ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-03-07, 23:49   #41
MizrahE
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בחור טוב
אחי אני אומר לך בתור אחד שהיה פה ובפורומים אחרים הרבה לפני כל ה SIX PACKים האלה ועוד 10 כמוהו עם כל הכבוד למאסה היפה שיש לו...אל תיקח את הדברים כזה ברצינות וכל דבר שבן אדם זורק לך תיקח ללב,יש פה מלא אנשים שלא מבינים[גם אני לא מבין גדול למרות שאני איזה 4 שנים כבר בעסק הזה,התחלתי נער שמן ועכשיו אני אחרת לגמרי אני לא רוצה לדבר על עצמי אבל בוא נגיד ככה אני לא נראה כזה 'גרוע']בנוגע למה שאמרת,תתאים לך תפריט,תתחיל להתאמן,לרוץ,כדורסל,מה שאתה רוצה,ותתחטב לאט לאט,תשאל אנשים,תקרא,תתעניין אל תסמוך על מה שאנשים פה אומרים למה שזה יכול להיות ילד בן 13 שלא מבין כלום מהחיים שלו זורק לך משפט כאילו עכשיו חזר ממר אולימפיה,ואני יודע מה אתה מחפש אחי אז אל תקשיב פה לכל אחד שאומר 'תתנפח תפוס מאסה,תעלה 50 קילו שריר' ושאר הנפצות,אתה רוצה גוף מעוצב וואלה שיהיה לך כיף להתסכל במראה לא יותר מזה לפי מה שהבנתי נכון[בערך כמוני]זה לא מטרה בשמיים,בשמיים זה להיות 90-100 קילו על אחוזי שומן נמוכים,אבל זה לא מה שאתה רוצה,אז סך הכל תתאמן ותאכל כמו שצריך ותגיע לשמה,תשנה פה תשנה שם תתאים את התפריט והאימונים למצב שלך,אם צריך תעלה איזה כמה קילו שריר,אם צריך תחטב וזהו..כל טמבל יכול לעשות את זה אל תקשיב למה שאנשים פה אומרים כל אחד עלה פי קילו וחצי שריר מדבר כאילו חזר ממלחמה,זה לא אמור להיות קשה,אם תצטרך עזרה דבר איתי בפרטי אני ינסה לעזור לך כמה שאני יכול...אחרי הכל אני לא מבין גדול כמו כל הרוני קולמנים למיניהם פה...

פייי סידרת לי את החיים
תודה יא אח
MizrahE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-07, 23:56   #42
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

@בחור מסודר , סיקס פאק אולי שוחט שחיפים חושי כי יש לו גנים והו לא יודע מה זה להיות שחיף או שמן או סתם באמצע ולא שרירי במיוחד.
אבל 4 שנים להתאמן להראות "לא מגעיל" ולומר את זה זה לא מתאים לישראלבודי גם כן , ו
נכון שיש גם 10 כמוהו , אבל היחס בין ה 10 האלה לעומתם יש עוד 1000 שמעצבים שריר 5 שנה ולא מבינים למה אין הבדל

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-07, 23:57   #43
בחור טוב
חבר מתחיל

ברירת מחדל וואלה אחי כי אני נזכר שהייתי גם במצב שלך...

כל אחד זורק לך מילה אתה חושב 'וואי מה אני עושה עכשיו אבל ההוא אומר ככה' ו*וס אמק אתה רוצה כבר לראות שינוי וכאלה ופה ושם...הקיצר אל תיקח את זה קשה מדי,תתחיל קצת להזיע,קצת להתחטב או לעלות במאסה לא יודע מה תחליט וואלה זהו אחי תן לזמן קצת לרוץ אל תתמקד רק בזה כל הזמן[תתמקד במוטיבציה באימונים זה חשוב אבל אל תישב כל היום תחשוב בואנה מה אני עושה מה אני אוכל מה פה]תריץ תוכנית כמה חודשים תראה מה יקרה לא תהיה מרוצה תמיד אפשר לקחת הפסקה ולנסות שוב,גם אתה רק תלמד מכל תקופה כזאת של חיטוב או עליה במאסה..
בהצלהח שוב ולילה קטלני
בחור טוב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-07, 00:03   #44
בחור טוב
חבר מתחיל

ברירת מחדל פי,נפלת לי טוב בדיוק אני בפורום כתבתי הודעה לפני שניה..נגיב גם לשלך:)

הקיצר אז לפי מה שאתה אומר,כל החיים שלך אתה צריך להתמקד בזה?עליה במאסה ולהוריד אחוזי שומן?וואלה אני חושב שלא,לכל אחד יש מטרות,אם לסיקס פאק או לך יש מטרה להתחרות או משהו כזה,וגם אחרי התחרות אפילו אם תיקח מקום ראשון,להמשיך לגדול כדי להתחרות כל שנה ולהיות מר ישראל אולא יודע איך קוראים לתחרויות המונפצות האלה,אז וואלה תהנו מהחיים אח שלי,יש אנשים כמוני ונראה לי עם עוד כמה פה שוואלה רוצים להראות פאנן אחי להוריד חולצה להגיד 'וואלה אני לא מתאמן על פריילופ,וואלה רואים שיש לי גופה ואני נראה בסדר גמור',ולא כולם פה רוצים להתחרות ורוצים להראת ענקיים,גם מה שאני חושב שגדול מדי זה לא יפה,למרות האחוזי שומן הנמוכים,בגלל זה אני כרגע מרוצה מבחינת הגודל שלי[שהוא דיי גדול]ואני לא רוצה ל'רוץ' אחרי האחוזי שומן והתקופת העליה במאסה עוד פעם כי וואלה יגיד לך תחלאס נשבר הזין ויש חיים אחרי זה,אני רוצה לשמור על איך שאני נראה וגם לחיות בריא,אז אם צריך כמו עכשיו אחרי התקופה של החורף לעשות חיטוב קטן?אז עושים,מזיעים,לא אוכלים משהו ומחטבים,למזלי אין לי בעיה לעלות בשריר[וגם לא בשומן לצערי]אז כל העבודה שלי זה חיטוב פה ושם ואני נראה דיי בסדר וזה מה שאני מחפש לא יותר מזה זה בטוח
אני הייתי פה הרבה זמן,ואני יודע את זה כעובדה שישראלבאדי זה לא רק תחרויות וכאלה,זה מכוון אפילו יותר לאנשים 'נורמלים' כמוני וכמו עוד הרבה שרוצים משהו בגבול הטעם הטוב לפי דעתי,יש כמה שרוצים יותר וכל הכבוד להם בהצלחה.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
@בחור מסודר , סיקס פאק אולי שוחט שחיפים חושי כי יש לו גנים והו לא יודע מה זה להיות שחיף או שמן או סתם באמצע ולא שרירי במיוחד.
אבל 4 שנים להתאמן להראות "לא מגעיל" ולומר את זה זה לא מתאים לישראלבודי גם כן , ו
נכון שיש גם 10 כמוהו , אבל היחס בין ה 10 האלה לעומתם יש עוד 1000 שמעצבים שריר 5 שנה ולא מבינים למה אין הבדל
בחור טוב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-07, 00:15   #45
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

תאמין לי אני לוקח את הפיתוח גוף באיזי , יש לי מטרות אחרות יותר חשובות.
וגם סיקס פאק לא בידיוק שומר על תפריט אבל כנראה הוא עושה משהו נכון.....
משהו בסגנון של להזיז את התחת מהכדור המתנפח וההליכון ולעשות קצת דדליפט , ואחרי זה לאכול לאפה ולהסתלבט על הטלוויזיה.

ואל תתן לי את הקטע הזה של "יש לי חיים ופיתוח גוף זה דפוק"
תתן את זה במקום אחר.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה