ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-06-07, 23:11   #41
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

משה פשוט ראה יותר מדי House MD
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:14   #42
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
ללאו ולכל מי שלא מבין למה רפואה.
שימו בצד את יוקרת המקצוע זה לא מעניין, שימו בצד את האמא הפולניה שרוצה שהבן שלה יהיה רופא כדי שהיא תספר על כמה הוא מוצלח...
אני אתחיל ללמוד רפואה באוקטובר הקרוב ככל הנראה. הסיבה שאני רוצה ללמוד את זה ידועה לי כבר מגיל 15, אותה תקופה בה התחלתי להתנדב במד"א. הייתי מתנדב נוער, אח"כ בניידת טיפול נמרץ, בשלב בוגר יותר הדרכתי כיתה של בני נוער והעברתי סדנאות של החייאה בבתי ספר. הלכתי לפרחי רפואה שזו מסגרת לימודית לנוער על נושאים שונים ברפואה. התנדבתי לילות בפגיה בקפלן בצמוד לרופא שהכרתי. צפיתי בניתוחים בזמני החופשי כדי ללמוד.
כל נסיעה באמבולנס עושה לי את זה. הסיפוק האדיר והאדרנלין שזורם בדם. אלו דברים שמי שצופה מהצד לא יוכל להבין לעולם. הצמאון לידע בנושא שלא נגמר ומרתק אותך ...
אני מניח שמי שחושב ככה הוא מהסוג שמתאים להיות רופא. אנשים שבטוחים שזה היעוד שלהם בחיים. ולא כאלו שסתם לא ידעו מה לעשות עם ה780 נקודות פסיכומטרי.
להיות רופא זה להקריב. להקריב את חיי המשפחה. להיות בתורנות כל הלילה ולא לראות את האשה או החברה שלך. לקבל דמי כיס בתקופת הסטאז' שלא נדבר על הכסף שמוציאים אלו כמוני שטסים ללמוד את זה בחו"ל.
משה סיכם את זה הכי נכון שיש. מי שחושב להיות רופא לא עושה את זה בשביל הכסף. הדבר היחידי שמשתלם במקצוע הזה הוא הסיפוק והידע.
ידע אפשר (ועדיף לדעתי) לרכוש במסגרת לא אוניברסיטאית. בקשר לשאיפה, תחושת הסיפוק, ההגשה והייעוד האישית ואפילו היוקרה... זה תלוי באדם. אני יותר חומרני מזה.

כמו שציינו לפני, כסף לא צריך להיות המצפן שלכם בעניין הזה.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:17   #43
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
ידע אפשר (ועדיף לדעתי) לרכוש במסגרת לא אוניברסיטאית. בקשר לשאיפה, תחושת הסיפוק, ההגשה והייעוד האישית ואפילו היוקרה... זה תלוי באדם. אני יותר חומרני מזה.

כמו שציינו לפני, כסף לא צריך להיות המצפן שלכם בעניין הזה.
אי אפשר לרכוש ידע מקיף בלי אוני', על מה אתה מדבר?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 02-06-07, 23:18   #44
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
בימינו יש הכל באינטרנט. והכל זה הכל. הרצאות, סדנאות, סיכומים - הכל.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:22   #45
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
לא מסכים איתך. מי שרוצה ילמד. שלא תחשוב שכל מה שאתה לומד יעניין אותך. משה בטח יספר לך על איזה נושא בכימיה אורגנית שנשמע יותר מרדים מהתכונית פסוקו של יום שמשודרת בערוץ 11 בלילה.

יש לי חבר שרכש ידע אדיר ברפואה עוד לפני שהוא התקבל ללימודים (אחרי 5 נסיונות פסיכומטרי!)
ואנחנו בין החבר'ה צוחקים שהוא רק בא כדי שיחתמו לו על התעודה.
ידע אפשר להשיג בהרבה דרכים וללמוד כמה שרק תרצה. בסופו של דבר כל אחד שרוצה ללמוד רפואה צריך לעשות את החשבון הקטן של כמה שווה לו להקריב כדי ללמוד את זה.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:23   #46
P-a-n-1-c
Banned

וטרינריה שליטה
יוגי כמה הוצאת בפסיכומטרי?
ישן 02-06-07, 23:27   #47
Elevation

ציטוט:
רד, רד לכאפת שטות.

ישן 02-06-07, 23:28   #48
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
לא מסכים איתך. מי שרוצה ילמד. שלא תחשוב שכל מה שאתה לומד יעניין אותך. משה בטח יספר לך על איזה נושא בכימיה אורגנית שנשמע יותר מרדים מהתכונית פסוקו של יום שמשודרת בערוץ 11 בלילה.

יש לי חבר שרכש ידע אדיר ברפואה עוד לפני שהוא התקבל ללימודים (אחרי 5 נסיונות פסיכומטרי!)
ואנחנו בין החבר'ה צוחקים שהוא רק בא כדי שיחתמו לו על התעודה.
ידע אפשר להשיג בהרבה דרכים וללמוד כמה שרק תרצה. בסופו של דבר כל אחד שרוצה ללמוד רפואה צריך לעשות את החשבון הקטן של כמה שווה לו להקריב כדי ללמוד את זה.
למעשה אני לא מבין כלום, אבל מנסה להבין. כימיה אורגנית זה מאוד מעניין. אם יהיה לי זמן פנוי אני בהחלט אתפנה ללמוד את זה אפילו לבד.

איך הוא רכש ידע אדיר ברפואה? סטודנטים לרפואה לומדים 6 שנים חומר עיוני, וחורשים על התחת, אתה רוצה להגיד שהוא עקף את המרצים, ועקף את הסטודנטים בקריאה על נושא שהוא לא עוסק בו?

ציטוט:
רד, רד לכאפת שטות.
איזה ידע מקיף אתה רכשת שמשתווה לתואר אקדמי? ועוד לתואר אקדמי של 6 שנים?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 02-06-07, 23:31   #49
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
למעשה אני לא מבין כלום, אבל מנסה להבין. כימיה אורגנית זה מאוד מעניין. אם יהיה לי זמן פנוי אני בהחלט אתפנה ללמוד את זה אפילו לבד.

איך הוא רכש ידע אדיר ברפואה? סטודנטים לרפואה לומדים 6 שנים חומר עיוני, וחורשים על התחת, אתה רוצה להגיד שהוא עקף את המרצים, ועקף את הסטודנטים בקריאה על נושא שהוא לא עוסק בו?

תגיד מה אתה רציני איתי?
אם לבנאדם יש מספיק כוח רצון + שילוב של חוסר חיים הוא יכול ללמוד את הכל פיקס דרך האינטרנט\ספריה וכו'.
ישן 02-06-07, 23:32   #50
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
תגיד מה אתה רציני איתי?
אם לבנאדם יש מספיק כוח רצון + שילוב של חוסר חיים הוא יכול ללמוד את הכל פיקס דרך האינטרנט\ספריה וכו'.
בטוח שלא תואר כמו רפואה.
יש לך דוגמא לאחד כזה?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 02-06-07, 23:33   #51
Elevation

ציטוט:

שתהיה לי בריא, אתה משתדל בכל כוחך שלא להבין?

בשש שנים של לימודים באוני', אתה תלמד נושאים שלא קשורים לרפואה, נושאים שלא יעניינו לך את האשך, תלמד אותם מהר, תשנן את מה שמתאים לבחינה ולא מה שמקנה לך ידע בפועל, תשכח המון נושאים יום אחרי הבחינה, כי ככה זה וכ'ו וכ'ו.

בשש שנים של למידה עצמית, גם ברפואה, תאמין לי שאתה תרכוש הרבה, הרבה הרבה יותר ידע על רפואה פרופר, מאשר במסגרת האוני'.

אתה צריך להבין שאנשים שהולכים ללמוד תואר שלא פונקציונלי למה שהם רוצים לעסוק בו, הם דיי מטומטמים. כל ה"הלכתי ללמוד היסטוריה כי זה מעניין אותי", אתה יכול להשאיל ספרים דרך חבר באוני' או וואטאבר, ולסגור עניין.

ישן 02-06-07, 23:36   #52
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
שתהיה לי בריא, אתה משתדל בכל כוחך שלא להבין?

בשש שנים של לימודים באוני', אתה תלמד נושאים שלא קשורים לרפואה, נושאים שלא יעניינו לך את האשך, תלמד אותם מהר, תשנן את מה שמתאים לבחינה ולא מה שמקנה לך ידע בפועל, תשכח המון נושאים יום אחרי הבחינה, כי ככה זה וכ'ו וכ'ו.

בשש שנים של למידה עצמית, גם ברפואה, תאמין לי שאתה תרכוש הרבה, הרבה הרבה יותר ידע על רפואה פרופר, מאשר במסגרת האוני'.

אתה צריך להבין שאנשים שהולכים ללמוד תואר שלא פונקציונלי למה שהם רוצים לעסוק בו, הם דיי מטומטמים. כל ה"הלכתי ללמוד היסטוריה כי זה מעניין אותי", אתה יכול להשאיל ספרים דרך חבר באוני' או וואטאבר, ולסגור עניין.
אתה צודק בקשר לקטע של היסטוריה. בקשר לרפואה זה דברים שונים ואני מקווה שאתה מסכים איתי [אם לא אני ארחיב את ההודעה שלי].
בעיקרון אם אתה רוצה להיות היסטוריון - לך תלמד היסטוריה, אבל אם זה מתוך סקרנות אז השאלת הספר דרך השכן תהיה אופציה טובה. בקשר לרפואה, אני אישית לא רואה מישהו שאשכרה ילמד רפואה סתם בשביל הכיף כי זה מעניין אותו ולא יעשה תואר בזה, למרות שזה אפשרי.

בולט, לא אמרתי שיש כאלה. בגלל זה אמרתי שזה שילוב של כוח רצון + חוסר חיים. אדם שלא רוצה להיות רופא וילמד רפואה בשביל הכיף הוא די אידיוט.
ישן 02-06-07, 23:45   #53
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
אתה צודק בקשר לקטע של היסטוריה. בקשר לרפואה זה דברים שונים ואני מקווה שאתה מסכים איתי [אם לא אני ארחיב את ההודעה שלי].
בעיקרון אם אתה רוצה להיות היסטוריון - לך תלמד היסטוריה, אבל אם זה מתוך סקרנות אז השאלת הספר דרך השכן תהיה אופציה טובה. בקשר לרפואה, אני אישית לא רואה מישהו שאשכרה ילמד רפואה סתם בשביל הכיף כי זה מעניין אותו ולא יעשה תואר בזה, למרות שזה אפשרי.

בולט, לא אמרתי שיש כאלה. בגלל זה אמרתי שזה שילוב של כוח רצון + חוסר חיים. אדם שלא רוצה להיות רופא וילמד רפואה בשביל הכיף הוא די אידיוט.

ברור, כי ללמוד רפואה בלי לעשות עם זה משהו בפועל, זה משולל היגיון. אבל ללמוד את התורות שנלוות לרפואה, בשביל הידע, זה לחלוטין הגיוני, לדידי.

ישן 03-06-07, 00:57   #54
Yoggie
מנהל ראשי

פאניק, עשיתי פסיכומטרי אחד ועוד אחד בדרך. הציון בראשון לא הספיק לי.
בכל מקרה ככל הנראה אני אלמד בבודפשט מאוקטובר.
אתה יכול להכנס ל www.uis.co.il ולהתרשם אם אתה שוקל וטרינריה. ייתכן ובגלל אותה הקרבה שדברנו עליה אני אבחר ללמוד (וגם מפני שאני מאוד אוהב בע"ח) החיים של וטרינר מעט קלים יותר
ישן 03-06-07, 01:20   #55
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

לגבי הענין של ללכת ללמוד באוניברסיטה מקצוע שמענין אותך ויתן לך סיפוק...משמע ללמוד רק בשביל הידע....אני לפני כמה זמן גם חשבתי ככה.
ויש בי עדיין חלק שרוצה ללמוד רק מה שאני אוהב למרות שכסף לא יהיה לי מזה כל כך...
לפני כמה זמן יצא לי לדבר עם אחד החבר'ה בעבודה והוא האיר את עיני...
בן אדם שלא בא מבית מספיק אמיד יצטרך לפרנס את עצמו ולוותר על הנאות אחרות בזמנים מסוימים.
לימודים אקדמאים בגיל 22 - 23 צריכים להיות במקצוע שהוא כולו שיקול כלכלי לדעתי...אולי עם קצת שילוב של ענין, אבל בעיקר שיקול כלכלי.
לימודים לשם ידע וסיפוק אפשר לעשות גם בגיל 40 אחרי שאתה עומד על הרגליים...יש לך פרנסה טובה ומשפחה.
ככה זה נראה לי הכי הגיוני כיום.
מה גם שלימודים לשם ידע אפשר לרכוש גם בדרכים אחרות כמו שאמרו כאן לפניי...

יוגב בהצלחה בפסיכופטי....נשאר פחות מחודש לא?

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 01:30   #56
Yoggie
מנהל ראשי

מני, הפסיכומטרי נדחה ב20 יום ל25 ליולי.

לא כל כך מסכים עם מה שאתה אומר, כל שנה יש כנס לימודים בהונגריה איפה שאני רוצה ללמוד וכל פעם שהלכתי לשם ראיתי גם אנשים בני 30-50 שיום אחד הבינו באמצע החיים שהם לא נהנים מהעבודה שלהם ולא הגשימו את החלום שלהם להיות רופאים.
כמובן שיש כאלו שהשיקול הכלכלי הוא צד חזק אצלם מהרקע שממנו הם באים. אבל מליונים אפשר לעשות גם מחברת פינוי זבל... אם זה עושה לך את זה.
בכל מקום שבו תהיה טוב במקצוע שלך תוכל להרוויח הרבה. אבל לא פחות חשוב לפי דעתי זה להנות ולקבל סיפוק
ישן 03-06-07, 01:35   #57
SuzukiR
חבר פעיל

אם אני יחשוב על אי פעם לחזור לילמוד ואונבריסטה

אני הייתי רוצה לילמוד להיות עובד סוסציאלי( איך שלא רושמים תמילה הזאת)
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 01:36   #58
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
מני, הפסיכומטרי נדחה ב20 יום ל25 ליולי.

לא כל כך מסכים עם מה שאתה אומר, כל שנה יש כנס לימודים בהונגריה איפה שאני רוצה ללמוד וכל פעם שהלכתי לשם ראיתי גם אנשים בני 30-50 שיום אחד הבינו באמצע החיים שהם לא נהנים מהעבודה שלהם ולא הגשימו את החלום שלהם להיות רופאים.
כמובן שיש כאלו שהשיקול הכלכלי הוא צד חזק אצלם מהרקע שממנו הם באים. אבל מליונים אפשר לעשות גם מחברת פינוי זבל... אם זה עושה לך את זה.
בכל מקום שבו תהיה טוב במקצוע שלך תוכל להרוויח הרבה. אבל לא פחות חשוב לפי דעתי זה להנות ולקבל סיפוק

חחח אני מכיר מישהו אישית שהיה נהג משאית זבל והיום הוא מיצא פטריות לכל הארץ וגם לחו"ל ויושב על כמה עשרות מיליוני שקלים
ויש לו מפעל גדול
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 01:48   #59
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ללמוד כדי להיות רופא זה משהו אחר לגמרי ממה שאני התכוונתי אליו.
אני דיברתי על לימודים לשם ידע בלבד...דבר שנותן אמנם סיפוק והנאה אך לא יתן לך פרנסה.

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 08:05   #60
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
ללאו ולכל מי שלא מבין למה רפואה.
שימו בצד את יוקרת המקצוע זה לא מעניין, שימו בצד את האמא הפולניה שרוצה שהבן שלה יהיה רופא כדי שהיא תספר על כמה הוא מוצלח...
אני אתחיל ללמוד רפואה באוקטובר הקרוב ככל הנראה. הסיבה שאני רוצה ללמוד את זה ידועה לי כבר מגיל 15, אותה תקופה בה התחלתי להתנדב במד"א. הייתי מתנדב נוער, אח"כ בניידת טיפול נמרץ, בשלב בוגר יותר הדרכתי כיתה של בני נוער והעברתי סדנאות של החייאה בבתי ספר. הלכתי לפרחי רפואה שזו מסגרת לימודית לנוער על נושאים שונים ברפואה. התנדבתי לילות בפגיה בקפלן בצמוד לרופא שהכרתי. צפיתי בניתוחים בזמני החופשי כדי ללמוד.
כל נסיעה באמבולנס עושה לי את זה. הסיפוק האדיר והאדרנלין שזורם בדם. אלו דברים שמי שצופה מהצד לא יוכל להבין לעולם. הצמאון לידע בנושא שלא נגמר ומרתק אותך ...
אני מניח שמי שחושב ככה הוא מהסוג שמתאים להיות רופא. אנשים שבטוחים שזה היעוד שלהם בחיים. ולא כאלו שסתם לא ידעו מה לעשות עם ה780 נקודות פסיכומטרי.
להיות רופא זה להקריב. להקריב את חיי המשפחה. להיות בתורנות כל הלילה ולא לראות את האשה או החברה שלך. לקבל דמי כיס בתקופת הסטאז' שלא נדבר על הכסף שמוציאים אלו כמוני שטסים ללמוד את זה בחו"ל.
משה סיכם את זה הכי נכון שיש. מי שחושב להיות רופא לא עושה את זה בשביל הכסף. הדבר היחידי שמשתלם במקצוע הזה הוא הסיפוק והידע.
אבל אני לא מבין למה בחו"ל בגלל הפסיכו?<
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה