ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-07, 22:47   #1
moshebe
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
מה שמצחיק זה שהאנשים פה שאוכלים אם הסטופר ולא יוצאים מהבית בשביל לא להפסיד ארוחה קוראים לאנשים שמייחסים חשיבות לדברים הבאמת חשובים כמו כמות קלוריות וכמות חלבון משחקים בקקי

מחזק,גם אני חושב(כמובן שזאת דעתי האישית ויש פה המון שהרבה יותר מבינים ויכולים לחשוב אחרת)

אני גם חושב שכמות הקלוריות הסופית היא בעצם מה שתקבע
moshebe מנותק  
ישן 08-06-07, 22:51   #2
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshebe
מחזק,גם אני חושב(כמובן שזאת דעתי האישית ויש פה המון שהרבה יותר מבינים ויכולים לחשוב אחרת)

אני גם חושב שכמות הקלוריות הסופית היא בעצם מה שתקבע
בינגו.
Antonator1 מנותק  
ישן 09-06-07, 01:07   #3
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
מה שמצחיק זה שהאנשים פה שאוכלים אם הסטופר ולא יוצאים מהבית בשביל לא להפסיד ארוחה קוראים לאנשים שמייחסים חשיבות לדברים הבאמת חשובים כמו כמות קלוריות וכמות חלבון משחקים בקקי
חחח שמיר חמודי תסכים איתי שהתוצאות מדברות בעד עצמן?

נ.ב - ברגעים אלה אתה כנראה משתרלל עכשיו בסילבר קטבולי מהתחת חחחחחחחחחחחחחחחח אל תדאג יש לנו עוד דברים לחגוג דבר איתי באיסיקיו

דרך אגב לכל מי שהתבלבל , הנה עוד הוכחה יפה :
אני כמו שאמרתי הרבה פעמים לא לקחתי את השנה ברצינות , התאמנתי חזק והכל אבל התזונה , יודעים מה? בדיוק כמו שאתם אומרים, אותה כמות קלורית , רק ב-3-4 ארוחות...
התקדמתי?! עליתי?! אכלתי זין בפיתה כל השנה הזאת הייתה על הפנים בקושי גדלתי ,רק עכשיו אני מתחיל לחזור ולהיות על הגל...
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 09-06-07, 15:00   #4
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
חחח שמיר חמודי תסכים איתי שהתוצאות מדברות בעד עצמן?

נ.ב - ברגעים אלה אתה כנראה משתרלל עכשיו בסילבר קטבולי מהתחת חחחחחחחחחחחחחחחח אל תדאג יש לנו עוד דברים לחגוג דבר איתי באיסיקיו

דרך אגב לכל מי שהתבלבל , הנה עוד הוכחה יפה :
אני כמו שאמרתי הרבה פעמים לא לקחתי את השנה ברצינות , התאמנתי חזק והכל אבל התזונה , יודעים מה? בדיוק כמו שאתם אומרים, אותה כמות קלורית , רק ב-3-4 ארוחות...
התקדמתי?! עליתי?! אכלתי זין בפיתה כל השנה הזאת הייתה על הפנים בקושי גדלתי ,רק עכשיו אני מתחיל לחזור ולהיות על הגל...
חחחחחח איזה בסוף לא הלכתי ושוב אתה מפספס את הנקודה כן הגעתה לתוצאות מרשימות ואני הראשון שישבח אותך על זה אבל עצם העובדה שהגעתה לאותם תוצאות בשש ארוחות לא אומר שזה מה שהוביל אותך לתוצאה זה רק נתון אחד
Deja Vu מנותק  
ישן 08-06-07, 22:52   #5
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אני עם בולט ואיגור...

בגלל שקראתם באיזה אתר ששווה לאכול 5 - 6 ארוחות ביום בהפרשים של 2 - 4 שעות, עכשיו אתם אוטומטית קובעים שכל המקצוענים עושים את זה? באמת מה זה השטויות האלו?! גם הם בני אדם... מה נראה לכם, בגלל שהם מקצוענים - אז הם רובוטים שמתוכנתים לאכול כל 3 שעות, כמות מדוייקת של קלוריות ולהתאמן שעה וחצי בדיוק? סביר מאד להניח שהרבה מהמקצוענים אוכלים הרבה שטויות, לא סופרים קלוריות עד האחרונה, לא אוכלים כל 3 שעות וכו...

חלקכם מתייחסים לגיל גרנות כאילו הוא אל. יופי, אנשים הגיעו לתוצאות איתו. אבל מה? יש פול אנשים שהגיעו לתוצאות גם בלעדיו... למעשה יש לא מעט אנשים בארץ שמשתינים ממגדל גבוה על ישראלבודי, קובי זרע, גיל גרנות וכל זה, מתאמנים עם מוט אולימפי ופלטות בגאראג' שלהם ומגיעים למסה, חיטוב וכח גדולים בהרבה מהרבה מכם\מאיתנו. יודעים מה? יש אנשים שאוכלים כמו בן אדם רגיל ומפמפמים ברזל חזק פעמיים בשבוע והם יותר גדולים מכולכם. איך אני איתכם? כך שלהצדיק בצורה גורפת את השיטות שאתם משתמשים בהם רק בגלל שאתם די גדולים זה בולשיט.

ואני לא אומר שאסור לאכול כל 3 שעות. אני רק מצטרף לבולט ואיגור בטענתם שזה די מיותר. גם אני כשהתחלתי הייתי מייחס חשיבות לכל הזבל הזה (לאכול כל 3 שעות, לאכול ארוחה לפני אימון ואחרי אימון בזמנים ובכמויות מדויקות, לישון בדיוק 8 שעות כל לילה, לאכול 6 ארוחות וכאלה). כמו שאמרתי, זה לא מזיק ואפילו נוח, אבל זה מיותר בכל הנוגע להתקדמות אמיתית. לקבוע שאיגור ובולט שהם לא מתקדמים (למרות שאיגור ועוד איך מתקדם) זה דבר אחד. אבל תהיו מודעים לכך שיש אנשים לא משקיעים חצי מכם ומגיעים לתוצאות יותר מרשימות.

מסקנה - אתם אלה שמתעסקים בקקה.
מה שיותר מגוחך, שהם קובעים משהו שהוא לא נכון מבלי שהם ניסו אותו בכלל. אף אחד מהם הרי לא ניסה להתקדם עם 3 ארוחות לאורך זמן, אבל משום מה החליטו "שזה ידוע שחייבים לאכול 6 ארוחות". פעם היה ידוע שכדור הארץ הוא מרכז היקום וכל כוכבי הלכת כולל השמש סובבים סביבו. כשגלילאו גליליי הציע שהשמש היא במרכז ושאר כוכבי הלכת סובבים סביבה, הוא הועמד על כך למשפט בגלל שהוא התנגד לגישה המקובלת.
- Idan - מנותק  
ישן 09-06-07, 01:13   #6
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אני עם בולט ואיגור...

בגלל שקראתם באיזה אתר ששווה לאכול 5 - 6 ארוחות ביום בהפרשים של 2 - 4 שעות, עכשיו אתם אוטומטית קובעים שכל המקצוענים עושים את זה? באמת מה זה השטויות האלו?! גם הם בני אדם... מה נראה לכם, בגלל שהם מקצוענים - אז הם רובוטים שמתוכנתים לאכול כל 3 שעות, כמות מדוייקת של קלוריות ולהתאמן שעה וחצי בדיוק? סביר מאד להניח שהרבה מהמקצוענים אוכלים הרבה שטויות, לא סופרים קלוריות עד האחרונה, לא אוכלים כל 3 שעות וכו...
אתה מדבר כמו מישהו שבחיים שלו לא פגש באדיבילדר מקצועי? פגשת.? לא נראהלי...
אני אומר מה שאני אומר מניסיון , אם כבר אמרת '' בגלל שקראתם באתר'' זה מופנה רק אל חבריך שבויכוח הזה אתה בעדם כי הם היחידים שכל היום באינטרנט ,
אני יכול להגיד לך ש90 אחוז ממרי ישראל אני מכיר אישית ועד היום לא הכרתי אחד מהם שמאמין בבולשיט שאתם מאמינים בהם :):):):) אז אין לי בעיה תמשיכו לעשות מה שאתם עושים ואני אמשיך לעשות מה שאני עושה עם ''חבורת ישראלבאדי'' אני קורא לזה ככה מהיום...
אין לי בעיה שאני וכל מי שהזכרתי פה נמשיך להיות הגדולים בפורום , את כל הוויכוח הזה התחלתי בשבילכם בשביל שתבינו שאת הידע רוכשים מניסיון ולא ממשהו שקוראים...בשביל שאתם תתקדמו ,לא בשביל להראות שאני יודע וכמו שאני עושה פה מרוב עצבים כבר איזה 4-5 הודעות - להשפיל אנשים...
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 09-06-07, 12:13   #7
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אתה מדבר כמו מישהו שבחיים שלו לא פגש באדיבילדר מקצועי? פגשת.? לא נראהלי...
אני אומר מה שאני אומר מניסיון , אם כבר אמרת '' בגלל שקראתם באתר'' זה מופנה רק אל חבריך שבויכוח הזה אתה בעדם כי הם היחידים שכל היום באינטרנט ,
אני יכול להגיד לך ש90 אחוז ממרי ישראל אני מכיר אישית ועד היום לא הכרתי אחד מהם שמאמין בבולשיט שאתם מאמינים בהם :):):):) אז אין לי בעיה תמשיכו לעשות מה שאתם עושים ואני אמשיך לעשות מה שאני עושה עם ''חבורת ישראלבאדי'' אני קורא לזה ככה מהיום...
אין לי בעיה שאני וכל מי שהזכרתי פה נמשיך להיות הגדולים בפורום , את כל הוויכוח הזה התחלתי בשבילכם בשביל שתבינו שאת הידע רוכשים מניסיון ולא ממשהו שקוראים...בשביל שאתם תתקדמו ,לא בשביל להראות שאני יודע וכמו שאני עושה פה מרוב עצבים כבר איזה 4-5 הודעות - להשפיל אנשים...
אתה טוען את הטענה שלנו פחות או יותר - ומפנה אותה נגדנו.
Antonator1 מנותק  
ישן 08-06-07, 23:45   #8
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

Wtf מה הולך פה בפוסט הזה? אפילו בפוסטים של סנדריק לא הולכת כזו התעסקות בצואה...

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק  
ישן 09-06-07, 01:51   #9
Antonator1
הושעה

עידן, העלת עוד נקודה מעניינת:

יש אנשים מסוימים שיעבדו עם גיל וההתקדמות תהיה זניחה.

ומצד שני יש אנשים שיפמפמו ברזל פעמיים בשבוע ויתקדמו יותר.

מסקנה: לא לצאת בהצהרות גורפות.
Antonator1 מנותק  
ישן 09-06-07, 03:48   #10
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

טוב יאלה חפירה רצינית הפוסט הזה לנעול ומהר!

אני ואליאב נאכל כל 3 שעות וניראה מי יגיע לאן
בולט אל תשכח את העובדה שאתה בעצמך אומר שהחיטוב שלך לא מתקדם,שאתה מוכן לפרק את כל השריר שלך בישביל להיות "שחיפוז אם קוביות",ושאתה בחיטוב באותו זמן שאני בערך (רק שאני הייתי שמן והיה לי מה לחטב בקטע שלך אני לא יודע מה עבר לך בראש )

בכל אופן בהצלחה לכולם שכל אחד יגיע לאן שהוא יגיע ואז נדבר
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 08:17   #11
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

נייט וולף, אליאב, ושות' - זיינתם את המח, מספיק.
1. לא הסברתם בשום מקום מה היתרון של הרעיון האידיוטי לאכול כל 3 שעות.
2. אני אישית מכיר לקוחות של גיל שהיו לא מרוצים, חאלס עם השטויות.

אני לא מצפה אפילו לתגובה נורמלית ממכם, כי אין לכם שום יכולת כנראה מעבר לתיפוף על החזה תוך קריאות "אני גדול!! ארו ארו ארו!!".

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-06-07, 08:50   #12
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

אני לא מצפה אפילו לתגובה נורמלית ממכם, כי אין לכם שום יכולת כנראה מעבר לתיפוף על החזה תוך קריאות "אני גדול!! ארו ארו ארו!!".

בוא נראה מה יש לארנולד להגיד בעיניין:

P-a-n-1-c מנותק  
ישן 09-06-07, 08:56   #13
PcGunMan
חבר פעיל

במסה פחות חשוב לאכול כל שלוש שעות אלה יותר חשוב בחיטוב/דיאטה
PcGunMan מנותק  
ישן 09-06-07, 12:17   #14
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

אני ממש מרחם על הבורות של חלק מהאנשים כאן.
(כן, בואו נפתח את הVIP, אנשים כאן מספיק בוגרים בשביל זה :-\ )

gal.T מנותק  
ישן 09-06-07, 13:14   #15
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

טוב הפעם הגזמת שתקתי על התגובה הראשונה שלך על השניה אני אגיב ולא מענין אותי VIP יש לך או כל דבר סמכות אחרת פה תשמע טוב!
א.פעם הבאה שאתה קורא לי מטומטם או מפגר או "בור" או איך שלא תבחר אני נישבע לך שאתה תצטער על זה ביוקר ואני אקח את הענין באופן אישי לא כדאי לך,אני בד"כ בן אדם שצוחק אם כולם ומכבד כל אחד בפורום או כל מי שמחוץ אליו וקשור לפיתוח גוף או ישראלבודי אבל אם אתה תנסה להראות לכולם כמה שאתה חכם שיושב בבית וקורא כל היום אבל הולך ברחוב ומקבל כאפות ותנסה להוכיח שאני מפגר או "בור" תצטער על זה!
ב.אני כבר ראיתי תמונות שלך יא שחיף! אז אתה מוזמן להעלות ולחלוק אותן פה ולהוכיח לפורום למה כן ממולץ לאכול כל 3 שעות מאשר שלא לאכול בכלל ולהראות כמו סומלי לבן.
ג.מענין את סבתא שלי הלקוחות של גיל שלא מרוצים לדעתי גיל איש מקצוע מצליח ואין סיבה שאם בן אדם ישקיע ויעמוד בתזונה ובתפריט שלו שלא לא יהיה מרוצה ואם אתה כזה מומחה תהיה תזונאי בעצמך וניראה לאן תגיע!

אין לי יותר מה להגיד לך מצידי הויכוח המטומטם הזה ניגמר ותחשוב אפילו שאתה נצחתה ואתה צודק, אבל אם אני יראה עוד עקיצה מימך חבל לך על הזמן.
Night_Wolf מנותק  
ישן 09-06-07, 10:04   #16
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתה לא מאכזב פאניק. תגובות רציניות והגיוניות זה לחלשים כנראה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-06-07, 10:47   #17
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אתה לא מאכזב פאניק. תגובות רציניות והגיוניות זה לחלשים כנראה.
תכלאס.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 09-06-07, 10:18   #18
m0she
מנהל מחלקת התזונה

דמגוגיה היא המדע החדש

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-06-07, 11:10   #19
Moshe
Banned

ציטוט:
מה שמצחיק זה שבתקופה שאתה עם גיל ירדת בצורה חולנית. עזוב את זה שהוא לפי הטענות שלך "התעלל" בך וכו'. למה אתה חושב לי הוא לא הביא תוכניות שהיו מעל ומעבר בשבילי? אתה בא ואומר לו שמע גיל אנ'לא מסוגל ככה וככה והוא מוריד וזהו! עזוב את זה, כבר אמרתי לך שאתה יורק לבאר שממנה אתה שותה (או שתית) וזה צביעות נטו מבחינתך, אבל חפיף.
"חולנית" , כולה 2 קילו בחודש , זה ממש לא חולני זה המינימום שצריכים לרדת
ואני לא רואה טעם ב6 אימוני משקולות ועוד 5 אימוני אירובי של 40 דקות בשבוע , לדעתי פשוט מיותר תגיד מה שתגיד , אני ממש אבל ממש לא מזלזל בגיל .
כמו שאמרתי לך ואני אגיד לעוד רבים גיל הוא בן אדם דגול , ידע מפה עד השמיים , ניסיון רב אבל זה ברוטלי מידי וזה דיי הוציא לי את החשק מלהתאמן במיוחד כשעשיתי 1:1 ולא פספסתי אף אימון והייתי ממש "גרמני" כמו שאומרים, מה גם שעשיתי את זה 4 חודש רצוף. לבקש לעשות פחות? , למה אני הבנתי משהו מהחיים שלי? , ידעתי שיש אופציה אחרת? סמכתי על זה בעיניים עצמות אמרתי אם הוא אמר אז אמר אני עושה וזה עכשיו פגע בריאותית או זה או מה שעשיתי לפני זה , זה פשוט 50:50 מה גם שנכנסתי בתקופה הזו 2 פעמים לאימון יתר , זאת אומרת שזה היה יותר מידי וחבל על הוויכוח המיותר הזה אני לא הולך לפתוח את הנושא הזה. אני ממש לא יורק לבאר ממנה שתיתי אני פשוט חושב שאפשר היה להשיג תוצאות דומות בפחות ברוטליות זה הכל.

ובקשר לתדירות ארוחות אתם מזיינים בשכל כבר 175 תגובות באשכול ומצד אחד יש הוכחות מהמדע אבל אתם אנשי ה"מעשה" לא הוכחתם שום דבר סתם יוצאים ביציאות "אכלתי פעם 3-4 ארוחות ביום ולא גדלתי באותה מידה" , אני בטוח שלא התאמנתם כמו שהתאמנתם עם 6 , הייתם פצועים או שהיו עוד פקטורים בנושא ש"לא גדלתם כי...".
בד"כ אותם פריקים של 6 ארוחות כשעוברים ל3 זה אומר שהם במצב נטרלי והם לא ממש מתאמנים או שקרה משהו , ככה שתפסיקו לזבל בשכל כבר.
Moshe מנותק  
ישן 09-06-07, 11:18   #20
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

holy shit,
6 משקולות בשבוע ו5 אירובי?
אני לא עושה את זה בשבועיים!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
נושא נעול