ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-01-07, 22:18   #141
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
מעניין אותי לדעת איך אתה רוצה שהמדינה שלנו תהיה( אני רציני).
אני מסכים איתך שפלורליזם מוגזם, אנטי ציונות ושמאל בעיקר קיצוני מחלישים את המדינה, אבל אתה באמת רוצה להגיע למצב שמדינת ישראל תהיה דיקטטורה?? אני אוכל להבין אם תרצה שהמדינה תהיה ליברלית, רק בין היהודים, אבל פשיסטית?? אני אישית לא הייתי רוצה שלא תהיה לי זכות דיבור ולהיות בעל זכויות מעטות כנוע לדיקטטור. אני גם לא ממש יכול לדמיין אותך רוצה להיות כפוף לשלטון של דיקטטור עם זכויות מעטות.
באמת אני רוצה שתסביר לי איך אתה רוצה שהמדינה תראה
לא אמרתי דיקטטורה, הייתי רוצה לראות את המדינה עם דמוקטריה מבחינת שלטון אבל ללא ליברליזם מודרני וקיצוני, להעצים את המאפיינים הלאומנים/פאשיסטים הקיימים במידה בינונית אצלנו הכוללים:
-גיוס חובה(כמו שקיים במדינה רק עם חוקים יותר נוקשים שלא יאפשרו השתמטות מהצבא)
-עידוד ילודה(כמו שהתבצע תמיד במדינה שלנו, רק הפעם יותר בכיון של מטרות לאומיות ופחות בקטע של דוסים אוכלי חינם)
-אזרחות במדינה כתנאי למספר פרמטרים בינהם יהדות(הקשחה של החוק שקיים היום)
-משטר בסגנון אפרטייהד כנגד אוכלוסיה ערבית שנועד למנוע התעצמות של העם החי בתוכינו, לצורך העניין הבעיה הדמוגרפית היא מאוד קיצונית בגלל קצב הילודה שלהם, לפי נתונים עוד 7 שנים הם יהיו חצי מהאוכלוסיה במדינה. כמובן כאן נכנס לעניין גם שלילת הזכות להצביע , כי לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שמספר הקולות בדמוקטריה משפיעות על החלטות הממשלה וכמובן על הממשלה הנבחרת, לכן כל בן אדם בעל שכל ישר יכול להבין בדיוק איפה הבעיה כאשר חצי מהאוכלוסיה תהיה ערבית כאן בעתיד הלא רחוק במיוחד,ואפילו רוב, בעתיד הרחוק יותר. לא ניתן למנוע את הילודה ואת המצב שלא נהיה רוב מספרי כאן בעתיד,כל מה שנותר זה לחכות שזה יקרה,השאלה היא רק מתי זה יקרה.
-עידוד ציונות,ועליה מסיבות ציוניות(דוגמא חלק גדול מהמתנחלים) עידוד הקמת התנחלויות חדשות והטבות למתנחלים שיקימו ישובים חדשים.
בכל אופן כל הפרמטרים האלה היו כולם קיימים אצלינו בעבר,אני רק הייתי רוצה לראות אותם מוקצנים יותר זה הכל.
תגובה