ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-09, 23:05   #1
Goblin-Dest
חבר פעיל

ברירת מחדל creatine kinase בעיה רפואית

שלום,עשיתי בדיקות דם לפני כמה ימים ביניהם היו בדיקות creatinine ומצאו בסוף הבדיקות שכמות סוג מסויים של קריאטין בגוף שלי חורג פי כמה וכמה מהממוצע,הממוצע לפי מה שראיתי באינטרנט לאדם הוא מקסימום 170 ואצלי הוא 795...אממ אני לוקח סיריוס מאס אבקה שיש בזה גרם קריאטין אבל זה ממש זניח לדעתי השינויים ואני לא חושב שיש השפעה כזאת גבוהה רק מגרם אחד תוספת,אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת בעיקרון מה הסיבה לעלייה כל כך
גדולה בכמות סוג הקריאטין הזה
דרך אגב קראתי באינטרנט שרמה גבוהה מסוג זה של קריאטין בגוף יכולה לגרום לאוטם שריר הלב משהו כזה...
תודה לעוזרים
Goblin-Dest מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-09, 22:14   #2
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

קריאטינין וקריאטין זה לא בדיוק אותו דבר. קריאטינין זה מדד בבדיקות דם לכמה שריר אתה מפרק, מן הסתם בנאדם שמתאמן תמיד חורג מעל לנורמה כי הוא מפרק יותר שריר.

אני מאמין שאם זה היה משהו חמור הרופאים כבר היו אומרים לך, אתה לא חושב?
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-09, 22:45   #3
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

קריאטינין זה מדד לתפקוד כליות תקין,בגדול זה תוצר פירוק חלקי של תאי שריר(פסולת,זבל בקיצור,זבל מטאבולי)
כמה מ"ג גילו אצלך בשתן? אני יודע שתוצאות חריגות(הן נמוכות והן גבוהות) מעידות על בעיות כליות ומצד שני גם תזונה עתירת בשר(אבל אני יודע שזה במקרים פסיכיים של קילוגרמים של בשר)
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-09, 15:47   #4
Goblin-Dest
חבר פעיל

אממ לא ראיתי בבדיקות שיש בדיקת מ"ג של שתן...שמות הבדיקות באנגלית ובראשי תיבות כאלה אז לא שמתי לב למרות שחיפשתי כרגע,חוץ מזה,795 זה ערך מאוד מאוד גבוה אני חושב שבערך גבוה כזה אמור להיות הרגשה רעה וקריטית בכליות לפי דעתי אבל אני מרגיש בלי עין הרע מצויין 100 אחוז בריאות טפו טפו טפו
http://lmageshack.org/i/imgkthc.jpg
אה ולתגובה הראשונה יש משהו בזה חשבתי על זה הרבה שאם זה היה חמור באמת וקריטי אז רופא היה מתקשר אליי לברר כי זה עובר כמובן דרך הרופאים שעושים את הבדיקות
Goblin-Dest מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-09, 15:53   #5
gilsXM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goblin-dest צפה בהודעה
אממ לא ראיתי בבדיקות שיש בדיקת מ"ג של שתן...שמות הבדיקות באנגלית ובראשי תיבות כאלה אז לא שמתי לב למרות שחיפשתי כרגע,חוץ מזה,795 זה ערך מאוד מאוד גבוה אני חושב שבערך גבוה כזה אמור להיות הרגשה רעה וקריטית בכליות לפי דעתי אבל אני מרגיש בלי עין הרע מצויין 100 אחוז בריאות טפו טפו טפו
http://lmageshack.org/i/imgkthc.jpg
אה ולתגובה הראשונה יש משהו בזה חשבתי על זה הרבה שאם זה היה חמור באמת וקריטי אז רופא היה מתקשר אליי לברר כי זה עובר כמובן דרך הרופאים שעושים את הבדיקות
הכתובת שהבאתה זה וירוס תיודע?
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה