ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-02-08, 14:09   #21
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mey D
בקסנדרין יש רשימה מפורטת של המרכיבים. קיימת שקיפות, ורשום בדיוק כמה קפאין ותמציות אחרות קיימות בתכשיר...
ובגלל זה הוא גם לא עושה כלום , בקיצור נסכם את העניין.
שורף שומן חוקי = שורף כסף
עובדה שכל השורפי שומן החוקיים למינהם עולים יותר משורף שומן נורמלי שהוא לא "חוקי" בעליל רק במדינת ישראל הדפוקה שלנו , כדוגמה אפדרין.
למה ההפרשי מחירים הללו למרות שהיצוא של השורפים החוקיים גדול יותר? בגלל סיבה 1 , אתה ממנים את הפירסומות של השורפי שומן הללו , צריך הרי לשלם לקולמן , ולשאר החברים שעשו את הפירסומות והביאו קצת מהומינטין שלהם.
Arsan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 14:44   #22
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

תשמע, זה מוזר לי - כי אנשים השתמשו בזה ובאמת ראו שיש שיפור וזה אכן עוזר, בהתאם כמובן לתזונה ולאימונים... ואתה בא ואומר שזה שורף כסף, אבל יש לזה שימוש אז אני לא מצליח להבין מה אתה מנסה להגיד פה..

אפדרין לא חוקי בגלל הסיבות שלו ואני בכלל לא הולך להשתמש בזה, כן אם יש משהו שורף שומן שהוא חוקי אז יש את הסיבות שהוא חוקי... לא סתם שמו את זה כחוקי ואת האפדרין כלא חוקי.

אם אתה אומר שהקסנדרין והטרמו למיניהם, שורפי השומן החוקיים כביכול סתם עוד גימיק ולא עושים כלום אני דיי מצפה שתביא הוכחה או משהו, השתמשת בזה? (מופנה גם לכל אלה שאמרו שזה בזבוז כסף ולא עושה כלום)..
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 15:32   #23
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BodyKilo
תשמע, זה מוזר לי - כי אנשים השתמשו בזה ובאמת ראו שיש שיפור וזה אכן עוזר, בהתאם כמובן לתזונה ולאימונים... ואתה בא ואומר שזה שורף כסף, אבל יש לזה שימוש אז אני לא מצליח להבין מה אתה מנסה להגיד פה..

אפדרין לא חוקי בגלל הסיבות שלו ואני בכלל לא הולך להשתמש בזה, כן אם יש משהו שורף שומן שהוא חוקי אז יש את הסיבות שהוא חוקי... לא סתם שמו את זה כחוקי ואת האפדרין כלא חוקי.

אם אתה אומר שהקסנדרין והטרמו למיניהם, שורפי השומן החוקיים כביכול סתם עוד גימיק ולא עושים כלום אני דיי מצפה שתביא הוכחה או משהו, השתמשת בזה? (מופנה גם לכל אלה שאמרו שזה בזבוז כסף ולא עושה כלום)..
השתמשתי בסאן , ליפו 6-6X , הוט רוקס , ויטה אפ , ויטה לייף , קסנדרין אקסטרים (האמיתי לא מה שמוכרים בארץ) , ועוד.
כמובן שלא קניתי את הכל , חלק מזה "טעמתי"- לקחתי כמה כדורים.
אני יכול לומר שתאחלס אפדרין מבחינת יחס עלות-תועלת היה הכי משתלם , הכי טוב.
אפדרין ד"א חוקי בארה"ב רק בארץ עוד לא הפנימו שזה תוסף חוקי רק במידה מסויימת.
ישן 24-02-08, 15:43   #24
OmriF
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלOmriF

Arsan, לא לזרוק שטויות לאוויר:
http://news.walla.co.il/?w=//485459
OmriF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 15:46   #25
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OmriF
Arsan, לא לזרוק שטויות לאוויר:
http://news.walla.co.il/?w=//485459
יום שלישי, 30 בדצמבר 2003, 20:39 מאת: מערכת וואלה!
שטויות?
החזירו את זה למעגל ב2006 , תבדוק באתר של ה FDA מוגבל ל25 מ"ג בכדור ובקנדה ל8מ"ג
עוד משהו , חמוד?
ישן 24-02-08, 15:51   #26
dudedo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mey D
מהנסיון שלי, זה מוצר פצצה, לקחתי אותו כמה פעמים לפני אימון, והשינוי באנרגיה במרץ ובדופק היה מדהים. אצלי דופק מטרה הוא 180-185 והצלחתי להחזיק בדופק הזה בערך 60 אחוז מהאימון, (שזה המווון), וגם לא הרגשתי שאני מתתאמצת יותר מדיי, הנשימה הייתה קלה יותר ובגדול שרפתי יותר קלוריות באופן ניכר. (יש לי מד דופק אז הכל מדוד).. בקיצור, אני ממליצה :-)
בשביל לעלות דופק אפשר לשתות כוס קפה שחור חזק הוא יקבל את אותה השפעה.
בקשר לדופק שלך...נניח שאת בת 22 הדופק המקסימלי שלך הוא 198 אז רצת על 93% מהדופק המירבי שלך?BULLSHIT
dudedo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 16:10   #27
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
השתמשתי בסאן , ליפו 6-6X , הוט רוקס , ויטה אפ , ויטה לייף , קסנדרין אקסטרים (האמיתי לא מה שמוכרים בארץ) , ועוד.
כמובן שלא קניתי את הכל , חלק מזה "טעמתי"- לקחתי כמה כדורים.
אני יכול לומר שתאחלס אפדרין מבחינת יחס עלות-תועלת היה הכי משתלם , הכי טוב.
אפדרין ד"א חוקי בארה"ב רק בארץ עוד לא הפנימו שזה תוסף חוקי רק במידה מסויימת.
מבחינת כל השורפי שומן החוקיים למיניהם, איך הקסנדרין? יש לו השפעה? כי זה מה שחשוב לי, עזוב ת'מחיר עכשיו...

אני אוטוטו בן 16, הקנסדרין יהיה מוצר מתאים בשבילי לאחד שרוצה להוריד שומן ומתאמן ושומר על תזונה נכונה כמה שאפשר?

ד"א, אני לא רוצה לשתות כ"כ הרבה קפה שחור חזק, לכן הכדורים הם דיי אופציה טובה מבחינתי, כי הם לא מכילים רק קפאין אלא עוד כמה מרכיבים חיוניים אחרים...

ושאלה כללית כזאת... האם כל הכדורי שורפי שומן האלה שהבנתי שמכילים קפאין(תקנו אותי אם לא) לא טיפה מזיקים? או שלחלוטין בסדר גמור, ביום של אימון 2 טבליות, ביום שאין אימון טבלית אחת לפני ארוחת הבוקר..?
ישן 24-02-08, 16:12   #28
dudedo
חבר פעיל

ציטוט:
מבחינת כל השורפי שומן החוקיים למיניהם, איך הקסנדרין? יש לו השפעה? כי זה מה שחשוב לי, עזוב ת'מחיר עכשיו...

אני אוטוטו בן 16, הקנסדרין יהיה מוצר מתאים בשבילי לאחד שרוצה להוריד שומן ומתאמן ושומר על תזונה נכונה כמה שאפשר?
בגיל שלך לא צריך שום שורף שומן פשוט תתחיל להזיז את התחת והתוצאות יגיעו,תחסוך את הכסף הזה לשיעורי נהיגה.
ישן 24-02-08, 16:18   #29
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

אחי, תאמין לי שאני עובד במכון כושר(כבר חודש וחצי), עם תזונה נכונה ואימונים, פשוט יש לי מטרה להגיע לחודש מסוים שזה לא רחוק ולהוריד כמה שיותר קילוגרמים, הורדתי בנתיים 4 קילו בחודש וחצי...
ואם השורף שומן יכול לעזור אז למה לא? הרי זה לא דופק מבחינת בריאות או משהו..

ד"א, קניית אבקת חלבון תהיה חיונית לתקופה שלי בחיטוב? או שאני אוכל אחרי אימון חלבונים וזהו?(למרות שיקח זמן, עד שאני אגיע הביתה ואכין את הכל וזה..)

מצטער על כל השאלות האלה, חח דיי חפרתי פשוט רוצה לדעת כמה שיותר (:
ישן 24-02-08, 16:23   #30
dudedo
חבר פעיל

ציטוט:
אחי, תאמין לי שאני עובד במכון כושר(כבר חודש וחצי), עם תזונה נכונה ואימונים, פשוט יש לי מטרה להגיע לחודש מסוים שזה לא רחוק ולהוריד כמה שיותר קילוגרמים, הורדתי בנתיים 4 קילו בחודש וחצי...
ואם השורף שומן יכול לעזור אז למה לא? הרי זה לא דופק מבחינת בריאות או משהו..

ד"א, קניית אבקת חלבון תהיה חיונית לתקופה שלי בחיטוב? או שאני אוכל אחרי אימון חלבונים וזהו?(למרות שיקח זמן, עד שאני אגיע הביתה ואכין את הכל וזה..)

מצטער על כל השאלות האלה, חח דיי חפרתי פשוט רוצה לדעת כמה שיותר (:
דופק גם דופק,צא מסרט שזה מצמחים זה בריא,להזכירך גם סמים זה מצמחים ואם כבר הולכים על אפדרין.
דבר שני,זה לא יאיץ לך את הירידה במשקל זה חרטה והכל עובד על גימיקים.
לקחתי את השורפי שומן הכי יקירים והכי טובים שנחשבים לחוקיים והכל היה שווה לתחת אם יש לך עודף כסף תבזבז אותו ,אבל דע לך שבריא זה לא יכול להיות.
חבר שלי לקח בעבר את הטרמו קאטס ותאמין לי הוא לא התלהב מזה בכלל,ביום הראשן הכדור נתן אנרגיה לאחר יום הגוף מתרגל וההשפעה האנרגטית יורדת,זה לא דיכא לו את התאבון ,בקיצור שמור על הכסף.
ישן 24-02-08, 16:37   #31
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

פיי... תקעת אותי בדילמה רצינית =\
גם אני לא ממש חשבתי בהתחלה שזה בריא... אבל לא יודע, הסתבכתי.. חלק אומרים לי ככה חלק אומרים לי ככה..

אולי אני אקנה בכסף הזה אבקת חלבון וזהו.

סה"כ חיפשתי מוצר שאין לו תופעות לוואי, שלא מכיל רכיבים לא בריאים שיכול לעזור בעידוד ובשריפת שומן... כדי לשרוף כמה שיותר מהר.

כנראה שאני אלך בדרך הכי נורמלית וטבעית שיש אבל זה יקח לי הרבה יותר זמן...
ישן 24-02-08, 18:52   #32
dudedo
חבר פעיל

ציטוט:
פיי... תקעת אותי בדילמה רצינית =\
גם אני לא ממש חשבתי בהתחלה שזה בריא... אבל לא יודע, הסתבכתי.. חלק אומרים לי ככה חלק אומרים לי ככה..

אולי אני אקנה בכסף הזה אבקת חלבון וזהו.

סה"כ חיפשתי מוצר שאין לו תופעות לוואי, שלא מכיל רכיבים לא בריאים שיכול לעזור בעידוד ובשריפת שומן... כדי לשרוף כמה שיותר מהר.

כנראה שאני אלך בדרך הכי נורמלית וטבעית שיש אבל זה יקח לי הרבה יותר זמן...
אבקת חלבון יהיה יותר יעיל מאשר "שורף שומן".
ישן 24-02-08, 19:12   #33
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כן סבבה, כנראה שאני אלך על אבקת חלבון, זה מתאים גם לחיטוב ולאחד שרוצה להוריד הרבה שומן כן? זה במקום ארוחה כאילו אחרי האימון, פשוט שותים את השייק חלבון ומסודרים..
ישן 24-02-08, 19:18   #34
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:

ד"א, אני לא רוצה לשתות כ"כ הרבה קפה שחור חזק, לכן הכדורים הם דיי אופציה טובה מבחינתי, כי הם לא מכילים רק קפאין אלא עוד כמה מרכיבים חיוניים אחרים...

ושאלה כללית כזאת... האם כל הכדורי שורפי שומן האלה שהבנתי שמכילים קפאין(תקנו אותי אם לא) לא טיפה מזיקים? או שלחלוטין בסדר גמור, ביום של אימון 2 טבליות, ביום שאין אימון טבלית אחת לפני ארוחת הבוקר..?
אם לא עשית בחיים חיטוב עם תזונה והכל לפי הספר , אל תקנה בנתיים כלום תראה איך הולך בלי כלום.
אם עשית כבר ואתה מכיר את העניין של החיטוב , הקסנדרין בארץ לא מומלץ בכלל סתם תערובת של זבל שלא עושה כלום (לפחות עלי , אתה רוצה? תקנה תנסה , כל אחד והגוף שלו).
ישן 24-02-08, 19:20   #35
h.h-dennis
חבר פעיל

הסמל האישי שלh.h-dennis

אבקת חלבון זה לא במקום ארוחה >< זה תוסף מזון
אתה רוצה לרדת במשקל? תדפוק ריצות.. 4 פעמים בשבוע, ריצות של איזה 6 קילומטר..
h.h-dennis מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 19:25   #36
Arsan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי h.h-dennis
אבקת חלבון יכולה מאוד להיות במקום ארוחה , אישית יש ימים שאני יכול לתקוע 10 שייקים ושלום על ישראל (כמובן פחמימות שומן וירקות פה ושם).
ישן 24-02-08, 20:45   #37
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי h.h-dennis
למה לא יכול להיות במקום ארוחה? רק בגלל שזה רק חלבונים? אבל אפשר להוסיף לזה עוד כמה דברים?

האבקת חלבון נחוצה לאדם בחיטוב? הרי צריך לצרוך הרבה חלבונים לפי המאמרים שקראתי... ופחות פחמימות וכל השיט.
ישן 24-02-08, 21:49   #38
mishel27
חבר פעיל

אני אישית לא משתמש בשום שורף שומן,אבל אני יכול להגיד לך שזה אכן משפר ביצועים מבחינה פסיכולוגית בלבד.
ניקח לדוגמא שייק חלבון ,נעזוב לרגע את הספיגה המהירה וכו אלא נתמקד רק בכמות של החלבון
בסקופ יש לך 24 גרם חלבון 130 קלוריות , בטונה יש לך 27 גרם חלבון 110 קלוריות ו0 שומן .
אך אם תשתה שייק מבחינה פסיכולוגית אתה יותר בטוח שאתה לא שורף שריר וגם מרגיש שזה יותר יעיל לומרות שרוב המחקרים מראים שאפשר להסתדר בלי החלבון ולהספק במזון עשיר בחלבון.
אני די בטוח שזה יתן לך פוש לא קטן פסיכולוגי .
אם אתה לא מתאמן ורק מתחיל אתה אומר לראות תוצאות מהירות , מאשר אדם שמתמאמן על בסיס קבוע .
לשיקולך .
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-08, 22:18   #39
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

הבנתי, אבל שייק חלבון יכול להיות יותר מהיר ונוח בשבילי לפי דעתי, אין לי עצבים לפתוח טונה X:

בכל מקרה, לאחר אימון שייק חלבון יספיק לי? האם צריך לאכול עוד משהו?

עוד דבר קטנטן אחרון, האם אפשר את האבקת חלבון המושלמת והאידאלית לאדם בתקופת חיטוב לזמן ארוך? ממש משהו שיעזור. Thx
ישן 24-02-08, 22:22   #40
mishel27
חבר פעיל

תכנס לחנות של ישראל בודי אני בטוח שהם ישמחו לעזור לך.
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה