ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-07-09, 21:03   #61
רועי ב.א
חבר פעיל

חדר כושר: המרגנית

ניגרי אם אנחנו רוצים שהספורט הזה יתפרסם יותר ויותר צריך גם יותר מזה

אם אתה תחפש עכשיו מר ישראל בגוגל לא יצאו הרבה תוצאות חוץ מישראלבודי נאבא וifbb

אפילו משהו בויקיפדיה האתר הזה אין...

אין מה לעשות מי שעוסק בספורט הזה באמת הוא זן נדיר כי אולי אולי אולי 0.001% מהאוכלוסייה מתעסקת בזה (כולל כל מי שלא מתעסק אבל מתאמן כדי להיות באדיבילדר)
וכל השאר חושבים שזה מגעיל...ואני אישית יכול להגיד לך שלפני שהתחלתי בזה או שהתחלתי לראות תמונות וכו' גם אני לא אהבתי ואמרתי שזה מוגזם

אבל זה מה שכל כך מיוחד בספורט הזה
רועי ב.א מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-09, 22:39   #62
shaib
חבר פעיל

הסמל האישי שלshaib

בהצלחה אחי... יוזמה באמת מבורכת..
הנושא מובן ועובר מצויין לתודעת הציבור, ישנה אבל טיפה קטנוניות יתר לגבי הכדורגל (בצדק או שלא בצדק) שמוריד טיפה לטעמי את איכות הטקסט... אבל לא נורא
כל הכבוד על היוזמה ובעזרת השם נגיע עוד ל"ידיעות"
shaib מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-09, 22:45   #63
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shaib צפה בהודעה
בהצלחה אחי... יוזמה באמת מבורכת..
הנושא מובן ועובר מצויין לתודעת הציבור, ישנה אבל טיפה קטנוניות יתר לגבי הכדורגל (בצדק או שלא בצדק) שמוריד טיפה לטעמי את איכות הטקסט... אבל לא נורא
כל הכבוד על היוזמה ובעזרת השם נגיע עוד ל"ידיעות"

למה קטנוניות, כל מילה מוכחת.
הגיע זמן שמישהו יחשוף את הבלוף של הפרזיטים העלובים האלה.
ברק בדש 130 אלף דולר לעונה, הייתי רוצה שמישהו יסביר לי על סמך מה הם מחשבים שם את המשכורת?
הרי אנשים לא מביאים צופה אחד, מזכרות (מרצ'דייז) אפילו אימא שלהם לא תקנה, הקבוצה רק מפסידה כסף, הטלוויזיה לא משדרת, אז למה לכל הרוחות?
לא כתבתי על כדורגל אלא על דבר אחר לגמרי, איך עוד לא הבנת שמה שקורה פה זה ממש לא כדורגל.
אני אוהד גדול של כדורגל, ולכן אני שם לב שעובדים עלי, רק מתפלא איך אחרים עוד לא שמו לזה לב.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-09, 22:55   #64
shaib
חבר פעיל

הסמל האישי שלshaib

את זה רון קופמן דואג להזכיר בכל הזדמנות ביציאה העיתונות לגבי נושא הכדורגל.. ובזבזו הכספים בפרט.
בנוסף ה"טוטו" החלו לחלק יותר ויותר כספים לפי השגים... איגוד השייט יקבל עוד כספים השנה לדוגמה ועוד מספר אגודות...
הרעיון של פיתוח גוף הוא נחמד(וזאת התגובה שאני משאר שאתה תקבל.. נחמד.. לא יותר.. וואלה הבחור צודק, אבל אני לא אתכופף יותר בשביל זה).. ובתור חובב מקצוע שעוסק בזה.. אני לא רואה את האיגוד עובר איזה שינוי, בגלל שהמקצוע הוא אישי, וכן גם אפשר ולהגיד שהוא לא הכי מפותח ויש לו מודעות בארצנו)
בנוסף יש מספר לא קטן של ענפים שיקבלו לפני פיתוח גוף כספים נוספים... כמו סייף (שיש בו הישגים מרשמים, ענף הכדורמים גם לאט לאט צובר תאוצה בארץ... וחודר למודעות.. למרות שההישגים שלהם בחו"ל לא משהו.. ועוד אין סוף ענפים)
shaib מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-09, 10:55   #65
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

בהזדמנות זאת- מזל"ט ליום ההולדת ה 33 היום!!! עד 150!!!
KALINA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-09, 13:43   #66
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

מזל טוב!!!
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-09, 17:13   #67
talll
חבר פעיל

הסמל האישי שלtalll

שלח הודעה דרך ICQ אל talll

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
קודם כל , כל הכבוד על המחשבה הנאה וכל עזרה לסטאס זה מעולה מבחינתנו כי באמת שמגיעה לו כל ההערכה בעולם.

דבר שני שהוא קצת מוזר לי הוא שאתה מאמין בדבקות שסדר העדיפויות הציבורי נקבע על ידי התקשורת, ואילו דעת הקהל נגזרת ממנה באופן בלעדי. יש יחסי תגמול כלשהם בין התקשורת והציבור, שניהם יחדיו קובעים את סדר היום הציבורי. התקשורת מתעלמת באופן בוטה מהספורט הזה, אבל הציבור של חובבי הספורט הזה הוא מזערי והקהל (או הקהל חובב הספורט) פשוט נגעל, משועמם ונחרד מהספורט שאנחנו אוהבים. אז, במידה רבה של פסימיות, אני חושב שבאדיבילדינג לעולם לא יעלה לסדר היום הציבורי בישראל בהקשר שאיננו אלי-האנה-העלים-מס-מכר-סטרואידים או ערבי-ענק-נשכר-להרביץ-לידוענים-על-ידי-דודו-טופז. לכן הספורט הזה גם יתקשה למצוא ספונסרים (למעט חברות שמעורבות ישירות בספורט) . זו דעתי הענווה.
חבר יקר,אין לי מושג מה למדת\הגברת בתיכון ומה אתה לומד עכשיו,אבל במידה ולא תקשורת מה שאתה לומד,יש אסכולה שנקראת "אסכות קביעת סדר היום הציבורי" בתקשורת.
חפש על זה קצת אם באלך ללמוד,במידה ולא למדת תקשורת(לא שאני תופס תחת,השנה פשוט למדתי על זה אני בכיתה י')
האסכולה אומרת שהתקשורת לא קובעת לנו מה לחשוב,אבל היא קובעת לנו איך לחשוב
זתומרת התקשורת מציבה בראש סדר היום נושאים מסוימים,והם הנושאים שיהיו הכי מדוברים באותו יום לפי האסכולה שהכיחו שהיא נכונה

talll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-09, 17:26   #68
dor_dru
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי talll צפה בהודעה
חבר יקר,אין לי מושג מה למדת\הגברת בתיכון ומה אתה לומד עכשיו,אבל במידה ולא תקשורת מה שאתה לומד,יש אסכולה שנקראת "אסכות קביעת סדר היום הציבורי" בתקשורת.
חפש על זה קצת אם באלך ללמוד,במידה ולא למדת תקשורת(לא שאני תופס תחת,השנה פשוט למדתי על זה אני בכיתה י')
זתומרת התקשורת מציבה בראש סדר היום נושאים מסוימים,והם הנושאים שיהיו הכי מדוברים באותו יום לפי האסכולה שהכיחו שהיא נכונה
אני לא מסכים, גמני עשיתי תקשורת בתיכון
אם זכרוני איננו מטעה, ישנו מה שנקרא אסכולה של שיח ציבורי.
כלומר התקשורת קובעת מה הציבור ידון ומה ימצא בראש מעיניו.
אני מאמין שבמבחן המציאות ישנו שילוב של השניים, הציבור מדבר על מה שמופיע בתקשורת ודעתו בנושא מושפעת גם כן מהערוץ בו הוא צפה במידע.

דוגמא מעולה היא מייקל ג'קסון, לפני שהוא נפטר התקשורת היא שגרמה לכולנו להסתכל על מייקל מעבר לפידופיל אלא כמשוגע לגמרי, וואקו ג'אקו, מושג תקשורתי לחלוטין.
אך כיום ישנם ערבי הצדעה בכל מדינה אשר משודרים בתקשורת ומציגים אותו כמוזיקאי מדהים ומוכשר שאין כמותו ולפתע כולם מדברים עליו רק טוב.
התקשורת צבועה והאנשים פשוט מושפעים ממנה ישירות.
dor_dru מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-09, 22:59   #69
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

אני חושב שקטלת יותר מדי את שחקני הכדורגל. עכשיו אבהיר משהו, אני לא אוהב כדורגל ובוודאי שלא את הכדרוגל הישראלי. אבל בכל זאת - אם יש מי שישלם את המשכורות לשחקנים האלה, מי אתה שתגיד שזה לא מגיע להם. ממה שאני מבין, הכסף הזה לא בא על חשבון פיתוח הגוף... אם כבר, אני חושב שזה טוב ששחקנים יקבלו משכורות גבוהות, כי אז באמת לא תהיה סיבה שישארו בארץ ואז הרמה תרד אפילו עוד יותר. העובדה שיש משכורות גבוהות לשחקנים, גם לא המצטיינים שביניהם, נותנת תקוה לשחקנים צעירים רבים שבוחרים בגיל נערים ונוער להתמקד בכדורגל, כשבמקום זה הם היו יכולים להתעסק עם דברים הרבה הרבה פחות טובים. אני מניח שלא חשבת על זה... כי בשביל ארבע אלף ש"ח שאתה מציע, אף ילד בן 16 לא ילך ארבע פעמים בשבוע לאימונים ובכל שבת למשחק! במקום זה הוא יסתובב בשכונה, לא יעשה כלום עם עצמו, ילך למועדונים, ידקור/יידקר (מה לעשות, הרבה כדורגלנים באים מהשכבות החלשות)
כך שאני דוחה את הטענה שלך על הורדת המשכורות בכל תוקף. אני חושב שהיא כלל לא רלוונטית לנושא פיתוח הגוף.
אני כן מסכים אתך שצריך לשנות את תרבות הספורט בארץ - בכדורגל, בכדורסל, בכל הענשים. אבל גם זה לא נוגע לפיתוח גוף בסופו של דבר. אני מאמין שדבריך באים מתוך תסכול מחוסר הפופולריות של הענף בו אתה עוסק באופן פעיל.

מבחינת הפרסום לפיתוח הגוף: מה לעשות, התחום לא ממש מפותח בארץ ואחרי אלי האנה, רק לאחרונה יש מפתחי גוף שמתחרים באירופה ומגיעים להישגים (כמו עמית ספיר, חברך סטאס). בתור עיתונאי, אני בטוח שאתה יודע הרבה יותר טוב ממני וכל אחד פה, מה הדרך הנכונה להביא אותם קצת לידיעת הציבור. אולי משהו מזה צריך לבוא מהם (אני מודה שלא חשבתי על זה לעומק, ואני לא יודע איך בדיוק. אבל להסתתר רוב השנה זו בוודאי לא הדרך), אבל לכסח את הכדורגלנים ושאר הספורטאים זו ממש לא הדרך, אני מצטער.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-09, 12:49   #70
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי talll צפה בהודעה
קודם כל כמו שרשמתי יש יחסי גומלין, זה לא נקבע בלעדית מכיוון זה או אחר. דיברתי על הנושא הזה שבו החדרת מודעות דרך התקשורת לוא דווקא תעזור מכיוון שהספורט הוא מוקצה.
בכל אופן לדיון הזה לא כל כך רלוונטי מה הגברתי כשהייתי בתיכון, תהיה בטוח.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-09, 14:29   #71
rosilio
אזהרה ראשונה - פרסום אתרים מתחרים על גבי הפורום

הסמל האישי שלrosilio

יצאת תותח על,תירשם בספרי הבודיבילדינג של ישראל במידה והכתבה תתפוס תאמין לי

what is your profession?:
rosilio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-09, 18:46   #72
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
אני חושב שקטלת יותר מדי את שחקני הכדורגל. עכשיו אבהיר משהו, אני לא אוהב כדורגל ובוודאי שלא את הכדרוגל הישראלי. אבל בכל זאת - אם יש מי שישלם את המשכורות לשחקנים האלה, מי אתה שתגיד שזה לא מגיע להם. ממה שאני מבין, הכסף הזה לא בא על חשבון פיתוח הגוף... אם כבר, אני חושב שזה טוב ששחקנים יקבלו משכורות גבוהות, כי אז באמת לא תהיה סיבה שישארו בארץ ואז הרמה תרד אפילו עוד יותר. העובדה שיש משכורות גבוהות לשחקנים, גם לא המצטיינים שביניהם, נותנת תקוה לשחקנים צעירים רבים שבוחרים בגיל נערים ונוער להתמקד בכדורגל, כשבמקום זה הם היו יכולים להתעסק עם דברים הרבה הרבה פחות טובים. אני מניח שלא חשבת על זה... כי בשביל ארבע אלף ש"ח שאתה מציע, אף ילד בן 16 לא ילך ארבע פעמים בשבוע לאימונים ובכל שבת למשחק! במקום זה הוא יסתובב בשכונה, לא יעשה כלום עם עצמו, ילך למועדונים, ידקור/יידקר (מה לעשות, הרבה כדורגלנים באים מהשכבות החלשות)
כך שאני דוחה את הטענה שלך על הורדת המשכורות בכל תוקף. אני חושב שהיא כלל לא רלוונטית לנושא פיתוח הגוף.
אני כן מסכים אתך שצריך לשנות את תרבות הספורט בארץ - בכדורגל, בכדורסל, בכל הענשים. אבל גם זה לא נוגע לפיתוח גוף בסופו של דבר. אני מאמין שדבריך באים מתוך תסכול מחוסר הפופולריות של הענף בו אתה עוסק באופן פעיל.

מבחינת הפרסום לפיתוח הגוף: מה לעשות, התחום לא ממש מפותח בארץ ואחרי אלי האנה, רק לאחרונה יש מפתחי גוף שמתחרים באירופה ומגיעים להישגים (כמו עמית ספיר, חברך סטאס). בתור עיתונאי, אני בטוח שאתה יודע הרבה יותר טוב ממני וכל אחד פה, מה הדרך הנכונה להביא אותם קצת לידיעת הציבור. אולי משהו מזה צריך לבוא מהם (אני מודה שלא חשבתי על זה לעומק, ואני לא יודע איך בדיוק. אבל להסתתר רוב השנה זו בוודאי לא הדרך), אבל לכסח את הכדורגלנים ושאר הספורטאים זו ממש לא הדרך, אני מצטער.

ראשית איפה כיסחתי כדורגלנים? אין שם אחד של כדורגלן בכתבה.
שנית, הרעיון הוא שהמצטיינים יפסיקו לשחק בקקה וייצאו לחו"ל, צריך לאלץ אותם לצאת, והדרך היא להגיד: חברים יקרים פה תקבלו מסגרת, ויסודות, בשביל ללמוד כדורגל אמיתי ולהרוויח צאו החוצה, העולם פתוח בפניכם.
כשאני קורא שאחד כמו איתי שכטר רוצה ללכת לגרד ביצים במכבי תל אביב במקום ללכת לאירופה זה רק מגביר את המסקנה שלי: לקצץ, לקצץ, לקצץ.
לכו לעבוד פרזיטים.
אני חוזר שוב לברק בדש (???) בנאדם מרוויח 520 אלף שקל בתשעה חודשים, על מה ולמה? זה פשוט טירוף.
לא חיפשתי יותר חשיפה לבאדיבילדינג, בעקרון? השוליים טובים לי.
מסכים עם אנטון לגמרי בקטע הזה, אבל מה, אם מישהו זכה בסגן מר עולם זה צריך לקבל מקום במיינסטרים שבמיינסטרים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 04-07-09, 19:34   #73
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

נו ניגרי יש משהו מהכתבה???
טלפונים ? פידבקים טובים ? משהו ?
שתף
ישן 04-07-09, 20:15   #74
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ab6killer צפה בהודעה
נו ניגרי יש משהו מהכתבה???
טלפונים ? פידבקים טובים ? משהו ?
שתף

הייתי בסופ"ש מחוץ לאיזור אבל יום שישי היו תגובות מעולות, אני מניח שעוד אקבל רבות במהלך השבוע.

ישן 04-07-09, 23:51   #75
dana
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
הייתי בסופ"ש מחוץ לאיזור אבל יום שישי היו תגובות מעולות, אני מניח שעוד אקבל רבות במהלך השבוע.
ניגרי יקר,
אז קודם כל, כל הכבוד על ההתגייסות. אכן פיתוח הגוף אינו מקבל ולו שמינית מהכבוד המגיע לו, במיוחד לאור הישגיו של סטאס שבוודאי היו ראויים לפרסום משמעותי!
אין ספק שהתהליך שעובר מפתח גוף על מנת להגיע להישגים כאלה הם ראויים להערצה ואני מקווה שמאמציך ישאו פרי ותצליח להביא את ענף הספורט המיוחד הזה אל התודעה הציבורית, כך שיקבל את ההכרה והכבוד המגיעים לו וכמובן לספורטים הנפלאים.
כתיבתך חדה וקולחת, אך אם יורשה לי, התחושה היא שתמיד כשמשהו לא לרוחך, אתה מגיב באגרסיביות שאינה הכרחית. בעיני, ניתן לעשות שירות טוב יותר לענף פיתוח הגוף ע"י תיאור המסע שעוברים המתמודדים, האימונים הקשים, התזונה וכל שאר ההקרבות, לצד הצגת ההישגים המרשימים בתחום, גם מבלי לזלזל בענפי ספורט או באנשים אחרים.
אני כותבת זאת, כי זכורה לי גם תגובתך לאחר התחרות שמנה שעברה, בה התאכזבת מהתוצאות. במקום לכתוב את הערותיך בצורה עניינית, פתחת במסע צלב כנגד בחור אנונימי שהתתף בתחרות. זלזלת בו והשמצת את הישגיו, מבלי להכיר אותו בכלל. יש הבדל בין כתיבת הסתייגות מהשיפוט, לבין תגובה מתלהמת כנגד בחור שלא עשה לך כלום.
כנ"ל לגבי הכדורגל והכדורגלנים.
לכל אחד מגיע את הכבוד שלו ואף אחד לא בא על חשבון השני.
למרות האמור לעיל, אני חייבת לציין, שאני מאוד בעד מה שאתה עושה למען קידום הענף ומחזקת את ידך. אתה עושה עבודה מבורכת. מקווה שתיקח את הערותי (והארותי) בברכה.
בהצלחה בכל אשר תעשה. ישר כוח!
dana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-09, 08:35   #76
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dana צפה בהודעה
ניגרי יקר,
אז קודם כל, כל הכבוד על ההתגייסות. אכן פיתוח הגוף אינו מקבל ולו שמינית מהכבוד המגיע לו, במיוחד לאור הישגיו של סטאס שבוודאי היו ראויים לפרסום משמעותי!
אין ספק שהתהליך שעובר מפתח גוף על מנת להגיע להישגים כאלה הם ראויים להערצה ואני מקווה שמאמציך ישאו פרי ותצליח להביא את ענף הספורט המיוחד הזה אל התודעה הציבורית, כך שיקבל את ההכרה והכבוד המגיעים לו וכמובן לספורטים הנפלאים.
כתיבתך חדה וקולחת, אך אם יורשה לי, התחושה היא שתמיד כשמשהו לא לרוחך, אתה מגיב באגרסיביות שאינה הכרחית. בעיני, ניתן לעשות שירות טוב יותר לענף פיתוח הגוף ע"י תיאור המסע שעוברים המתמודדים, האימונים הקשים, התזונה וכל שאר ההקרבות, לצד הצגת ההישגים המרשימים בתחום, גם מבלי לזלזל בענפי ספורט או באנשים אחרים.
אני כותבת זאת, כי זכורה לי גם תגובתך לאחר התחרות שמנה שעברה, בה התאכזבת מהתוצאות. במקום לכתוב את הערותיך בצורה עניינית, פתחת במסע צלב כנגד בחור אנונימי שהתתף בתחרות. זלזלת בו והשמצת את הישגיו, מבלי להכיר אותו בכלל. יש הבדל בין כתיבת הסתייגות מהשיפוט, לבין תגובה מתלהמת כנגד בחור שלא עשה לך כלום.
כנ"ל לגבי הכדורגל והכדורגלנים.
לכל אחד מגיע את הכבוד שלו ואף אחד לא בא על חשבון השני.
למרות האמור לעיל, אני חייבת לציין, שאני מאוד בעד מה שאתה עושה למען קידום הענף ומחזקת את ידך. אתה עושה עבודה מבורכת. מקווה שתיקח את הערותי (והארותי) בברכה.
בהצלחה בכל אשר תעשה. ישר כוח!

קודם כל תודה על ההערות הבונות.
האגרסיביות היא חלק ממני, תכונה מולדת, אני משתדל לתעל אותה לכיוונים חיוביים, דעתנות, לוחמנות למען הצדק, וכו וכו.
אבל בכללי? תחשבי שוב האם לכל אחד מגיע הכבוד שלו, אני חושב שזאת הערה שטעות ביסודה, אדם שמזלזל בספורט שהוא מתפרנס ממנו, שם זין על הקהל שלו ועל מי שמשלם לו, מבלה מהמר שותה מעשן ומזיין לפני משחקים, לא מגיע לו שום כבוד.
אני חוזר ואומר שכדורגל זו אחת האהבות שלי, ולכן אני לא מוכן בשום אופן לקרוא לאוסף הבטלנים האלה בשם כדורגלנים, הם לא ראויים לזה.
לגבי אותו בחור, לא היה מסע צלב אבל אדם שלא מתאמן רגליים צריך לקבל בראש.
יום טוב ונעים...

תגובה