ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-11, 00:34   #21
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
יפה מאוד, אהבתי את הנוכחות של קירק בסרטונים מעריץ3

הבנאדם היחיד שעשה 1000 פאונד ל2 חזרות raw as fuck, בלי חליפות בלי נעליים ועמוק יותר מריפטו
נחש, אני מבין שהש1מן פוגע לך בראייה.
הסקבט של קירק 1000 לzewg היה עם חליפה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmokingSnake צפה בהודעה
אצלו זה לא ככה, הבנאדם עבד תמיד raw, עם ציוד וטווח תנועה של חצי סקוואט הוא היה שובר שיאים שלא ראו כמותם...
יש כמה אנשים ייחודיים שפיזית בנויים בצורה מושלמת לסקוואט וכ"כ חזקים ודומיננטיים בתרגיל שהוא גבוה מדדליפט.
הוא אחד מהאנשים האלה, אבל הוא פריק גנטי אמיתי, בנאדם שיכול לעשות 2 חזרות עם 440 קילו עמוק יותר ממה שרובנו עושים עם 140 זה פריק גנטי
אתה שוב טועה.
מעבר למה שאמרתי בחלק הראשון, לקירק יש ידיים קצרות וכפות ידיים קטנות, מה שדופק לו את הדדליפט. תסתכל גם שהאחיזה שלו בדדליפט מבחינת רוחק הידיים קצת מוזרקה

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 15-03-11 בשעה 00:40.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 01:11   #22
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

זאת לא "חליפה", זה עוזר קצת אבל זה רחוק מהחליפות שלובשים לתחרויות ואפילו פחות מהחליפות הבסיסיות, זה מה שהוא לבש(זה מה שלובשים בתחרויות של USPF ולא בתחרויות רבעי סקוואט של היום):

היום הליפטרים משתמשים בחליפה כזאת(שעולה פי 8 גם), שיש עליה עוד 6 שכבות שנותנת באונס לא נורמלי ורשום אפילו באריזה שבבור של הסקוואט אתה מרגיש כאילו אתה עושה בוקס סקוואט מספסל מהחוזק של החליפה, בתחרויות שמים את החליפה הזאת מעל החליפה למעלה:

בקשר לדדליפט, לא יודע למה החלטת שהידיים שלו קצרות(בגלל שהרגל שלו עבה? ארוכה?), הן נורמליות בעמידה זקופה, זה שהוא לא בנוי כמו אנדי בולטון לא אומר שהוא לא נורמלי, זה רק אומר שבולטון בנוי כמו מנוף, זה שהוא משך 770 לא עושה אותו לדדליפטר חלש. מאמין שאם הייתה לו בעיה כזאת הוא היה מנסה להתחרות עם סומו דדליפט כמו ליפטרים שבאמת יש להם ידיים קצרות

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 15-03-11 בשעה 01:19.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 01:21   #23
subzero1122
Banned

זאת כן חליפה, היא שכבה אחת והיא עשויה מחומר שונה ממה שהבאת בתמונה השניה
בתמונה השניה זה שתי שכבות והיא עשויה מחומרים אחרים ומוסיפה הרבה יותר משקל, אבל גם החליפה הראשונה מוסיפה ודי הרבה

היה איתו ראיון שהוא דיבר על זה שהכפות ידיים שלו קטנות ומפריעות לדדליפט
ישן 15-03-11, 01:31   #24
TUXLIGHT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
זאת כן חליפה, היא שכבה אחת והיא עשויה מחומר שונה ממה שהבאת בתמונה השניה
בתמונה השניה זה שתי שכבות והיא עשויה מחומרים אחרים ומוסיפה הרבה יותר משקל, אבל גם החליפה הראשונה מוסיפה ודי הרבה

היה איתו ראיון שהוא דיבר על זה שהכפות ידיים שלו קטנות ומפריעות לדדליפט
2 שכבות.. אתה נדיב מאוד
ברמות האלה

2 שכבות בריפס + 2/3 שכבות חליפה [כן יש גם 3 שכבות.. לפחות בחולצות לחיצה [אולי כפיצוי לזה שאין בריפס]] + רצועות ברכיים .. זה כבר נהייה קרקס שלם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
זאת לא "חליפה", זה עוזר קצת אבל זה רחוק מהחליפות שלובשים לתחרויות ואפילו פחות מהחליפות הבסיסיות, זה מה שהוא לבש(זה מה שלובשים בתחרויות של uspf ולא בתחרויות רבעי סקוואט של היום):

היום הליפטרים משתמשים בחליפה כזאת(שעולה פי 8 גם), שיש עליה עוד 6 שכבות שנותנת באונס לא נורמלי ורשום אפילו באריזה שבבור של הסקוואט אתה מרגיש כאילו אתה עושה בוקס סקוואט מספסל מהחוזק של החליפה, בתחרויות שמים את החליפה הזאת מעל החליפה למעלה:

בקשר לדדליפט, לא יודע למה החלטת שהידיים שלו קצרות(בגלל שהרגל שלו עבה? ארוכה?), הן נורמליות בעמידה זקופה, זה שהוא לא בנוי כמו אנדי בולטון לא אומר שהוא לא נורמלי, זה רק אומר שבולטון בנוי כמו מנוף, זה שהוא משך 770 לא עושה אותו לדדליפטר חלש. מאמין שאם הייתה לו בעיה כזאת הוא היה מנסה להתחרות עם סומו דדליפט כמו ליפטרים שבאמת יש להם ידיים קצרות
אין לך מושג על מה אתה מדבר

דבר ראשון לדבר שאתה מתכוון שהם לובשים מתחת לחליפה זה בריפס..
ומה שאתה מתאר שלובשים בתחרויות raw זה סינגלט .. כמו שיש למשקולנים

בריפס זה לא דבר ש"עוזר קצת" יש בריפסים של 2 שכבות שיותר חזקים מחצי מהחליפות בשוק...
קירק הסקוויט עם ציוד [שזה לא מוריד מההישג כי הציוד שהיה אז הרהב יותר חלש ממה שיש היום + זה single ply]

ברמות האלה בגלל שהסקוואט מתחיל מתנועה אקצנטרית ולא קונצנטרית כמו הדדליפט.. ומופעל שם רפלקס מתיחה.. בד"כ בסופו של דבר הסקוואט משיג את הדדליפט + תוסיף על זה ציוד שבדדליפט קלאסי כמעט ולא מועיל לעומת הסקוואט ששם הוא מוסיף המון [אפילו שכבה אחת יכולה להוסיף לך 50 קילו לסקבט]
ישן 15-03-11, 01:33   #25
subzero1122
Banned

וזה בלי לדבר על הרצועות לברכיים, שבארגונים מסוימים מגיעות לאורכים של 9-10 קילומטר
ישן 15-03-11, 01:37   #26
TUXLIGHT
חבר פעיל

ושכדי לךהכניס אותם לציוד ברמות הגבוהות צריך 3 אנשים שידחפו אותם בכוח לחליפות במידות קטנות יותר ממה שהם צריכים כדי שזה יוסיף יותר משקל....
אני לא אוהב את הכיוון שהספורט הזה אתפתח אליו..
אם הספורטאי כבר לא יכול לעלות לבמה לבד כי הוא הולך כמו נכה עם הציוד שקטן ממנו ב 3 מידות
ולא יכול להוציא את הסקוואט שלו לבד אחרוה אלה רק ממונוליפטד
וגם זה ברוחב עמידה של 3 מטר וחצי תנועה שלא נראית טיבעית בעליל עם שמקל שהוא לא היה חושב בכלל לשים על הגב בלי כל הציוד והקרקס הזה ....

זה כבר לא ממש סקוואט
ישן 15-03-11, 01:44   #27
subzero1122
Banned

אבל יש נחמה אחת!!!! פאוורליפטינג לעולם יהיה ספורט ובילדינג לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

האמת שלי כבר לא ממש אכפת מליפטינג עם או בלי ציוד וכאלה, אני יותר מסתכל על הליפטינג כאמצעי ופחות כמטרה.

לציוד יש הרבה דברים חיוביים, זקן כמו לואי לא היה מסוגל להתחרות בגילו בלי הציוד.
הציוד גם שומר על הבריאות יותר
את הטוהר של הספורט זה קצת מוריד אבל אין מה לעשות.
ישן 15-03-11, 02:16   #28
SmokingSnake

סלח לי tuxlight נסיך הgear, לא עברתי מבחן על ציוד PL, ככה שפעם הבאה נקרא לך שתספר על כל הציוד בשוק ותעדכן אותנו על כמות השכבות בחליפות החדשות של INZER
החליפה על קירק היא לא כמו החליפות single ply של היום שעשויות canvas הרבה יותר חזק ועם כל מיני פטנטים כמו PXG ולא יודע מה עוד, הוא לבש שם כנראה חליפת single ply ישנה, אבל היא כ"כ לא מאסיבית שהיא נראית כמו סינגלט של היום משולבת עם חליפת single ply.

ד"א בסוף סאבאפס צודק לעולם יהיה פאוורליפטינג ספורט ובילדינג לא לול

עריכה: I stand corrected קראתי על הzewg הזה עכשיו... אבל עדיין, לא קרוב למה שיש היום- בכל מקרה, כשנסיים לקרוא את הספר של לואי נקרא קצת יותר על ציוד כדי להבין דבר וחצי דבר

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 15-03-11 בשעה 02:22.
ישן 15-03-11, 11:17   #29
TUXLIGHT
חבר פעיל

ציטוט:
סלח לי tuxlight נסיך הgear, לא עברתי מבחן על ציוד PL, ככה שפעם הבאה נקרא לך שתספר על כל הציוד בשוק ותעדכן אותנו על כמות השכבות בחליפות החדשות של INZER
החליפה על קירק היא לא כמו החליפות single ply של היום שעשויות canvas הרבה יותר חזק ועם כל מיני פטנטים כמו PXG ולא יודע מה עוד, הוא לבש שם כנראה חליפת single ply ישנה, אבל היא כ"כ לא מאסיבית שהיא נראית כמו סינגלט של היום משולבת עם חליפת single ply.

ד"א בסוף סאבאפס צודק לעולם יהיה פאוורליפטינג ספורט ובילדינג לא לול

עריכה: I stand corrected קראתי על הzewg הזה עכשיו... אבל עדיין, לא קרוב למה שיש היום- בכל מקרה, כשנסיים לקרוא את הספר של לואי נקרא קצת יותר על ציוד כדי להבין דבר וחצי דבר
צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ צצ

בכל החיים שלך ראית 2 דבריםב סגנון.. סינגלטים ואת החליפות הכי מאסיביות שקיימות בשוק [בין היתר את החליפה הלבנה של אינזר.. הכי טובה שלהם..] מבחינתך כנראה אין דברים באמצע

זה סינגלט אחי?

אני לא יודע הרבה על ציוד.. אבל סה"כ למדתי כבר לא מעט על הדבר הזה מהחברהנ שאני מתאמן איתם

י1אש , מסכים איתך לגבי הדברים החיוביים
לגבי הבריאות.. לא בהכרח, אולי זאת הייתה המטרה הראשונית של הציוד אבל זה הפך למשהו אחר לגמרי
כבר קרה לא פעם ולא פעמיים שבנאדם שלבש חליפה קטנה ב2 מידות של 2 שכבות וכל הקרקס שרשמתי למעלה פשוט לא יכל לעמוד בכוח שהחליפה מפעילה ותוך כדי הניסיון בתחרות עפה לו הברך פנימה או דברים בסגנון
זה דבר טוב, אם יודעים להשתמש בו
ישן 15-03-11, 11:24   #30
Benpi93
חבר פעיל

יש לו סקוואט מטורף ממש,יש איזה סרטון שכל רגל שלו נראית ברוחב של בן אדם
Benpi93 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 11:45   #31
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

ציטוט:
יפה מאוד, אהבתי את הנוכחות של קירק בסרטונים מעריץ3

הבנאדם היחיד שעשה 1000 פאונד ל2 חזרות raw as fuck, בלי חליפות בלי נעליים ועמוק יותר מריפטו
זה לא RAW ובטח לא RAW AS FUCK
RAW לרוב זה רק חגורה ובחלק מהארגונים רצועות בירכיים.

אגב אני חושב ש Andrey malanichev סקוואטר יותר טוב מקירק
אנדרוליזם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 13:08   #32
SmokingSnake

Tuxlight אני מכיר את החליפות והדברים "באמצע" רק מהזמן המצומצם ביותר שאני קורא את הספר של לואי סימונס ופוזל לכיוון WS בהשראת י1אש, יש לי עוד הרבה מה ללמוד, אני מכיר הכל מהאינטרנט/תמונות מHOP מWS ומהאתר של דייב טייט צה צה צה צה
בכל מקרה אני צריך להפסיק לכתוב ולהתחיל לקרוא יותר, אולי ייצא לראות כאלה חליפות גם, למרות שאני בספק כי אני לא מתאמן עם אנשים שאפילו פוזלים לכיוון

בכל מקרה אני עדיין מעריץ1 של קירק יותר מכל ליפטר אחר אולי חוץ מאד קוהן

ישן 15-03-11, 13:34   #33
TUXLIGHT
חבר פעיל

על זה אין ספק בכלל
אד כוהן וקירק הם הגדולים ביותר ... + קזמאייר

ואנדרי מלאניצ'ב הוא לא בנאדם הוא מוטציה
ישן 15-03-11, 18:54   #34
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה