיבילדר, גם עילג גם טיפש וגם גזען! ההורים שלך בטח גאים בך!
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:14   #60
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[=Dr. Muscle]קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?
צריך להיות בן 15 בשביל לא להתבייש להגיד מה פסול ומה לא?
חבל מאוד.
אני לא מתנגד למצעד מבחינת דת,אני לא אדם דתי, ואני שונא את החרדים באותה מידה שאני מתנגד למצעד.
ערכים ישנים כבוד ושמרנות זה לא בהכרח דת וזה לא חייב להיות קשור לדת.
היו המון משטרים אנטי דתיים בעולם שדגלו בשמרנות, מי אמר שערכים טובים וישנים הם נחלת הדתיים? לחילוניים אין ערכים? מצער מאוד אני לא מסכים איתך.

ציטוט:

אז מה אתה מנסה להגיד פה שאנחנו צריכים לקבל את המצעדים שלהם ואת הביזיון שמגיע לרחובות הארץ?
אין לי בעיה שיעשו מה שהם רוצים בפרטיות שלהם,אני לא הולך להגיד לאנשים מה לעשות בבית זכותם להתסתובב ערומים ולעשות מה שבא להם שם , לעלות אחד על השני במטבח בסלון או בכל מקום אחר.
ברגע שלוקחים את הסטיות האלה החוצה, כן סטיות, כמה שזה מקובל היום להיות הומו בחרה הליברלית זאת הסטייה הכדי גדולה שיכולה להיות מחוקי הטבע,כאשר הסלידה להומוסקסואליות היא הדבר הטבעי והמטרה העיקרית של הטבע, יחסים בין בני אותו מין מגעילים כל כך בכלל שהטבע יצר אותנו בצורה שנתנגד בכל תוקף למגע מהסוג הזה, ולא סתם, הרי הטבע כולו קיים ונבנה רק בזכות זכר+נקבה , פלוס ומינוס. כל סטייה מהחוק הכי ראשוני של הטבע היא חמורה.
עכשיו כמו שידוע לך בן אדם לא יכול לשלוט בנטיות שלו,ברוב המקרים.
אבל לשמור את זה בבית הוא כן יכול.
הבית לא מספיק טוב בשביל לעשות דברי זימה?
כניראה שלא.
תל אביב שכולה מלוכלכת במצעדים ובמסיבות של ההומואים לא מספיק טובה יותר?
כניראה שלא.
צריכים ללכת לעיר ההיסטורית הכי חשובה בעולם, כן הכי חשובה.
ולהדביק אותה בגועל נפש החולני המערבי והליברלי הזה.

ציטוט:

הם קיבלו אישרו מבית המשפט לקיים את זה, האישור הזה יתבטל שבוע הבא בגלל שלפי דברי המשטרה יש סכנת חיים והיא לא תאשר את המצעד במתכונת הנוכחית שלו.
ציטוט:
בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב),

זה לא מחלחמה של חילוניים נגד דתיים.
לא חייבים להיות דתי בשביל להתנגד למצער הזה ולא חייבים להיות הומו בשביל להתנגד לדתיים.
אין שום בעיה להיות נגד החרדים ובאותו זמן לא לתמוך במצעד.
החרדים הם כלי בשבילי בסיטואציה הזאת,להתנגד לדבר אחר שאני לא תומך בו, אז הפעם אני בצד של החרדים, הם פשוט כלי זה הכל.
אתה צודק בקשר למה שאמרת על החרדים,ובאותו זמן השנאה שלי לחרדים לא מקרבת אותי אפילו ס"מ קרוב יותר לתרבות הגייז.
[/quote]
נושא נעול