ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-05-10, 17:50   #1
skitz125
חבר פעיל

ברירת מחדל אם אני ב cc אבל בשבוע באחרון היו יומיים שקצת חרגתי, לדחות את העמסה?

אני משתדל לעמוד על 40-60 גרם פחמימה ליום, והיו בשבוע האחרון יום יומיים שקצת חרגתי אולי ב300-400 קלוריות מהתפריט וב20-30 גרם פחמימה מהרגיל...אבל לא עברתי את ה100 אף פעם.
האם לדחות את העמסה בכמה ימים או לעשות כרגיל?
והאם לנתונים שלי 400 גרם פחמימה בעמסה זה מספיק?
שאלה נוספת, יש ביני לבין חבר חילוקי דעות, ביום העמסה אתה אמור לאכול כמות מסויימת של פחמימות ופחות להתחשב בקלוריות הרי הגיוני שאתה חורג מכמות הקלוריות הרגילה שלך בחיטוב לא?!

שכחתי להוסיף נתונים,
התחלתי חיטוב ב97 קילו עכשיו אני 89, 1.85 בן 21
ישן 11-05-10, 20:05   #2
gguy2431
חבר מתחיל

אחי אני לא יודע לענות לך אבל גם אני רוצה להתחיל חיטוב ולפי מה שאני רואה הולך לך מצויין
יש מצב אתה נונתן פה איזה לינק לקרוא כדי שאני יוכל לראות מזה ה cc הזה ואולי גם להתחיל אותו
gguy2431 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-10, 20:06   #3
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

סתם שאלה איך אתה מצליח להשאר על 60 פחממה? אתה לא אוכל לחם ואורז בכלל? הפחממה שלך מגיעה רק מירקות? איך אתה עושה את זה?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-10, 20:52   #4
orel
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

שלח הודעה דרך ICQ אל orel

אני אומר תדחה ב 3 ימים... ומה האחוז שומן שלך? אתה צריך מאסת גוף רזה כפול 8-10 גרם..
orel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-10, 21:05   #5
skitz125
חבר פעיל

לבחורצ'יק הראשון, אין לי לינק להביא לך אבל תעשה חיפוש בפורום ובאתר אתה תמצא מידע.. תחפש cc או carb cycling

לבחורצ'יק השני, לחם לא אכלתי אפילו ביס מתחילת החיטוב, ואת האמת זה לא חסר לי למרות שהייתי חולה לחמניות...הפחמימות היחידות שלי זה בארוחת צהריים איזה 7-8 כפות אורז שזה לא הרבה זה יוצא בין 20-30 גרם פחמימה, ובערב קצת ירקות, לפעמים בבוקר אני אוכל פריכית או 2. שאר הפחמימות זה מצטבר של ביצים טונה וקוטג' שסה"כ זה לא עובר את ה9-10 גרם פחמימה. יוצא לי בסביבות ה40-60 גרם פחמימה ביום תלוי מה אכלתי יותר באותו היום.
בשבוע שבועיים הראשונים הייתי גמור הייתי עייף כל היום היו לי כאבי ראש נוראיים ולא היה כוח להתאמן...אבל זה דיי עבר וכבר התרגלתי לחוסר בפחמימות.
ישן 11-05-10, 21:07   #6
skitz125
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orel צפה בהודעה
אני אומר תדחה ב 3 ימים... ומה האחוז שומן שלך? אתה צריך מאסת גוף רזה כפול 8-10 גרם..
זה יוצא לי כמעט 800 גרם פחמימות, וכבר אמרו לי שזה מה שצריך לאכול אבל זה לא מסתדר לי...אפילו במאסה לא הייתי אוכל 800 :/
בינתיים בהעמסות אני אוכל 300-400 אבל כבר כמה אנשים אמרו לי לאכול יותר.
ישן 11-05-10, 21:09   #7
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי skitz125 צפה בהודעה
לבחורצ'יק הראשון, אין לי לינק להביא לך אבל תעשה חיפוש בפורום ובאתר אתה תמצא מידע.. תחפש cc או carb cycling

לבחורצ'יק השני, לחם לא אכלתי אפילו ביס מתחילת החיטוב, ואת האמת זה לא חסר לי למרות שהייתי חולה לחמניות...הפחמימות היחידות שלי זה בארוחת צהריים איזה 7-8 כפות אורז שזה לא הרבה זה יוצא בין 20-30 גרם פחמימה, ובערב קצת ירקות, לפעמים בבוקר אני אוכל פריכית או 2. שאר הפחמימות זה מצטבר של ביצים טונה וקוטג' שסה"כ זה לא עובר את ה9-10 גרם פחמימה. יוצא לי בסביבות ה40-60 גרם פחמימה ביום תלוי מה אכלתי יותר באותו היום.
בשבוע שבועיים הראשונים הייתי גמור הייתי עייף כל היום היו לי כאבי ראש נוראיים ולא היה כוח להתאמן...אבל זה דיי עבר וכבר התרגלתי לחוסר בפחמימות.
אהה
הקטע הוא שבצבא אני אוכל 2 פרוסות לחם ו100 גרם פסטרמה
עכשיו אני חושב להוריד תלחם מהתפריט אבל מה אני יכול להביא לאכול בארוחת 10 כי הארוחת צהרים היא רק ב12-1 ואני מגיע הביתה רק באיזה 6 ובבוקר אין לי תאבון בכלל
ישן 11-05-10, 21:10   #8
orel

ציטוט:
פורסם במקור על ידי skitz125 צפה בהודעה
זה יוצא לי כמעט 800 גרם פחמימות, וכבר אמרו לי שזה מה שצריך לאכול אבל זה לא מסתדר לי...אפילו במאסה לא הייתי אוכל 800 :/
בינתיים בהעמסות אני אוכל 300-400 אבל כבר כמה אנשים אמרו לי לאכול יותר.
עשית מאסת גוף רזה? פחות משקל השומן? תעשה ככה כפול 8 זה פחמימות, חלבון תאכל כפול 1.5 ממשקל גוף רגיל(כולל שומן), ושומן תאכל מינימום.
ישן 11-05-10, 21:16   #9
skitz125
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
אהה
הקטע הוא שבצבא אני אוכל 2 פרוסות לחם ו100 גרם פסטרמה
עכשיו אני חושב להוריד תלחם מהתפריט אבל מה אני יכול להביא לאכול בארוחת 10 כי הארוחת צהרים היא רק ב12-1 ואני מגיע הביתה רק באיזה 6 ובבוקר אין לי תאבון בכלל
שמע אחי להתרגל לרוטינה של החיטוב זה קשה, זה משמעת וכל יום אתה אוכל כמעט אותו דבר באותם שעות, תנסה להתאים לך את זה ככה שלא תהיה רעב, אני גם לא אוהב לאכול בבוקר אבל אני קם מכין לי ביצים או לוקח גביע קוטג' איתי ורק בשעה 9 וחצי -10 אני אוכל, ככה אני סוחב עד 2-3 שזה הארוחת צהריים שלי דופק איזה 400 גרם חזה עוף וכמה כפות אורז...זה משביע לכמה שעות ואז בערב אוכל סלט ענק עם 2 קופסאות טונה, לפעמים אם יוצא שאכלתי את הסלט בשעה מוקדמת ואני יודע שאני אהיה רעב אני מחלק אותו ל2 ואז אוכל את החלק השני ב11 בלילה איזה שעה שעתיים לפני השינה.
ישן 11-05-10, 21:23   #10
Cuba

וואלה רעיון טוב לקחת גביע קוטג' לבסיס אני יאכל אותו כבר שם

זה לא יתקלקל עם זה יהיה בתוך התיק שלי שעה שעתים נכון?
ישן 11-05-10, 21:27   #11
skitz125
חבר פעיל

חחח זה לא אמור להתקלקל אלא אם כן ממש ממש חם באותו יום, אבל תקנה לך תיק קטן שומר קור, יש תיקים כאלה מבד לא מפסטיק...ממש קטנים שאפשר לקפל ולהכניס לתוך התיק גב שלך...יש להם ציפוי אלומיניום כזה שמבודד קור וחום...
אומם השכבה העליונה של הקוטג תהיה לך קצת כמו קצף אבל אל תגעל מזה זה בסדר גמור הטעם אתו דבר...אני מדבר מנסיון חחח
קח לך לבסיס גביע קוטג', איזה 2-3 פריכיות בשקית אם בא לך..תאכל את זה בשעה 10-11 ואז אתה סוחב יפה עד לארוחת צהריים למרות שלא הייתי אוכל בחיטוב את האוכל בחדר אוכל, אפילו בפירות שם שמים שמן.
ישן 11-05-10, 21:33   #12
Cuba

אין מה לעשות אחי.. אנלא יתחיל להביא בשר מהבית..
בגלל זה אני מקצץ בתוספת שאני אוכל עם זה כדי שלא יצא לי יותר מידי קלוריות
ישן 11-05-10, 21:40   #13
skitz125
חבר פעיל

אבל איך אפשר לבנות ארוחת צהריים של חיטוב על ארוחה צבאית, הרי מגבילים אותך במנת בשר שגם הוא ברוב המקרים נקניקיות או איזה המבורגר שהכינו מכלב טחון, פעם בשבוע מכינים חזה עוף ומטביעים אותו בשמן, תצטרך למצוא לזה פתרון כי אתה לא יכול לא לאכול חלבונים עד הערב זה לא אידיאלי במיוחד לא בחיטוב, אתה צריך להכניס לגוף חלבון כל כמה שעות לא לאכול את כל ה200 גרם בארוחת ערב.
אני במקומך כל ערב מכין לי כמה חתיכות חזה עוף שם במקרר, בבוקר שם בקופסא לוקח לבסיס מאחסן את זה במקרר של איזה משרד ובצהריים מחמם, תצטרך להתאמץ בשביל זה אחרת החיטוב שלך לא יהיה יעיל כמו שתצפה שהוא יהיה וסתם חבל.
ישן 11-05-10, 21:58   #14
Cuba

איזה שזה נקנקיה או המבורגר אנלא נוגע.. אני לוקח סלט עם טונה או משהו כזה..

בדרך כלל זה חזה עוף\שניצל או חתיכות בשר מוקפץ כזה\שאוורמה

זה מה שיש בדרך כלל

שאני מגיע הביתה אני אוכל עוד איזה 20-30 גרם חלבון אחרי שעה מתאמן אחרי אימון שותה שייק חלבון ואז אוכל עוד 30 גרם חלבון בערך בנתים אני יורד במשקל בקצב של חצי-קילו לשבוע
ישן 11-05-10, 22:02   #15
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

לא לדחות את ההעמסה...
אתה יכול להגדיל קצת את הגרעון לפני ההעמסה אם זה ממש חשוב לך אבל לא קריטי....

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-10, 22:09   #16
skitz125
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
איזה שזה נקנקיה או המבורגר אנלא נוגע.. אני לוקח סלט עם טונה או משהו כזה..

בדרך כלל זה חזה עוף\שניצל או חתיכות בשר מוקפץ כזה\שאוורמה

זה מה שיש בדרך כלל

שאני מגיע הביתה אני אוכל עוד איזה 20-30 גרם חלבון אחרי שעה מתאמן אחרי אימון שותה שייק חלבון ואז אוכל עוד 30 גרם חלבון בערך בנתים אני יורד במשקל בקצב של חצי-קילו לשבוע
אחי, מה שעובד בשבילי לא בטוח שיעבוד בשבילך, וההפך, אם אתה מבסוט אז הכל טוב..

הייפרטרופי תודה אחי זה מה שאני אעשה.
ישן 11-05-10, 22:40   #17
orel

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
לא לדחות את ההעמסה...
אתה יכול להגדיל קצת את הגרעון לפני ההעמסה אם זה ממש חשוב לך אבל לא קריטי....
+1, הכי טוב תגדיל תגירעון יום אחד לפני מפחמימה ואז תעמיס - מקסימום פחמימה, מינימום שומן(תקפיד על השומן), אגב, לכל אלה שבצבא ובוכים - אתם לא חייבים לאכול בצבא אם לא נוח לכם - אני הייתי עולך על דיאטת IF , צום של 14-18 שעות ואכילה רצופה בחלון של 6-8 שעות.. העיקר להכניס תערכים, משפר גם רגישות לאינסולין
ישן 11-05-10, 23:09   #18
skitz125
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orel צפה בהודעה
+1, הכי טוב תגדיל תגירעון יום אחד לפני מפחמימה ואז תעמיס - מקסימום פחמימה, מינימום שומן(תקפיד על השומן), אגב, לכל אלה שבצבא ובוכים - אתם לא חייבים לאכול בצבא אם לא נוח לכם - אני הייתי עולך על דיאטת if , צום של 14-18 שעות ואכילה רצופה בחלון של 6-8 שעות.. העיקר להכניס תערכים, משפר גם רגישות לאינסולין
צום של 18 שעות באופן קבוע?
ישר קבן פטור מנשק פטור משמירות עבודה משרדית לכל השירות והפנייה לאורתופד...(ככה זה..כל בעיה שתהיה לך בצבא הרופא יחידה יתן לך הפנייה לאורתופד)