ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-08, 04:09   #1
The Sun
Banned

ברירת מחדל חוויות ותמונות מנאאבא 2008

קודם כל, אני רוצה להודות לבנאדם יקר מאוד - אלון "DR.MUSCLE" שבלעדיו כנראה שהעסק היה מאוד מסובך בשבילי להגיע, מלבד RG12 התותח שסיכם איתי כבר שהוא יאסוף אותי לא היה נראה שאצליח להגיע לאירוע!

אחרי שעתיים וחצי נסיעה מת"א הגענו סוף סוף לאולם, הפסדנו את קטגוריית הנוער אבל אחרי שהשתנתי 3 (!!!) פעמים סוף סוף נכנסנו והתיישבנו על המדרגות - אולם מפוצץ ואין אפשרות לצלם תמונות כי אני יושב בקיביניאמו של הסוף, בעייתי משהו עם מצלמה של פחות מ1000 שקל.

ראינו את הפיטנס - זוכה: איתי בושרי, כרגיל.
עברנו לכל מיני חרטא של מיס ביקיני ומיס פיטנס, משעמם.

צוקרמן נתן פוזינג מטורף, באמת שהוא נראה מדהים.

סנדרה קפצה לומר שלום, אז שלום ותקפצי.

גדי טרוני המלך לקח בקלות את העד 75!

כאב לי הלב רצח על ניגרי שלא הצליח להתברג ב3 הראשונים בעד 82, ולא הצלחתי לתפוס תמונות שלו.

עאדל באמת נראה מצויין ולקח בקרב צמוד של גלדיאטורים את העד 90, כשמולו נלחם יהודה בן-נעים הקרנף, שנראה פשוט מעולה.

ובקטגוריה הפתוחה ואלוף האלופים, אי אפשר בכלל לחשוב על מישהו אחר שיכל לקחת חוץ מסטס. מפלצת.

ראוי לציין את סרגיי שלקח את המאסטרס בצורה משכנעת ונראה מעולה!

משקל פתוח, מפלצת בצד ימין:

אותה המפלצת בצד ימין:

התמונה היחידה שהצלחתי לצלם באלוף האלופים, אבל איזה תמונה בת **** של עאדל וסטס במסקיולר:

אני, ארבל ודר.מאסל (ארבל תעלה מאסה יא שחיף מסתירים אותך):

כל שאר התמונות שצילמתי יצאו באיכות לא טובה לצערי, עשיתי כמיטב יכולתי להעביר לכם את החוויה באופן הטוב ביותר
תודה רבה לכל מי שבא והוכיח שהספורט חשוב לו: פיברגלאס, שחר-קינג, טיפקס, ארבל, מורטקס, אסיד, גלעד, דר.דיזל, יואב טל, לכל המתחרים!

שיהיה לילה טוב לכולם

נ.ב
**** אין לי הגה ביד איך את רוצה שאני אצפור!?!??!

נערך לאחרונה על ידי The Sun, 29-08-08 בשעה 04:13.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט