ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-10-08, 22:54   #1
xdrunkshadow
חבר פעיל

ברירת מחדל איך התחלתם, אשכול היכרות.

שלום לכולם!

שמתי לב שעדיין אין אשכול היכרות בפורום אז חשבתי לפתוח אחד

כמובן אם אתם רוצים לרשום פרטים כלליים על עצמכם, תחביבים גיל וכו'...

על המטרות שלכם.

לדעת איך התחלתם.
איך התקדמתם עם השנים, בהיקפים, במשקלי עבודה וכו'...
ככה שכל אחד ירשום סיפור קצרצר על ההתקדמות שלו עם השנים.
שיהיה מין אשכול מרוכז, כי שמתי לב שעוד אין כזה.

טוב, אני יתחיל: (רק נקודת פתיחה,אני עוד לא מתאמן הרבה זמן).

מתאמן בחדר-כושר כבר איזה 3 חודש, שלא כל-כך התמדתי בהם...
(אחרי סוכות אני יתחיל להתמיד). מתאמן בג'ודו כבר 8 שנים כמעט...

משקל: איפושהו בין 65-68 (משקלים דפוקים, כל אחד מראה משהו אחר).

מטרה: כעיקרון אני בחד"כ כדי לתמוך בג'ודו. (טוב שגיליתי את האתר הזה, אחרת לא הייתי מבין
כלום בתזונה).

בנץ' RM1 : אני חושב ש65 ק"ג פעם אחת אני יכול לדחוק... (כבר הצלחתי 60, 70 לא הצלחתי,
אז איפושהו באמצע )

היקף יד: 32

שאר הגוף ממש פיצי....

תורכם

WTF רק עכשיו שמתי שיש גם פורום דיבורים וגם OT , אז תעבירו למה שניראה לכם יותר מתאים.
xdrunkshadow מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-10-08, 23:03   #2
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

גיל 14 וקצת הייתי קציצה לא קטנה אז החלטתי ללכת למכון .. קיצר הרזתי וראיתי את גרג ולנטינו השם יקום דמו איך נבהלתי כשראיתי אותו לראשונה עשה לי רע ושנאתי את הפיתוח גוף ברמות קטלניות לא אהבתי את זה בכלל ! ואז לאט לאט התחלתי לאהוב את זה ויום זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ..
ככה שגם אם מישהו אומר לכם על זה איכס תוכלו לספר לו את הסיפור שלי ..חחח
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-10-08, 23:33   #3
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

התחלתי גם בסביבות 14 סוף כיתה ט' ונירשמתי סתם כזה לא תיכננתי להיות בודיבילדר או משהוא כזה סתם להיכנס כמו איזה חוג וליראות איך לזרום,

ואז אני זוכר את עצמי יושב ימים מול המאמרים באתר ומתחיל לעשות תוכנית(עזבו שזאת היתה התוכנית הכי גרוע בעולם)

ואז עברתי לab מfbw לאחר שזה וואלה הרגשתי הרבה יותר טוב גדלתי יותר ולרחר חצי שנה ככה אמרתי ננסה ABC
וכשהתחלתי גם ידעתי לאכול ואז בה השינוי, עד כיתה יא ההיתי מתאמן מצוי ומאז כבר לקחתי את זה ברצינות,
עכשיו אני בשיא שלי אוכל כמו מטורף עולה במשקל ובהקיפים במהירות לא יאומנת ומצפה שזה ימשיך ככה.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-10-08, 23:44   #4
xdrunkshadow
חבר פעיל

אם אפשר תפרטו יותר על ההיקפים עצמם, על המשקלים...
xdrunkshadow מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 00:56   #5
sagi10
חבר פעיל

חדר כושר: הולמס פלייס באר שבע

וואלה יש לי סיפור דיי טיפוסי...
הייתי תמיד בחור רזה.. (עדיין לטעמי ) והייתי תמיד בתת תזונה , תחילת שנה שעברה התחלתי להתאמן , ורק בכמה חודשים האחרונים מתאמן רציני (בערך... הרבה הפסקות ) , כל האימונים שלי היו עליות וירידות...ובשלב מסויים בגלל שאני גר בחור ואין חדר כושר בסביבה..
קניתי ציוד (ספה, כלוב , מולטיטריינר - רק לפולי, והרבה משקלים ) והתחלתי להתאמן באופן דיי טוב .

נותנים לפני שנה וחודש -
גיל 16
משקל 45
גובה 167
אחוז שומן 11
היקף 25-24 אם לא פחות
לחיצת חזה - לא יותר מהמוט עצמו..אני זוכר את האימון הראשון שלי שהיה לי קשה ללחוץ את המוט...
סקוואט - פחדתי לנסות ןגם עקב בעיות בברכיים היה לי בלתי אפשרי
ובכללי התאמנתי תקופה דיי ארוכה בחדר כושר רק על מכונות

נותנים עכשויים -
גיל 17
משקל 61.5
גובה 172
אחוז שומן 9-10
היקף 35-36
לחיצת חזה - rm10 67.5 קילו , rm1 סביבות 77.5-80
סקוואט - מתאמן חדש בזה..חודש +- בגלל בעיות ברכיים ועכשיו נכנסתי לזה ממש חדש..עדיין לומד את הטכניקה rm10 65 קילו , rm4 75 קילו
פרסס - rm10 42.5 קילו , rm1 47.5 קילו
בנט אובר - rm10 60 קילו

האמת אני דיי מרוצה מהגוף שלי..מראה אתלטי קל.. המטרה להגיע ל-70 קילו עד הגיוס... יהיה טוב

מתייחס לזה כאל תחביב ולא יותר , יש לי חבר טוב שמתאמן איתי ממש טוב בזמן האחרון ונהנה מכל רגע !
לא מקפיד על תזונה...אבל כן על כמות החלבון היומית כל השאר אני דיי מחפף....

מתענין מאוד בתחום הפיתוח גוף - לא כמתחרה אלא יותר כמו אוהד כדורגל כזה...

נערך לאחרונה על ידי sagi10, 15-10-08 בשעה 01:03.
sagi10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 01:55   #6
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול.. הייתי צעיר.. מלא חן וכריזמה.. טיפה שחצן.. ראיתי אותה מרחוק..
בהתחלה התביישתי.. אמרתי לעצמי איך היא תביט עליי.. מה אני יגיד.. לקחתי שנייה או שתיים וניגשתי..
אמרתי לה.. "היי.. " היא אמרה לי.. "היי.. " אמרתי לה.. " מה בא לך לעשות?".. היא אמרה לי ...
"לשרוף קצת קלוריות?".. אמרתי לה.. "בואי נעשה את זה.. " נגעתי בה בתשוקה.. והתחלתי לבצע סטים..
אחרי תקופה של מערכת יחסים ירדתי מ90 קילו ל68.. הייתי ילד שמן והיא קיבלה אותי בכל זאת..
רק חבל... שהמערכת יחסים הזאת עלתה כסף.. (מנוי יקר רצח).. אז פרשתי.. והייתי לבד הרבה זמן..
בלי אימונים.. כן רזיתי.. אבל רציתי מאסה.. אז לפני כשנה.. יצרתי קשר עם רקדן פלמנקו בשם גיל גרנות..
הוא אמר לי.. "אתה רוצה מאסה.. תצטרך לרקוד.. " וככה החלפתי מכון והמשכתי לפמפם.. עליתי מאז 11 ק"ג..
של שריר כמובן.. עד היום אני מאוהב.. ובנתיים.. למרות שקצת יקר.. אני די מרוצה מהמערכת היחסים..
בין לבין כמובן הייתה לי פציעה קשה.. הייתי צריך לעזוב את הפיתוח גוף בשביל שחייה בשביל לטפל בגב ..
אז אמרתי לגיל "בן אדם שעוקב אחרי אולימפיה ניזון מאבקות וחולם על ברזל ויעסוק בשחייה? אין חיה כזאת"..
וחזרתי לאימונים למרות הכל.. והיה איזה רופא באמצע שאמר לי אם אני יחזור להתאמן אני לא יגדל יותר (מטר 75)..
אז אמרתי לו .. אני מעדיף את הסנטימטרים במקום אחר.. והמשכתי.. והיום אני 1.76 על 80 קילו..
עולה טיפה מלוכלך אבל עד הקיץ יהיה בומבה. וזה הכל אחים שלי..
ישן 15-10-08, 15:17   #7
talll
חבר פעיל

הסמל האישי שלtalll

שלח הודעה דרך ICQ אל talll

חחח וואלה גם אצלי סיפור די טיפוסי..
ילד שמן קצת לפני יומולדת 14 קצת פחות מחודש...
ילד רגיש עם דימוי עצמי מאוד נמוך משו כמו 78 קילו +-(לא בדיוק יודע לא נשקלתי כמעט כאילו הסתרתי את זה התכחשתי) על 1.60 ככה..
וואלה התחלתי להתאמן להרזות בסוף חיטוב הגעתי ל66 קילו על 1.62 ככה ואז הקשבתי לעצה של המאמן לעבור למאסה עד תחילת הקיץ..
כמו דבע הקשבתי לו ועכשיו אני משלם על זה בעוד חיטוב אחרי שעצרתי את המומנטום חחחחח
מממ מה עוד?
בע"ה עוד שבועיים חגורה חומה בדניס הישרדות mma...
כיתה י' בן 15.4
כרגע שוקל 76 קילו על 1.65
היקף יד 37.5
מת על הספורט הזה
מתאמן בחדר כושר מסריח רצח..
ספה אחת מולטיטריינר גדול אחד שתי אופניים שלוש הליכונים וקצת דאמבלים(עד 50 ליברות =\)
מממ מטרות?
לסיים חיטוב על אחוז שומן נמוך קשה לי מאוד עם זה..
ואחרי זה להמשיך במאסה חזקה
rm12 בנץ-60 קילו..
Rm1 לא בדקתי ברצינות הצלחתי בלי בעיה רצינית 75 אני מאמין שאני יכול גם 85 כי זה לא היה קשה במיוחד..
סקוואט הפסקתי בגלל בעיות עם הטכניקה ובעיות גב שהתחילו להיות לי
מממ זהו נראלי חפרתי מספיק

נערך לאחרונה על ידי talll, 15-10-08 בשעה 15:25.
talll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 15:34   #8
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

התחלתי להתאמן בגיל 16 ומשהו, אחרי שהייתי עם אחוזי שומן גבוהים ואז עשיתי דיאטת כסח וירדתי למשקל של 68 קילו 1.77. אז בתקופת השיא מבחינת גודל, בערך בגיל 20ף הייתי 95-96 קילו עם אחוזי שומן גבוהים, ועכשיו אני 83 קילו בערך על אחוזיו שומן סבבה לגמרי.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 15:40   #9
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

כל החיים שלי הייתי ילד שמנמן עם ביטחון עצמי ודימוי עצמי בקרשים, חנון מחשבים רכרוכי, תחילת כיתה יא' (16) התחלתי לעשות שכיבות שמיכה וכפיפות בטן בשביל להרזות, רזיתי והביטחון עצמי קצת עלה, ועכשיו אני כבר 3 חודשים במכון כושר עם ביטחון עצמי בשמיים, העפתי לעזאזל לעצמי את הדימוי של החנון והשגתי מעמד גבוה ביותר ומחשבים עכשיו לא מעניינים אותי בשיט. רק באדיבילדינג.
שנרשמתי למכון לפני 3 חודשים הייתי משקל 63.3 על 9.2% שומן, עכשיו אני 72.3 על 13.1-13.8% שומן, עם היקף יד קרה של 37.5+ הרבה מאוד זמן לא בדקתי.

ALLMAX ISRAEL

נערך לאחרונה על ידי SaharKazes, 15-10-08 בשעה 15:44.
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 15:49   #10
Tamir D
חבר פעיל

הסמל האישי שלTamir D

הסיפור שלי התגלגל לכיוונים מנוגדים לחלוטין והוא לא ממש סטדנרטי, אבל אשמח לחלוק אותו.
הייתי ילד רגיל למדי, לא מפותח בכלל אבל גם לא שחיף , ממוצע כזה.
איכשהו בכל זאת חשבתי שזה לא מספיק ורציתי להרזות עוד קצת. יש לציין שתמיד הייתי מודע לנושא של תזונה נכונה וכמעט 6 שנים לא נגעתי בבמבה, צ'יפס, מקדולנדס, מזון מהיר , חטיפים מלוחים ומוקים למינהם וג'אנק בכללי.
אז התחלתי לעשות את תכנית הכשור שיש בערוץ הספורט בטליזיה, והתחלתי לאכול כמויות קטנות מאוד של מזון , בלי לדעת מה אני עושה לגוף שלי. עברה לה חצי שנה תמימה וממשקל של 57 על 1.64 עברתי ל47 על 1.66, עם היקף יד של מקסימום 23.5 - שחיף מוחלט. הורי היו מתוסכלים וגערו בי לאכול, כמובן שכמו כל אנורקט לא היו לי מצבי רוח והייתי כועס לעיתים קרובות. בסוף הלכתי לדיאטנית,
הגעתי אליה בדיוק לפני שנה וחודש, תחילת שנת הלימודים שעברה. היא הרכיבה לי תפריט תזונה מאוזן. כמו כן גיליתי את הפורום הזה והתחלתי להתעניין בו ולקרוא מאמרים. עבר הזמן ואחרי 3 וחצי חודשים שקלתי 51.
ואז, אני לא אשכח אף פעם, ב1.2.2208 דרכה כף רגלי לראשונה במכון כושר.
נתוני פתיחה: 51, יד : 24.4 בערך גובה 1.66
כעת, אחרי 10 חודשים (שמתוכם בזבזתי 4 חודשים על תוכנית fbw עלובה בגלל שלא מצאתי מאמן טוב, אבל בסופו של דבר מצאתי והוא מרכיב לי את התוכניות עד היום) הנתונים שלי הם:
משקל: 73 גובה: 1.69 יד: 34.5 קר גיל : 15 ו9 חודשים.
אני צורך 4000 קלוריות וכומבן נמצא בתקופת מסה שאין לי מושג מתי תסתיים, אבל בנתיים אני ממשיך להרביץ =]

לסיכום עליתי בשנה וחודש מ47 ל73 ובערך 10 ס"מ בהיקף יד ל 34.5 .
Tamir D מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 15:54   #11
Antonator1
הושעה

כאילו תאכלס כל החיים התעסקתי בספורט, עוד מגיל קטן הייתי רץ ומטייל המון וכשעליתי לארץ שקעתי בתוך הכדורגל עד מעל לראש (וזאת אחת האהבות הכי גדולות שלי עד היום אם כי היום לרוב רק כתחום עניין ולא תחום עיסוק). כל החיים הערצתי דמויות כמו ארנולד, ואן דאם, אתלטים ושחקני כדורגל כאלה ואחרים. הייתי רגיל להיות הבן אדם הספורטיבי, החזר והמהיר במסגרות שהייתי מגיע אליהן, ברמת החובבנות כמובן, במסגרות של אנשים רגילים כמו הביה"ס וכל זה. עד שבסביבות כתה י' ראיתי שאני מתחיל לאבד את הייחוד שלי בזה, שמתחילים לקום לצדי אנשים שעוברים אותי ושפשוט נחלשתי עם הזמן. אז נכנסתי לספורט בצורה יחסית רצינית, זה עדיין לא היה פיתוח גוף נטו, פשוט ספורט על כל מובניו כדי להביא את הגוף שלי שוב לרמה גבוהה. זה התחיל בערך בחופש הגדול שבין י' ליא' ונמשך כמעט שנה. ואז נכנסתי ברצינות לתחום ועשיתי את המסה הרצינית הראשונה שלי כמעט במשך כל כתה יב'. השמנתי בצורה ניכרת מאד, אנשים לא תמיד זיהו אותי, אבל העלתי כמויות עצומות של שריר ומאז פחות או יותר נמשכת המגמה. לפני שהתחלתי עם כל עניין הספורט הכללי שקלתי בסביבות ה-70 קילו, כיום המשקל שלי נע בטווחי 92 - 106 (תלוי בתקופה - מסה או חיטוב) ובמסה הנוכחית אני אשתדל להעלות את הסף הזה.

בכללי מאז שפיתוח גוף שאב אותי אני, גם בתקופות שהוא לא ממש מעניין אותי כתחום עניין - אני פשוט מכור לזה, אני הגעתי לרמות מודעות לגוף שלי שפשוט המצב שלו משפיע ישירות על מצב הרוח שלי. כמו רובכם אני להבדיל מפעם מודע לכל דבר שאני מכניס לפה, מודע לתהליכים שקורים אצלי בגוף וכבר פשוט אי אפשר יהיה אף פעם להוציא ממני את זה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 16:03   #12
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

לכל מי שלא ראה ולא שמע ולא זוכר אז הינה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40251
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-08, 16:08   #13
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
לכל מי שלא ראה ולא שמע ולא זוכר אז הינה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40251

פעם ראשונה שאני קורא את זה