ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח > פורום לוגים

פורום לוגים מעקב אחרי התוכניות וההתקדמות שלכם מכל מקום בעל גישה לאינטרנט, עיצות מאנשים לגבי החלטות שאתם רוצים לקבל בנוגע לתוכנית, זה המקום

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-09-12, 16:26   #1
Skylop
חבר מתחיל

Smile לוג חדש

שלום לכולם , אז ככה אני חדש בעסק ורוצה להתחיל לפתח את הגוף שלי .וראיתי שזה המקום להציג את השיפורים שלך בכל פעם
אני בן 21 גובה 1.94 שוקל 101
הבעיה היא שאין לי מושג איך מתחילים קראתי המון המון מאמרים ודברים פה באתר ובאינטרנט וזה רק בלבל אותי עוד יותר .
לפי מה שהבנתי אני כרגע צריך להתחיל לעבוד על חיטוב , אז בדקתי את הbmr שלי הכפלתי ב1.2 והחסרתי 500 יצא לי 2200 שזה לא אומר לי הרבה
אני כרגע בצבא ככה שבכלל קשה לאכול אוכל בריא ומזין, כמו שאתם יודעים האוכל מפוצץ שמן ושטויות אז אשמח לעזרה עם התפריט.
עכשיו לגבי האימון.
איזה תרגילים אני צריך לעשות ? באיזה כמות? באיזה תדריות? כמה סטים וחזרות ? וכמה משקלים ? האם אני צריך לעשות דדליפטים וסקוואטים ? .(יש לנו כמה משקולות מוטות ומכשירים ביחידה )
דבר נוסף זה שאני כרגע לא יכול לעשות פעילות אירובית כמו ריצה ושחייה מכיוון שיש לי קרע במיניסקוס בברך , האם נחיסרון בפעילות אירובית ידפוק לי את כל התהליך ? או שיש דרך לעקוף את זה ?
האם אני צריך להזמין אבקת קריאטין?
היעד שלי הוא בערך ארבע חודשים של אימון אינטנסיבי ושמירה על תזונה נכונה , לרדת לכ8-9 אחוז שומן ולראות קצת קוביות בפעם הראשונה בחיים .
רציתי לעלות תמונה אבל אין לי כרגע שבע הודעות . יותר מאוחר אני יגיע להודעות הרצויות ויעלה תמונות.
אשמח לעוד טיפים ממכם .
תודה , קובי .
Skylop מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-09-12, 16:41   #2
nadavmoore
חבר פעיל

טוב בוא נתחיל מזה שאם אתה מחטב ואין לך שום רקע באימונים אז כדי שתעשה fbw (אימון על כל הגוף) 3 פעמים בשבוע (תחפש בפורטל אימונים כאלו) בכל מקרה אתה לא חייב לעשות אירובי אתה יכול להשאר בגרעון קלורי של כ500-700 קלוריות יומי ואתה תרד במשקל. אם יש לך קרע במיניסקוס לך תטפל בזה, זאת פציעה פשוטה יחסית או שעושים אורטוסקופיה ומוציאים את המיניסקום\תופרים אותו וזה איזה 10 ימים של החלמה או שפשוט לא נוגעים(כמו אצלי) עושים פיזיוטרפיה וזה מסתדר. אני מציע לך בשביל הברך שלך כן לעשות סקוואטים ודדליפט מה שייגרום לרצועות שלך בברך להתחזק מה שיעזור לך במיוחד אם יש לך ברך פצועה. תצלם ותעלה שנראה שהטכניקה נכונה, בהצלחה.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-09-12, 02:20   #3
Skylop
חבר מתחיל

תודה רבה.
עכשיו חיפשתי קצת מידע על אימון fbw וכל אחד אומר משהו אחר . אשמח אם תסדר לי את זה בראש בנוגע לסטים לכמות ולתדירות
לפני מה שהבנתי הדבר הכי חשוב כמעט בחיטוב זה תזונה נכונה , מחר אני ינסה להרכיב לעצמי תפריט בגירעון של 500 קלוריות בערך למרות שדיי קשה לשמור בצבא על סדירות של ארוחות.
דבר נוסף , המליצו לי לקנות שורפי שומן , עכשיו אני לא יודע אם לקנות את זה או לקנות קריאטין או משהו בסיגנון שיעזור לי לנצל את הכוח שלי באימונים.
תודה .
ישן 03-09-12, 02:27   #4
nadavmoore
חבר פעיל

קודם כל תתחיל להתאמן רגיל, לא משנה מה תעשה בfbw רק תשתדל לשלב תרגילים מורכבים ולעבוד טכניקה עליהם בנתיים, אתה יכול לפמפם ולעשות נפח גם כי אתה גם ככה צריך לרוקן גליקוגן וזה בסדר. תמשיך לקרוא מאמרים על חיטוב ואימונים ותלך להתאמן ואתה כבר תבין לבד. אני לא יכול להרכיב לך או ללמד אותך על דברים כאלו לוקחים כסף. בהצלחה אחי
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-09-12, 02:30   #5
Skylop
חבר מתחיל

סליחה שאני נותן עוד הודעה ברצף , פשוט זאת ההודעה השביעית שלי מה שאומר שאני יכול לפרסם תמונות..

מה אתם אומרים יש פוטנציאל לגוף ?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא