ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-05-07, 18:41   #1
yossi128
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה בנושא "אימון יתר"

שלום לכולם פעם ראשונה שאני כותב פה אבל הרבה זמן אני עוקב פה אחריי הפורום ומאד נהנה לקרוא
לעינייני אני מתאמן כבר שנה ומשהו 4 פעמים בשבוע תוכנית A-b ראשון שני- רבעי חמישי בסוף כל אימון משקולות אני רץ בסביבות 7-9 קילומטר 50-60 דקות.... אני שוקל בין 68-70 גובהה 1.79 לפי הקליפר שבמכון אני על 7% שומן...מבחינת תזונה אוכל כמעט הכל שקשור לאוכל לא נוגע בחטיפים ושטויות... ביום רביעי האחרון התאמנתי בבוקר אימון כוח ולא היה לי זמן לרוץ אז הלכתי לבית אכלתי ארוחה ועשיתי את העיסוקים שלי וחזרתי בערך ב-7 בערב לרוץ רצתי אמשך 60 דקות בין 11-13 קמ"ש יצא לי קצת יותר מ-10 קילומטר חזרתי לבית לא הייתי ממש רעב אז שתיתי איזה נס קפה אחרי 45 דקות אולי שעה התחילו לי סחרחורות ודופק עלה ויורד והזעות לחץ דם לקחו אותי למיון ואמרו לי שם שזה בסדר זה התאמצות יתר ושאני צריך מנוחה מוחלטת לפחות שבוע או שבועיים...
עכשיו בגלל כמות באירובי שהייתי עושה התרגלתי לאכול הרבה כי גם ככה הכל היה נסרף והיה לי סבבה אם המצב של הגוף עכשיו אני במנוחה וטוחן כל היום אמונם לא הרבה שטויות אבל הרבה אוכל וניראלי כבר עליתי איזה 2 קילו משומן... אם יש למישהו עצות על תפריט סבבה למנוחה של שבוע שבועיים יעזור לי מאוד או כל הצעהה על שהיא איך להמשיך את האימונים מכאן ואלך.....
yossi128 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 19:21   #2
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

תעלה את התפריט הקודם של פחות או יותר ואז יהיה אפשר לעזור לך ולדעת מאיפה וכמה להוריד או לפחות לתת כיוון
ישן 19-05-07, 19:40   #3
yossi128
חבר מתחיל

ישן 19-05-07, 19:53   #4
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yossi128
בלי לדעת מה מטרתך ומהו תפריטך הייתי אומר שפיצול הכרדיו מאמוני המישקולות ישאיר לך קצת אנרגיה בגוף, אכן אתה נימצא המצב של OVERTRAINING והגוף שלך הגיע לנקודת שיא משבר אני חושב שגם במיוחד אחרי שלא פיצית אותו בחלבונים מינרלים ופחמימות ונתת לו עוד ממריצים בצורת הקפה - מאוד לא חכם!
אתה עובד בשיטת A-B מה שאומר שרוב הסיכויים שאימון מיקולות שלך זה יותר מ 30 דקות + 60דקות ריצה במהירות גבוהה זה הרבה יותר ממה שהגוף שלך יכול לשאת ולהחלים...
שורה תחתונה על בסיס הפרטים המועט שנתת הייתי ממליץ על אירובי בבוקר אימון מישקולות מאוחר יותר ופיצולם ל ABCD שכל יומיים יש יום מנוחה....
אההה.... והמון מיים!!!
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 20:43   #5
yossi128
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chivas90210
בלי לדעת מה מטרתך ומהו תפריטך הייתי אומר שפיצול הכרדיו מאמוני המישקולות ישאיר לך קצת אנרגיה בגוף, אכן אתה נימצא המצב של OVERTRAINING והגוף שלך הגיע לנקודת שיא משבר אני חושב שגם במיוחד אחרי שלא פיצית אותו בחלבונים מינרלים ופחמימות ונתת לו עוד ממריצים בצורת הקפה - מאוד לא חכם!
אתה עובד בשיטת A-B מה שאומר שרוב הסיכויים שאימון מיקולות שלך זה יותר מ 30 דקות + 60דקות ריצה במהירות גבוהה זה הרבה יותר ממה שהגוף שלך יכול לשאת ולהחלים...
שורה תחתונה על בסיס הפרטים המועט שנתת הייתי ממליץ על אירובי בבוקר אימון מישקולות מאוחר יותר ופיצולם ל ABCD שכל יומיים יש יום מנוחה....
אההה.... והמון מיים!!!

איך חדעת בקשר לקפה ? אני שותה יחסית הרבה....איזה פרטים אתה צריך אני יגיד לך לשמירה על הקיים שישי שבת האלה הפרזתי בצורה לא רגילה כי כולם שיגעו אותע תאכל תאכל תאכל אתה רזה רזה ואני לא רזה תאמת וחטוב סבבה אז מי פה איך אני ממשיך...?
ישן 19-05-07, 21:18   #6
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yossi128
איך חדעת בקשר לקפה ? אני שותה יחסית הרבה....איזה פרטים אתה צריך אני יגיד לך לשמירה על הקיים שישי שבת האלה הפרזתי בצורה לא רגילה כי כולם שיגעו אותע תאכל תאכל תאכל אתה רזה רזה ואני לא רזה תאמת וחטוב סבבה אז מי פה איך אני ממשיך...?
בקשר לקפה אתה רשמת ששתית אחרי הריצה ואז התחילו סחרחורות...
בקשר לסופ"ש רצוי שיהיה לך יום ציט שבוא הגוף יקבל פחמימות שלא על התפריט השבועי...
בקשר לשאר אני לא יודע מה התפריט שלך.
בקשר לאימונים תפצל!!! ואם יש לך אפשרות תתסף במשך היום ב GLUTAMIN ....
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה