ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-07-10, 16:11   #1
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA
ברירת מחדל נאור זיו מתחרה ב tampa pro

http://contests.flexonline.com/conte..._ziv/index.php
לקח מקו 10 מתוך 11 בקטגוריה עד 202.
המון מזל טוב!
ישן 19-07-10, 16:17   #2
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

נראה מקצועי מאד איך אפשר לראות את המתחרים שלו
אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-10, 21:14   #3
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

וואו!
Tampa pro זה מטורף!
סחטיין עליו!
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-10, 22:30   #4
HappyHour
Banned

עורב - על מה בדיוק מזל טוב?
על זה שהוא הגיע כמעט אחרון....לא נראה לי שהוא מבסוט מזה.

עמית ספיר לא אמור גם להתחרות שם?

למה לא רואים אותו ברשימת ה 202?
http://www.flexonline.com/2009_tampa...eries/news/859

נערך לאחרונה על ידי HappyHour, 19-07-10 בשעה 22:36.
HappyHour מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-10, 22:35   #5
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HappyHour צפה בהודעה

מזל טוב על האומץ ועל הנסיון יפה,לפנין אם אני לא טועה רק שגיא קאלב(לא בטוח אם אני רושם נכון ) התחרה בארה"ב בתחרויות טופ. עמית היה צריך להתחרות בתחרות הזאת בקטגוריה עד 202 ,אבל דחה את ה סטארט שלו לתחרות אחרת ...
ועוד פעם- אחרון בין אריות יותר שווה מאשר ראשון בין שועלים
ישן 19-07-10, 22:43   #6
HappyHour
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OREV צפה בהודעה
מזל טוב על האומץ ועל הנסיון יפה,לפנין אם אני לא טועה רק שגיא קאלב(לא בטוח אם אני רושם נכון ) התחרה בארה"ב בתחרויות טופ. עמית היה צריך להתחרות בתחרות הזאת בקטגוריה עד 202 ,אבל דחה את ה סטארט שלו לתחרות אחרת ...
ועוד פעם- אחרון בין אריות יותר שווה מאשר ראשון בין שועלים
זה נכון (אריות \ שועלים).
יפה על הפרגון.
ברשימה כאן הוא כן מופיע כנראה ש FLEX עושים פאדיחות.
http://goldenmuscles.com/news/2010-i...a-pro-results/
ישן 19-07-10, 22:48   #7
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HappyHour צפה בהודעה

תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בTAMPA PRO (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
נ.ב תתחיל להרגיע שלא תמצא את עצמך משוטט בפורומים של הומואים שלדעתי שם אתה תשתלב יותר טוב אבל כמובן זו רק דעתי אתה לא חייב לקבל אותה אם אתה לא רוצה...
ישן 19-07-10, 23:08   #8
HappyHour
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בtampa pro (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
נ.ב תתחיל להרגיע שלא תמצא את עצמך משוטט בפורומים של הומואים שלדעתי שם אתה תשתלב יותר טוב אבל כמובן זו רק דעתי אתה לא חייב לקבל אותה אם אתה לא רוצה...
1. איזה מוקדמות יש במר ישראל?
2. מה התנאי להגיע לטמפה פרו ?
את שתי השאלו הראשונות שאלתי לא מתוך ציניות אלא מתוך חוסר ידיעה.
אני חושב ובבקשה תקן אותי אם אני טועה -
1. למר ישראל אין מוקדמות, כל מי שרוצה יכול להתחרות ואני יכול למצוא תמונות של אנשים שתסכים איתי שבושה שעלו לבמה.
2. בשביל טמפה פרו - צריך פרו קארד - זה נכון. בשביל לזכות בפרו קארד בארהב צריך לנצח npc ( ארצי ). בשביל לזכות בפרוקארד בארץ צריך אוברול בארצי של ה ifbb שזה אומר להיות מר ישראל אוברול ב ifbb. אם זה המוקדמות שלו, אז עשו לו הנחה גדולה. כי אם כל הכבוד לזכות במר ישראל (ואני מכבד) זה לא לזכות ב npc .

שוב את שתי הדעות כתבתי על בסיס הידע שלי, הוא לא רחב וגם אני לא רחב או מרים משקולות. אבל זה לא קשור לזה שאני אוהב פיתוח גוף ואמרתי לך כבר - אי לא עסוק בללקק את התחת.

ולמה אומר שאני לא מפרגן, אני אומר שלא נראה לי שבן אדם שרוצה לנצח יהיה מבסוט ממקום לפני אחרון. אין שום קשר לפרגון או לא לפרגון ,לכן להגיד מזל טוב זה לא לענין....עדיף לציין שהוא התחרה וייצג אותה בתחרות פרו - ענין סנטקטי לחלוטין.

אני מקבל כל דעה, אבל יש דרך להגיד אותה.
אני לא אקלל בנאדם.

אני מבין שהתעצבנת ושאתה בהכנות לתחרות והספורט חשוב לך, אני לא לוקח אישי, אני רוצה שתסביר לי אם מה שכתבתי למעלה נכון, זה הכל.
ישן 19-07-10, 23:13   #9
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי happyhour צפה בהודעה
1. למר ישראל אין מוקדמות, כל מי שרוצה יכול להתחרות ואני יכול למצוא תמונות של אנשים שתסכים איתי שבושה שעלו לבמה.
2. בשביל טמפה פרו - צריך פרו קארד - זה נכון. בשביל לזכות בפרו קארד בארהב צריך לנצח npc ( ארצי ). בשביל לזכות בפרוקארד בארץ צריך אוברול בארצי של ה ifbb שזה אומר להיות מר ישראל אוברול ב ifbb. אם זה המוקדמות שלו, אז עשו לו הנחה גדולה. כי אם כל הכבוד לזכות במר ישראל (ואני מכבד) זה לא לזכות ב npc .

שוב את שתי הדעות כתבתי על בסיס הידע שלי, הוא לא רחב וגם אני לא רחב או מרים משקולות. אבל זה לא קשור לזה שאני אוהב פיתוח גוף ואמרתי לך כבר - אי לא עסוק בללקק את התחת.

ולמה אומר שאני לא מפרגן, אני אומר שלא נראה לי שבן אדם שרוצה לנצח יהיה מבסוט ממקום לפני אחרון. אין שום קשר לפרגון או לא לפרגון ,לכן להגיד מזל טוב זה לא לענין....עדיף לציין שהוא התחרה וייצג אותה בתחרות פרו - ענין סנטקטי לחלוטין.

אני לא אקלל בנאדם.

אני מבין שהתעצבנת ושאתה בהכנות לתחרות והספורט חשוב לך, אני לא לוקח אישי, אני רוצה שתסביר לי אם מה שכתבתי למעלה נכון, זה הכל.
אתה יודע מה? שמע,הבנאדם הגיע להישג,שהיה ישראלי אחד לפניו שהשיג. כלומר הוא אחד מתוך 2 בכל ישראל שהגיעו להישג שכזה. על זה מזל טוב.

לנצח במר ישראל לא קשה? סבבה. אבל הוא עשה את זה,ו90% מהבאדיבילדרים בישראל לא עשו את זה. כמו שרשמת למעלה,רק בשביל להגיע לשם,הוא עבר דרך ארוכה.

רשמת שהוא לא רחב? הוא בין הבאדיבילדרים הכי רחבים בכל הארץ. ואני מדבר איתך בגדר הארץ עכשיו,כי הוא מייצג את ישראל בעצם.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-10, 23:18   #10
HappyHour
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
אתה יודע מה? שמע,הבנאדם הגיע להישג,שהיה ישראלי אחד לפניו שהשיג. כלומר הוא אחד מתוך 2 בכל ישראל שהגיעו להישג שכזה. על זה מזל טוב.

לנצח במר ישראל לא קשה? סבבה. אבל הוא עשה את זה,ו90% מהבאדיבילדרים בישראל לא עשו את זה. כמו שרשמת למעלה,רק בשביל להגיע לשם,הוא עבר דרך ארוכה.

רשמת שהוא לא רחב? הוא בין הבאדיבילדרים הכי רחבים בכל הארץ. ואני מדבר איתך בגדר הארץ עכשיו,כי הוא מייצג את ישראל בעצם.
1. רשמתי שאני לא רחב - (*) קבל תיקון - התכוונתי לרשום שאני לא רחב - בטעות רשמתי שגם הוא....הלוואי והייתי רחב כמוהו.
2. לא אמרתי שזה לא קשה, זה כן קשה וכתבתי שאני מכבד, אבל מסכים שלזכות במר קליפורניה זה יותר קשה?
3. לא זילזתי בהשג. אתה יודע מה אני אפילו נותן לו יותר הערכה ממך, אני מעריך שבן אדם כזה פייטר מתבאס אם אומרים לו מזל טוב על הפסד, כמו שאם הייתי אומר לפני שנה אחרי התחרות של האשם מזל טוב על המקום השני הוא היה נוגח בי .

כל העריכות האלה -
סורי אני קצת מסטול - בכל זאת HppyHour

נערך לאחרונה על ידי HappyHour, 19-07-10 בשעה 23:23.
ישן 19-07-10, 23:24   #11
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
1. רשמתי שאני לא רחב
2. לא אמרתי שזה לא קשה, זה כן קשה וכתבתי שאני מכבד, אבל מסכים שלזכות במר קליפורניה זה יותר קשה?
3. לא זילזתי בהשג. אתה יודע מה אני אפילו נותן לו יותר הערכה ממך, אני מעריך שבן אדם כזה פייטר מתבאס אם אומרים לו מזל טוב על ניצחון, כמו שאם הייתי אומר לפני שנה אחרי התחרות של האשם מזל טוב על המקום השני הוא היה נוגח בי .
בסדר אחי,אני לחלוטין מבין אותך. תקשיב,אבל אני יגיד לך משהו,באמת רק שתדע.

האחווה שיש בין המתחרים היא גבוהה מאוד,כי הם מבינים כמה כל אחד צריך לעבוד קשה בשביל להגיע לאיפה שהוא נימצא. לכן ההערה שלך "מזל טוב על להגיע כמעט למקום האחרון" הייתה מיותרת,וזה הקפיץ לאחד מהם את הפיוז אז פעם הבאה רק שתדע שההערות האלה יכולות לעצבן/לבאס והן מיותרות וככה תמנע מריבים או מהערות לא נעימות.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 00:03   #12
danino
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בtampa pro (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
הבחור בסכ" נתן פה את הדעה שלו לא צריך ככה ליפול עליו
danino מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 00:14   #13
HappyHour
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danino צפה בהודעה
אחי תודה.

קורה שאנשים מתעצבנים .
חפיף לא לוקח אישי.
מה שכן הייתי שמח אם תגידו לי שטעיתי לגבי ה"מוקדמות".

אפשר לראות תמונות מהתחרות ב BB.com
נאור בדף מספר 11 בקטגוריה של ה202.

קורה שלא הולך טוב בתחרות הראשונה.
ישן 20-07-10, 01:22   #14
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

Cool

ציטוט:

אני לא אקלל בנאדם.

סבבה שאלת נענה בכיף
1 במר ישראל מוקדמות ifbb בנאאבא אין מוקדמות..מוקדמות עושים בבוקר שזו בעצם התחרות האמיתית ואת הרוטינות בלילה...(בדרך כלל כולים עולים )
2התנאי להחרות בחול בתחרויות של ifbb מ tampa כולל npc עד אוליפיה וארנורלד קלאסיק
א-כרטיס פרו שהוא מקבל אחרי שהוא לקח אוברול בארץ והמתחרה נמצא בשייפ טוב(אני לא חושב שנאור לקח אי פעם אלוף האלופים תקנו אותי אם אני טועה)
ב-צריך להתברג טוב בתחרות הראשונה בשביל להמשיך הלאה..(אם אני לא טועה בשביעיה הראשונה)
זה הטכנית אבל אחי תבין אנחנו לא נגדך פשוט אנחנו יותר סלחניים כלפי ספורטאים שלנו בשביל לתת להם מוטיבציה..רלק מדברייך אני מסכים אבל תהייה יותר שכונה ופחות יורם ארבל
נ ב אתה לא ילד...
דנינו אל תערב בבקשה.
ישן 20-07-10, 01:24   #15
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danino צפה בהודעה
חחחחח
ישן 20-07-10, 03:07   #16
עמרי מרג
חבר פעיל

יש שם (bb) לא מעט תמונות שלו.
חלק הגוף העליון שלו מעולה, לא נופל מרוב החבר'ה שדורגו מעליו. הרגליים יחסית לאחרים שם לא מספיק חזקות
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 09:58   #17
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

כל הכבוד על זה שנאור עלה על המסלול, וזה הדבר החשוב - גם רוני קולמן הגדול התחיל את רצף הזכיות שלו באוליפיה בגיל 35, לפני כן הוא לא היה אפילו קרוב לצמרת בתחרות הנחשבת בעולם, כנ"ל דקסטר.
דברים לוקחים זמן ויש גם הרבה עניין של פוליטיקות, אם נרצה ואם לא - יש את הקטע של כבוד למתחרה שמתחיל לצבור רזומה וותק, ויש מתחרים שנותנים להם "לחכות בתור", זה אני אומר לכם באחריות.
צריך גם להבין שבארצות הברית יש אלפי מפתחי גוף שנהנים מתנאי פתיחה מעולים מבחינת ספונסרים וגישה לדברים הנכונים, דהיינו ידע וחומר, והספורט כל הזמן רץ קדימה - ככה שהתחרות היא באמת מטורפת.
ונאור אכן מעולם לא לקח אוברול, הוא גם לא התחרה באי אף בי בי - נאור זכה כמה פעמים בנאבא, ב 75 ואחר כך ב 82.
והינה למרות זה אני רואה שהוא עלה על המסלול, אולי זה מלמד משהו על המונופול שאדון פריג' מייחס לעצמו לגבי קידום ספורטאים.
בגדול נאור זיו הוא אחד האנשים החיוביים, הנחמדים, האדיבים, והראויים שפגשתי אי פעם בספורט הזה - אם יש מישהו שמגיע לו להצליח - זה הוא.
אני מחזיק לו אצבעות מכל הלב ובטוח שהוא יצליח בענק.
זו תהייה גאווה של כולנו.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 13:33   #18
danino
חבר פעיל

האמת עדיין לא הבנתי את הקטע של הכרטיס מקצוען נאור מעולם לא לקח את"אלוף האלופים" בifbb, לא שאני מזלזל ברמה שלו אבל עד עכשיו מי שקיבלו פרו קארד זה ליאור גולדשטיין אלון צוקרמן ומאור בכל מקרה שיהייה בהצלחה..
danino מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 14:10   #19
ruhl
חבר פעיל

אלון צוקרמן ומאור לא קיבלו פרו קארד :\
ruhl מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-10, 15:09   #20
daniel maron
חבר פעיל

עמית ספיר קיבל פרו קארד שגיא קאלב קיבל פרו קארד עם אני לא טועה,השאר לא יודע...
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה