ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-07-08, 21:57   #161
joker1
חבר פעיל

כללי:: דוד
שלח הודעה דרך MSN אל joker1

אין לי כמעט ניסיון בכל הקשור לאימונים(חצי שנה עוד מעט) אבל כמה דברים:

1- לפני שהתחלתי להתאמן כמו שצריך הייתי הולך למכון במשך שנה, עושה את כל המכשירים שיש, בלי חלוקה בלי תכנית, הייתי חוזר הביתה ושותה 2 כוסות חלב. חלב נשמע דומה לחלבון אז חשבתי שיש ב- 2 כוסות כמו מספיקה.
במשך שנה נשארתי על משקל 51, אין הגברה בשומן או בשריר.

2- עכשיו אחרי, שמה שאני מחשיב כמתאמן, מה שהיה לפני שנה לא נחשב לדעתי, נקלעתי לעוד בעיה - אגו.
לפעמים האגו משתלט עליי, במיוחד במיוחד בסקוואט. כשאני עולה במשקלים, הברכיים שלי מתחילים להכנס פנימה, אני יכול לפתור את זה באימון אחד ולהמשיך לעלות במשקלים, אבל לפעמים האגו משתלט ואני ממשיך לעלות עד שאני חייב לעשות כבר ריסט או שזה יהיה רציני. עשיתי ריסט, השבוע, ירדתי ל- 72.5 עם טכניקה טהורה מ- 81 עם טכניקה לא טובה. עכשיו אני ב- 77.5 עם טכניקה מצויינת.
joker1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-08, 22:23   #162
יונתן מהמעלית
חבר פעיל

1)לא הייתי מאמן רגליים שנתיים בארך
2)לא שמרתי על תזונה שנתיים בערך
3)בהתחלה חישבתי יחס גבוהה למשקלים ולא לטכניקה
4)הייתי מדבר יותר מאשר מתאמן

מזל שמצאתי את האתר

יונתן מהמעלית מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-08, 22:36   #163
LiLSauce
חבר פעיל

הסמל האישי שלLiLSauce

כללי:: Maor Nechemia AKA LiL Sauce
עוסק ב:: Personal Trainer \ Israelbody Staff
חדר כושר: Holmes Place Modi`in
שלח הודעה דרך ICQ אל LiLSauce שלח הודעה דרך MSN אל LiLSauce

התחלתי להתאמן בגיל 18 זאת הטעות הגדולה שלי...

SauceStyle
LiLSauce מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 12:10   #164
*DAVID*
חבר פעיל

כללי:: שחיף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי afarsek צפה בהודעה
אני היחיד פה שכן אוהב לאמן רגליים? (או יותר נכון, לא סובל מזה כ"כ).
לא אחי אני מת על אימון רגליים אבל מה אני סובל רצחחחח אני כולי עומד למות באימון רגליים מעמיס משקלים עומד למות אבל בכל זאת אוהב את זה

הארדקור שתוק

BARCELONA
*DAVID* מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 12:22   #165
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

וואלה פעם הייתי שונא מוות לעבוד על רגליים עוד כזה בהתחלה שלא הייתי עושה סקוואט וזה...
ואז התחלתי סקוואט תרגיל כזה אדיר וואלה עליתי במשקלים(בחיטוב.. לא מאסה או משהו) כמו מניאק..
רגליים כואבות אחרי אימון אבל מה הרגשה בת ****
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 12:58   #166
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

סקוואט אנ'לא סובל, דדליפט זה אדיר
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 13:26   #167
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle צפה בהודעה
התחלתי מ80 קילו עם כרס ענקית ירדתי ל68 קילו באחוז שומן לא נמוך בכלל איזור 18 על גובה 1.77. לא היו לי שום קשר לריבועים בחיים שלי, לא היה לי שריר חזה לחלוטין אני מדבר על גוף חלק עם פטמות, כל המשפחה שלי שמנים אין לי אדם שרירי אחד במשפחה אפילו לא בטיפה, אני שעיר בטירוף, הגוף שלי עמיד בטירוף ואני לא מושפע מתוספים לחלוטין, יש לי בטן בעייתית שפוגעת לי באכילה, אני צובר שריר לאט לאט ומעלה שומן במהירות, בחיטוב אני מאבד המון שריר, אני צובר כח באיטיות, יש לי פלטפוס ואני לא יכול לרוץ וכואב לי הגב, יש לי חוסר איזון בעצמות בין הצד הימני לשמאלי וזה פוגע לי בסימטריה ובכל האימון, יש לי מבנה גוף גיטרה עם כתפיים צרות, אגן רחב, אין לי וריד בולט אחד בגוף גם ב12 אחוז שומן (הכי נמוך שהייתי בו).

בכל אופן הנושא לא עליי, אבל אני חושב שאני יודע שאפשר להגיע לתוצאות גם אם אתה way off מבחינת גנטיקה.
טוב שמע לפחות אין לך בעיה אנדוקרינית או נכות..
קצת אופטימיות בן-אדם :o
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 13:32   #168
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

כן , אולי באמת הכל נראה שחור יותר בגלל הכמות פחמימות שאני מכניס עכשיו לגוף. לפחות יש לי שוקיים מפלצתיות מלידה
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 15:14   #169
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אני לא יודע אם זה אומר שאתה מכניס הרבה פחממות או מעט
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 16:37   #170
zav
חבר פעיל

שמישהו יאסוף את כל הטעויות להודעה אחת. ללא חזרות.
זה יכול להיות אחלה דבר
צריך לתת את זה לכל מתאמן חדש
zav מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 19:17   #171
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב צפה בהודעה
נכנסתי לעולם פיתוח הגוף

לא בטוח שתבינו אותי כל כך במשפט הזה .
באמת שאני לא מבין,וגם אחרים שאמרו לי כמה שהתגובה שלך מטופשת לא הבינו(ולא מדובר בילדודס אלה בחבר'ה מקצוענים שאתה מאריך)אני כותב בשם אחד מהם ואומר לך...מה כבר עשיתה בעולם בפיתוח גוף חוץ מכמה כרטיסי ביקור?קדמתה את הספורט בדרך אקטואלית וספורטיבית ועל זה רק צלשים מגיעים לך!
אבל ההודעה שלך נישמעת כאילו הייתה מינימום איזה pro שהתחרה וסיכן את הבריאות שלו בישביל הספורט.
ואל תביא תדוגמא הזאת שאתה אבא לילדים כי יש מתחרים שהם אבא ליותר מילד אחד ועדין ממשיכים לאכול חרא בישביל להיתקדם ולהשקיע והכל בישביל האהבה לספורט.
Pro_XXL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 19:26   #172
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL צפה בהודעה
באמת שאני לא מבין,וגם אחרים שאמרו לי כמה שהתגובה שלך מטופשת לא הבינו(ולא מדובר בילדודס אלה בחבר'ה מקצוענים שאתה מאריך)אני כותב בשם אחד מהם ואומר לך...מה כבר עשיתה בעולם בפיתוח גוף חוץ מכמה כרטיסי ביקור?קדמתה את הספורט בדרך אקטואלית וספורטיבית ועל זה רק צלשים מגיעים לך!
אבל ההודעה שלך נישמעת כאילו הייתה מינימום איזה pro שהתחרה וסיכן את הבריאות שלו בישביל הספורט.
ואל תביא תדוגמא הזאת שאתה אבא לילדים כי יש מתחרים שהם אבא ליותר מילד אחד ועדין ממשיכים לאכול חרא בישביל להיתקדם ולהשקיע והכל בישביל האהבה לספורט.
הודעה מצויינת

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-08-08, 20:38   #173
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

1. בתקופת האימונים והמאסה, עליתי די מלוכלך, ועל כך אני מצטער
2. הייתי מתאמן באינטנסיביות רבה, רק אימונים אנאירוביים, ונכנסתי די מהר לאימון יתר
3. לא שילבתי אירובי
Daniel-Barak מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-08, 10:41   #174
Pro_XXL
Banned

זה פוסט איכותי מאוד רבותיי לא להתבייש להודות בטעויות
ישן 02-08-08, 11:13   #175
monster
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
הוא התחרה במר ישראל לנוער
monster מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-08, 13:59   #176
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
תיארתי לעצמי שלא תבינו ולכן אפרט ,

שלא תבינו אותי לא נכון אני חולה על הספורט הזה כבר מגיל 14 . אני בן 33 היום .
לא חייבים להיות מקצוען כדי להשקיע בספורט ולהיות מעורב בספורט יש הרבה אנשים בענף הזה גם בארץ שמעולם לא עלו ולא ייעלו על במת המתחרים .
רוצים דוגמאות ?
אשר , גיל , אמנון , גיא , (לא צריך לכתוב שמות משפחה המבין יבין ) .
אז מה הם לא השקיעו בספורט הזה ?
השקעתי המון בענף ואני ימשיך להשקיע המון בענף הזה ואני נהנה מכל רגע אני לא מצטער על כלום .
בוא נצא מתוך נקודת הנחה שכולנו נהנים מהענף אחרת לא היינו כאן .
אבל לצערי לא ניתן להשוות את זה לענפי ספורט אחרים שהם לצערי הרבה יותר מתגומלים ומסכנים הרבה פחות את בריאותם . קחו שחקן כדור רגל אפילו לא מקצוען מי מנצ"סטר יונייטד משהו ישראלי לחלוטין כמה הוא מרויח לשנה ? אפשר להשוות אותו לעמית ספיר או מאור זרזד ? מבחינה כלכלית ?

אין לי תירוצים , ואני לא מרגיש שאני צריך להצטדק כאן בפני איש .

השבוע שוחחתי ארוכות עם הניגרי הענק איש יקר וטוב שיחה של שעה איתו נותן לך מוטיבצייה לחודש .
לכתוב ספר על מה שהוא עובר , כמה ויתורים הוא עושה זה פשוט לא להאמין איזה כוח רצון יש לספורטאי הזה . להחזיק שלוש מישרות להיות נשוי ואב לתינוקת להתאמן שש פעמים בשבוע ופעמיים אירובי ביום . ב-12 וחצי בלילה לצאת לאירובי איזה השקעה .

בלי קשר לעצם היותו חבר שלי מי שיעלה בקטגורייה שלו , לא יהיה לו ממש קל וזה בלשון המעטה אני כותב .

Pro xxl
מדוע הגישה המתנשאת הזאת ?
מדוע אתה לא מציג את עצמך ?
אני ישמח מאוד אם בתחרות תגש אליי ונדבר קצת .

עשיתי עוד הרבה בענף שהתוצאות טרם נשאו פרי אבל בקרוב תוכלו כולכם לראות מבלי להשתחצן , וזה לא חייב להיות כל כך לכמה אני שוקל כעת או אך אני נראה .
נכון הייתה לי מטרה לגשת להתחרות גיל לקחתי אותי כפרוייקט אישי הוא הוריד אותי במשקל מי 103 ק"ג ל-85 ק"ג עם מינימום איבוד מאסת שריר אני לא ישקר ואני גם לא יכתוב שהייתי חטוב לתחרות מר פיטנס. אבל הייתי נראה הרבה יותר טוב . לצערי עברתי תקופה לא קלה וזילזלתי לכן התוצאות ירדו לטימיון , אבל אני מקווה שבקרוב אחזור להתייצב שוב בכמה מישורים ואז אחזור לאימונים סדירים .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-08, 17:02   #177
Pro_XXL
Banned

ציטוט:

לא חייבים להיות מקצוען כדי להשקיע בספורט ולהיות מעורב בספורט יש הרבה אנשים בענף הזה גם בארץ שמעולם לא עלו ולא ייעלו על במת המתחרים .
רוצים דוגמאות ?
השקעתי המון בענף ואני ימשיך להשקיע המון בענף הזה ואני נהנה מכל רגע אני לא מצטער על כלום .
אבל לצערי לא ניתן להשוות את זה לענפי ספורט אחרים שהם לצערי הרבה יותר מתגומלים ומסכנים הרבה פחות את בריאותם . קחו שחקן כדור רגל אפילו לא מקצוען מי מנצ"סטר יונייטד משהו ישראלי לחלוטין כמה הוא מרויח לשנה ? אפשר להשוות אותו לעמית ספיר או מאור זרזד ? מבחינה כלכלית ?

השבוע שוחחתי ארוכות עם הניגרי הענק איש יקר וטוב שיחה של שעה איתו נותן לך מוטיבצייה לחודש .
לכתוב ספר על מה שהוא עובר , כמה ויתורים הוא עושה זה פשוט לא להאמין איזה כוח רצון יש לספורטאי הזה . להחזיק שלוש מישרות להיות נשוי ואב לתינוקת להתאמן שש פעמים בשבוע ופעמיים אירובי ביום . ב-12 וחצי בלילה לצאת לאירובי איזה השקעה .

בלי קשר לעצם היותו חבר שלי מי שיעלה בקטגורייה שלו , לא יהיה לו ממש קל וזה בלשון המעטה אני כותב .

Pro xxl

עשיתי עוד הרבה בענף שהתוצאות טרם נשאו פרי אבל בקרוב תוכלו כולכם לראות מבלי להשתחצן , וזה לא חייב להיות כל כך לכמה אני שוקל כעת או אך אני נראה .
נכון הייתה לי מטרה לגשת להתחרות גיל לקחתי אותי כפרוייקט אישי הוא הוריד אותי במשקל מי 103 ק"ג ל-85 ק"ג עם מינימום איבוד מאסת שריר אני לא ישקר ואני גם לא יכתוב שהייתי חטוב לתחרות מר פיטנס. אבל הייתי נראה הרבה יותר טוב . לצערי עברתי תקופה לא קלה וזילזלתי לכן התוצאות ירדו לטימיון , אבל אני מקווה שבקרוב אחזור להתייצב שוב בכמה מישורים ואז אחזור לאימונים סדירים .
אחרי שקראתי את כל זה.
אני עדין חושב שאתה סתם שוב פעם מבלבל את השכל
אם הייתה מקשיב לחברך הניגרי הענק מהלב בשיחות ולא מהאוזן..אולי להודעה שלך הייתה איזו משמעות אבל בנתיים לא ממש עשיתה משהו בספורט הזה ואני לא מבין תחפירה הזאת שלך.
ישן 02-08-08, 20:34   #178
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

הבנאדם פעיל בכל רמ"ח איבריו בעולם פיתוח הגוף. קרא, כתב, התעניין. מרגיש מאד כמוהו בנושא הזה ומבין את העובדה שאולי היה רוצה להיות יותר מתוגמל כי סה"כ אין הרבה אנשים בענף הספורט הזה עם תשוקה וידע כמוהו. בשביל להיות מישהו שתורם לספורט אתה לא חייב להיות יו"ר איגוד (יש רק שניים כאלו, ואחד לא בדיוק תורם), לא חייב להיות מתחרה כי מה לעשות נגד גנטיקה אי אפשר להלחם (גם אני לא מתבייש להגיד שאני עוד סתם מתאמן ולא מתחרה , וכנראה שלעולם גם לא אהיה)... כמה שאני מעריך אותך גלעד ואני הייתי עד לכל ההתפתחות שלך בשנים האחרונות , אל תפגע באחרים שתרמו בדרכים אחרות.

אני חושב שאולי הרבה מזה זה דברים שאתה בעצמך תגיד עוד 10, 20 שנה. "כוסאמק כמה כסף , כמה בריאות וכמה התעסקות עם זה ומה יש לי ביד בסוף? כולה תואר של מר ישראל". פתאום שבעיות כלכליות ואחרות דוחקות בך אולי יש בך חרטה , כי פיתוח גוף זה בסופו של דבר בא על חשבון דברים אחרים שהרבה פעמים צריכים בגיל מבוגר יותר. ואתה יכול לטפוח על החזה ולהגיד עכשיו, שום דבר לא היה גורם לי לתחושה כמו זו של 125 קילו טנק מהלך בגיל 20, אבל מי יודע מה יהיה בעתיד...
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-08, 21:11   #179
noni

הסמל האישי שלnoni

כללי:: בת ים
עוסק ב:: אבטחת מועדונים/ברים
חדר כושר: MY HOME GYM
שלח הודעה דרך MSN אל noni

ציטוט:

רוצים דוגמאות ?

Pro xxl

אתה לא ממש צריך להיצטדק, מי שסיים עם שלבי ההתלההבות הראשונים ,מבין יודע את הענף לעומק (וגם יודע לקרא קצת בין השורות), יכול להבין בדיוק על מה אתה מדבר ולמה אתה מיתכוון .
בכול אופן כולם חולקים את האהבה לענף וכולם ימשיכו לעסוק בו בדרך כזאת או אחרת.
ישן 03-08-08, 00:49   #180
אורית
מיס ביקיני לשנת 2008

הסמל האישי שלאורית

טעות.

נערך לאחרונה על ידי אורית, 03-08-08 בשעה 00:53.
אורית מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה