ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-12-11, 19:32   #21
itay301
חבר פעיל

הסמל האישי שלitay301

כללי:: TIIMEEE TO BLEED MOTHERFUCKER
עוסק ב:: ריצה
חדר כושר: g-max

מישו יכול בבקשה לתת קצת יותר פרטים על האנאבוליק דיאט ?
דרך אגב אני עכשיו במאסה - זה יעזור לי או שזה לתקופת חיטוב יותר?
itay301 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 20:11   #22
nadavmoore
חבר פעיל

עזוב אות אחי , זה יותר מידי חלבון בשבילך הרי רק 35 נספג בארוחה.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 21:03   #23
itay301
חבר פעיל

הסמל האישי שלitay301

אחי אני דיי חדש בבאדיבילדינג שאלתי רק בשביל לנסות להבין יותר על הספיגה אם לא באלך להסביר לי ואתה מעדיף להסתלבט עליי אז לך על זה
ישן 26-12-11, 23:06   #24
nadavmoore
חבר פעיל

אני מסתלבט עליך כי אתה מעלה פה שאלות של מיתוסים של לפני 200 שנה במקום ללכת ולחקור בעצמך
ישן 27-12-11, 03:46   #25
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

העיקרון של האנאבוליק דיאט זה לאכול הרבה חלבון ושומן איכותי ופחות פחמימות. אם זה למסה או לחיטוב זה תלוי במאזן הקלורי שאתה עושה בדיאטה... אבל אני משתמש בדיאטה הזאת לשתי התקופות.
אני מאוד ממליץ עלייה כי אני תמיד מרגיש קליל ולא מפוצץ בנוזלים ביגלל הכמות הקטנה של הפחמימות.

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 10:22   #26
itay301
חבר פעיל

הסמל האישי שלitay301

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
העיקרון של האנאבוליק דיאט זה לאכול הרבה חלבון ושומן איכותי ופחות פחמימות. אם זה למסה או לחיטוב זה תלוי במאזן הקלורי שאתה עושה בדיאטה... אבל אני משתמש בדיאטה הזאת לשתי התקופות.
אני מאוד ממליץ עלייה כי אני תמיד מרגיש קליל ולא מפוצץ בנוזלים ביגלל הכמות הקטנה של הפחמימות.
סבבה תודה אני חושב שאני יעשה חודש נסיון
ודרך אגב פחות או יותר איך האחוזים באנאבוליק דיאט הזאת מתחלקים לחלבון פחמימה ושומן ?
ישן 27-12-11, 10:25   #27
itay301
חבר פעיל

הסמל האישי שלitay301

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אני מסתלבט עליך כי אתה מעלה פה שאלות של מיתוסים של לפני 200 שנה במקום ללכת ולחקור בעצמך
רוב הדברים יושבים טוב בראש וחקרתי הרבה מאוד נושאים תאמין לי פשוט לגבי המיתוס הזה ספציפית היו הרבה דעות בהרבה מאמרים שונים כל מקום אומר דבר שונה ורציתי לסדר לי את זה קצת כדי לא לעשות טעויות ...... קיצור סתכל על זה איך שאתה רוצה
ישן 27-12-11, 12:25   #28
kalcarman
חבר פעיל

מצטטר לומר לכם... כל. שטויות האלה של לספוג רק 35 או 25 גרם חלבון באקוחה נשמע לי ככ מפגרר...תחשוב על אנשים פעם.. אדם הקדמון.. היה רעב כל היום עד שהו צד איזה חייה ואכל ממנה 400 גרם (אם לא יותר)..הוא היה מקבל רקרבע מכמות החלבון שהוא הכניס?? אם זה היה נכון.. המין האנושי היה נקחד ממזמן.. הגוף שלנו זה כלי מדהים קשה לי להאמין לזה.. בסך הכל זה אוכל..
kalcarman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 12:54   #29
itay301
חבר פעיל

הסמל האישי שלitay301

?????
תהיה בטוח קודם שהאדם הקדמון לא היה באדיבילדר.....
חלבון שלא ניספג לשריר הולך לגוף לתפקיד אחר שהוא גם חשוב בגוף אין בעיה לאכול 200 גרם חלבון בארוחה פשוט רק חלק מזה יילך לבניית שריר וכל השאר לתפקיד אחר....
ישן 27-12-11, 14:34   #30
nadavmoore
חבר פעיל

האדם הקדמון לפי דעתי היה נראה כמו פיל הית' בלי הסטרואידים כל היום לצוד ולעבוד עם הידיים ולאכול בשר ושומן בכל מקרה כל גוף צורך אחרת את החלבון וזה תלוי בגנטיקה אבל בעיקרון ההמלצה היא לאכול 2.5-2 כפול המשקל גוף, יומית, לא משנה אם זה ב20 ארוחות או ארוחה אחת הגוף יקח את מה שהוא צריך ואת השאר או יהפוך לאנרגיה (סוכר) וישרוף אותה או יאגור כשומן (מאגרי אנרגיה) וישרוף אותה שייצטרך
ישן 27-12-11, 19:44   #31
שקד21
חבר פעיל

עוסק ב:: צה"ל
חדר כושר: Home's-Place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
הא?מה 'תה רוצה?

שקד21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 19:59   #32
שקד21
חבר פעיל

ציטוט:
האדם הקדמון לפי דעתי היה נראה כמו פיל הית' בלי הסטרואידים כל היום לצוד ולעבוד עם הידיים ולאכול בשר ושומן בכל מקרה כל גוף צורך אחרת את החלבון וזה תלוי בגנטיקה אבל בעיקרון ההמלצה היא לאכול 2.5-2 כפול המשקל גוף, יומית, לא משנה אם זה ב20 ארוחות או ארוחה אחת הגוף יקח את מה שהוא צריך ואת השאר או יהפוך לאנרגיה (סוכר) וישרוף אותה או יאגור כשומן (מאגרי אנרגיה) וישרוף אותה שייצטרך
איך הגעתה לזה שהאדם הקדמון היה שולט בטבע ? אתה חיי בסרט עאלק לצוד ולעבוד עם הידיים כל היום .. מספיק ארייה או נמר אחד תופס אותו הוא בעצמו נהפך לטרף פיל הית בלי סטרואידים עאלק שמע נראה לי אתה בכלל לא מתאמן מה אתה עושה פה בכלל ..? ההבדל בין אדם הקדמון הוא פשוט כעיין יושן על ענפים לעומתך שאתה יושן על מזרון כל לילה .
ישן 27-12-11, 20:02   #33
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
אנאבוליק דיאט בלי סלט ענקי=בהצלחה על האסלה חח
שום סלט....בנפייבר/פסיליום
אני נשבע שיצא לי קקי רקוב.....
האמת הייתי עושה אותה גם בסייקלים אבל אני כרגע 102 ק"ג וזה כבבבבד להשלים קלוריות מספיקות ככה בלי פחמימות

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-11, 01:44   #34
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שקד21 צפה בהודעה
איך הגעתה לזה שהאדם הקדמון היה שולט בטבע ? אתה חיי בסרט עאלק לצוד ולעבוד עם הידיים כל היום .. מספיק ארייה או נמר אחד תופס אותו הוא בעצמו נהפך לטרף פיל הית בלי סטרואידים עאלק שמע נראה לי אתה בכלל לא מתאמן מה אתה עושה פה בכלל ..? ההבדל בין אדם הקדמון הוא פשוט כעיין יושן על ענפים לעומתך שאתה יושן על מזרון כל לילה .
אני באמת לא מתאמן אני עם רגל שבורה אבל ההבדל ביני לבניך הוא שאני מתאמן אני מתאמן ואתה רק חושב שאתה מתאמן , עבריין מקלדת קטן ומושתן. על חצי פורום פתחת פה התנהגות של קטן בן 4 או ילד בן 21 עם מלא חסכים אני מציע שתזיין אפילו אם זה יעלה לך הרבה כסף ואז תצא ותשתכר קצת ואולי תוריד קצת מהלחץ והחסכים שך, אגב אני לא ייגור ואם תדבר עוד פעם מילה לא במקום אני אמצא אותך ואני אתפוס אותך אז כדי שתוריד את האף למטה קצת.
ישן 28-12-11, 01:53   #35
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

ציטוט:
אני באמת לא מתאמן אני עם רגל שבורה אבל ההבדל ביני לבניך הוא שאני מתאמן אני מתאמן ואתה רק חושב שאתה מתאמן , עבריין מקלדת קטן ומושתן. על חצי פורום פתחת פה התנהגות של קטן בן 4 או ילד בן 21 עם מלא חסכים אני מציע שתזיין אפילו אם זה יעלה לך הרבה כסף ואז תצא ותשתכר קצת ואולי תוריד קצת מהלחץ והחסכים שך, אגב אני לא ייגור ואם תדבר עוד פעם מילה לא במקום אני אמצא אותך ואני אתפוס אותך אז כדי שתוריד את האף למטה קצת.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח......
ישן 28-12-11, 06:25   #36
שקד21
חבר פעיל

ציטוט:

חח איזה תגובה חריפה ולמי איכעפת בכלל שיש לך רגל שבורה ..? תן לי לצוטט " ההבדל ביני לבינך הוא שאני מתאמן ואני מתאמן ואתה רק חושב שאתה מתאמן " חחח מה עובר עלייך בן אדם ? כניראה שאתה עוקב אחריי ההודעות שלי עאלק פתחתי פה פה על כולם היו כמה אנשים שהרימו תאף שלהם למעלה עם הידיים חשבו שהם החיות של הפורום אז יצאתי עליהם וכן זה מפריע לי פה שיש אנשים שחיים בתוך בועה ..
ישן 28-12-11, 11:08   #37
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
חח איזה תגובה חריפה ולמי איכעפת בכלל שיש לך רגל שבורה ..? תן לי לצוטט " ההבדל ביני לבינך הוא שאני מתאמן ואני מתאמן ואתה רק חושב שאתה מתאמן " חחח מה עובר עלייך בן אדם ? כניראה שאתה עוקב אחריי ההודעות שלי עאלק פתחתי פה פה על כולם היו כמה אנשים שהרימו תאף שלהם למעלה עם הידיים חשבו שהם החיות של הפורום אז יצאתי עליהם וכן זה מפריע לי פה שיש אנשים שחיים בתוך בועה ..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אפס לא יאמן.. אחי יש תמונות חדשות של חדש האם אתה מתענג עליהם בשעות הקטנות של הלילה?!
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-11, 13:08   #38
שקד21
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי IGOR צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אפס לא יאמן.. אחי יש תמונות חדשות של חדש האם אתה מתענג עליהם בשעות הקטנות של הלילה?!

מתענג חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הומו אתה לך לך ישניצל ירוק לך תימצוץ תסוכריות דבש שלך יבועה של סון גוקו חיי בסרט מצוייר זה חחח קח משהו שיעלה תאדרלין שלך

המטרה של איגור זה להיות האמצעי פה

http://www.youtube.com/watch?v=eBYBi...eature=related
ישן 28-12-11, 15:02   #39
nadavmoore
חבר פעיל

מביא לי סרטים של דרגון בול, אתה באמת ילד כאפות...בכל מקרה שתגיע לבנץ מעל 100 ולסקוואט מעל 150 תוכל לדבר איתנו בגובה העיניים עד אז לך תאונן על חדש ועל הדרגון בול זי שך. בלי קשר לא יודע אם מישהו אמר לך אבל זה שאתה מתאמן לא אומר שבנות יסתכלו על חנון טמבל כמוך וזה לא ייפתור לך את החסכים בחיים לך לפסיכולוג
ישן 28-12-11, 16:29   #40
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
מתענג חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הומו אתה לך לך ישניצל ירוק לך תימצוץ תסוכריות דבש שלך יבועה של סון גוקו חיי בסרט מצוייר זה חחח :d:d:d קח משהו שיעלה תאדרלין שלך

המטרה של איגור זה להיות האמצעי פה

http://www.youtube.com/watch?v=ebybi...eature=related
lol זה אמור להעליב אותי?
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה